لیفان ایکس 50 | Lifan X50

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
Ahmad60
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: X50 CVT
محل اقامت: كرج

Re: لیفان ایکس 50 | Lifan X50

پست توسط Ahmad60 » 27 سپتامبر 2017, 09:06

تنگنا نوشته شده:
vahab2005 نوشته شده:
تنگنا نوشته شده:دی جی کالا این مدل آورده رنگ مشکی صفر اتومات میده 50 تومن
با همون گارانتی 50000 کیلومتر کرمان موتور
آیا اعتباری هست یا ماشین ها عیب دار هستن؟
مدل دیجی کالا 95 دوست عزیز . البته دیجی کالا واسطست و فروشنده احتمالا کارن باید باشه که معتبره
حالا مدل 95 با 96 چه فرقی داره؟
از لحاظ فنی هیچی.
افت قیمت مدل 95 تا 96 معادل 6 میلیون تومان.
تنگنا
دنده 1

پست توسط تنگنا » 27 سپتامبر 2017, 09:12

Ahmad60 نوشته شده:
تنگنا نوشته شده:
vahab2005 نوشته شده:
تنگنا نوشته شده:دی جی کالا این مدل آورده رنگ مشکی صفر اتومات میده 50 تومن
با همون گارانتی 50000 کیلومتر کرمان موتور
آیا اعتباری هست یا ماشین ها عیب دار هستن؟
مدل دیجی کالا 95 دوست عزیز . البته دیجی کالا واسطست و فروشنده احتمالا کارن باید باشه که معتبره
حالا مدل 95 با 96 چه فرقی داره؟
از لحاظ فنی هیچی.
افت قیمت مدل 95 تا 96 معادل 6 میلیون تومان.

برای مصرف کننده پس با قیمت 50 تومن ارزش خرید داره؟
ailkhani
شروع حركت
نوع خودرو: x50

پست توسط ailkhani » 30 سپتامبر 2017, 08:29

ممنون از پاسخ شما دوستان...
خداروشکر پریروز sms اومد سند صادر شد و طی چند روز اینده برای تحویل ماشین با شما تماس میگیرند
محبت بفرمایید دوستانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند موقع تحویل ماشین به چه نکاتی باید توجه کنم؟..همون ظاهر ماشین کافیه؟ و دوم اینکه ماشیم پلاک شده تحویل میدن یا باز باید بریم برای ثبت پلاک و ادامه ماجرا؟؟...ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
ZaYaN
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: باردو،پراید،تیبا
محل اقامت: تهران

پست توسط ZaYaN » 01 اکتبر 2017, 12:40

ailkhani نوشته شده:ممنون از پاسخ شما دوستان...
خداروشکر پریروز sms اومد سند صادر شد و طی چند روز اینده برای تحویل ماشین با شما تماس میگیرند
محبت بفرمایید دوستانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند موقع تحویل ماشین به چه نکاتی باید توجه کنم؟..همون ظاهر ماشین کافیه؟ و دوم اینکه ماشیم پلاک شده تحویل میدن یا باز باید بریم برای ثبت پلاک و ادامه ماجرا؟؟...ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
دوست عزیز بدنه ماشین و کاملا چک کنید دقیق و با حوصله و دقت کنید جایی قلم گرفته نشده باشه موارد فتی تا حالا موردی گزارش نشده ولی اعم از کولر و بقیه و رو ببینید آپشن در نمایندگی نگیربد مخصوصا شیشه دودی و مانیتور چون مانیتور آندرویدی بیرون هست و خیلی هم عالیه

ببینید من خودم پلاک و گرفتم بردم اونجا پرچ کردند اگر شما نگیرید اونا پلاک میکنند بستگی ب شما داره پلاک بگیرید سریعتر هست
ailkhani
شروع حركت

پست توسط ailkhani » 01 اکتبر 2017, 16:09

درود بر شما دوست عزیز..
اما به گفته دوستی تو یکی از سایتها نوشته بود تمام اینها بستگی به شلوغی و تعداد ترخیص ماشین داره .در سالن هنگام تحویل ماشین بخاطر معطل نشدن دیگران مسئول مربوطه صبوری زیادی برای چک وبازدید و جواب دادن شما خرج نمیده .و من و شما مجبوریم نگاهی سطحی . همراه با عجله داشته باشیم!
و دوم در مورد پلاک اینکه مشکل همین جاست..و من متوجه نشدم منظور شما رو...پلاک قدیمی من کمی فرسوده و ظاهر جالبی نداره.سوالم اینجاست اگر خودشون تحویل بگیریند احتمالا همون پلاک قدیمی و فرسوده نصب میشه که برام جالب نیست .و ترجیح میدم پا پلاک ساخته شده نو تحویل بگیریم..ایا امکانش هست که قبلش هماهنگ بشه ؟ ؟..ممنون از جواب شما
نمایه کاربر
Ahmad60

پست توسط Ahmad60 » 02 اکتبر 2017, 09:17

ailkhani نوشته شده:درود بر شما دوست عزیز..
اما به گفته دوستی تو یکی از سایتها نوشته بود تمام اینها بستگی به شلوغی و تعداد ترخیص ماشین داره .در سالن هنگام تحویل ماشین بخاطر معطل نشدن دیگران مسئول مربوطه صبوری زیادی برای چک وبازدید و جواب دادن شما خرج نمیده .و من و شما مجبوریم نگاهی سطحی . همراه با عجله داشته باشیم!
و دوم در مورد پلاک اینکه مشکل همین جاست..و من متوجه نشدم منظور شما رو...پلاک قدیمی من کمی فرسوده و ظاهر جالبی نداره.سوالم اینجاست اگر خودشون تحویل بگیریند احتمالا همون پلاک قدیمی و فرسوده نصب میشه که برام جالب نیست .و ترجیح میدم پا پلاک ساخته شده نو تحویل بگیریم..ایا امکانش هست که قبلش هماهنگ بشه ؟ ؟..ممنون از جواب شما
سلام
شما کدام شهر ثبت نام کردید ؟
اگر تهران یا کرج ثبت نام کردید از نمایندگی با شما تماس میگیرند که باید فلان روز به مرکز تعویض پلاک میثم در ورآورد (غرب تهران) تشریف ببرید و پلاک رو خودتون با ارائه کارت ملی تحویل بگیرید و بعد به اداره تحویل در بلوار کرمان خودرو تحویل بدید تا رو ماشین نصب شود.
اگر پلاک شما هم مثل من خراب بود یا رنگ پریدگی داشت در انبار تعویض پلاک براتون دوباره پلاک میزنن ولی 2 ساعتی معطلی داره
موقع تحویل گرفتن هم حتما دو یا سه نفر برید و مخصوصا بدنه ماشین رو چک کنید. چون به محض خارج شدن از نمایندگی هیچ مشکل بدنه ای رو قبول نمیکنن ولی مشکلات فنی جزو گارانتی هست.
پس مهمترین چیز بدنه هست بعد اقلام داخل ماشین مثل درب جاسیگاری و آفتابگیر و ... (اگه تو ماشین نباشه و بعدا متوجه بشید زیر بار نمیرن)
فنی هم کولر و بخاری و چراغ ها رو چک کنید بعد کمی عقب و جلو برید و ترمز و صدای کار کردن ماشین رو گوش بدین طبیعی باشه.
اداره تحویل تهران صبر شون زیاده و میتونید با حوصله همه چیز رو چک کنید.
ailkhani
شروع حركت

پست توسط ailkhani » 02 اکتبر 2017, 10:16

ممنون از پاسخ شما. بزرگوار
کرج هستم . و از نمایندگی همین کرج اقدام کردم و البته محل کار و منزل هم جاده مخصوص هست و زیاد فاصله ای با کارخانه و خیابان نخل کرمان موتور نداریم..اما نکته جالب اینکه از مرحله تخصیص تا استاد ماشین فقط یک روز طول کشید و sms امد که ظرف چند روز دیگه برای تحویل تماس میگیریم اما الان حدودا یک هفته و نیمی هست که زنگ نزدنند!..امروز که تماس گرفتم و گفتم ایا میشه خودم پلاک و بگیریم بیارم چون اشنا دارم اونجا گفت نه نمیشه ماشین با پلاک تحویل میدن و خودشون اقدام میکنند!!..البته امیدوارم فرمایشات شما انجام بشه تا بتونیم پلاک و عوض کنم..
اما سوال اخر بفرمایید زمانی که پلاک گرفتم و تحویل دادم همون موقع نصب میکنند و ماشین و تحویل میدن یا باز باید بمونه و دوباره تماس بگیرند ؟؟
بهر حال ممنون از پاسخ کامل و راهنمایی شما
نمایه کاربر
Ahmad60

پست توسط Ahmad60 » 02 اکتبر 2017, 14:13

ailkhani نوشته شده:ممنون از پاسخ شما. بزرگوار
کرج هستم . و از نمایندگی همین کرج اقدام کردم و البته محل کار و منزل هم جاده مخصوص هست و زیاد فاصله ای با کارخانه و خیابان نخل کرمان موتور نداریم..اما نکته جالب اینکه از مرحله تخصیص تا استاد ماشین فقط یک روز طول کشید و sms امد که ظرف چند روز دیگه برای تحویل تماس میگیریم اما الان حدودا یک هفته و نیمی هست که زنگ نزدنند!..امروز که تماس گرفتم و گفتم ایا میشه خودم پلاک و بگیریم بیارم چون اشنا دارم اونجا گفت نه نمیشه ماشین با پلاک تحویل میدن و خودشون اقدام میکنند!!..البته امیدوارم فرمایشات شما انجام بشه تا بتونیم پلاک و عوض کنم..
اما سوال اخر بفرمایید زمانی که پلاک گرفتم و تحویل دادم همون موقع نصب میکنند و ماشین و تحویل میدن یا باز باید بمونه و دوباره تماس بگیرند ؟؟
بهر حال ممنون از پاسخ کامل و راهنمایی شما
خواهش میکنم
اگه شما پلاک آزاد در مرکز تعویض پلاک داشته باشید باید خودتون زحمت دریافت و تحویل پلاک به کرمان موتور رو بکشی. (مگر اینکه سفارش شده باشی )
ولی اگه هیچ پلاکی به اسم شما در انبار تعویض پلاک نباشه , خود کرمان موتور باید پلاک جدید رو تحویل بگیره و نصب کنه.
و اگه زمان زیادی از باز کردن پلاک از ماشین قبلی نگذشته باشه (یعنی پلاک قیچی نشده باشه) پلاک قبلی رو بهت میدن که همون جا میتونی بدون هرینه درخواست پلاک نو کنی و فقط 2 ساعتی وقت میبره.
خب برای شما sms سند اومده و این چند روز هم تعطیل بوده و به زودی sms صدور بیمه هم خواهد آمد.
روال بقیه کار این طوری هست :
نمایندگی که ثبت نام کردی یه روز ظهر به شما زنگ میزنه و میگه فلان روز با کارت ملی برو تعویض پلاک و پلاک رو بگیر و ببر اداره تحویل.
شما همون روز برو تعویض پلاک و کارت ملی رو بده , اسم شما تو سیستم ثبت شده و یه برگه بهت میده که برو انبار. رفتی انبار اگه پلاک قبلی رو نخواستی بگو پلاک جدید برات ضرب کنن. وقتی پلاک رو گرفتی همراه یک نفر دیگه برو اداره تحویل. دم در اسم شما رو توی لیست پیدا میکنن و پلاک رو از شما میگیرند و به شما یه بن پذیرایی میدن.
بعد از حدود یک ساعتی شما میری داخل سالن برای تحویل ماشین پلاک شده. بدنه ماشین و بقیه موارد را با حوصله و دقت برانداز کنید و ماشین رو به سلامتی تحویل بگیرید.
همراه ماشین بیمه شخص ثالث و سند کمپانی رو تحویل میگیرید.
برگ سبز و کارت ماشین و کارت سوخت با پست ارسال خواهد شد.
ailkhani
شروع حركت

پست توسط ailkhani » 02 اکتبر 2017, 14:31

درود بر شما که جامع فرمودید.ممنونم
با این حساب و فرمایشات دوستان در پست های قبل ظاهرا تحویل ماشین میفته همون 25 هر ماه!..چون دوستان هم عنوان کردن فقط 25 هرماه تحویل میدن..
ولی بهر حال متشکرم از جواب شما دوست عزیز
ailkhani
شروع حركت

پست توسط ailkhani » 03 اکتبر 2017, 18:24

خدارو شکر..امروز ماشینم و گرفتم :) راهنمایی های همه شما دوستان بسیار مفید و کار امد بود.خداروشکر هیچ ایرادی نداشت و با خوش خلقی و خوش قولی کرمان موتور کمتر از 20 روز تحویل گرفتم..تجربه اولین سواری بسیار لذت بخش بود حقیقتا فراتر از انتظارم.. :div:
ارسال پست

بازگشت به “لیفان Lifan”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان