لاستیک ایرانی

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
aalpsat
دنده 1
نوع خودرو: Tiba sx 94
محل اقامت: malayer

Re: لاستیک ایرانی

پست توسط aalpsat » 20 مارس 2018, 18:20

سلام
بله دقیقاً فرمایشات جناب t51 درسته و تایید میشه بنده یکسال پیش یه جفت لاستیک یزدتایر برا ماشینم خریدم و واقعا مث دوستمون غافلگیر شدم نرمی و ترمزگیری عالی و کاملاً بی صدا (تو کلوپ تیبا نظرمو راجع بهش نوشتم) ولی الان که یکسال گذشته صداش دوبرابر شده موقع ترمزگیری هم سریع abs وارد مدار میشه! بالانس هم بهم خورده و تو سرعت 110 فرمان لرزش داره هندلینگ و دقت فرمان هم کلا تعطیل!
سعی کنید خارجی بخرید حتی شده چینی مخصوصا برند های معروفش که تو اروپا هم فروش میرن و استاندارد اروپا تاییدشون کرده
متاسفانه صنعت لاستیک ایران داره درجا میزنه و بفکر پیشرفت نیست مث خودروسازیمون! بالای 10ساله دارن یه مدل تایرو تولید میکنن

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025D using Tapatalk

--------------------{-@
arash
موتور شور معجزه گر !!!
http://tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=84&t=32563
مرگ سیاه موتور اتومبیل
viewtopic.php?t=93716
amin_boss
نوع خودرو: پراید

پست توسط amin_boss » 13 آپریل 2018, 19:08

متاسفانه تو چند مورد شخصا تجربه کردم ، عدم بالانس پذیری ، هندلینگ و ترمز گیری پایین تو لاستیکای ایرانی بویژه گلدستون مشهوده
نمایه کاربر
Actros 1861
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 405-85
محل اقامت: کرمانشاه - ایران 19

پست توسط Actros 1861 » 14 آپریل 2018, 04:21

aalpsat نوشته شده:
20 مارس 2018, 18:20
سلام
بله دقیقاً فرمایشات جناب t51 درسته و تایید میشه بنده یکسال پیش یه جفت لاستیک یزدتایر برا ماشینم خریدم و واقعا مث دوستمون غافلگیر شدم نرمی و ترمزگیری عالی و کاملاً بی صدا (تو کلوپ تیبا نظرمو راجع بهش نوشتم) ولی الان که یکسال گذشته صداش دوبرابر شده موقع ترمزگیری هم سریع abs وارد مدار میشه! بالانس هم بهم خورده و تو سرعت 110 فرمان لرزش داره هندلینگ و دقت فرمان هم کلا تعطیل!
سعی کنید خارجی بخرید حتی شده چینی مخصوصا برند های معروفش که تو اروپا هم فروش میرن و استاندارد اروپا تاییدشون کرده
متاسفانه صنعت لاستیک ایران داره درجا میزنه و بفکر پیشرفت نیست مث خودروسازیمون! بالای 10ساله دارن یه مدل تایرو تولید میکنن

از چینی ها کدوم معروف ترن ؟ میشه چند مارک نام ببرین ؟
من giti و پرایمول میشناسم
البته خودم تویو ژاپن گرفتم ولی میخوام بدونم کدوم از چینیا بهتره
FC Hollywood
نمایه کاربر
پیمان اسماعیلی
دنده 1
نوع خودرو: PERSIA-X33S SPORT
محل اقامت: J@N@T

پست توسط پیمان اسماعیلی » 21 آپریل 2018, 16:40

Actros 1861 نوشته شده:
14 آپریل 2018, 04:21
aalpsat نوشته شده:
20 مارس 2018, 18:20
سلام

از چینی ها کدوم معروف ترن ؟ میشه چند مارک نام ببرین ؟
من giti و پرایمول میشناسم
البته خودم تویو ژاپن گرفتم ولی میخوام بدونم کدوم از چینیا بهتره
مربوط به این تاپیک نمیشه
اما
LINGLONG
TRIANGLE
SAILUN
Low & Slow
ارسال پست

بازگشت به “تجربیات آموزنده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان