سرعت ؟‌ لذت ؟ به چه قيمت ؟

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
midya_drift
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206TU5-GT86
محل اقامت: 61...ب..
Has thanked: 0
Been thanked: 0
تماس:

Re: سرعت ؟‌ لذت ؟ به چه قيمت ؟

پست توسط midya_drift » 04 ژولای 2012, 12:37

سالار جان اون ماکسیما مال تبریزه.فامیل یکی از دوستامه.
پژو هم که از وسط تا شده نمیدونم کدوم شهره.از تو فیس فیس گرفتم.
نمایه کاربر
Hadi_SH
دنده 1
نوع خودرو: Racer 94 GTI
محل اقامت: کرمانشاه

پست توسط Hadi_SH » 04 ژولای 2012, 22:39

شبا ساعت حدودای 1 چند تا جوان نزدیک خانه ما کورس میزارن همیشه کارشونه ! 206 و پراید .... پراید و 405 و ....!!!
دوستای خوبم در تیونینگ تاک

حمیدرضا
ماهان
نوید
آرش
نمایه کاربر
Bidel
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 T5

پست توسط Bidel » 05 ژولای 2012, 02:57

persianbat نوشته شده:
Bidel نوشته شده:removed!
خوب شد remove کردی داشتم جوابتا مینوشتم
پس خدا بهم رحم کرد! :)
hadisahami نوشته شده:شبا ساعت حدودای 1 چند تا جوان نزدیک خانه ما کورس میزارن همیشه کارشونه ! 206 و پراید .... پراید و 405 و ....!!!
داداش، من اگه جات بودم زنگ میزدم 110 میفروختمشون . جون خودشون به درک، با این کورس گذاشتنا جون بقیه رو به خطر میندازن . همسایه ما رو توی خیابون توحید اصفهان یه زانتیا که کورس گذاشته بود میزنه بهش مرد 130 کیلویی با قد 190 رو در جا میکشه . فامیلمونو سرباز نیرو انتظامی میاد با وانت مزدا لایی بکشه میزنه کله پاش میکنه میفرسته اون دنیا . حتما زنگ بزن بفروششون . اینا یا وجدان ندارن یا عقل که در هر صورت واسه دیگران خطرناکن.

پ.ن : نصف شبا یا پشت چراغ قرمز نایستید یا اگر ایستادید مواظب پشت سرتون باشید . اگرم خواستید چراغو رد کنید خیلی مواظب باشید از طرفی که سبزه ماشین نیاد . حتی اگه چراغتون سبزه و خواستید رد بشید خیلی خیلی مواظب چپ و راستتون باشید.
یه شب 12 شب پشت چراغ وایساده بودم یه دختره که قرص مرص انداخته بود بالا از 400 متری با پرایدش صاف ما رو هدف میگیره و دقیق میزنه تو هدف . بدون حتی 1 سانت خط ترمز . هر چقدرم فرداش به نیروهای جان بر کف و خاک بر سر نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی گفتم یک تست اعتیاد ازش بگیرید گفتن به ما ربطی نداره ...
نکته اینکه پشت خط عابر هم وایساده بودم و دستی نکشیدم و ترمز هم نکرده بودم و وقتی زد چند متر به جلو پرت شدم و بعد ترمز گرفتم . اگه روی خط عابر وایساده بودم با ضربهء پرایده پرت میشدم وسط 4 راه و پژویی که از سمت راست 4 راه (و سمت راست من) داشت میمومد میزد رفیقم که وردستم نشسته بود میکشت ... خلاصه گول خلوتی خیابونو نخورید . شبا حواستونو حتی بیشتر از روز جمع کنید.
تا کی گریزی از اجل در ارغوان و ارغنون ... نک کش کشانت می برند انا الیه راجعون
این باغ من آن خان من ، این آنِ من آن آنِ من ... ای هر منت هفتاد من اکنون کِهی از تو فزون ...
نمایه کاربر
mamad_sport
دنده 1
نوع خودرو: Cerato Yd-Soren Ef7
محل اقامت: Tehran...Ferdows blvd

پست توسط mamad_sport » 05 ژولای 2012, 13:48

هادی جان خوبه که نزدیک شما پراید و 405 کورس میذارن! اینجا(دزفول) حدود یکی دو سال پیش ،شب ها ، یک عدد ولووی n10(کامیون)!!! با یک عدد پژو پارس کورس میذاشت! این جریان رو از یکی از دوستام شنیدم ولی تا خودم ندیدم باورنکردم.
البته الان مدتی هست که بیخیال این کارشدن
چه چرک بدبویی دارد لباس پاکی در تن ناپاکی که به تبلیغ پاکی مشغول است
نمایه کاربر
پایونیر
يار همراه
Been thanked: 13 times

پست توسط پایونیر » 05 ژولای 2012, 15:37

سرعت و جیگول بازی مال پیسته اونم با رانندگی حرفه ای کوچه و خیابون جای عابر و بچه های بیگناهه پس طوری رانندگی نکنیم که چشمهارو به خود خیره کنیم و خدای نا کرده باعث ضرری به دیگران یا خود بشیم :hb:
«محمد»
نمایه کاربر
vogle
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمندef7
محل اقامت: مرند

پست توسط vogle » 05 ژولای 2012, 17:00

من هم تا 40دقیقه ی پیش اعصابم خورد بود ماشینمو برداشتم وتو جاده سرعت 220تا را پر کردم ولی چیزی نشد ولی دیگه از اینغلط ها نمی کنم تموم بدنم داره می لرزه با سمند ef7
206584
نمایه کاربر
idin7
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: tiburon,206v9,pars A
محل اقامت: ولنجک

پست توسط idin7 » 05 ژولای 2012, 19:42

فقط کافیه شب ها ساعت 12 تا 2 یه سر برید ایران زمین و شهرک غرب , پیست مسابقه و انواع ماشینای مدل بالا .
دخترو پسر و هیچ کسیم بهشون کاری نداره , شرط بندی می کنن درگ میندازن با هم . یه بار حال پدرم خوب نبود بردمش بیمارستان تا 12 شب طول کشید, موقع برگشت یه داروخانه توی شهرکه که رفتمو داروروی پدرمو گرفتم با کمی تاخیر,موقعی که داشتم به سمت ماشین میرفتم چون دیر کرده بودم پدرم نگران شده بود و از ماشین پیاده , یه جنسیس کوپ آنچنان وحشتناک از کنار پدرم رد شد که فشارش افتاد و دوباره منتقلش کردم بیمارستان !! پدرم اون شب دچار شوک شده بود و دکترش گفت سکته خفیف زده .
شمارشو نتوستم بردارم ولی مشخصات ماشینش خاطرم موند , فردا شب با کوپه خودم رفتم اونجا با این احتمال که اونجا باشه و از شانس من پاتوقش اونجا بود . ادامه ماجرارو نمیگم چون بد آموزی داره ولی کشوندمش بیمارستان و گفتم بچه سوسول ببین چی کار کردی ! پلیس هم رفتم که می گفتن مدرک باید داشته باشی یا شاهد که راننده جنسیس باعث این اتفاق شده .
من همین جا از همه می خوام خواهشا با آرامش برونید . بخدا دیر نمی کنید :(
آقا معلم
مدیر قسمت ebook
نوع خودرو: ژاپونی! ツ
محل اقامت: THR, North East

پست توسط آقا معلم » 06 ژولای 2012, 14:51

نه عزیزم، قبل از اینها بسته میشه! و کار به هیچ جایی نخواهد کشید، ان شاء الله.

با تشکر فراوان از دوستانی که پست های مشکل دار را گزارش کردند، تاپیک تا پالایش نهایی و صدور تذکرات و اخطارهای احتمالی بسته خوهد ماند.
قفل شده

بازگشت به “تجربیات آموزنده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان