حادثه ای به نام چپ کردن

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
t51
يار همراه
نوع خودرو: پارسعلی
محل اقامت: قدیمی بی خاصیت گیجعلی
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: حادثه ای به نام چپ کردن

پست توسط t51 » 27 ژوئن 2017, 21:12

Reza_mehr نوشته شده:............ نگاه کردم به کیلومتر شمار که 110 تا رو رد نکنم پلیس جریمه کنه ، چند لحظه خیره شده بودم به آسفالت تازه ای که ریخته بودن برا لاین وسط و اون لاین رو انتخاب کردم چون خسته بودم بسختی نگاهم رو از اسفالت برداشتم دیدم یه ورق پلیت از روی بارند یه 405 بلند شد و تو هوا بود خواستم که فرار کنم ازش فرمون دادم سمت چپ که گاردریل بود ، یهو دیدم بشدت چسبیدم به گاردریل بقول یکی از دوستان بین من و گاردریل چاقو بزور رد میشد مطمئن بودم ادامه بدم میرم تو گاردریل ، ماشین هنوز ثبات پیدا نکرده بود که فورا یه فرمون دیگه دادم که از گارد دور بشم ،فرمون دادم و نتیجش سر خوردن جلوی ماشین شد ماشین رفت تو شونه کنار جاده (ارتفاع شونه زیاد بود) یهو برگشت رو سقف.
اون موقع ماشین برام مهم نبود وقتی خونواده رو دیدم که حالشون خوبه یکم بهتر شدم شاید جمعا 1 دقیقه رو سقف بودم مردم فورا ماشین رو صاف کردن.
زشت ترین قسمت داستانم مردمی بودن که گوشی بدست داشتن فیلم میگرفتن.
پلیس بعد از یک ساعت معطلی اومد و گفت 405 مقصر بخاطر حمل بار غیر مجاز .
من موندم و ماشین و کلی خجالت تو خونواده،هنوزم با خودم فکر میکنم چی میشد بعد از این که من اون 405 رو رد میکردم پلیت روش بلند میشد.
خلاصه دوستان هیچوقت تو سرعت بالا فرمون تیز ندید اگه سگی یا حیوونی یا (پلیت!!!) دیدید دس پاچه نشید بزنید بهش خیلی بهتره.
من اون موقع که پلیت رو دیدم تو این فکر بودم ماشینم خط برنداره الان کامل دور رنگ شده.
الان دیگه وقتی میشینم پشت فرمون یه لحظه میخوام کیفی سرعت برم صدای ماشین و شکسته شدن شیشه هاش تو ذهنمه،همیشه راننده های دیگرو مبتدی فرض کنید وقتی کسی میاد پلیت میبنده رو سقف و تختش میکنمهتو جاده با سرعت بالا بیشتر از یه احمق نمیشه بهش گفت.
درودبرشما-رعایت سرعت مطمئنه ازطرف شماوانتخاب بهترین قسمت جاده دروسط به کاهش خسارت کمک کرده است.
پلیس راه که فقط وظیفه جریمه کردن نداردبلکه توقف خودرو بامحموله غیراستانداردوغیرمجاز ازوظایف آنهاست که انجام ندادند
وجان شماوخانواده محترمتان رابخطرانداختند.اگرسرعت غیرمجازداشتیدمسلمابه این راحتی ختم به خیرنمیشدواینکه همه بسلامت
ازماشین چپ شده بیرون آمدندنقش راننده رامشخص میکند.رانندگی درحالت خستگی هم باعث تاخیردر عکس العمل صحیح می شود.
درصورت امکان عکسی ازخوروصافکاری شده ارائه فرمایید.باسپاس ازشما. :grin:
رکودهرانجمنی شایسته مدیران بی لیاقت ونمک نشناش وکم تجربه آن است.

کی توانی زد درین منزل قدم-محو شو چون جایت این ویرانه نیست.

http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?p=3895554#p3895554
maziar205
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!
Has thanked: 0

پست توسط maziar205 » 27 ژوئن 2017, 21:30

اقا چطوری ماشین چپ میکنم اخه من تجربه ام کم؟
نمایه کاربر
nima9820
نوع خودرو: سمند ef7
Has thanked: 1 time

پست توسط nima9820 » 08 سپتامبر 2018, 23:07

یکی از اقوام ما 206 داشت چپ کرد و 7 - 8 تا معلق خورد... خانوادش سالم موندند ولی 206 داغون داغون شد... با این حال مثل مرد الان داره براشون کار می کنه...
رانندگی در باران صبح
ارسال پست

بازگشت به “تجربیات آموزنده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان