نیسان پیکاپ - Nissan PickUp D22

تصویر مباحث مربوط به نیسان وانت و نیسان پیکاپ

مدیر انجمن: رضا عمراني

ارسال پست
وحیدkia
شروع حركت
نوع خودرو: Tiba 2
محل اقامت: سیستان و بلوچستان - زاهدان
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: نیسان پیکاپ - Nissan PickUp D22

پست توسط وحیدkia » 02 دسامبر 2017, 00:37

با سلام و عرض معذرت بابت تاخیر
ماشین سفید و بدون رنگه - البته یه جاهاییش روی بدنه مشخصه که ضربه خورده - سپرهاش دوتاش سالمه - لاستیک هاش 50% - بیمشو هنوز نمیدونم. - سوزن انژکتور و سنسور دریچه گاز کلا نداره و واسه همین هنوز روشن نشده در ضمن باتری هم نداره.کیلومترش رو هم بدلایلی که گفتم هنوز ندیدم.
اونهایی که کامل بود حدود 27 تا 30 میلیون فروش رفتن.
اونچه که باست مدنظر قرار بدبد اول از همه ظاهر ماشینه ، بعدا اینکه چقدر رنگ داره و ... راه کسب اطلاعات مهمترینش از مسئول نقلیه اداره مربوطه و همینطور راننده ای که ماشین در اختیارش بوده هستش. در غیر این صورت یه هندونه دربسته هستش که واسه اینکه ضرر نکنید باید یه سری خرج های احتمالی رو واسش در نظر بگیرید و قیمت بزنین که اگر برنده شدید و خرج بزرگ داشت ، باز هم از قیمت بازار واستون ارزونتر در بیاد.
درمورد رینگ حق با شماست ، اینجا اوراق فروشی تویوتا زیاده ممکنه بشه یه سری تمیزشو گیر آورد.
به محض روشن شدن ماشین اطلاعات تکمیلی رو میزارم.
شاد باشید
وحیدkia
شروع حركت
نوع خودرو: Tiba 2
محل اقامت: سیستان و بلوچستان - زاهدان

پست توسط وحیدkia » 10 دسامبر 2017, 16:10

ظاهرا اینجا کرکره رو کشیدن پایین
m.fallah
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

پست توسط m.fallah » 11 فوریه 2018, 19:24

وحیدkia نوشته شده:
02 دسامبر 2017, 00:37
با سلام و عرض معذرت بابت تاخیر
ماشین سفید و بدون رنگه - البته یه جاهاییش روی بدنه مشخصه که ضربه خورده - سپرهاش دوتاش سالمه - لاستیک هاش 50% - بیمشو هنوز نمیدونم. - سوزن انژکتور و سنسور دریچه گاز کلا نداره و واسه همین هنوز روشن نشده در ضمن باتری هم نداره.کیلومترش رو هم بدلایلی که گفتم هنوز ندیدم.
اونهایی که کامل بود حدود 27 تا 30 میلیون فروش رفتن.
اونچه که باست مدنظر قرار بدبد اول از همه ظاهر ماشینه ، بعدا اینکه چقدر رنگ داره و ... راه کسب اطلاعات مهمترینش از مسئول نقلیه اداره مربوطه و همینطور راننده ای که ماشین در اختیارش بوده هستش. در غیر این صورت یه هندونه دربسته هستش که واسه اینکه ضرر نکنید باید یه سری خرج های احتمالی رو واسش در نظر بگیرید و قیمت بزنین که اگر برنده شدید و خرج بزرگ داشت ، باز هم از قیمت بازار واستون ارزونتر در بیاد.
درمورد رینگ حق با شماست ، اینجا اوراق فروشی تویوتا زیاده ممکنه بشه یه سری تمیزشو گیر آورد.
به محض روشن شدن ماشین اطلاعات تکمیلی رو میزارم.
شاد باشید
سلام
فعلا به دلیل پاره ای از مشکلات از خرید پیکاپ منصرف شدم حالا شما که چند وقتی گرفتی از ماشین راضی هستین؟
نمایه کاربر
MAMAD6923
شروع حركت
نوع خودرو: LAND ROVER
محل اقامت: فیروزآباد

پست توسط MAMAD6923 » 21 آگوست 2018, 16:47

سلام ما تمام پست‌ها رو از اول خوندیم مطلب قابل قبولی برای نرم کردن فنرهای عقب پیکاپ دستگیر مان نشد‌‌. چون من استفاده شخصی دارم واسه بار نمیخوام شاید تو مسافرت نهایتا ۳۰۰کیلو بار داشته باشم. اگر اطلاعات دقيقي دارید در این مورد به صورت واضح شرح دهید ممنون میشم. ‌‌
ارسال پست

بازگشت به “نیسان تجاری – Truck”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان