آئين نامه خودروهاي کلاسيک

تصویر بحث آزاد در مورد خودرو

مدیر انجمن: hexagon

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
GOD SPEED
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت

Re: آئين نامه خودروهاي کلاسيک

پست توسط GOD SPEED » 14 ژانویه 2015, 12:54

foadazimi نوشته شده:عصری که مراسم تحویل پلاک و شناسنامه هارو دیدم سریع همین فکر اومد تو مغزم.قیمت.....

الان دیگه هرکی مدل پایین داره یه قیمت هایی میدن. بهانشون هم میشه چون کلاسیکه.خنده بازاری بشه بیا و ببین
فعلاً که کار بنا به دلایلی گره خورده
اما از همین حالا بهت قول میدم و حاضرم باهات شرط ببندم وقتی پلاک دادن شروع بشه محشری به پا میشه و قیمت کاذب ابو قراضه ها که اسم کلاسیک روشون گذاشتن به شدت کاهش پیدا میکنه ،،، از شرایط و مقررات پلاک کلاسیک اطلاعات موثق دارم ماشینهای بالای 50 سال آنچنان مشکلی ندارن اما تو فاز دوم یعنی ماشینهای زیر 50 سال کولاکی بپا میشه چون چیزی حدود 90% ماشینها پلاک نمیگیرن، وضعیت تا حد بسیاری زیادی روشن میشه و خیلی از برندها به طور کل از گردونه خارج میشن، خدا کنه هر چه زودتر این اتفاق بیفته ،، اونوقت طفلک دلالها که تو این عالم برزخ خوب جولان میدادن و کلاسیک کلاسیک میکردن قیافشون دیدنی میشه

همین جمله آخر رو که گفتم باعث میسه سر و کله دلالهای سایت پیدا بشه توجیهات عجیب و غریبشون خیلی برام جالبه و حکم زنگ تفریح رو برام داره شما هم بی نصیب نمونید :-(
نمایه کاربر
ali-2012
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ماکسیما
محل اقامت: کرج

پست توسط ali-2012 » 29 آپریل 2015, 10:21

GOD SPEED نوشته شده:
foadazimi نوشته شده:عصری که مراسم تحویل پلاک و شناسنامه هارو دیدم سریع همین فکر اومد تو مغزم.قیمت.....

الان دیگه هرکی مدل پایین داره یه قیمت هایی میدن. بهانشون هم میشه چون کلاسیکه.خنده بازاری بشه بیا و ببین
فعلاً که کار بنا به دلایلی گره خورده
اما از همین حالا بهت قول میدم و حاضرم باهات شرط ببندم وقتی پلاک دادن شروع بشه محشری به پا میشه و قیمت کاذب ابو قراضه ها که اسم کلاسیک روشون گذاشتن به شدت کاهش پیدا میکنه ،،، از شرایط و مقررات پلاک کلاسیک اطلاعات موثق دارم ماشینهای بالای 50 سال آنچنان مشکلی ندارن اما تو فاز دوم یعنی ماشینهای زیر 50 سال کولاکی بپا میشه چون چیزی حدود 90% ماشینها پلاک نمیگیرن، وضعیت تا حد بسیاری زیادی روشن میشه و خیلی از برندها به طور کل از گردونه خارج میشن، خدا کنه هر چه زودتر این اتفاق بیفته ،، اونوقت طفلک دلالها که تو این عالم برزخ خوب جولان میدادن و کلاسیک کلاسیک میکردن قیافشون دیدنی میشه

همین جمله آخر رو که گفتم باعث میسه سر و کله دلالهای سایت پیدا بشه توجیهات عجیب و غریبشون خیلی برام جالبه و حکم زنگ تفریح رو برام داره شما هم بی نصیب نمونید :-(
خدا کنه این طور بشه ی کادیلاکی رو دیدم یعنی ترکیده بود فقط جناب دلال رنگش کرده اونم قرمز !
میگفت 90 میلیون
حتي اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان خارج از فصل خود، ميوه نمي دهند.
به جاي اينكه سعي كنيد مرد موفقيت ها باشيد، سعي كنيد مرد ارزشها باشيد.
نمایه کاربر
GOD SPEED

پست توسط GOD SPEED » 27 می 2015, 15:26

خیلی به این قیمت های توهمی نباید اعتنا و اهمیت داد یکی از بچه ها یه کادیلاک سفید و عروسک را گذاشته بود 45 تومن که بیش از یکسال خریداری براش نبود تا اینکه اواخر سال قبل با هزار نذر و نیاز فروخت زیر 30 و از این بابت هم بسیار خوشحال بود حالا با این وضعیت قیمت بنزین هم خریداران این ماشینهای پر مصرف نمیگم از بین میره ولی تعدادشون محدودتر میشه
نمایه کاربر
GOD SPEED

پست توسط GOD SPEED » 10 نوامبر 2017, 18:35

سلام
دوستان اگه تو سطح شهر موردی از نصب پلاک کلاسیک رو خودروها دیذید
یه عکس بگیرید و ارسال کنید
ببینیم اصلاً کاری شده؟ اگه شده رو چه نوع خودروهای هست؟
Amirkhanpanah
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Amirkhanpanah » 07 ژولای 2018, 02:24

سلام دوستان
خسته نباشید
من مدت طولانیه تو نخ ماشین امریکاییم
دلم یه کادیلاک سویل میخواد
الان این بحثو دیدم
کلا باید بیخیال ماشین قدیمی بشیم ؟
میشه یکی به من بگه الان در چه وضعیه این قانون و تردد این ماشینا مشکلی داره ؟
ارسال پست

بازگشت به “بحث آزاد پیرامون خودرو”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان