آزاد شدن واردات کامیونهای دست دوم به کشور

مدیر انجمن: espero

ارسال پست
Un
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

Re: آزاد شدن واردات کامیونهای دست دوم به کشور

پست توسط Un » 17 دسامبر 2013, 12:03

دوستان ميشه يه بوژى داف XF وارد كرد كسى عكس از بوژى كش جديد داره كه وارد كشور شده باشه.
Un

پست توسط Un » 25 دسامبر 2013, 16:00

دوستان طبق امارهايى كه از بازار گرفتم شكرخدا بازار كشورمون پرشده از رنو پريموم وارداتى بنز اكسور و اكستروس وارداتى به جرات ميتونم بگم فعلا بازار دست اين برند هاست وبرندهاى ديگه اى هم مثل ولو واسكانيا و داف دركنار اين برندها وارد ميشن اويكو كه هم تازه اومده در ناوگان حمل ونقل وميشه اين جور گفت ٩٠٪ حمل ونقل كشور دست برندهاى اروپايى هست وامار كشنده هاى وارداتى روز به روز در حال افزايش هست  
Un

پست توسط Un » 05 ژانویه 2014, 18:39

عنوان آگهی: واردات کامیون با کمترین هزینه
استان: آذربایجان غربی
آدرس: مهاباد
تلفن همراه: 09397848466
قیمت: 9 تومان
مدل میلادی: 2013
وضعیت: صفر
کاربری: کشنده
توضیحات: واردات کامیون با کمترین هزینه ی ممکن تا گمرکات کشور و راهنمایی و مشاوره ی کامل در امر ترخیص
کامیونها : اکسور مان اسکانیا پریمیوم

شرایط : خرید کشنده و اوردن ان تا گمرک با پول ما انجام میگیرد یعنی هیچ گونه پولی از مشتری گرفته نمی شود
جايى رو پيدا نكردم اين اگهى رو بذارم ولى اين اگهى در نوع خودش يه جورايى جالب هست اگه طبق تعريف هايى كه اينجا نوشتن اين جور باشه خب ديگه كسى مرض نداره بره يه فراز اشغال قسطى بگيره هرماه هم تو سرخودش بزنه كه بخواد قسطش رو بده الان يك اكتروس ٢٠٠٦ ميلادى نسل دوم تو بازاروقيمتى نزديك به ٢٨٠ ميليون داره و يك فراز هم فكر كنم قيمتى نزديك به ٢٦٠ تومان خب اگه ادم بخواد ميره سراغ اكتروس و اكتروس رو ميگيره :viol:
نمایه کاربر
ford branko
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: roniz_pars
محل اقامت: تهران

پست توسط ford branko » 05 ژانویه 2014, 19:24

Un نوشته شده:عنوان آگهی: واردات کامیون با کمترین هزینه
استان: آذربایجان غربی
آدرس: مهاباد
تلفن همراه: 09397848466
قیمت: 9 تومان
مدل میلادی: 2013
وضعیت: صفر
کاربری: کشنده
توضیحات: واردات کامیون با کمترین هزینه ی ممکن تا گمرکات کشور و راهنمایی و مشاوره ی کامل در امر ترخیص
کامیونها : اکسور مان اسکانیا پریمیوم

شرایط : خرید کشنده و اوردن ان تا گمرک با پول ما انجام میگیرد یعنی هیچ گونه پولی از مشتری گرفته نمی شود
جايى رو پيدا نكردم اين اگهى رو بذارم ولى اين اگهى در نوع خودش يه جورايى جالب هست اگه طبق تعريف هايى كه اينجا نوشتن اين جور باشه خب ديگه كسى مرض نداره بره يه فراز اشغال قسطى بگيره هرماه هم تو سرخودش بزنه كه بخواد قسطش رو بده الان يك اكتروس ٢٠٠٦ ميلادى نسل دوم تو بازاروقيمتى نزديك به ٢٨٠ ميليون داره و يك فراز هم فكر كنم قيمتى نزديك به ٢٦٠ تومان خب اگه ادم بخواد ميره سراغ اكتروس و اكتروس رو ميگيره :viol:

خوب مسئله اینجاس که زیر 2008 نمیشه وارد کرد ولی جالبه.من پیشو میگیرم
دنیا را گشتیم.جای آرامش نبود...
نمایه کاربر
حمید 1990
نوع خودرو: toyota-premium

پست توسط حمید 1990 » 05 ژانویه 2014, 19:34

قبلا عرض کردم باز هم میگم : ورود کامیون منوط به داشتن نمایندگی فعال در کشور هست - به نام شرکت حمل و نقل وارد میشود - شرکت موظف است بیش از 4 دستگاه به نام خود وارد کند - کامیون نباید بیش از 3 سال کار کرده باشد ( زیر 2010 نباشد. همچنین کامیون صفر کیلومتر هم حق ورود ندارد )
Un

پست توسط Un » 05 ژانویه 2014, 21:28

كى ميگه كاميون صفر نميشه وارد كشنده صفر هم وارد ميشه الان من يك نمايشگاه سراغ دارم كشنده هاى رنو پريميموم و اسكانيا ٢٠١٣ صفر كيلومتر وارداتى درش هست در ضمن من يه تعداد عكس از كشنده هاى وارداتى دارم بلد نيستم با تبلت عكس اپلود كنم لطفا مديران اين تاپيك يه ايميلى رو به ما بدن تا براشون بفرستيم.طرح نوسازى كشنده هاى قديمى هم بعد از عيد انجام خواهد شد وكشنده هاى مدل ١٣٦٢ تا بالا از رده خارج ميشن ودولت بعد از عيد ٣٠٠٠ دستگاه كشنده از اروپا وارد خواهد كرد :smile:
نمایه کاربر
حمید 1990

پست توسط حمید 1990 » 05 ژانویه 2014, 21:57

Un نوشته شده:كى ميگه كاميون صفر نميشه وارد كشنده صفر هم وارد ميشه الان من يك نمايشگاه سراغ دارم كشنده هاى رنو پريميموم و اسكانيا ٢٠١٣ صفر كيلومتر وارداتى درش هست در ضمن من يه تعداد عكس از كشنده هاى وارداتى دارم بلد نيستم با تبلت عكس اپلود كنم لطفا مديران اين تاپيك يه ايميلى رو به ما بدن تا براشون بفرستيم.طرح نوسازى كشنده هاى قديمى هم بعد از عيد انجام خواهد شد وكشنده هاى مدل ١٣٦٢ تا بالا از رده خارج ميشن ودولت بعد از عيد ٣٠٠٠ دستگاه كشنده از اروپا وارد خواهد كرد :smile:
دوست عزیز بنده خودم در کار واردات هستم . سال پیش 4 دستگاه پریمیوم وارد کردیم ولی چون صرف اقتصادی نداره دیگه میلی به این کار نخواهیم داشت . اون کامیونی که شما میگی 2013 هست انا همه 2010 یا 2011 هستن که بعد از گمرک سند رو مثلا 2012 میزنن (به دلایلی که نمیشه اینجا گفت ) . کامیون صفر وارداتی بنده تا حالا مشاهده نکردم چون اصلا برای وارد کننده صرف اقتصادی نداره چون در اروپا کامیون به محث خروج از کارخانه و خریداری دست دوم محسوب میشه و حدود 30 درصد افت قیمت خواهد داشت . (حتی اگه 1000 کیلومتر هم راه نرفته باشه) پس چه دلیلی داره منه وارد کننده 30 درصد قیمت بیشتر پرداخت کنم برای یک کامیون صفر در صورتی که یک کامیون 10 تا 50 هزار کیلومتر هم هیچ تفاوتی ندارن . پس کامیون مدل 2011 وارد میکنم با کارکرد کم و قیمت مناسب تر . در مورد جمع آوری کامیون ها هم عرض کنم که از نیمه اول همین دی ماه طرح جایگزینی شروع شده
Un

پست توسط Un » 08 ژانویه 2014, 15:21

حميدخان عرض كرديد يك شركت ميتونه بيش از ٤ دستگاه وارد كنه يعنى الان يك شركت ميتونه نزديك به ١٠ دستگاه كشنده مثل ولو اف هاش ٢٠١٤ وارد كنه الان شنيدم يه شركت تركى كه داخل تهران شعبه داره، دارن از خارج براى شعبه تهران ولو اف هاش ٢٠١٤ وارد ميكنن همچنين يكى از دوستان من در يكى از نمايشگاه هاى تهران اكتروس هاى ٢٠١٢ دست دوم و ٢٠١٤ صفر وارداتى فول ديده بود. 
نمایه کاربر
حمید 1990

پست توسط حمید 1990 » 08 ژانویه 2014, 15:38

mehrdadgh نوشته شده:دوست عزیر حمید: گمرگ چند درصد میگیره برای ترخیص؟
چرا صرفه نداشت؟ از ترکیه وارد کردین؟
هر کدوم حدود 43 میلیون خریداری شد که بعد از پلاک در ایران به قیمت تموم شده 138 میلیون رسید ! خیلیا هم خرابکاری کردن تو این زمینه به همین دلیل سخت گیری زیاد شده و میشه و صرف نداره دیگه

---- اضافه شده در تاریخ 18 دی 1392, 16:41 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----
Un نوشته شده:حميدخان عرض كرديد يك شركت ميتونه بيش از ٤ دستگاه وارد كنه يعنى الان يك شركت ميتونه نزديك به ١٠ دستگاه كشنده مثل ولو اف هاش ٢٠١٤ وارد كنه الان شنيدم يه شركت تركى كه داخل تهران شعبه داره، دارن از خارج براى شعبه تهران ولو اف هاش ٢٠١٤ وارد ميكنن همچنين يكى از دوستان من در يكى از نمايشگاه هاى تهران اكتروس هاى ٢٠١٢ دست دوم و ٢٠١٤ صفر وارداتى فول ديده بود. 
اگه منظورتون از آکتروس 2014 مدل روز بنز یعنی mp4 هست که وارد شده که قیمت تمام شدش بیش از 1 میلیارد خواهد شد !!! :(
بنده که چنین کامیونی در ایران مشاهده نکردم که پلاک هم شده باشه !
ارسال پست

بازگشت به “کامیون”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان