آزاد شدن واردات کامیونهای دست دوم به کشور

مدیر انجمن: espero

ارسال پست
Un
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

Re: آزاد شدن واردات کامیونهای دست دوم به کشور

پست توسط Un » 13 ژانویه 2014, 21:06

سلام دوست عزيز رومانى ودانمارك چه جوره براى واردات؟ من تا حالا ماشين هاى لهستان رو نديدم ولى خداشاهد تا دلتون بخواد همين اكسورهاى درب وداغون تركى زياد ديدم كه همه جاهاش رو برداشتن مثل فلاپ بادشكن شلگير عقب كشنده يا مه شكن هاى زير سپر رو وحشتناك هست ولى خداييش الحق والنصاف اكسور از تركيه وارد كرده بودن داغون داغون دادن دست تهرانى ها ماشين رو مثل روز اولش كردن واقعا زيبا كرده بودن ماشين رو حيف كه اكسور دست اين تركيه هاى بى سليقه هست با اين تعاريف كه فرموديد پس اگه كشنده صفر بخوايم وارد كنيم تكليف چه جوريه قيمت چه جوره.
Un

پست توسط Un » 18 ژانویه 2014, 23:09

دوستان ميتونيم يه كشنده اسكانيا R620 يا R760 و اكتروس بلك اديشين V8 و ومان TGX V8 براى يكى از دوستان وارد كنيم مجموعا ٨ دستگاه كشنده. 
Un

پست توسط Un » 21 ژانویه 2014, 13:57

از المان يا شايد هم دانمارك ولى بيشتر از المان شايد بخوايم در حد ١٠ دستگاه ما شايد بخوايم از اين ١٠ دستگاه دو دستگاه هم داف وارد كنيم :smile:
Un

پست توسط Un » 21 ژانویه 2014, 16:57

والا من راجع به گمركى خبر ندارم بله به شما مجوز ورود ميدن چون شركت حمل ونقل هستين كارى به حمل ونقل بين المللى نداره شما چون شركت هستى ميتونى هر ماشينى وارد كنى ميتونم بپرسم شركت شما زير نظر پتروشيمى هست ؟
Un

پست توسط Un » 22 ژانویه 2014, 14:28

اولين قدم اين هست كه اگه به شما مجوز دادن برى در سايت هاى خارجى و ماشين هايى كه كاركرده هست رو ببينيد من يك سايت به شما ميدم در مورد كشنده هاى دست دوم مرسدس بنز هست به نام www.truckstore.com شما ميرى در اين سايت و قيمت كشنده وكشورى رو كه ميخواى وارد كنى با پول و گمركى ايران حساب كرده وبعد ميرى يك نمايشگاه معروف در محل زندگى تون كه خوره ى اين كار هست وچون تبريز هستى و تبريز كشنده وارداتى مثل بنز و اسكانيا و ولو و رنو اين جور ماشين ها زياده بعد شما پول رو به نمايشگاه ميدى و برات ماشين رو وارد ميكنن ومعمولا هم از تركيه ميارن ماشين ها رو چون نزديك به خوى و تبريز هست ولى راسياتش من مراحل مجوز گرفتن رو نميدونم اينو رو بايد برات بپرسم وبعد بيام خدمتت بگم. 
Un

پست توسط Un » 23 ژانویه 2014, 13:08

قربانام قارداش گلم ارادت وردم والا اين سايتى كه بهت دادم همه نوع كشنده اى داخلش هست برو نگاه كن ماشين هاى خوبى داخلش هست .
ارسال پست

بازگشت به “کامیون”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان