كاميون bmc

مدیر انجمن: espero

ارسال پست
javad10000
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: اصفهان

كاميون bmc

پست توسط javad10000 » 02 آپریل 2014, 11:42

لطفا دوستان نظراتشونو راجب كاميونهاي bmc بگن
از همه نظر موتور گيربكس
از نظر قطعات ايا گير مياد وسايلش يا كم هست و گرون
بازار خريد و فروشش چطوره
قيمت صفر و مدل پايين
راجب تك و ده چرخ با كاربري كمپرسي و همينطور ميخاستم بدونم كشنده هاش چطورن ايا قدرت داره واسه كار سنگ كشي بكار مياد يا نه

ميدونم اف ام و اف اچ بهترينهاست ولي با پول من تو مايه هاي 100 كم و بيش ميتونم در اين حد بخرم و من راجب اين ماشين پرسيدم لطفا با دقت جواب بدين و اطلاعات دقيق بدين
ايا تك اش واسه كمپرسي مناسبه استهلاكش چطوره خرج و مخارجش و كشنده هاش
mirza47824
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: peykan
محل اقامت: پشت فرمون

Re: كاميون bmc

پست توسط mirza47824 » 05 آپریل 2014, 12:29

خودت که تو کار بار و جاده و ماشین سنگین بودی و میدونی که تو ماشین سنگین یکی از فاکتورهای مهم کمترین استهلاکه . من دقیق درباره بی ام سی نمیدونم ولی به نظرم بازار خرید و فروشش خوب نیست لوازمش کمه . اگه الان ماشین سالم و بی دردسر داری نگه دار . اگه میخوای عوض کنی و ماشین بزرگتر بخری اگه بنزهای مدل پایین هم بخری بهتر از مدل بالاهای بی نام و نشون هست که برای فروشش به مشکل میخوری برای لوازمش به مشکل میخوری و از کار می ندازت . با صد تومن اف 12 تمیز هم نمیدن چه برسه به اف ام و اف اچ . هوو و دانگ فنگ هم که باید با تعمیرکارا و گاراژها قرارداد خدمات تعمیراتی ببندی دوشک و پتو ببری تو گاراژها شبا هم همونجا بخوابی . بقول خودت بار رو تک و ده چرخ می بره کرایه رو خاور میگیره پس چرا خودت رو میخوای به زحمت بیشتر بندازی من هم کاویان داشتم و هم فوتون تو کار بودم و چند وقتی هم با دوستم تک بنز خرید باهاش میرفتم خربزه و خشکه بار . بارهای مختلف زدیم و فهمیدم بهترین سایز همون سایز خاور هست هم به نسبت کرایه بیشتر میگیره و هم رانندگیش خطرش کمتره و هم نگهداریش اسونتره
javad10000

پست توسط javad10000 » 05 آپریل 2014, 12:52

خب ميدوني خاور بي خوابيش خيلي بده
يعني اره درامدش بد نيست و اگه زرنگ باشي دوساله پول خود ماشين در مياد
اما با تك و ده چرخ برا خشكبار و ... بار بيشتره و ادم حداقلش ميدونه كه شب ميتونه بخوابه بار مردم رو زمين نميمونه اگه خراب بشه
خب هركاري سختي خودشو داره اما علاقه هم هست
من مايلر داشتم اتوبوس داشتم تراكتور بيلي و خاور و بيل بكهو و...
خدايي هر كدوم مزايا و معايبي داره
شايد اطلاعات كمي راجب ماشينهاي جديد داشته باشم اما راجب همه چيز يه سر رشته دارم
ميخاستم شراكتي بيل زنجيري كوماتسو بخرم ك همه گفتن شريك فايده نداره و.. منم منصرف شدم
البته هم الانشم ميتونم تا يسال ديگه بيل 200 كوماتسو رو بيارم اما همونجور كه گفتم مزايا و معايب خودشو داره
يعني من از هر شغلي كه بگي سررشتشو دارم تا حدودي مخصوصا ماشين الات راه سازي مثلا از لودر خيلي سر در ميارم و علاقم دارم اما درامد نداره تراكتور همينجور اتوبوسم باز مهارت دارم و ارزون هم هست اما مسله مهم درامد هست
بايد ببيني چي ميصرفه
من الانم بيل بكهو داره خوبم هست استهلاك هم ذره اي نداره اما علاقه ندارم و كارش فصلي هست
خلاصه هر كاري رو بگي من راهنماييت ميكنم
از كشاورزي تا راه و ساختمان و..
mirza47824
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: peykan
محل اقامت: پشت فرمون

پست توسط mirza47824 » 05 آپریل 2014, 17:58

منظور من سایز خاور بود نه خوده خاور . 6 تن . 8 تن .
javad10000

پست توسط javad10000 » 06 آپریل 2014, 13:43

mirza47824 نوشته شده:منظور من سایز خاور بود نه خوده خاور . 6 تن . 8 تن .

منظورتون رو فهميدم من كلي گفتم
نمایه کاربر
Tirkamoon
يار قديمي

پست توسط Tirkamoon » 24 آپریل 2014, 12:46

javad10000 نوشته شده:لطفا دوستان نظراتشونو راجب كاميونهاي bmc بگن
از همه نظر موتور گيربكس
از نظر قطعات ايا گير مياد وسايلش يا كم هست و گرون
بازار خريد و فروشش چطوره
قيمت صفر و مدل پايين
راجب تك و ده چرخ با كاربري كمپرسي و همينطور ميخاستم بدونم كشنده هاش چطورن ايا قدرت داره واسه كار سنگ كشي بكار مياد يا نه

ميدونم اف ام و اف اچ بهترينهاست ولي با پول من تو مايه هاي 100 كم و بيش ميتونم در اين حد بخرم و من راجب اين ماشين پرسيدم لطفا با دقت جواب بدين و اطلاعات دقيق بدين
ايا تك اش واسه كمپرسي مناسبه استهلاكش چطوره خرج و مخارجش و كشنده هاش
كاميونهاي BMC كاميونهاي ساده اي هستند در مقايسه با نسلهاي جديد ، صفر توي بازار خيلي كم هست چند تا 10 چرخ شنيدم هست كه بالاي 200 تومن قيمت دارند
كلا براي كمپرسي 10 چرخ بگير چون شاسي دوبل داره و بار خوب جا ميشه اگه مسير كاري شما طوريه كه سرعت نخواي و قدرت بخواي چه كشنده 10 چرخ و چه كمپرسي 10 چرخش فوق العاده است از نظر من
ارسال پست

بازگشت به “کامیون”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان