آلفارومئو جولیتا | Alfa Romeo Giulietta

تصویر
نمایه کاربر
ilali
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید،ایراندوچرخ آوا
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: آلفارومئو جولیتا | Alfa Romeo Giulietta

پست توسط ilali » 29 آپریل 2017, 13:44

Mahyardos نوشته شده:نظرتون در مورد شمع هاي pulstar چيه دوستان.جرقه سر اين شمع ها 5 ميليون واته.به تازگي وارد ايران شده قيمت هر عدد هم حدود ١٣٠ تومن
دیر شده اما برای آگاهی کسانی که از این به بعد این پست رو میبینن، من مطلبی در مورد این شمع تو تاپیک زیر گذاشتم:
شمع پالستار سمند سورن توربو

hooshmand1
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: کولیوس و جولیتا

پست توسط hooshmand1 » 21 می 2017, 15:16

https://www.google.com/amp/s/www.topspe ... 8.amp.html
آلفا رومئو جولیتا مارانگونی ۲۰۱۱ با ۲۸۶ اسب بخار و تغییرات ظاهری داخلی و خارجی

armin.neshandar
نوع خودرو: هوندا آکورد

پست توسط armin.neshandar » 18 ژوئن 2017, 17:49

hooshmand1 نوشته شده:
siavashghahremany نوشته شده:
hooshmand1 نوشته شده:
siavashghahremany نوشته شده:سلام به همه آلفا سوار های عزیز

من چند وقتی هست خیال خرید جولیتا دارم و از روزی که این ماشین رو در بیرون ایران سوار شدم ، عاشقش شدم . خلاصه شرایط مالی فراهم شد که بتونم ماشین رو بگیرم در چند ماه آینده ( با اینکه باید 206 عزیزم رو بفروشم ) .
چند روزه دارم این تاپیک رو میخونم و خیلی استقاده کردم از اطلاعات اساتید گرامی و چند تا سوال داشتم که میخواستم ازتون بپرسم . اما قبلش یه موردی رو باید اطلاع بدم به دوستانی که از نبود GPS شاکی بودن .
دوستان عزیز ، ماشین هایی که uconnect 6.5 داره ، نویگیشن هم داره ، اما سیستم نویگیشن این ماشین رو TomTom فراهم کرده که برای ایران نقشه نداره متاسفانه . این مشکل از آلفا یا نمایندگی نیست . این بدبختی و فلاکت ما جهان سومی ها است . حالا اینکه چرا ماشین هایی دیگه GPS ایران داره . دستگاه هایی که توی ماشین های دیگه نصب هست که میبینید نقشه فارسی داره ، همه دستگاه های چینی هستند که روی Windows CE کار میکنند و با استفاده از نقشه ایران طراحی شده برای Garmin و یا برنامه هایی دیگه سیستم جی پی اس رو فعال میکنند . اما کمپانی های اروپایی که از سیستم شرکت های اروپایی دیگه مثل TomTom و یا Magnetti Marelli استقاده میکنند ، با وجود داشتن سخت افزار GPS متاسفانه اطلاعات خام نقشه رو ندارند .در آینده نزدیک ماشین ها با استقاده از 4G Data و یا 5G Data اطلاعات نقشه رو از سرور های Google دریافت خواهند کرد و این مشکل حل میشه ( مثل Audi و BMW و ... ) .

الان نمایندگی دو مدل جولیتا داره ( مدل 105 و 106 ) ، اختلاف این دو مدل چیه دوستان ؟ کسی میدونه ؟ ( نمایندگی درست جواب نمیده )
برای من مهمه ماشین رو کامل بگیرم و مخصوصا سیستم صوتی Bose ، چراغ زنون با چراغ شور و AFS و ... ( به نمایندگی میگم AFS داره مثل گاو منو نگاه میکرد ) .
خلاصه اینکه این مدل 2017 که الان به عنوان 106 برای فروش هست ، آپشن های کامل رو داره ؟
بعضی دوستان که ماشین 2017 تحویل گرفتن نوشته بودن که آینه داخلی الکتروفتوکرومیک وسنسور جلو و نور و باران وسیستم صوتی bose نداره
میدونی مدل 105 بوده یا 106 ؟
چراغشور هم ذکر کرده بودن.خیر اطلاعی ندارم

دوست عزیز در مجموع خرید جولیتا رو توصیه میکنید؟ و اینکه الان آکورد ۲۰۱۴ دارم با جولیتا تعویضش کنم چی

نمایه کاربر
siavashghahremany
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206v9-528i
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط siavashghahremany » 18 ژوئن 2017, 19:44

armin.neshandar نوشته شده:
hooshmand1 نوشته شده:
siavashghahremany نوشته شده:
hooshmand1 نوشته شده:
siavashghahremany نوشته شده:سلام به همه آلفا سوار های عزیز

من چند وقتی هست خیال خرید جولیتا دارم و از روزی که این ماشین رو در بیرون ایران سوار شدم ، عاشقش شدم . خلاصه شرایط مالی فراهم شد که بتونم ماشین رو بگیرم در چند ماه آینده ( با اینکه باید 206 عزیزم رو بفروشم ) .
چند روزه دارم این تاپیک رو میخونم و خیلی استقاده کردم از اطلاعات اساتید گرامی و چند تا سوال داشتم که میخواستم ازتون بپرسم . اما قبلش یه موردی رو باید اطلاع بدم به دوستانی که از نبود GPS شاکی بودن .
دوستان عزیز ، ماشین هایی که uconnect 6.5 داره ، نویگیشن هم داره ، اما سیستم نویگیشن این ماشین رو TomTom فراهم کرده که برای ایران نقشه نداره متاسفانه . این مشکل از آلفا یا نمایندگی نیست . این بدبختی و فلاکت ما جهان سومی ها است . حالا اینکه چرا ماشین هایی دیگه GPS ایران داره . دستگاه هایی که توی ماشین های دیگه نصب هست که میبینید نقشه فارسی داره ، همه دستگاه های چینی هستند که روی Windows CE کار میکنند و با استفاده از نقشه ایران طراحی شده برای Garmin و یا برنامه هایی دیگه سیستم جی پی اس رو فعال میکنند . اما کمپانی های اروپایی که از سیستم شرکت های اروپایی دیگه مثل TomTom و یا Magnetti Marelli استقاده میکنند ، با وجود داشتن سخت افزار GPS متاسفانه اطلاعات خام نقشه رو ندارند .در آینده نزدیک ماشین ها با استقاده از 4G Data و یا 5G Data اطلاعات نقشه رو از سرور های Google دریافت خواهند کرد و این مشکل حل میشه ( مثل Audi و BMW و ... ) .

الان نمایندگی دو مدل جولیتا داره ( مدل 105 و 106 ) ، اختلاف این دو مدل چیه دوستان ؟ کسی میدونه ؟ ( نمایندگی درست جواب نمیده )
برای من مهمه ماشین رو کامل بگیرم و مخصوصا سیستم صوتی Bose ، چراغ زنون با چراغ شور و AFS و ... ( به نمایندگی میگم AFS داره مثل گاو منو نگاه میکرد ) .
خلاصه اینکه این مدل 2017 که الان به عنوان 106 برای فروش هست ، آپشن های کامل رو داره ؟
بعضی دوستان که ماشین 2017 تحویل گرفتن نوشته بودن که آینه داخلی الکتروفتوکرومیک وسنسور جلو و نور و باران وسیستم صوتی bose نداره
میدونی مدل 105 بوده یا 106 ؟
چراغشور هم ذکر کرده بودن.خیر اطلاعی ندارم

دوست عزیز در مجموع خرید جولیتا رو توصیه میکنید؟ و اینکه الان آکورد ۲۰۱۴ دارم با جولیتا تعویضش کنم چی

سلام
به نظر من خیلییییییییییییییییی بهتره هوندا توی ایران ، هم موتور قوی تری داره هم گیربکس بهتری داره . طراحی و کیفیت هم که دیگه جای بحث نداره .
راستش رو بخوای واقعا به نظرم قابل مقایسه نیستند . اگر نمایندگی Honda Civic Type R رو میاورد خوب واقعا عالی بود و ماشین شاهکاریه ، اما این ماشین ها با اون گیربکس های مسخره CVT به نظر من اصلا ارزش پول دادن نداره .
SiavashTechDaD@

نمایه کاربر
Alireza_MH
دنده 4
نوع خودرو: Lancer Evolution II
محل اقامت: تهران - پاسداران
تماس:

پست توسط Alireza_MH » 18 ژوئن 2017, 20:05

البته جولیتا بسیار ماشین پر استهلاک و پر خرجی هست.. شما دارید یه عروس پر خرج سانتیمانتال ایتالیایی میارید!
اگه از بی دردسری آکورد و ASX زده شدید و با پول خرج کردن هم مشکلی ندارید برید سراغ جولیتا
Diamonds Last For Ever

armin.neshandar
نوع خودرو: هوندا آکورد

پست توسط armin.neshandar » 19 ژوئن 2017, 15:18

Alireza_MH نوشته شده:البته جولیتا بسیار ماشین پر استهلاک و پر خرجی هست.. شما دارید یه عروس پر خرج سانتیمانتال ایتالیایی میارید!
اگه از بی دردسری آکورد و ASX زده شدید و با پول خرج کردن هم مشکلی ندارید برید سراغ جولیتا
کاملا حرفتون منطقیه ظاهر جولیتا و جوون پسند بودنش خیلی جذبم کرده ولی میدونم که واقعا به لحاظ فنی خیلی با آکورد فاصله داره ، واقعا هم نفهمیدیم چجوریه آخر ، یکی رو ۱۵ ۲۰ تا کار ماشینش به خرج و تر تر افتاده یکی دیگه از دوستامم ۸۰ تا جولیتاش کارکرد و میگه هیچ مشکلی نداره و راضیه

pedramrider
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط pedramrider » 20 ژوئن 2017, 21:42

با سلام خدمت دوستان محترم
من یه جولیتا ۱۱۰۰۰ کارکرد خریدم ۲۰۱۵
ولی امروز پشت ماشین نشستم دیدم خیلی لرزش داره اتاق در حالت خلاص و سکون کسی میتونه راهنماییم کنه چرا؟؟
با تشکر

killjoy
شروع حركت
نوع خودرو: Alfa Romeo Gulietta

پست توسط killjoy » 29 ژوئن 2017, 11:55

pedramrider نوشته شده:با سلام خدمت دوستان محترم
من یه جولیتا ۱۱۰۰۰ کارکرد خریدم ۲۰۱۵
ولی امروز پشت ماشین نشستم دیدم خیلی لرزش داره اتاق در حالت خلاص و سکون کسی میتونه راهنماییم کنه چرا؟؟
با تشکر

جسارت نباشه اما دسته موتور رو چک کنین پاره نباشه
در ضمن صدای موتور کلا یکم بیشتر از بعقیه هم رده هاست ولی لرزش نباید داشته باشه اصلا

pedramrider
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط pedramrider » 29 ژوئن 2017, 23:26

جسارت نباشه اما دسته موتور رو چک کنین پاره نباشه
در ضمن صدای موتور کلا یکم بیشتر از بعقیه هم رده هاست ولی لرزش نباید داشته باشه اصلا[/quote]

نماینگی دسته موتور چک کرد گفت ایرادی نداره باید سوخت ماشینو بنزین سوپر مناسب بزنی
قسمت شاگرد لرزش بیشتر احساس میشه بخصوص زمانی که کولر میگیرم

mehdikiasoltan
نوع خودرو: Giulietta

پست توسط mehdikiasoltan » 02 آگوست 2017, 11:39

با سلام
از دوستان کسی تا حالا شده دستگیره در ماشینش از داخل شکسته شده باشه و دیگه عمل نکنه؟
میخام بدونم قابل تعمیر هست ؟ چکار باید کرد ؟

ارسال پست

بازگشت به “آلفارومئو Alfa Romeo”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان