براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

مهمانان عزیز (و کاربرانی که مشکل ورود به حساب کاربری دارند) میتوانند در این قسمت، مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ دریافت کنند.
ارسال پست
ahmad18886

Re: براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط ahmad18886 » 06 آپریل 2018, 23:31

سلام من با نام کاربری ahmad18886 قبلا عضو بودم و پست می گذاشتم. چند ماهی پست نگذاشتم الان می خواستم پست بگذارم قبول نمی کند. ایمیل هم مشکل پیدا کرده راهنمایی کنید. شماره تلفن 09122309374 هست. متشکرم
Masoudsal

پست توسط Masoudsal » 08 آپریل 2018, 03:34

درود بر شما . چند وقته هرچی تلاش میکنم نمیتونم حساب کاربری بسازم و وارد بشم . با نام کاربری masoudsal یه حساب کاربری ساختم ولی موقع وارد شدن با خطای رمز عبور مواجه میشم ، در صورتی که رمز عبور رو موقع ایجاد حساب یادداشت کردم و مطمئن هستم درست وارد میکنم . لطفا پیگیری کنید چون من از طرفدارای پر و پا قرص تی تی هستم و دوست دارم در مباحث شرکت کنم . ممونم
Masoudsal

پست توسط Masoudsal » 08 آپریل 2018, 03:37

فراموش کردم آدرس ایمیلم رو بنویسم . آدرس ایمیل من هست Masoudsalahshour@gmail.com
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 08 آپریل 2018, 10:01

Masoudsal نوشته شده:
08 آپریل 2018, 03:34
درود بر شما . چند وقته هرچی تلاش میکنم نمیتونم حساب کاربری بسازم و وارد بشم . با نام کاربری masoudsal یه حساب کاربری ساختم ولی موقع وارد شدن با خطای رمز عبور مواجه میشم ، در صورتی که رمز عبور رو موقع ایجاد حساب یادداشت کردم و مطمئن هستم درست وارد میکنم . لطفا پیگیری کنید چون من از طرفدارای پر و پا قرص تی تی هستم و دوست دارم در مباحث شرکت کنم . ممونم

متاسفانه در یادداشت خود دقت لازم را به عمل نیاوردید چرا که شناسه کاربری مذکور در دیتابیس وب سایت وجود ندارد!
Masoudsal نوشته شده:
08 آپریل 2018, 03:37
فراموش کردم آدرس ایمیلم رو بنویسم . آدرس ایمیل من هست Masoudsalahshour@gmail.com

شناسه کاربری ثبت شده برای این ایمیل: Masoud sal در حال حاضر غیر فعال میباشد، با توجه به در اختیار داشتن نام شناسه کاربری و ایمیل ثبت شده برای این شناسه کاربری، شخصا جهت فعال سازی و یا تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید.

ahmad18886 نوشته شده:
06 آپریل 2018, 23:31
سلام من با نام کاربری ahmad18886 قبلا عضو بودم و پست می گذاشتم. چند ماهی پست نگذاشتم الان می خواستم پست بگذارم قبول نمی کند. ایمیل هم مشکل پیدا کرده راهنمایی کنید. شماره تلفن 09122309374 هست. متشکرم

شناسه کاربری مذکور در دیتابیس وب سایت وجود ندارد، شناسه کاربری فوق را با شناسه کاربری که نسبت به ارسال پست های پیشین خود در انجمن ها اقدام و ارسال کردید، مطابقت نمایید.
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 08 آپریل 2018, 10:06

hosien8131 نوشته شده:
06 آپریل 2018, 17:15
سلام عذر میخوام یادم رفت بنویسم این هم شناسه کاربریم:hosienabedini و این هم ایمیلیکه موقع ثبت نام استفاده کردم:hosien.abedini.1381@gmail.com فقط اگه میشه زود جوابمو بدید....

شناسه کاربری مذکور با ایمیل مندرج مطابقت ندارد، ادرس ایمیلی که جهت ثبت نام استفاده کردید: hosien.abedini.1381@gmail.con (استفاده از N به جای M در انتهای ایمیل = com.)

نشانی ایمیل شما در دیتابیس اصلاح شد!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان