براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

مهمانان عزیز (و کاربرانی که مشکل ورود به حساب کاربری دارند) میتوانند در این قسمت، مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ دریافت کنند.
ارسال پست
مهمان

Re: براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط مهمان » 29 آپریل 2018, 13:17

علي پارسی نوشته شده:
28 آپریل 2018, 03:44
مهمان نوشته شده:
27 آپریل 2018, 17:33
سلام من هر چی میخوام عضو سایت بشم قسمت فرستادن ایمیل دچار مشکل شدم برام ایمیل نمیفرسته سایت

موضوع عدم درج مشخصات توسط کاربران در این تاپیک به حدی شایع شده که تصمیم گرفتم پاسخ جنابعالی را نیز از پست پیشین خودم در "همین صفحه" در پاسخ به کاربری دیگر، نقل قول کنم:

متاسفانه بارها و بارها در این خصوص به کاربران قبلی و همچنین در پست های پیشین نیز یاداوری شده، اما علیرغم این یاداوری ها جنابعالی و یا برخی از کاربران بدون درج نام شناسه کاربری و یا ایمیل استفاده شده مشکلات خود را مطرح کرده که قطعا مدیران انجمن بدون در اختیار داشتن حداقل اطلاعات از جمله نام شناسه کاربری ثبت شده و یا ایمیل استفاده شده، امکان پیگیری مشکلات ورود و یا ثبت نام را ندارند!

بنابراین در صورت تمایل به رسیدگی به مشکلات مروبط به ورود و یا ثبت نام، میبایستی حداقل این اطلاعات را در اختیار مدیران انجمن قرار دهید، چرا که امکان حدس زدن این اطلاعات مقدور نمیباشد! :arrow:
نام کاربری منmirmorad و ایمیل منmohamadazizy0@gmail.com الان اطلاعات کافی رو دادم؟
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 30 آپریل 2018, 08:19

مهمان نوشته شده:
29 آپریل 2018, 13:17
نام کاربری منmirmorad و ایمیل منmohamadazizy0@gmail.com الان اطلاعات کافی رو دادم؟

شناسه کاربری شما فعال شد و نیازی به دریافت ایمیل جهت فعالسازی نیست.

موفق باشید.
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
malekalmalik

عدم دریافت ایمیل فعالسازی

پست توسط malekalmalik » 30 آپریل 2018, 09:49

سلام ،بنده یه هفته پیش با نام کاربری مالک الملیک و ایمیل malekalmalik91@gmail.com ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ ایمیل فعالسازی دریافت نکردم و اکانتم هنوز غیر فعاله ،ممنون میشم مشکلم رو حل کنید !
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

Re: عدم دریافت ایمیل فعالسازی

پست توسط علي پارسی » 01 می 2018, 03:07

malekalmalik نوشته شده:
30 آپریل 2018, 09:49
سلام ،بنده یه هفته پیش با نام کاربری مالک الملیک و ایمیل malekalmalik91@gmail.com ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ ایمیل فعالسازی دریافت نکردم و اکانتم هنوز غیر فعاله ،ممنون میشم مشکلم رو حل کنید !

شناسه کاربری شما پیش تر فعال شده بود (دو شنبه آپریل 30, 2018 10:13 am)، لذا نیازی به فعالسازی مجدد نیست، به هر جهت، مجددا غیر فعال و فعال شد.

وضعیت فعلی: فعال
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
amir sharafbafi

پست توسط amir sharafbafi » 01 می 2018, 19:46

سلام بنده با ایمیل a.sharafbafi@gmail.com و یوزرنیم sharafbafi ثبت نام کردم ولی ایمیل فعالسازی برام ارسال نشده در قسمت ارسال مجدد ایمیل هم تا نام و ایمیل رو وارد میکنم نوشته نام کاربری / ایمیل مورد نظر یافت نشد می اد... ممنون می شم راهنماییم کنید.
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 02 می 2018, 04:34

amir sharafbafi نوشته شده:
01 می 2018, 19:46
سلام بنده با ایمیل a.sharafbafi@gmail.com و یوزرنیم sharafbafi ثبت نام کردم ولی ایمیل فعالسازی برام ارسال نشده در قسمت ارسال مجدد ایمیل هم تا نام و ایمیل رو وارد میکنم نوشته نام کاربری / ایمیل مورد نظر یافت نشد می اد... ممنون می شم راهنماییم کنید.

فعال شد!
شرفبافی

پست توسط شرفبافی » 02 می 2018, 05:55

علي پارسی نوشته شده:
02 می 2018, 04:34

فعال شد!
متاسفانه خیر
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 02 می 2018, 09:12

شرفبافی نوشته شده:
02 می 2018, 05:55
علي پارسی نوشته شده:
02 می 2018, 04:34

فعال شد!
متاسفانه خیر

شناسه کاربری مذکور پیش تر توسط بنده از طریق کنترل پنل انجمن فعال شد، همچنین با توجه به ارسال پیام دوم شما مجددا نسبت به غیر فعالسازی و فعالسازی مجدد آن اقدام شد. متاسفانه نام کاربری یاد شده با نشانی ایمیل ثبت شده همخوانی ندارد!

با توجه به قوانین انجمن در خصوص ایجاد چندین شناسه کاربری (که بر خلاف قوانین این انجمن میباشد) شناسه کاربری زیر فعال، و شناسه دوم شما به طور دائمی مسدود خواهد شد، همچنین یادداشتی در بخش شناسه کاربری جنابعالی در خصوص ایجاد چندین شناسه کاربری نیز درج شد.

نام شناسه کاربری: amir-sharafbafi
ایمیل ثبت شده: a.sharafbafi@gmail.com

همچنین نشانی ایمیل ای که در خصوص شناسه کاربری sharafbafi استفاده نمودید صحیح نمیباشد!

نام شناسه کاربری: sharafbafi (مسدود شد)
ایمیل ثبت شده: a.sharafbafi@gamil.com

قوانین انجمن را حتما مطالعه و رعایت فرمایید :arrow:
viewtopic.php?f=1&t=60042
نمایه کاربر
amir-sharafbafi
شروع حركت
نوع خودرو: سورنتو جی تی لاین

پست توسط amir-sharafbafi » 02 می 2018, 21:36

ممنون از توجهتون ... لطف کردید. یه عذرخواهی بهتون بدهکارم که بابت این اشتباه شما رو هم به دردسر انداختم. ممنون ، همین که بتونم اینجا فعالیت داشته باشم حالا به هر اسمی واسم ارزشمند بود. لطف عالی مستدام
mehde0910@jmail.cm

پست توسط mehde0910@jmail.cm » 14 می 2018, 09:28

سلام.من مشکلم حل شد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان