براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

مهمانان عزیز (و کاربرانی که مشکل ورود به حساب کاربری دارند) میتوانند در این قسمت، مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ دریافت کنند.
ارسال پست
1GodfatherErfan

Re: براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط 1GodfatherErfan » 17 می 2018, 10:42

درود. من با نام کاربری GodfatherErfan و ایمیل Erfan.Shamel@gmail.com ثبت نام کردم ولی ایمیل فعالسازی برای من ارسال نشده است
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 18 می 2018, 03:54

1GodfatherErfan نوشته شده:
17 می 2018, 10:42
درود. من با نام کاربری GodfatherErfan و ایمیل Erfan.Shamel@gmail.com ثبت نام کردم ولی ایمیل فعالسازی برای من ارسال نشده است

فعال شد!
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
نمایه کاربر
GodfatherErfan
نوع خودرو: سوزوکی گرند ویتارا

پست توسط GodfatherErfan » 19 می 2018, 13:02

[quote="علي پارسی" post_id=3887186 time=1526599481 user_id=86]
[quote=1GodfatherErfan post_id=3887047 time=1526537538]
[/quote]

فعال شد!
[/quote]

سپاس گذارم خیلی لطف کردید
Matinparvaz

براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط Matinparvaz » 09 ژوئن 2018, 10:23

سلام من نام کاربریم یادم رفته حین بازیابی رمز هر دو ایمیل _نام کاربری میخواد که یادم نمیاد و لینک بازیابی ارسال نمیشه واسم چون اصلا تایید نشده matinparvaz0@gmail.com
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 09 ژوئن 2018, 23:51

Matinparvaz نوشته شده:
09 ژوئن 2018, 10:23
سلام من نام کاربریم یادم رفته حین بازیابی رمز هر دو ایمیل _نام کاربری میخواد که یادم نمیاد و لینک بازیابی ارسال نمیشه واسم چون اصلا تایید نشده matinparvaz0@gmail.com

با سه پست ارسالی، چطور شناسه شما تایید نشده؟
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
mahdi 1855

پست توسط mahdi 1855 » 11 ژوئن 2018, 11:12

با عرض سلام خدمت همه سروران..
من قبلا عضو بودم با نام کاربری alikhani ولی حالا پس از مدتی که گذشته نمیتونه به هیچ عنوان وارد بشم .و وقتی برای بازیابی رمرز عبور اقدام میکنم با پیام. ادرس ایمیل شما یافت نشد روبرو میشم!...اما وقتی مراحل ثبت نام میزنم پیام میده این ایمیل قبلا ثبت شده!!!..و از همه مهمتر اینکه با کمال تعجب مدیر سایت هم با فرستاده چند بار ایمیل هنوز پاسخی نداده!..اگر میشه راهنمایی بفرمایید چاره چیست؟!
alikhani.9

پست توسط alikhani.9 » 11 ژوئن 2018, 15:33

سلام..
بزرگواران و مدیران سایت.حقیقتا اگر نمیخواهید جواب ایمیل هایی بنده و دوستانی که برای ورود به سایت مشکل دارند و بدهید..حداقل لطف بفرمایید .و به عنوان احترام به کاربراتون هم که شده بفرمایید که دیگه ایمیل نزنیم ..برای ورود به سایت مشکل داریم ولی متاسفانه هیچکس هم جوابگو نیست!!
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 12 ژوئن 2018, 04:53

فعالسازی شناسه های غیر فعال و همچنین مشکلات مربوط به ورود به فروم تنها از طریق این تاپیک بررسی و پیگیری میشود لذا جنابعالی نیز میبایستی همانند ده ها و شاید صد ها کاربر دیگر که مشکلات خود را از طریق این تاپیک مطرح کردند، اقدام میفرمودید.

ضمن اینکه فاصله زمانی بین دو پست ارسالی شما تنها کمتر از چند ساعت میباشد! توجه داشته باشید مدیران این انجمن خود، دارای شغل و حرفه دیگری به غیر از مدیرت انجمن برای کسب در آمد و گذران زندگی میباشند، لذا در دریافت به پاسخ و مشکلات کمی صبور باشید

شناسه کاربری شما: AliKhani
ایمیل ثبت شده: akhani696@gmail.com
وضعیت شناسه: فعال

لینک به پست های ارسالی:
search.php?author_id=51429&sr=posts&sid ... b99d57a256

رمز عبور جدید، از طریق ایمیل شخصی بنده به ایمیل ثبت شده در سیستم ارسال شد.
alikhani1111

پست توسط alikhani1111 » 12 ژوئن 2018, 08:56

جناب پارسی عزیز ..
اولا ممنون از بابت پاسخگویی شما.فرمودید دو ایمی ل شما در امروز که منظورم ایمیل های روزهای قبل هم بود نه صرفا این دو ایمیل دیروز..بهر حال بگذریم..اما متاسفانه این ایمیل بنده نیست قربان ..ایمیل من mahditalkh@gmail.com است که متاسفانه نه فعال شده و نه پیامی اومده..متشکرم
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 13 ژوئن 2018, 00:31

alikhani1111 نوشته شده:
12 ژوئن 2018, 08:56
جناب پارسی عزیز ..
اولا ممنون از بابت پاسخگویی شما.فرمودید دو ایمی ل شما در امروز که منظورم ایمیل های روزهای قبل هم بود نه صرفا این دو ایمیل دیروز..بهر حال بگذریم..اما متاسفانه این ایمیل بنده نیست قربان ..ایمیل من mahditalkh@gmail.com است که متاسفانه نه فعال شده و نه پیامی اومده..متشکرم

وقت بخیر،

مشکلات فروم به هیچ عنوان از طریق ایمیل بررسی و رسیدگی نمیشوند، لذا در آینده نیز تنها از طریق این انجمن با مدیران آن در ارتباط باشید، بدیهی است به هیچ یک از ایمیل ها پاسخ داده نخواهد شد چرا که ارسال پست قابلیت آرشیو و امکان بررسی در آینده را برای مدیران انجمن فراهم خواهد کرد.

مطابق اظهارات شما در پست قبلی، شناسه کاربری که جنابعالی به آن اشاره کردید alikhani نام دارد، ایمیل ثبت شده در دیتابیس مربوط به این شناسه کاربری، نشانی akhani696@gmail.com میباشد، بنابراین با توجه به فرمایش شما مبنی بر عدم مالکیت این نشانی ایمیل، شناسه کاربری نامبرده نیز متعلق به شما نمیباشد و متاسفانه و تحت هیچ شرایطی امکان تغییر نشانی ایمیل برای این شناسه کاربری نیست، مگر با درخواست کاربر و با دسترسی به ایمیل قبلی.

با توجه به نام شناسه کاربری که عنوان کردید (علیخانی) و همچنین مغایرت آن با نام ایمیل جنابعالی (مهدی تلخ) متاسفانه امکان ارائه اطلاعات بیش از نیست چرا که هویت جنابعالی برای مدیران انجمن مشخص نبوده و اطلاعاتی که تا به امروز به آن اشاره کردید تماما اشتباه و نادرست میباشند.

همچنین شناسه کاربری با ایمیل mahditalkh@gmail.com ثبت نشده، در صورت عدم امکان به ثبت نام با این ایمیل آدرس، از یکی دیگر از ایمیل های خود جهت ثبت نام استفاده نمایید. استفاده از گزینه فراموشی رمز عبور با توجه به مغایرت ایمیل شما با ایمیل ثبت شده در دیتابیس کمکی به شما نخواهد کرد.

موفق باشید!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان