براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

مهمانان عزیز (و کاربرانی که مشکل ورود به حساب کاربری دارند) میتوانند در این قسمت، مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ دریافت کنند.
ارسال پست
alikhani11111

Re: براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط alikhani11111 » 14 ژوئن 2018, 11:37

جناب پارسی عزیز.سلام
بنا به فرمایش شما در کامنت های قبل که فرمودید نام کاربری با جمیل بنده یافت نشده با انکه هنوز کامنت و نام کاربری من در انجمن موجود میباشد .! بهر حال فرمودید تنها راهش ثبت نام با اکانت جدید و جمیل جدید میباشد. بنده دیروز صبح اطاعت عمر کرده و با این جمیل r06779644@gmail.com..ثبت نام مجدد کردم که این بار متاسفانه پیامی مبنی بر تایید جمیل برام بعد از گذشت حتی یک روز نصفی نیامده..راهنمایی بفرمایید چکار باید کرد؟!
متشکرم
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 15 ژوئن 2018, 02:58

alikhani11111 نوشته شده:
14 ژوئن 2018, 11:37
جناب پارسی عزیز.سلام
بنا به فرمایش شما در کامنت های قبل که فرمودید نام کاربری با جمیل بنده یافت نشده با انکه هنوز کامنت و نام کاربری من در انجمن موجود میباشد .! بهر حال فرمودید تنها راهش ثبت نام با اکانت جدید و جمیل جدید میباشد. بنده دیروز صبح اطاعت عمر کرده و با این جمیل r06779644@gmail.com..ثبت نام مجدد کردم که این بار متاسفانه پیامی مبنی بر تایید جمیل برام بعد از گذشت حتی یک روز نصفی نیامده..راهنمایی بفرمایید چکار باید کرد؟!
متشکرم
اشاره کردید به وجود کامنت و نام کاربری شما در انجمن، منظور از نام و کامنت، نام شناسه کاربری AliKhani و پست های مربوط به این شناسه کاربری است؟
اگر منظور شما این شناسه کاربری است، مطابق اطلاعات ثبت شده ایمیلی که جنابعالی بیان فرمودید با ایمیل ثبت شده برای این شناسه کاربری یکسان نمیباشد، علیرغم اینکه نام ایمیل ثبت شده برای این شناسه کاربری نیز از جانب بنده عنوان شد، اما با توجه به عدم دسترسی به ایمیل ثبت شده برای این شناسه کاربری امکان استفاده شما از این نام و همچنین امکان تغییر ایمیل این شناسه کاربری برای بنده میسر نمیباشد!

شناسه کاربری دوم شما با نام "mahdi.ss" به صورت دستی فعال شد، بنابراین نیازی به دریافت لینک فعالسازی نیست.

در انتها، بنده متاسفانه متوجه ارتباط این دو شناسه کاربری جنابعالی نشدم، اولی با نام "علیخانی"،و انتخاب شناسه کاربری جدید خود با نام "مهدی اس اس"
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
مهمان

پست توسط مهمان » 16 ژوئن 2018, 16:05

سلام آقا ما برای ثبت نام ایمیل غیر فعالمان رو وارد کردیم نام کاربری:javid.m.h
ایمیل غیر فعال وارد شده:migrator_man2006@yahoo.com
حالت ازتون درخواست دارم بی زحمت این آدرس جیمیل رو جایگزین بکنیم و لینک فعال سازی رو برام ارسال کنید:m.h.mahlouji.1347@gmail.com تشکر
البته اعداد به انگلیسی هست
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 19 ژوئن 2018, 08:15

مهمان نوشته شده:
16 ژوئن 2018, 16:05
سلام آقا ما برای ثبت نام ایمیل غیر فعالمان رو وارد کردیم نام کاربری:javid.m.h
ایمیل غیر فعال وارد شده:migrator_man2006@yahoo.com
حالت ازتون درخواست دارم بی زحمت این آدرس جیمیل رو جایگزین بکنیم و لینک فعال سازی رو برام ارسال کنید:m.h.mahlouji.1347@gmail.com تشکر
البته اعداد به انگلیسی هست

شناسه کاربری مذکور (javid.m.h) فعال شد، متاسفانه امکان ارسال لینک فعالسازی برای ایمیل ای به غیر از ایمیل ثبت شده در دیتابیس وجود ندارد لذا چنانچه شناسه کاربری و ایمیل ثبت شده متعلق به جنابعالی میباشد میتوانید با ورود به شناسه کاربری خود، شخصا نسبت به تغییر مشخصات اقدام فرمایید.
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
alikhani11111

پست توسط alikhani11111 » 19 ژوئن 2018, 09:43

جناب پارسی گرامی درود..
متاسفانه به تمام تلاشهای همکاری شما برای مشکل این جانب که کلا در پست های بالا اشاره شده هنوز که هنوزه نمیتوانم وارد بشم.با اینکه شما اشاره فرمودید ثبت نام جدید اینجانب به صورت دستی تایید شده و مشکلی وجود ندارد.! اما حقیقتا هنوز درگیرم!
جناب پارسی عزیز اگر اجازه نقد برای بهتر شدن و ارتقا این سایت خوب را دارم باید عرض کنم با اشنایی به ترافیک کاری شما و با توجه به حجم کاربر و ساعت کاری شما که ما هم بحق متوجه این موارد هستیم اما باید اعتراف کرد با اینکه شما و همکارانتون تمام تلاش خود را برای سهولت ورود و ارتقاء این سایت بکار میبرید اما چند صباحی است که مشکلات عمده ای برای کاربران به وجود امده که شاید در قدیم شاهد اینگونه موارد نبودیم.و برای یک ورود ساده و تایید ایمیل یا جمیل باید بارها طرح موضوع و مشکل کرد که شاید در حوصله بعضی از کاربران حقیقتا نباشه. جسارت این حقیر و ببخشید چون بهر حال دوست داریم این موارد و مشکلات زودتر حل بشه و این سایت خوب هم همچون گذشته پربار و ساده برای ورود و حل مشکل کاربران باشه..امیدوارم پایدار باشید و این نقد و به عنوان یک انتقاد سازنده قبول کنید
با تشکر از شما
mahdi.ss
نوع خودرو: x50

پست توسط mahdi.ss » 20 ژوئن 2018, 01:30

این پست رو در پاسخ به مشکل جنابعالی و از طریق شناسه کاربری خودتون با خروج از شناسه کاربری خودم و ورود با اطلاعات کاربری شما، ارسال میکنم تا مشکل عدم ورود خود را در جایی خارج از این فروم جویا شوید (احتمالا کامپیوتر شخصی خود)

ارسال شده توسط مدیر انجمن - علی پارسی
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 20 ژوئن 2018, 01:36

پست قبلی، توسط بنده پس از خروج از شناسه کاربری اصلی و ورود با مشخصات شما ارسال شد، بنابراین هیچگونه مشکلی در فعالسازی شناسه کاربری جنابعالی نیست، بنابراین ارسال پست در آینده از طریق این تاپیک قطعا کمکی برای شما و پاسخی به همراه نخواهد داشت.

با نگاهی به تاریخ ارسال پست های کاربران در همین تاپیک و همچنین مروری به تاریخ پست های ارسالی از جانب مدیران به وضوح روشن است مشکل تمامی کاربران به طور میانگین طی 24 ساعت برطرف و پاسخ پست ها از جانب مدیران در همین بازه ارسال شده لذا علیرغم ترافیک کاری که جنابعالی به آن اشاره کردید، مشکلات ورود به فروم و حتی پست های گزارش شده و سایر مشکلات کاربران در کمترین زمان ممکن همانند سابق رسیدگی میشود.

اغلب کاربرانی که در این تاپیک پست ارسال میکنند به دلیل اشتباهات فردی امکان ورود به انجمن را ندارند از جمله: 1) انتخاب رمز عبور به فارسی و وارد کردن آن به انگلیسی 2) عدم درج ایمیل ادرس صحیح به طور مثال درج Con. به جای Com. و مواردی از این دست که نیازی به توضیح نیست

تنها برخی از کاربرانی که از سرویس Gmail برای ثبت نام استفاده مینمایند مشکل عدم دریافت لینک فعالسازی را از گذشته تا به امروز داشتند که موضوع جدیدی نیست و مدیران انجمن به این موضوع واقف هستند.

موفق باشید
mahdi1685

نام کاربری و رمز عبور نمیدونم

پست توسط mahdi1685 » 20 ژوئن 2018, 14:53

سلام من نام کاربری خودم رو نمیدونم به ایمیلم هم چیزی نمیاد وقتی بازیابی میزنم.چه کار کنم؟
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

Re: نام کاربری و رمز عبور نمیدونم

پست توسط علي پارسی » 20 ژوئن 2018, 22:10

mahdi1685 نوشته شده:
20 ژوئن 2018, 14:53
سلام من نام کاربری خودم رو نمیدونم به ایمیلم هم چیزی نمیاد وقتی بازیابی میزنم.چه کار کنم؟

پست های قبلی رو مطالعه فرمایید و در پست بعدی اطلاعات مورد نیاز را حتما درج نمایید!
مهمان

پست توسط مهمان » 23 ژوئن 2018, 12:32

سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت
صفحه های زیادی رو مطالعه کردم که مزاحم شما نباشم اما متاسفانه نمی تونم وارد سایت بشم . با این آدرس ایمیل هم امکان ساختن شناسه جدید نبود .
آدرس ایمیل من hareva_55@yahoo.com هست . شناسه کاربری Amir.v . لطفا راهنمایی کنید . با این پیام مواجه میشم .
اطلاعات صادر شده ایمیل/نام کاربری یافت نشد .
ممنون از صبر و حوصله ای که می فرمائید .
ارسال پست

بازگشت به “انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان