براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

مهمانان عزیز (و کاربرانی که مشکل ورود به حساب کاربری دارند) میتوانند در این قسمت، مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ دریافت کنند.
ارسال پست
alikhani11111

Re: براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط alikhani11111 » 14 ژوئن 2018, 11:37

جناب پارسی عزیز.سلام
بنا به فرمایش شما در کامنت های قبل که فرمودید نام کاربری با جمیل بنده یافت نشده با انکه هنوز کامنت و نام کاربری من در انجمن موجود میباشد .! بهر حال فرمودید تنها راهش ثبت نام با اکانت جدید و جمیل جدید میباشد. بنده دیروز صبح اطاعت عمر کرده و با این جمیل r06779644@gmail.com..ثبت نام مجدد کردم که این بار متاسفانه پیامی مبنی بر تایید جمیل برام بعد از گذشت حتی یک روز نصفی نیامده..راهنمایی بفرمایید چکار باید کرد؟!
متشکرم
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 15 ژوئن 2018, 02:58

alikhani11111 نوشته شده:
14 ژوئن 2018, 11:37
جناب پارسی عزیز.سلام
بنا به فرمایش شما در کامنت های قبل که فرمودید نام کاربری با جمیل بنده یافت نشده با انکه هنوز کامنت و نام کاربری من در انجمن موجود میباشد .! بهر حال فرمودید تنها راهش ثبت نام با اکانت جدید و جمیل جدید میباشد. بنده دیروز صبح اطاعت عمر کرده و با این جمیل r06779644@gmail.com..ثبت نام مجدد کردم که این بار متاسفانه پیامی مبنی بر تایید جمیل برام بعد از گذشت حتی یک روز نصفی نیامده..راهنمایی بفرمایید چکار باید کرد؟!
متشکرم
اشاره کردید به وجود کامنت و نام کاربری شما در انجمن، منظور از نام و کامنت، نام شناسه کاربری AliKhani و پست های مربوط به این شناسه کاربری است؟
اگر منظور شما این شناسه کاربری است، مطابق اطلاعات ثبت شده ایمیلی که جنابعالی بیان فرمودید با ایمیل ثبت شده برای این شناسه کاربری یکسان نمیباشد، علیرغم اینکه نام ایمیل ثبت شده برای این شناسه کاربری نیز از جانب بنده عنوان شد، اما با توجه به عدم دسترسی به ایمیل ثبت شده برای این شناسه کاربری امکان استفاده شما از این نام و همچنین امکان تغییر ایمیل این شناسه کاربری برای بنده میسر نمیباشد!

شناسه کاربری دوم شما با نام "mahdi.ss" به صورت دستی فعال شد، بنابراین نیازی به دریافت لینک فعالسازی نیست.

در انتها، بنده متاسفانه متوجه ارتباط این دو شناسه کاربری جنابعالی نشدم، اولی با نام "علیخانی"،و انتخاب شناسه کاربری جدید خود با نام "مهدی اس اس"
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
مهمان

پست توسط مهمان » 16 ژوئن 2018, 16:05

سلام آقا ما برای ثبت نام ایمیل غیر فعالمان رو وارد کردیم نام کاربری:javid.m.h
ایمیل غیر فعال وارد شده:migrator_man2006@yahoo.com
حالت ازتون درخواست دارم بی زحمت این آدرس جیمیل رو جایگزین بکنیم و لینک فعال سازی رو برام ارسال کنید:m.h.mahlouji.1347@gmail.com تشکر
البته اعداد به انگلیسی هست
ارسال پست

بازگشت به “انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان