براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

تصویر
کاربران مهمان و کاربرانی که مشکل ورود به حساب کاربری خود دارند میتوانند در این قسمت، مشکلات خود را مطرح کنند.
ارسال پست
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط علي پارسی » 23 ژوئن 2018, 22:53

مهمان نوشته شده:
23 ژوئن 2018, 12:32
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت
صفحه های زیادی رو مطالعه کردم که مزاحم شما نباشم اما متاسفانه نمی تونم وارد سایت بشم . با این آدرس ایمیل هم امکان ساختن شناسه جدید نبود .
آدرس ایمیل من hareva_55@yahoo.com هست . شناسه کاربری Amir.v . لطفا راهنمایی کنید . با این پیام مواجه میشم .
اطلاعات صادر شده ایمیل/نام کاربری یافت نشد .
ممنون از صبر و حوصله ای که می فرمائید .

شناسه کاربری که به آن اشاره کردید صحیح نمیباشد!

شناسه کاربری: A_v
ایمیل: hareva_55@yahoo.com
پست ارسالی: 1
با درود،محمد از دیار کرمان، خودم پراید ۸۳ دارم اما دوو،۴۰۵،پارس و...دستکاری میکنم، حرفه ام ساختمانه اما به همه گرایشها علاقه دارم و در حد وقت و وسعم بهشون میپردازم، امید که توانایی و شایستگی آموزش از علم و تجربه دوستان و اعضا گروه رو داشته باشم
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
david5441

پست توسط david5441 » 22 ژولای 2018, 16:10

سلام ، برای ورود ایمیل و رمز میزنم میگه رمز اشنباهه بازیابی رمز و میزنم ایمیل میخواد ، میزنم میگه وجود نداره ، مبرم ثبت نام همون ایمیل و میزنم میگه این ایمیل قبلا وارد شده
david54
david jfp5441@gmail.com
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 23 ژولای 2018, 01:30

david5441 نوشته شده:
22 ژولای 2018, 16:10
سلام ، برای ورود ایمیل و رمز میزنم میگه رمز اشنباهه بازیابی رمز و میزنم ایمیل میخواد ، میزنم میگه وجود نداره ، مبرم ثبت نام همون ایمیل و میزنم میگه این ایمیل قبلا وارد شده
david54
david jfp5441@gmail.com

سلام،

به دلیل اینکه ایمیلی که درج کردید با ایمیلی که برای شناسه کاربری david54 ثبت شده همخوانی ندارد!

ایمیل ثبت شده در خصوص این شناسه کاربری به صورت مختصر: m----k_g-----y@yahoo.com
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
Amir.aria
نوع خودرو: 405
Has thanked: 0
Been thanked: 0

پست توسط Amir.aria » 25 ژولای 2018, 08:06

درود
من با یوزر و پسووردم نمیتونم وارد فروم بشم
یوزر اصلیم Amir1986
یادم نمیاد با چه ایمیلی ثبتش کردم ، آیا امکان تغییر ایمیل هست ؟
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 25 ژولای 2018, 23:05

Amir.aria نوشته شده:
25 ژولای 2018, 08:06
درود
من با یوزر و پسووردم نمیتونم وارد فروم بشم
یوزر اصلیم Amir1986
یادم نمیاد با چه ایمیلی ثبتش کردم ، آیا امکان تغییر ایمیل هست ؟
سلام و وقت بخیر،

تغییر ایمیل از نظر فنی برای مدیران انجمن امکان پذیر است، اما با توجه به اینکه مالکیت این شناسه کاربری از جانب شما برای ما محرز نیست، لذا این امر برای هیچیک از کاربران محقق نخواهد شد.

- در خصوص شناسه کاربری که اشاره کردید، چنین شناسه کاربری در دیتابیس وب سایت ثبت نشده! (Amir1986)
- در صورت تمایل، لیست ایمیل های خود را از طریق پیام خصوصی برای بنده ارسال کنید، از روی نشانی ایمیل آدرس امکان پیدا کردن شناسه کاربری وجود دارد.
مهمان

پست توسط مهمان » 11 آگوست 2018, 18:42

سلام به ادمینهای عزیز من یه ایدی قدیمی دارم به نام senatorpap که نمیتونم وارد بشم رمزم رو فراموش کردم و ایمیلم هم Ahmadi98morteza@gmail.com هست که میگه اشتباه و میخوام ثبت نام جدید بزنم میگه قبلا ایمیل وارد شده در سیستم اگه امکانش هست به ایمیلم لینک ورود بفرستید ممنون.
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط علي پارسی » 11 آگوست 2018, 21:59

مهمان نوشته شده:
11 آگوست 2018, 18:42
سلام به ادمینهای عزیز من یه ایدی قدیمی دارم به نام senatorpap که نمیتونم وارد بشم رمزم رو فراموش کردم و ایمیلم هم Ahmadi98morteza@gmail.com هست که میگه اشتباه و میخوام ثبت نام جدید بزنم میگه قبلا ایمیل وارد شده در سیستم اگه امکانش هست به ایمیلم لینک ورود بفرستید ممنون.

ایمیل و شناسه کاربری که درج کردید هیچ همخوانی با هم ندارند!

همچنین جنابعالی دارای 2 شناسه کاربری در این وب سایت میباشید و مجددا سعی در ثبت نام شناسه کاربری سوم داشتید، بنابراین مطابق قوانین انجمن یکی از دو شناسه کاربری جنابعالی به طور دائمی مسدود، و شناسه دیگر شما مشمول یک اخطار خواهد شد. در صورت محرز شدن شناسه کاربری دیگر هر سه شناسه کاربری به طور دائمی مسدود خواهند شد.

شناسه کاربری: senatorpap
ایمیل: senatorpap@morteza.org
تعداد پست ارسالی: 0
مسدود شد

شناسه کاربری: senatorpap21405
ایمیل: ahmadi98morteza@gmail.com
تعداد پست ارسالی: 8
دریافت یک اخطار به دلیل عدم رعایت قوانین انجمن

منظورتون از لینک ورود چیست؟ متاسفانه چنین لینکی اصلا وجود ندارد و جهت ورود به سایت میبایستی از طریق ورود به انجمن که برای عموم آزاد و یکسان میباشد استفاده کنید!

با توجه به ثبت ایمیلی که اشاره کردید و اتصال آن به شناسه کاربری senatorpap21405 امکان ثبت نام جدید با همین ایمیل نیست! بنابراین با توجه به در اختیار داشتن شناسه کاربری مرتبط و دسترسی به ایمیل، از گزینه فراموشی رمز عبور برای بازیابی آن اقدام فرمایید.
نمایه کاربر
senatorpap21405
نوع خودرو: میتسوبیشی لنسر
محل اقامت: مشهد

پست توسط senatorpap21405 » 12 آگوست 2018, 12:18

اقا ممنون نام کاربریمsenatorpap21405 رو نداشتم بابت همین پیام دادم اون اولی رو هم که کلا هیچیش رو نداشتم.اقا یکم ملایمت یه طوری متن نوشتین حس کردم توی دادگاهم.😘
شLucifer
نوع خودرو: 206

پست توسط شLucifer » 14 آگوست 2018, 08:41

سلام. چه طور میشه نام کاربریرو ویرایش کرد و اگر نه چهطور دلت اکانت کنم.
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 15 آگوست 2018, 03:17

شLucifer نوشته شده:
14 آگوست 2018, 08:41
سلام. چه طور میشه نام کاربریرو ویرایش کرد و اگر نه چهطور دلت اکانت کنم.
سلام،

حذف اکانت: متاسفانه امکان حذف شناسه کاربری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

تغییر نام کاربری: تاپیک زیر مربوط است به درخواست تغییر نام کاربری که تنها در ایام نوروز (اسفند الی فروردین) هر سال امکان درخواست این تغییر فراهم میباشد

viewtopic.php?f=418&p=3877725#p3877725
ارسال پست

بازگشت به “انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان