براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

مهمانان عزیز (و کاربرانی که مشکل ورود به حساب کاربری دارند) میتوانند در این قسمت، مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ دریافت کنند.
ارسال پست
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

Re: براي ورود به فروم چه مشكلي داريد - 5

پست توسط علي پارسی » 23 ژوئن 2018, 22:53

مهمان نوشته شده:
23 ژوئن 2018, 12:32
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت
صفحه های زیادی رو مطالعه کردم که مزاحم شما نباشم اما متاسفانه نمی تونم وارد سایت بشم . با این آدرس ایمیل هم امکان ساختن شناسه جدید نبود .
آدرس ایمیل من hareva_55@yahoo.com هست . شناسه کاربری Amir.v . لطفا راهنمایی کنید . با این پیام مواجه میشم .
اطلاعات صادر شده ایمیل/نام کاربری یافت نشد .
ممنون از صبر و حوصله ای که می فرمائید .

شناسه کاربری که به آن اشاره کردید صحیح نمیباشد!

شناسه کاربری: A_v
ایمیل: hareva_55@yahoo.com
پست ارسالی: 1
با درود،محمد از دیار کرمان، خودم پراید ۸۳ دارم اما دوو،۴۰۵،پارس و...دستکاری میکنم، حرفه ام ساختمانه اما به همه گرایشها علاقه دارم و در حد وقت و وسعم بهشون میپردازم، امید که توانایی و شایستگی آموزش از علم و تجربه دوستان و اعضا گروه رو داشته باشم
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
david5441

پست توسط david5441 » دیروز, 16:10

سلام ، برای ورود ایمیل و رمز میزنم میگه رمز اشنباهه بازیابی رمز و میزنم ایمیل میخواد ، میزنم میگه وجود نداره ، مبرم ثبت نام همون ایمیل و میزنم میگه این ایمیل قبلا وارد شده
david54
david jfp5441@gmail.com
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » امروز, 01:30

david5441 نوشته شده:
دیروز, 16:10
سلام ، برای ورود ایمیل و رمز میزنم میگه رمز اشنباهه بازیابی رمز و میزنم ایمیل میخواد ، میزنم میگه وجود نداره ، مبرم ثبت نام همون ایمیل و میزنم میگه این ایمیل قبلا وارد شده
david54
david jfp5441@gmail.com

سلام،

به دلیل اینکه ایمیلی که درج کردید با ایمیلی که برای شناسه کاربری david54 ثبت شده همخوانی ندارد!

ایمیل ثبت شده در خصوص این شناسه کاربری به صورت مختصر: m----k_g-----y@yahoo.com
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان