تغييرات جديد مباحث كلوپ جهت منظم كردن مطالب

تصویر مباحث مربوط به مدلهای مختلف پراید (صندوقدار، هاچبک، 141، 132 و 111 ، 131 و...)

مدیران انجمن: hexagon, DEATH

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
morbid
مدیر پیشین
Has thanked: 0
Been thanked: 0

تغييرات جديد مباحث كلوپ جهت منظم كردن مطالب

پست توسط morbid » 22 ژوئن 2011, 00:52

سلام به همه
دوستان عزيز به دليله آشفتگي مطالب و تايپيك ها تصميم بر اين شد كه تعدادي از تايپيك ها رو به عنوان تايپيك مرجع معرفي بشه و بقيه مطالبي كه مربوط به اين تايپيك باشه به اونجا انتقال پيدا بكنه .
براي اطلاعات بيشتر از تغييرات هر قسمت به اينجا مراجعه كنيد .

- تايپيك تعميرگاه مجازي به عنوان تايپيك مرجع براي همه عيب و ايرادهاي بني اسرائيلي كه تا به حال در موردش تو سايت بحث نشده انتخاب شد و بقيه مطالب مربوطه به اينجا انتقال پيدا كرد .
ممنون از توجهتون .
نمایه کاربر
morbid
مدیر پیشین

Re: تغييرات جديد مباحث كلوپ جهت منظم كردن مطالب

پست توسط morbid » 03 ژولای 2011, 17:39

سلام به همه .
دوستان عزيز بازم ازتون خواهش ميكنم در پست گذاشتن و تايپيك زدن دقت كنيد . اول يه سرچ كنيد و بعد سؤال كنيد . اگه در رابطه با سؤال يا مشكلتون تايپيكي وجود داره لطفا در همون تايپيك سؤالتون رو بپرسيد و براي سريعتر رسيدن به جوابتون تايپيك جديد ايجاد نكنيد .
متوجه يه موضوعي شدم و اون اينكه بعضي از اعضا براي بالا بردن تعداد پست هاشون هر جا كه راه داشته باشه يه پستي ميزارن . چون كلوپ پرايد يه كلوپ شلوغ و پرجمعيته براي كنترل بيشتر مجبورم از اين به بعد در رابطه با پست هاي بي ربط و تايپيك هاي بي مورد و اضافه اول از كاربر از طريق pm درخواست ميشه كه از ادامه كارش تجديد نظر گنه و دفعه بعد بهش اخطار ميشه .
ممنون از همكاري همه دوستان
نمایه کاربر
morbid
مدیر پیشین

!! لطفا همه دوستان جديد و قديمي كلوپ توجه كنن !!

پست توسط morbid » 05 فوریه 2012, 19:19

دوستان عزيز لازم ميدونم يه نكته اي رو خدمت همه عرض كنم (به خصوص دوستان تازه وارد) و اون اينكه از اين به بعد براي نظم دادن به قوانين كلوپ و قوانين سايت مجبورم كه از گزينه اخطار استفاده كنم . من تا به حال فقط به يك نفر اخطار دادم و هميشه سعي كردم با تذكر و توضيح مسائل رو خاتمه بدم . ولي متاسفانه چون كلوپ پرايد كلوپ شلوغي هست و خيلي هم اعضاي تازه وارد داريم كه هيچ احترامي به قوانين كلوپ نميزارن ، از اين به بعد عليرغم ميل باطنيم مجبورم از گزينه اخطار استفاده كنم تا بلكه دوستان به اجراي قوانين كلوپ راغب تر بشن .
هر روز اينجا يك يا دو تا تايپيك جديد ايجاد ميشه كه 99% موارد مطرح شده در اونها تكراري هستن و كاربري كه تايپيك رو ايجاد ميكنه به غير از سرچ كردن حتي زحمت خوندن عناوين تايپيك هاي مهم كلوپ كه در صفحه اول هم هستن به خودش نميده و فورا يه تايپيك جديد ايجاد ميكنه . دوستان قديمي تر هم بعضي ها لطف ميكنن و موضوع رو در همون تايپيك به صاحب تايپيك (كسي كه تايپيك رو باز كرده) تذكر ميدن و راهنماييش ميكنن ولي متاسفانه اكثرا فورا شروع به بحث ميكنن بدون اينكه توجهي به تكراري بودن موضوع يا اشتباه بودن جاي تايپيك و يا .... بكنن .
باز هم براي چندمين بار از همه دوستاني كه تا به حال قوانين سايت رو مطالعه نكردن يا توجهي بهش ندارن تقاضا ميكنم كه براي يكبار هم شده 2 دقيقه وقت بزارن و قوانين رو مطالعه كنن و به اون عمل كنن تا منم مجبور نشم از اخطار استفاده كنم و شرمنده دوستان بشم .
با تشكر .

قوانين تيونينگ تاك :
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtop ... =1&t=60042
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
Saeid Tuning
خلاق الکترونیک
نوع خودرو: پژو پارس

Re: !! لطفا همه دوستان جديد و قديمي كلوپ توجه كنن !!

پست توسط Saeid Tuning » 06 فوریه 2012, 11:27

جناب morbid در مورد تازه واردها کمی با ملایمت رفتار شه به نظر من بهتره هر چی باشه اولشونه.
منم اینجوری بودم.شاید هم هستم مدیر محترم اون انجمن قریب به 7 تاپیکمو اصلاح یا منتقل کرد یا حذف ؛کاملا باهام ملایم بود و 3 ماهی کشید فهمیدم چی به چیه.
خب فرض کنید هر 7 تا اخطار میگرفتم چی میشد
ولی کسانی داریم که از 500 تا پست بیشتر دارن اونا باید به نظر من در هنگام اشتباهات این چنین اخطار بگیرن.
کجا رفتی؟صدامو می شنوی؟برگرد..من پرواز بلد نیستم...
این همه رو ماشین خرج نزارین تا مثل من پشیمون شین.
نمایه کاربر
morbid
مدیر پیشین

پست توسط morbid » 06 فوریه 2012, 13:00

ربطي به تازه وارد بودن و قديمي بودن نداره ، قوانين موجوده ، اين تايپيك هم موجوده . زحمتش دو دقيقه مطالعه هست . بعدش هم من نميام به كاربري كه هنوز 10 تا پست نذاشته يا كاربري كه 10 روز نيست عضو شده اخطار بدم .
اون رويه اي كه شما فرموديد هم بنده چند ماهه دارم انجام ميدم ولي هيچ فايده اي نداره و دقيقا همونايي كه بهشون توضيح ميدم چيكار بايد بكنن باز هم كاره خودشون رو ميكنن .
در كل براي كنترل كلوپ بايد اينكار انجام بشه و مطمئنا خيلي ها خوششون نمياد و موافق نيستن .
اين تايپيك هم فقط جهت اطلاع رساني هست .
نمایه کاربر
DEATH
فعال کلوپ فنی تخصصی
نوع خودرو: Casper
محل اقامت: ایران 44
تماس:

پست توسط DEATH » 15 اکتبر 2013, 17:07

خوب با تلاشهاي مهدي عزيز و كمك دوستاني كه قوانين را رعايت ميكنند نسبت به قبل كلوپ خيلي بهتر شده غير از بعضي مواردي كه اكثرا دوستاني بودند كه تازه به جمع ما اومده بودند و با جو كلوپ آشنا نبودند.

از اين به بعد از دوستان خواهش ميكنم تاپيك :

مباحث طبقه بندي شده كلوپ پرايد

را به دقت مطالعه كنند و سپس در صورت نياز تاپيك جديد ايجاد كنند.

مورد ديگه اي كه از دوستان تقاضا ميكنم رعايت كنند حفظ بار علمي كلوپ و تاپيكها هستش.
پستهايي كه حاوي "تشكر" و "دمت گرم" و "چشم" و "باشه" و "كجايي" كه اكثرا يك كلمه اي يا چند كلمه اي هستند به افزايش ارزش و احترام شما و سايت كمكي نميكنه.

باز هم ميگم ارزش افراد در اينجا به تعداد پستها نيست. به كمكي هست كه ما به همديگه ميكنيم و اينكه چقدر بدرد ديگران ميخوريم و ميتونيم مشكل كسي را حل كنيم و سنگي را از جلوي پاي كسي برداريم.

من هم مثل بقيه مديران سعي خودم را ميكنم تا اينجا براي عاشقان واقعي ماشين و تيونينگ تاك محل خوبي براي رشد و تعالي باشه.

بديهي هستش كه از دوستاني كه قديمي تر هستند انتظار بيشتري داشته باشيم.

پيشاپيش از تمامي دوستاني كه به حفظ نظم در اين كلوپ كمك ميكنند تشكر ميكنم.

موفق باشيد.
فرهاد
پروردگارا، ازت ممنونيم بخاطر همه چيز. و از همه مهمتر، بابت ماشينهاي سريع ازت ممنونيم.

تيونينگ 141 نقره اي
نمایه کاربر
DEATH
فعال کلوپ فنی تخصصی
تماس:

پست توسط DEATH » 19 اکتبر 2013, 14:49

شرايط جديد ايجاد تاپيكهاي پروژه و بازسازي در كلوپ پرايد

با توجه به ترافيك بالاي كلوپ پرايد تصميم بر اين شد كه از این به بعد ایجاد تاپیک جدید به منظور بازسازي و پروژه باید به تائید مدیران كلوپ برسه.

لیست کارهايي را که میخواهيد رو ماشین انجام بديد و مشخصات ماشين را بصورت پيام خصوصي براي مديران بخش ارسال كنيد تا در مورد ايجاد تاپيك تصميم گيري بشه.

كارهايي كه قراره انجام بشه بايد به نوعي خاص و يا با نوآوري در نحوه انجام همراه باشه. بطور خلاصه تاپيك داراي بار علمي و آموزشي باشه.

بدليل فراواني و تنوع بسيار زياد پروژه هاي انجام شده روي پرايد كه اون را در قسمت پروژه های استیج I و پروژه های استیج II ميتونيد ببينيد، قاعدتا پروژه بايد حاوي نوآوريها و جذابيتهاي زيادي باشه تا براي ايجاد شدن مجوز بگيره.

در مورد اين نوع تاپيك ها لازم ميدونم نكات زير را گوشزد كنم:

* در درجه اول صاحب تاپيك مسئول برقراري نظم و گزارش پستهاي اسپم مي باشد.

** در اين تاپيكها با پستهايي كه صرفا شامل اين مضامين از قبيل " دمت گرم" و "مبارك باشه" و "كجايي" و " پس چي شد" ممنوع مي باشند و با اونها برخورد خواهد شد.

*** دوستان ديگري كه مايل به دنبال كردن تاپيك مي باشند ميتونند از سمت راست بالاي صفحه گزينه اشتراك در مبحث را انتخاب كنند و با نشانه گذاري موضوع از پستهاي جديد اون باخبر بشن.

**** برای تشکر از دوستانتون در تاپیک ها ، فقط از پیغام خصوصی استفاده کنید.

یک نکته کوچولو:
در صورتی که عکسی که در تاپیک قرار دادید به هر دلیلی دیگر قابل نمایش نیست و عکس مورد نظر رو در آرشیو خودتون دارید در صورت تمایل عکس رو دوباره آپلود کنید و همون پستی رو که عکس مورد نظر داخلش هست گزارش کنید و داخل متن گزارش لینک عکس جدید رو بهمراه یک توضیح مختصر که عکس قبلی لینکش خراب شده و این لینک جدید همون عکس قبلی هست, قرار بدید تا در اسرع وقت لینک عکس جدید جایگزین لینک قبلی بشه.

پيشاپيش از همكاري شما عزيزان خيلي ممنونم.

موفق باشيد.
فرهاد
پروردگارا، ازت ممنونيم بخاطر همه چيز. و از همه مهمتر، بابت ماشينهاي سريع ازت ممنونيم.

تيونينگ 141 نقره اي
نمایه کاربر
DEATH
فعال کلوپ فنی تخصصی
تماس:

پست توسط DEATH » 18 مارس 2014, 09:05

درود بر دوستان عزيز كلوپ پرايد

با توجه به تغيير نام تاپيك از " گالري عسكهاي جالب پرايد " به " گالري عكسهاي جالب پرايد (+پرايد اعضاء)" از دوستان عزيزي كه عكس ماشينشون را ميذارن اينجا تقاضا دارم تا تو گرفتن عكس كمي وسواس به خرج بدن و سعي كنند يه عكس زيبا از ماشينشون بگيرند كه جنبه هنري هم داشته باشه.
مثلا تو يه منظره زيبا و ...

موفق باشيد.
فرهاد

تيونينگ 141 نقره اي
قفل شده

بازگشت به “پراید Pride - سایپا”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان