سایپا کوئیک - Saipa Quick - ساینا هاچ بک

تصویر

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

Re: سایپا کوئیک - Saipa Quick - ساینا هاچ بک

پست توسط دينگاليگا » 14 فوریه 2018, 12:43

tonimasoud نوشته شده:
14 فوریه 2018, 11:39
mahradasgarian نوشته شده:
13 فوریه 2018, 23:21
smart.pro نوشته شده:
13 فوریه 2018, 07:39
دروود ، بچه هایی که تحویل فوری بودین تحویل نگرفته کسی ؟
والا من هنوز تحویل نگرفتم در صورتی که ۲۶ ام آخرین فرصت سایپاس برای تحویل و از اون به بعد باید ۳۰ درصد سود تاخیر بده البته برای من مشکی هست شاید سفید ها رو تحویل داده باشند.
سلام من تحویل فوری یعنی سی روزه رنگ سفید ثبت نام کردم هنوز خبری نیست یکی بگه آخه شما که ماشین نداری تحویل بدی برای چی سی روزه ثبت نام میکنی 26 دی ثبت نام کردم الانم بهشون زنگ بزنی حتما میگن سی روزه کاری واقعا مسخره هست
جريمه تاخير رو حتما بعدش بگيريد. توي قراردادتون ميزاد درصد تاخير رو ذكر كردند. به جز جمعه ها از روزي كه تاريخ حواله هست 30 روز بشماريد و از اون تاريخ به بعد به كل مبلغ پرداختيتون مطابق با جريمه تاخير مندرج در قرارداد بهتون مبلغي رو عودت ميدن. مثلا من ماشين خودم كه چانگان بود تحوئيل اسفند بود و 11 اسفند تكميل وجه كردم و 6 ارديبهشت تحويل گرفتم ولي جزيمه تاخيرم 30 درصد بود و پول بيمه بدنه ام در اومد :smile:
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
سدان
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: استپ وی

پست توسط سدان » 14 فوریه 2018, 13:38

دينگاليگا نوشته شده:
14 فوریه 2018, 12:43
tonimasoud نوشته شده:
14 فوریه 2018, 11:39
mahradasgarian نوشته شده:
13 فوریه 2018, 23:21
smart.pro نوشته شده:
13 فوریه 2018, 07:39
دروود ، بچه هایی که تحویل فوری بودین تحویل نگرفته کسی ؟
والا من هنوز تحویل نگرفتم در صورتی که ۲۶ ام آخرین فرصت سایپاس برای تحویل و از اون به بعد باید ۳۰ درصد سود تاخیر بده البته برای من مشکی هست شاید سفید ها رو تحویل داده باشند.
سلام من تحویل فوری یعنی سی روزه رنگ سفید ثبت نام کردم هنوز خبری نیست یکی بگه آخه شما که ماشین نداری تحویل بدی برای چی سی روزه ثبت نام میکنی 26 دی ثبت نام کردم الانم بهشون زنگ بزنی حتما میگن سی روزه کاری واقعا مسخره هست
جريمه تاخير رو حتما بعدش بگيريد. توي قراردادتون ميزاد درصد تاخير رو ذكر كردند. به جز جمعه ها از روزي كه تاريخ حواله هست 30 روز بشماريد و از اون تاريخ به بعد به كل مبلغ پرداختيتون مطابق با جريمه تاخير مندرج در قرارداد بهتون مبلغي رو عودت ميدن. مثلا من ماشين خودم كه چانگان بود تحوئيل اسفند بود و 11 اسفند تكميل وجه كردم و 6 ارديبهشت تحويل گرفتم ولي جزيمه تاخيرم 30 درصد بود و پول بيمه بدنه ام در اومد :smile:
فروش فوری جریمه تاخییر داره مگه ؟
نمایه کاربر
NIMA Ss
دنده 1
نوع خودرو: پراید...SD_V8
محل اقامت: کرج

پست توسط NIMA Ss » 14 فوریه 2018, 14:03

مگه میشه جریمه تاخیر نداشته باشه! مثلا اگه تحویل 30 روزه رو به هر دلیل 60 روزه بدن پس تکلیف سود پول مشتری چی میشه؟
بله فروش نقدی(قطعی) هم جریمه تاخیر در تحویل رو داره. تو قرارداد ذکر شده.
برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمیفهمد هر توضیحی اضافه است.....
آنانکه میفهمند عذاب میکِشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.
سدان
نوع خودرو: استپ وی

پست توسط سدان » 14 فوریه 2018, 14:39

NIMA Ss نوشته شده:
14 فوریه 2018, 14:03
مگه میشه جریمه تاخیر نداشته باشه! مثلا اگه تحویل 30 روزه رو به هر دلیل 60 روزه بدن پس تکلیف سود پول مشتری چی میشه؟
من از ایران خودرو گرفته بودم 30 روزه ... نداشت یا من کامل نخونده بودم قراردادو ... البته 1هفته ای تحویل دادن ...
mahradasgarian
شروع حركت
نوع خودرو: ال90

پست توسط mahradasgarian » 15 فوریه 2018, 13:06

سدان نوشته شده:
14 فوریه 2018, 14:39
NIMA Ss نوشته شده:
14 فوریه 2018, 14:03
من از ایران خودرو گرفته بودم 30 روزه ... نداشت یا من کامل نخونده بودم قراردادو ... البته 1هفته ای تحویل دادن ...
سلام بله سود تاخیر دارد و اتفاقا سود تاخیر فروش فوری ها در سایپا بیشتر از ایرانخودرو هست .در سایپا وقتی خودرو را به صورت پیش فروش ثبت نام میکنید اگر تاخیر داشته باشد ۲۷ درصد سود تاخیر پرداخت میشه ولی اگر فروش فوری ثبت نام کرده باشید ۳۰ درصد پرداخت میشه .ولی من کلا با این سود کاری ندارم به این شرکت سایپا کار دارم که وقتی ماشین نداشت برای چی فروش فوری نوشت من فکر میکردم چون مشکی نوشتم تاخیر داره ولی الان دیدم سفید هم تاخیر داره متعجب شدم جالب اینجاس هیچ کس هم نمیاد به این شرکت ها تذکری چیزی بده حالا اینا خوبن سر دسته ی کلاهبردارها الان کرمان موتوره یکی از فامیلهای ما i20 نوشته فروش فوری ۳۰ روزه از آذر پول داده میگن نداریم بهت بدیم بعد شرکت داره فروش فوریشو هنوز ادامه میده و از مردم پول میگیره :smile:
نمایه کاربر
tonimasoud
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 508
محل اقامت: ShiraZ

پست توسط tonimasoud » 16 فوریه 2018, 08:26

تو قرار داد من هم زده ٣٠درصد جريمه تاخير ولي من حساب كردم اگه ٣٠روز كاري در نظر بگيريم يعني پنجشنبه وجمعه ها تعطيل حساب شن از ٢٧دي كه پذيرش شده ميشه ٢٠اسفند از ٢٠اسفند به بعد ٣٠درصد جريمه تاخير در تحويل شامل ميشه ولي موضوع اينجاست كه چرااااا اينجوري ميكنن با مصرف كننده چراااا وقتي ماشين نيست ثبت نام ميكنند اونم تحويل فوري شايد مدير شركت سايپا هنوز معني كلمه فوري را نميدونه بايد مينوشت فروش سو استفاده كوييك تحويل ٣٠روزه
ماشين اتومات خيلي خوبه ولي دنده اي يه چيز ديگه هست
mahradasgarian
شروع حركت
نوع خودرو: ال90

پست توسط mahradasgarian » 16 فوریه 2018, 15:57

tonimasoud نوشته شده:
16 فوریه 2018, 08:26
تو قرار داد من هم زده ٣٠درصد جريمه تاخير ولي من حساب كردم اگه ٣٠روز كاري در نظر بگيريم يعني پنجشنبه وجمعه ها تعطيل حساب شن از ٢٧دي كه پذيرش شده ميشه ٢٠اسفند از ٢٠اسفند به بعد ٣٠درصد جريمه تاخير در تحويل شامل ميشه ولي موضوع اينجاست كه چرااااا اينجوري ميكنن با مصرف كننده چراااا وقتي ماشين نيست ثبت نام ميكنند اونم تحويل فوري شايد مدير شركت سايپا هنوز معني كلمه فوري را نميدونه بايد مينوشت فروش سو استفاده كوييك تحويل ٣٠روزه
سلام عرض میکنم هیچ جای قرارداد من ننوشته ۳۰ روز کاری و فقط نوشته موعد تحویل : ۳۰ روز بعد از پذیرش در شرکت سایپا حالا فکر میکنم خبرهای خوبی در راه باشه چون الان باما رو نگاه میکردم دیدم که یک نفر نوشته خودروش فاکتور شده البته رنگ سفید
از زمانی که من یادم میاد سایپا توی رنگ مشکی مورد داشت در صورتی که ۲۶۰ تومنم اضافی از ما گرفتن که واقعا مسخرس و بی احترامی به مشتری و عدم احترام به سلیقه ی مشتری :dava:
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35

پست توسط دينگاليگا » 17 فوریه 2018, 14:11

دوستان اگر سي روز كاري در قراردادتون ذكر نشده و فقط سي روز نوشته شده پس جمعه ها هم حساب ميشه كه منطقي هم هست كما اينكه بانك هم روزاي جمعه به سپرده شما سود ميده و خط توليد هم جمعه ها كار ميكنه. جالبه كه اين تعابير قراردادي رو فقط توي جاده مخصوص به شما درست توضيح ميدن و بقيه تلفن هاي امور مشتريان و يا نمايندگي ها همگي معتقدند كه پنجشنبه و جمعه رو نبايد حساب كرد كه اشتباهه و در صورتي كه حتي عبارت "30 روز كاري" قيد بشه فقط روزاي جمعه رو بايد كم كنيد.
در مورد تاخير هم متاسفانه هميشه بوده و هست و تازه بايد خداروشكر كنيم كه قوانين جديد حمايت از مصرف كننده تغيير كردند و الان هم جريمه تاخير رو داريم و هم جريمه خواب خودرو در نمايندگي به خاطر نبود قطعات يدكي!.... خودم شخصا هر دو مورد رو گرفتم از خودروساز ها. در مورد جريمه تاخير هم زياد به سايپا خورده نگيريم چون فرضا بهمن موتور توي قرارداد بسترن بي30 اصلا جريمه تاخير در نظر نگرفته!!
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
نمایه کاربر
tonimasoud
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 508
محل اقامت: ShiraZ

پست توسط tonimasoud » 25 فوریه 2018, 22:06

دوستاني كه مثل بنده تحويل فوري ٣٠روزه ثبت نام كردن منتظر كوييك اين ور سال نباشن من كلي پيگيري كردم از طريق كارگزار نمايندگي و آخر گفتن احتمالن فروردين تحويل بشه تو خوشبينانه ترين حالت
واقعا براي مديران سايپا كه با سرمايه مردم و اعصاب كساني كه ثبت نام ميكنن به اميد داشتن كوييك در شب عيد واستفاده از خودرو خود متاسف هستم
ماشين اتومات خيلي خوبه ولي دنده اي يه چيز ديگه هست
نمایه کاربر
اينجانب
نوع خودرو: Sand AT - Cerato Op

عرضه کوئیک آغاز شد

پست توسط اينجانب » 06 مارس 2018, 14:54

به گزارش « اخبار خودرو » به نقل از ایسنا، محسن جهرودی در مراسم آغاز عرضه خودروی کوئیک اظهار کرد: امروز ۱۰۰ دستگاه از این خودرو تحویل مشتریان می‌شود و در آینده نیز به موازات تولید، عرضه این خودرو ادامه خواهد داشت.

وی درباره قیمت عرضه خودروی کوئیک اظهار کرد: این خودرو تازه وارد سبد محصولات شده بنابراین هنوز نمی‌توان قیمت نهایی و دقیق آن را اعلام کرد. با این حال کسانی که این خودرو را پیش خرید کرده‌اند، با همان قیمت‌های قبلی خودرو به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

او ادامه داد: تاکنون ۴۰۰۰ دستگاه خودروی کوئیک پیش فروش شده و تا پایان سال جاری پیش‌فروش جدیدی نخواهیم داشت تا تعهدات قبلی تحویل داده شود. با این حال سال آینده این خودرو مجددا پیش فروش خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تغییر نرخ ارز بر تمام خودروسازان تاثیرگذاشته و هزینه‌های آن‌ها را افزایش داده که امیدواریم با تدابیر اتخاذ شده، هیجانات ارزی فروکش کند تا تغییرات هزینه‌ای را محاسبه کنیم.

جهرودی در پاسخ به اینکه آیا دو خودروی ساینا و کوئیک، استانداردهای ۸۵ گانه جدید را پاس خواهند کرد، اظهار کرد: چهار مورد از استانداردهای ۸۵ گانه مربوط به خودروهای سنگین است، بنابراین خودروهای سبک باید ۸۱ استاندارد را پاس کنند که دو خودروی ساینا و کوئیک تمام استانداردها را پاس می‌کنند.
ارسال پست

بازگشت به “تیبا و ساینا - Tiba & Saina”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان