بهسازی، رفع ایرادات و تیونینگ ساینا EX

تصویر

مدیر انجمن: دينگاليگا

نمایه کاربر
iSalar
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Saipa Saina EX
محل اقامت: تهران

Re: بهسازی، رفع ایرادات و تیونینگ ساینا EX

پست توسط iSalar » 20 آگوست 2017, 12:55

منبع اگزوز اسپرت انداختم.
با جوشکاری و اضافه کردن لوله ۴۰۰ تومن شد حدوداً... ۲۸۵ خودش و ۱۲۰ تومن اجرت.
ولی در نهایت بعد از چهار روز بازش کردم و با کلی ضرر فروختمش. صداش معرکه بود ولی زیاد با اعصاب من سازگار نبود!
مزیتشم صداشه وگرنه کار خاصی نمی‌کنه.

در مورد لاستیک هم ۲۰۵، چه ۱۴ و چه ۱۵ گیر می‌کنه از داخل...
نمایه کاربر
tornadoslx
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط tornadoslx » 20 آگوست 2017, 23:04

سلام خدمت دوستان عزیز بنده روی این ماشین انواع رینگ ولاستیک رو امتحان کردم رینگ 15 برای این ماشین زیاده رینگ 14 هم هرچی میندازین باید افستش بین 30 تا 40 باشه که تو بازار خیلی کمیاب هست . روی رینگ 14 هم فقط از لاستیک سایز فابریک بابرند خارجی استفاده کنید....و اما
به نظرمن بهترین سایز رینگ و لاستیک برای این ماشین با این قدرت موتور و زیر بندی سایز
185/70/13 میباشد که بنده درحال حاضر از این سایز زیر ماشین دارم استفاده میکنم و از همه لحاظ عالیه شاید زیبایی سایز 14 و 15 رو نداشته باشه که داره ولی کاراییش و استاندارد بودنش خیلی خوبه
پس شد رینگ اسپرت 13 که تو بازار فراوونه و لاستیک 185/70/13
سوالی بود در خدمتم یا حق
farshidshd
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ساینا
تماس:

پست توسط farshidshd » 21 آگوست 2017, 19:05

tornadoslx نوشته شده:سلام خدمت دوستان عزیز بنده روی این ماشین انواع رینگ ولاستیک رو امتحان کردم رینگ 15 برای این ماشین زیاده رینگ 14 هم هرچی میندازین باید افستش بین 30 تا 40 باشه که تو بازار خیلی کمیاب هست . روی رینگ 14 هم فقط از لاستیک سایز فابریک بابرند خارجی استفاده کنید....و اما
به نظرمن بهترین سایز رینگ و لاستیک برای این ماشین با این قدرت موتور و زیر بندی سایز
185/70/13 میباشد که بنده درحال حاضر از این سایز زیر ماشین دارم استفاده میکنم و از همه لحاظ عالیه شاید زیبایی سایز 14 و 15 رو نداشته باشه که داره ولی کاراییش و استاندارد بودنش خیلی خوبه
پس شد رینگ اسپرت 13 که تو بازار فراوونه و لاستیک 185/70/13
سوالی بود در خدمتم یا حق
بسیار عالی
۱۹۵ هم میگن درصد خطاش خیلی کمه
درسته؟
رینگ فابریکش ۱۴ هست شما ۱۳ انداختین؟
کارشناس هواشناسی
stranger0
شروع حركت

پست توسط stranger0 » 01 اکتبر 2017, 12:19

دوستان کسی تا حالا دسته موتور ساینا رو بعلت لرزش خفیف عوض کرده؟ ماشین من تو دور موتور 3 تا 3.5 و 5 تا 5.5 لرزش داره
OMR

پست توسط OMR » 01 اکتبر 2017, 22:21

stranger0 نوشته شده:دوستان کسی تا حالا دسته موتور ساینا رو بعلت لرزش خفیف عوض کرده؟ ماشین من تو دور موتور 3 تا 3.5 و 5 تا 5.5 لرزش داره
لرزشش در چه حده؟ خیلی اذیت میکنه؟ :(
لرزشش و صدای اتاقش بیشتر از پراید هست یا مثل پژو هست؟ :lol:
amirali96
شروع حركت

پست توسط amirali96 » 02 نوامبر 2017, 10:09

iSalar نوشته شده:تعویض سردنده فابریک و البته بی‌کیفیت با سردنده خودروی سمند سورن که به تریم داخلی ساینا هم خیلی میاد و خوش دست‌تر هم هست.
محصول ایساکو و یا کروز
قیمت: ۱۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ تومان

تصویر
سردنده ساينا بصورت پيچي هست مثل تيبا و پرايد اما اين سردنده سمندي رو من از نزديك ديدم پيچي نيست و با ضربه از بالا چفت ميشه رو ميله، شما چجوري تونستي نصب كني يا جايي هست كه پيچيشو بفروشه ممنون...
نمایه کاربر
iSalar
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Saipa Saina EX
محل اقامت: تهران

پست توسط iSalar » 03 نوامبر 2017, 18:40

amirali96 نوشته شده:
iSalar نوشته شده:تعویض سردنده فابریک و البته بی‌کیفیت با سردنده خودروی سمند سورن که به تریم داخلی ساینا هم خیلی میاد و خوش دست‌تر هم هست.
محصول ایساکو و یا کروز

تصویر
سردنده ساينا بصورت پيچي هست مثل تيبا و پرايد اما اين سردنده سمندي رو من از نزديك ديدم پيچي نيست و با ضربه از بالا چفت ميشه رو ميله، شما چجوري تونستي نصب كني يا جايي هست كه پيچيشو بفروشه ممنون...
بله دقیقاً همین‌طوره که شما می‌فرمایید ولی فقط کافیه سر دنده رو یکم فشار بدید و شروع به پیچاندن کنید.
در نهایت کاملاً فیکس و محکم میشه...
نمایه کاربر
suzuki2400
کاربر ويژه
نوع خودرو: pars/SUZUKI
محل اقامت: ایران13

پست توسط suzuki2400 » 03 نوامبر 2017, 19:15

iSalar نوشته شده:
amirali96 نوشته شده:
محصول ایساکو و یا کروز

تصویر
بله دقیقاً همین‌طوره که شما می‌فرمایید ولی فقط کافیه سر دنده رو یکم فشار بدید و شروع به پیچاندن کنید.
در نهایت کاملاً فیکس و محکم میشه...
اگه سفت نشد یدونه رول پلاک از وسط نصف کنید بذارید داخل سوراخ سر دنده با فشار بدید بره پایین حسابی سفت میشه.
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست

خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست

چگونه شرح دهم، لحظه لحظه خود را

برای این همه ناباور خیال پرست
نمایه کاربر
jshahab78
شروع حركت
نوع خودرو: saina
محل اقامت: قم

پست توسط jshahab78 » 19 نوامبر 2017, 14:26

سلام دوستان، من مدتی قبل روی چراغهای عقب ساینا ،اون قسمت سفیدش یه برچسب قرمز رنگ زدم که به نظرم زیبا تر شد اما مدتی بعد که نور آفتاب بهش خورد رنگش پرید،میخواستم بدونم دوستان تو این زمینه تجربه ای داشتن؟یا نوع برچسبی سراغ دارن که رنگش تغییر نکنه؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
گر نگهدار من آنست که خود میداند،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
hdehghani
نوع خودرو: ساینا

پست توسط hdehghani » 11 فوریه 2018, 15:40

من پارسال ی ساینا خریدم و با اینکه فرمونش هیدرولیکه ولی فرمون سفتی حتی نسبت به پرایدهای هیدرولیک داره روغن هیدرولیکشم عوض کردم میخواستم ببینم راهی هست ک فرمونش رو نرم کرد
ارسال پست

بازگشت به “تیبا و ساینا - Tiba & Saina”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان