صدای ساینا !!!

تصویر

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
ilpsd
نوع خودرو: ساینا 97

صدای ساینا !!!

پست توسط ilpsd » 26 ژوئن 2018, 16:39

با سلام خدمت همه دوستان
بنده تازه 3 هفته هست که ساینا رو تحویل گرفتم در این مدت ک در کل ازش راضی هستم فقط چند تا مشکل دارم ک ممنون میشم اگه کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه :
1- از سمت راننده یک صدای سوت مانند در سرعت 80 به بالا میاد جالب وقتیکه شیشه ها پایین هستن این صدا هست وقتی شیشه بالا هست یا کولر کار میکنه صدایی نمیاد !!!
2- مشکل عجیبتر اینکه نمیتونم در کاپوت رو باز کنم !!! باور کنید نمیشه با تمام زور میکشم اصلا باز نمیشه ک نمیشه
با تشکر از همه دوستان
یا علی
نمایه کاربر
شهرام اسماعيلي
متخصص فنی خودرو
نوع خودرو: PARS LX-TIBA-206TU5
محل اقامت: بندر ماهشهر - شيراز

Re: صدای ساینا !!!

پست توسط شهرام اسماعيلي » 26 ژوئن 2018, 17:42

ilpsd نوشته شده:
26 ژوئن 2018, 16:39
با سلام خدمت همه دوستان
بنده تازه 3 هفته هست که ساینا رو تحویل گرفتم در این مدت ک در کل ازش راضی هستم فقط چند تا مشکل دارم ک ممنون میشم اگه کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه :
1- از سمت راننده یک صدای سوت مانند در سرعت 80 به بالا میاد جالب وقتیکه شیشه ها پایین هستن این صدا هست وقتی شیشه بالا هست یا کولر کار میکنه صدایی نمیاد !!!
2- مشکل عجیبتر اینکه نمیتونم در کاپوت رو باز کنم !!! باور کنید نمیشه با تمام زور میکشم اصلا باز نمیشه ک نمیشه
با تشکر از همه دوستان
یا علی
سلام.
1- احتمالاً صدا مربوط به لاستیکهای دور در یا شیشه جلو هست . با دقت سمت بیصدا را نگاه بکن و بعد لاستیکهای سمت صدا دار را درست جا بینداز.
2- زبانه کشیدن درب کاپوت را از داخل اتاق موتور بکش و در زیر آن یک قطعه چوب یا سنگ یا کلید یا هر چیزی که بشه گذاشت قرار بده تا زبانه بر نگرده سر جاش ، حالا برو سراغ کاپوت و زبانه آنرا جابجا کن تا در کاپوت باز بشه . برای رفع مشکل روغن چرخ خیاطی و یا روغن مایع غذا به چفت و بستها بزن خوب میشه.
ارسال پست

بازگشت به “تیبا و ساینا - Tiba & Saina”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Amingh2688 و 6 مهمان