آپشنهای اضافي و تغییرات انجام شده روی رانا

تصویر

مدیران انجمن: دينگاليگا, whiteshark

نمایه کاربر
SkyNet
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: برلیانس H330 AT
محل اقامت: اصفهان-شهرکرد

Re: آپشنهای اضافي و تغییرات انجام شده روی رانا

پست توسط SkyNet » 19 ژولای 2017, 00:26

ershad48 نوشته شده:سلام بنده وینکا نصب کردم ولی نصاب نتونست دماسنج و اخطار باز بودن درهارو بهش وصل کنه.
دوستان کسی تونسته اینکارو بکنه و آیا میشه کامپیوتر سفر را در این مولتی مدیاها برای رانا فعال کرد؟
سلام دوست عزیز
میشه چند تا عکس ازش بذارید...
jaber313
نوع خودرو: samand

پست توسط jaber313 » 20 ژولای 2017, 09:24

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم ممنون که اطلاعات مفید و تجربیاتتون رو با بقیه در میون می گذارید همانطور که حضزت علی (ع) فرمود زکات علم نشر آن است خلاصه خدا خیرتون بده بنده تازه واردم و چندتا سوال مهم داشتم ممنون میشم زود پاسخ بدید :

1- کلا تغییرات و آپشن هایی که داخل و بیرون رانا میشه ایجاد کرد چیه؟

2- برای تغییر رنگ صفحه کیلوکتر و مانیتور کوچک روی داشبورد چکار باید بکنم؟

3-چگونگی تعویض کردن دکمه های روی داشبورد با نوع ولومی گرد؟

4-برای کمتر شدن سوخت و بهینه شدن موتور چکار کنم؟

5-برای یکرنگ کردن زه های بغل در با رنگ خودرو چکار باید بکنم؟

6-میشه دستگیره در رو عوض کرد یا تغغیر رنگ داد؟

7-برای عوض کردن رنگ نقره ای دور دریچه های کولر چکار باید بکنم؟

8-چه رینگی خوب و به صرفه است برای رانا؟

دوستانو عزیزان ممنون میشم زود پاسخ بدید
jaber313

پست توسط jaber313 » 20 ژولای 2017, 14:29

دوستان عزیز وقت کردید جواب منم بدید
نمایه کاربر
SkyNet

پست توسط SkyNet » 21 ژولای 2017, 11:22

jaber313 نوشته شده:با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم ممنون که اطلاعات مفید و تجربیاتتون رو با بقیه در میون می گذارید همانطور که حضزت علی (ع) فرمود زکات علم نشر آن است خلاصه خدا خیرتون بده بنده تازه واردم و چندتا سوال مهم داشتم ممنون میشم زود پاسخ بدید :

1- کلا تغییرات و آپشن هایی که داخل و بیرون رانا میشه ایجاد کرد چیه؟

2- برای تغییر رنگ صفحه کیلوکتر و مانیتور کوچک روی داشبورد چکار باید بکنم؟

3-چگونگی تعویض کردن دکمه های روی داشبورد با نوع ولومی گرد؟

4-برای کمتر شدن سوخت و بهینه شدن موتور چکار کنم؟

5-برای یکرنگ کردن زه های بغل در با رنگ خودرو چکار باید بکنم؟

6-میشه دستگیره در رو عوض کرد یا تغغیر رنگ داد؟

7-برای عوض کردن رنگ نقره ای دور دریچه های کولر چکار باید بکنم؟

8-چه رینگی خوب و به صرفه است برای رانا؟

دوستانو عزیزان ممنون میشم زود پاسخ بدید
سلام دوست عزیز
1- تغییرات که خیلی میشه داد و به سلیقه، وقت، حوصله و بودجه خودتون بستگی داره اما مهمترین هاش در بخش بیرونی:
- تعویض رینگ های فابریک با رینگ های آلمینیومی و همچنین تغییر سایز لاستیک ها
- تعویض لامپ های هالوژن نور پایین، [بالا] و مه شکن ها با لامپ زنون یا هدلایت
- نصب نمد کاپوت
در بخش داخلی:
- نصب مولتی مدیای فابریک یا همون مانیتور به همراه دوربین عقب
- نصب کنسول وسط
یه سری به سایت آپکو و سایت هایی که در زمینه آپشن هستن بزنید تا با انواع و اقسام کارای ریز و درشتی که میشه کرد آشنا بشید...

2- تحربه ای در این زمینه ندرام

3- یکی دو نفر از بچه های همین انجمن دکمه های ولومی را برای راناشون خریده بودن اما در رابطه با نصبش به مشکل برخورده بودن که اگر یکی دو صفحه قبل همین تاپیک را بگردید میتونید پست هاشون را پیدا کنید و ازشون اطلاعات کامل و دقیق بگیرید...

4- موتورهای tu5 ایرانی خداییش مصرف خیلی خوبی دارن و اگه موتورتون مشکل خاصی از قبیل خرابی سنسور اکسیژن نداشته باشه مطمعن باشید مصرفش خیلی مناسب خواهد بود
تغییر سیستم مکش هوای موتور با کیت های مکش اسپرت و حرفه ای مثل کیت مکش تورنادو یا تایفون باعث کاهش مصزف سوخت و افزایش توان موتور میشه

5 و 6- راناهایی که این دو تا تغییر را دادن را توی خیابون دیدم اما خودم تجربه ای در این زمینه ندارم

7- تحربه ای در این زمینه ندارم

8- انتخاب رینگ کاملاً سلیقه ای است اما توصیه میشه سمت رینگ های اسپرت چینی که انواع و اقسامش توی بازار ریخته نرید و اگه سایز 14 میخواید میتونید رینگ تورنادو (ایرانی، چینی یا فرانسوی) که فابریک 206 فرانسوی است و الآن هم روی 207 ها هست را بندازید و اگه سایز 15 میخواید میتونید یکی از رینگ های ایرانخودرویی را انتخاب کنید
میتونید توی سایت آپکو همشون را پیدا کنید...
موفق باشید
jaber313

پست توسط jaber313 » 21 ژولای 2017, 15:45

ممنون که پاسخ دادید
توی اینترنت ولوم آلومینیومی رو یکی از سایت هت می فروخت نوشته بود برای ۲۰۶ و رانا بعد چندتا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدید صفحات تاپیک رو از ۲۸۰تا آخر خوندم دوستان گفتن رینگ و لاستیک ۱۵/۵۵/۱۹۵ باشه که عالیه و خطا هم تقریبا نداره آیا این تعویض رینگ و لاستیک روی گارانتی تأثیر داره؟ بستن استرس بار و شمع ایریدیوم روی گارانتی تأثیر داره؟ و دوستان گفته بودن مستقیم از آپکو چیزی بخریم گرونتر میده و از نمایندگی ها تهیه کنیم ارزونتره ؟
نمایه کاربر
SkyNet

پست توسط SkyNet » 21 ژولای 2017, 17:36

jaber313 نوشته شده:ممنون که پاسخ دادید
توی اینترنت ولوم آلومینیومی رو یکی از سایت هت می فروخت نوشته بود برای ۲۰۶ و رانا بعد چندتا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدید صفحات تاپیک رو از ۲۸۰تا آخر خوندم دوستان گفتن رینگ و لاستیک ۱۵/۵۵/۱۹۵ باشه که عالیه و خطا هم تقریبا نداره آیا این تعویض رینگ و لاستیک روی گارانتی تأثیر داره؟ بستن استرس بار و شمع ایریدیوم روی گارانتی تأثیر داره؟ و دوستان گفته بودن مستقیم از آپکو چیزی بخریم گرونتر میده و از نمایندگی ها تهیه کنیم ارزونتره؟
خواهش میکنم
با تعویض رینگ و لاستیک و نصب استرس بار در بدترین حالت گارانتی جلوبندی باطل میشه اما به نمایندگی بستگی داره اگه گیر باشه و نخواد کار کنه ایراد میگیره اما اگه گیر نباشه کاری نداره
آپکو هم بعضی چیزا را گرون میده و کلا هر آپشنی خواستید بخرید باید خوب پرس و جو کنید و از جاهای مختلف قیمت بگیرید
من دنبال مولتی مدیای فابریک میگشتم و شنیده بودم فروشگاه های بیرون ارزون تر از آپکو میدن اما هر چی گشتم نتونستم ارزون تر از آپکو پیدا کنم
jaber313

پست توسط jaber313 » 22 ژولای 2017, 14:53

آقا سپاس فراوان
ramin-king
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رانا

پست توسط ramin-king » 23 ژولای 2017, 01:08

SkyNet نوشته شده:
توی اینترنت ولوم آلومینیومی رو یکی از سایت هت می فروخت نوشته بود برای ۲۰۶ و رانا بعد چندتا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدید صفحات تاپیک رو از ۲۸۰تا آخر خوندم دوستان گفتن رینگ و لاستیک ۱۵/۵۵/۱۹۵ باشه که عالیه و خطا هم تقریبا نداره آیا این تعویض رینگ و لاستیک روی گارانتی تأثیر داره؟ بستن استرس بار و شمع ایریدیوم روی گارانتی تأثیر داره؟ و دوستان گفته بودن مستقیم از آپکو چیزی بخریم گرونتر میده و از نمایندگی ها تهیه کنیم ارزونتره؟
خواهش میکنم
با تعویض رینگ و لاستیک و نصب استرس بار در بدترین حالت گارانتی جلوبندی باطل میشه اما به نمایندگی بستگی داره اگه گیر باشه و نخواد کار کنه ایراد میگیره اما اگه گیر نباشه کاری نداره
آپکو هم بعضی چیزا را گرون میده و کلا هر آپشنی خواستید بخرید باید خوب پرس و جو کنید و از جاهای مختلف قیمت بگیرید
من دنبال مولتی مدیای فابریک میگشتم و شنیده بودم فروشگاه های بیرون ارزون تر از آپکو میدن اما هر چی گشتم نتونستم ارزون تر از آپکو پیدا کنم
سلام
دوست عزیز آپکو میده ۱۴۸۰وخورده ای
تقریبا ۱۵۰۰ ولی من بیرون از ۱۲۵۰ تا ۳۰۰ قیمت گرفتم و دقیقا هم همون بود
تازه از آپکو گرونتر هم دیدم که دیگه اونو نیدونم فازش چی بود دقیقا !!!
ramin-king

پست توسط ramin-king » 23 ژولای 2017, 01:14

توی اینترنت ولوم آلومینیومی رو یکی از سایت هت می فروخت نوشته بود برای ۲۰۶ و رانا بعد چندتا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدید صفحات تاپیک رو از ۲۸۰تا آخر خوندم دوستان گفتن رینگ و لاستیک ۱۵/۵۵/۱۹۵ باشه که عالیه و خطا هم تقریبا نداره آیا این تعویض رینگ و لاستیک روی گارانتی تأثیر داره؟ بستن استرس بار و شمع ایریدیوم روی گارانتی تأثیر داره؟ و دوستان گفته بودن مستقیم از آپکو چیزی بخریم گرونتر میده و از نمایندگی ها تهیه کنیم ارزونتره ؟
اینترنتی نگیر که نمیخوره
اون ولوما رو چنتا از بچه ها خریدن نخورده
حتما جوری بخر که همونجا بتونی تست کنی
ramin-king

پست توسط ramin-king » 23 ژولای 2017, 01:17

:ques:
ershad48 نوشته شده:سلام بنده وینکا نصب کردم ولی نصاب نتونست دماسنج و اخطار باز بودن درهارو بهش وصل کنه.
دوستان کسی تونسته اینکارو بکنه و آیا میشه کامپیوتر سفر را در این مولتی مدیاها برای رانا فعال کرد؟
مدل ماشینتون چیه دوست عزیز
ارسال پست

بازگشت به “رانا - Runna”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان