در مورد بحث و تبادل نظر در انجمن رانا

تصویر

مدیران انجمن: دينگاليگا, whiteshark

قفل شده
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

در مورد بحث و تبادل نظر در انجمن رانا

پست توسط دينگاليگا » 17 مارس 2013, 08:12

با سلام خدمت دوستان عزيز و كاربران گرامي انجمن رانا
طي ماه هاي اخير كه زير انجمن رانا به صورت مجزا براي بحث هاي مرتبط با اين خودرو راه اندازي شده شاهد بوديم كه بيشتر فعاليت كاربران در تاپيك هاي ثبت نام و موضوعات حاشيه اي به غير از مباحث فني و علمي در حال شكل گيري هست. مسلما اين بحث ها خارج از قوانين سايت نبوده و در چارچوب رعايت اصول كلي فعاليت كاربران در اين تاپيك ها مجاز هست.
مشكلي كه توي اين انجمن باهاش رو به رو هستيم اين هست كه از امكانات اين سايت براي مقاصد ديگري داره سوء استفاده ميشه.
اگر دقت كنيد تاكنون چند تاپيك ثبت نام داشتيم.
يكي تاپيك اصلي "مسائل و مشكلات ثبت نام رانا" كه بالغ بر 300 صفحه شده بود و بخش اعظمي از اون رو پست هايي مثل "مبارك باشه" يا "لعن و نفرين خودروساز و توهين به مراجع قانوني بالاتر" تشكيل ميداد و همچنين تعدادي از افراد كه در اين تاپيك حضور داشتن افرادي بودن كه صرفا براي حاشيه سود مناسب سرمايه گذاري در بازار خودرو مشغول فعاليت بودند.
متاسفانه تذكر هاي مداوم و مدارا با شرايط جوابگو نبود و به جاي بحث هاي فني فعاليت اكثر كاربران به همين تاپيك معطوف شد كه بارها شاهد تشنج در تاپيك و دعوت به تجمع در نمايندگي ها بوديم كه مسلما براي فروم تخصصي خودرو سابقه منفي محسوب شده و عواقب جبران ناپذيري در پي خواهد داشت.
همچنان بعد از قفل شدن و حذف اون تاپيك شاهد درخواست دوستان براي بازگشايي مجدد تاپيك مشابه بوديم كه تاپيك "رانا با مدل 92" رو به خاطر حساسيت اكثر كاربران و سوالاتشون برقرار باقي نگه داشتيم كه باز هم متاسفانه همه مسائل قبلي بوجود آمد و البته مسئله تحويل خودرو و مدل هم به حد كافي بررسي شد و با توجه به پايان سال 91 و موضوعيت نداشتن بحث اصلي اون تاپيك هم قفل و حذف شد.
متاسفانه اين روزها بازار خودروي كشور ثبات خاصي نداره و اين فقط مربوط به خريداران رانا نميشه. همچنان شاهد ايجاد تاپيك هايي هستيم كه فقط بر پايه "حدس و گمان" و "آرزو و نذر و نياز" بايد پيش برن چون هيچ يك از ما كه اينجا هستيم در قيمت گذاري و بازار خودرو نقشي نداريم.
اگر خواستار تغييرات هستيد و ميخوايد اعتراض كنيد متاسفانه سايت همچين امكاني رو نميتونه در اختيار شما بگذاره چون عواقب اون هدر رفتن زحمات چندين و چند ساله ساير كاربران در ساير انجمن ها خواهد بود و تبعات جبران ناپذيري سايت رو تهديد ميكنه.
تيونينگ تاك تريبون آزاد بيان نظرات كاربرانش هست و اين شما هستيد كه سايت رو به اينجا رسونديد. من فقط ناظر اجراي قوانين و حفظ نظم هستم و خواهشي كه از شما دارم اينه كه براي ادامه فعاليت همه دوستان در انجمن رانا تذكرات رو جدي بگيريد و از زدن تاپيك هاي مربوط به قيمت و تحويل و مسائل حاشيه اي خودداري كنيد و سعي كنيد بيشتر توي تاپيك هاي عيب يابي و بررسي فني و غيره كه براي كاربران آتي فروم هم قابل استفاده هستند و ارزش افزوده ايجاد ميكنند شركت كنيد.
با تشكر از اينكه قوانين رو رعايت ميكنيد خواهش ميكنم كه در صورتي كه اعتراض يا مشكلي در اين باره هست باز هم از طريق پيغام خصوصي با من در ارتباط باشيد تا مسائل رو بررسي كنيم و با كمك هم انجمن رو مفيد تر از پيش به جلو ببريم.
ارادتمند
حامد
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
قفل شده

بازگشت به “رانا - Runna”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان