تاپيك جامع مسائل و مشكلات ثبت نام و تحويل رانا

تصویر

مدیران انجمن: دينگاليگا, whiteshark

malaki12003
نوع خودرو: رانا lx

Re: تاپيك جامع مسائل و مشكلات ثبت نام و تحويل رانا

پست توسط malaki12003 » 26 ژولای 2017, 08:27

ramin-king نوشته شده:
malaki12003 نوشته شده:
esimesi نوشته شده:این عکس از موتوره من هست ببینید برقیه!؟
http://uupload.ir/files/1r1i_img_20170723_150834.jpg
بنده هم که دو هفته هست رانا رو تحویل گرفتم به همین شکل و دریچه گازش برقث شده ... تو این مدت که تحویل گرفتم 80 درصد تو ترافیک بودم و 500 تا باهاش رفتم و تقریبا همیشه کولر گرفتم امروز داشتم مصرف و بررسی میکردم دیدیم صدی 11 لیتره ... بنظرتون طبیعیه؟
تقریبا همینه
منم ۲تا باک اول همون حدود ۱۱ سوزوند
اما الان شده ۱۰ مصرفش
۱ماهه گرفتمش البته قبل از سری دریچه برقی
کم کم میاد پایین
دستکاریش نکن
اگه تا ۵ الی ۱۰ هزار کمتر نشد ببر برات یه دانلود ایسیو بزنه و فرمت کنه
مال من همینجوریه
ولی فقط ببر نمایندگی کار درست
۹۹درصدشون کاملا خرن
ممنون بابته راهنمایتون ... حقیقتش من بعد اینکه تحویل گرفتم تقریبا 8 لیتر بنزین داشت وقتی تمومش کردم باکم رو سوپر زدم ... گویا دوستان اینجا تجربه خوبی از سوپر روی رانا نداشتن ... سه روز پیش که باکم دوباره تموم شد بنزین معمولی زدم بنظرم واقعا رانا بهتر باهاش کار میکنه و مصرف سوختم بهتر شده ...
نمایه کاربر
SkyNet
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: برلیانس H330 AT
محل اقامت: اصفهان-شهرکرد

پست توسط SkyNet » 28 ژولای 2017, 10:54

malaki12003 نوشته شده:
ramin-king نوشته شده:
malaki12003 نوشته شده:
esimesi نوشته شده:این عکس از موتوره من هست ببینید برقیه!؟
http://uupload.ir/files/1r1i_img_20170723_150834.jpg
بنده هم که دو هفته هست رانا رو تحویل گرفتم به همین شکل و دریچه گازش برقث شده ... تو این مدت که تحویل گرفتم 80 درصد تو ترافیک بودم و 500 تا باهاش رفتم و تقریبا همیشه کولر گرفتم امروز داشتم مصرف و بررسی میکردم دیدیم صدی 11 لیتره ... بنظرتون طبیعیه؟
تقریبا همینه
منم ۲تا باک اول همون حدود ۱۱ سوزوند
اما الان شده ۱۰ مصرفش
۱ماهه گرفتمش البته قبل از سری دریچه برقی
کم کم میاد پایین
دستکاریش نکن
اگه تا ۵ الی ۱۰ هزار کمتر نشد ببر برات یه دانلود ایسیو بزنه و فرمت کنه
مال من همینجوریه
ولی فقط ببر نمایندگی کار درست
۹۹درصدشون کاملا خرن
ممنون بابته راهنمایتون ... حقیقتش من بعد اینکه تحویل گرفتم تقریبا 8 لیتر بنزین داشت وقتی تمومش کردم باکم رو سوپر زدم ... گویا دوستان اینجا تجربه خوبی از سوپر روی رانا نداشتن ... سه روز پیش که باکم دوباره تموم شد بنزین معمولی زدم بنظرم واقعا رانا بهتر باهاش کار میکنه و مصرف سوختم بهتر شده ...
سلام دوست عزیز
بله درسته. ظاهراً بنزین سوپر به این tu5 های ایرانی یورو 4 نمیسازه! افزایش صدای موتور و استارت بد اول صبح از مشکلاتش هست
بهترین بنزین برای این موتور بنزین یورو 4 هست. البته چند تا باک یکی، یه سوپر بزنید که به دلیل اکتان بالا برای تمیز کردن انژکتور و سوپاپ ها خوبه
esimesi
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط esimesi » 28 ژولای 2017, 13:33

این که میگند رانا تو سربالایی ها کم میاره یا دنده مرده رو کم میاره راست میگند. البته اگه تک نفره یا دو نفره باشه مشکلی نیست اما اگه ماشین سنگین باشه کم میاره. اما از بی صدایی و شتاب توی دنده های بالاتر خیلی راضیم.
نمایه کاربر
SkyNet

پست توسط SkyNet » 28 ژولای 2017, 16:44

esimesi نوشته شده:این که میگند رانا تو سربالایی ها کم میاره یا دنده مرده رو کم میاره راست میگند. البته اگه تک نفره یا دو نفره باشه مشکلی نیست اما اگه ماشین سنگین باشه کم میاره. اما از بی صدایی و شتاب توی دنده های بالاتر خیلی راضیم.
خب طبیعیه! شما برای اینکه توی سربالایی و سینه کشی با کشش خوبی بالا برید باید دنده ها را تا دور موتور بالا خوب پر کنید تا ماشین خوب شتاب بگیره و پرنفس بالا بره
esimesi
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط esimesi » 28 ژولای 2017, 17:22

SkyNet نوشته شده:
esimesi نوشته شده:این که میگند رانا تو سربالایی ها کم میاره یا دنده مرده رو کم میاره راست میگند. البته اگه تک نفره یا دو نفره باشه مشکلی نیست اما اگه ماشین سنگین باشه کم میاره. اما از بی صدایی و شتاب توی دنده های بالاتر خیلی راضیم.
خب طبیعیه! شما برای اینکه توی سربالایی و سینه کشی با کشش خوبی بالا برید باید دنده ها را تا دور موتور بالا خوب پر کنید تا ماشین خوب شتاب بگیره و پرنفس بالا بره
حرفه شما درسته اما موتور xu7 اینطوری نیست
من با پژو 405 قدیمیم وقتی به سرعت گیر میرسیدم حتی با دنده 3 هم میتونستم رد بشم و سریع دور بگیرم اما با این رانا باید حتما دنده رو یک یا دو بکنم
بعد هم تو سینه کشی ها با ماشین پر از سرنشین اینقدر ماشین زور نمیزد!!البته باز هم تی یو فایو رو به خاطر کم مصرف بودن صدای کم بیشتر دوست دارم!
نمایه کاربر
Ashkan22
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Sportage - Runna LX
محل اقامت: تهران

پست توسط Ashkan22 » 28 ژولای 2017, 20:46

esimesi نوشته شده:
SkyNet نوشته شده:
من با پژو 405 قدیمیم وقتی به سرعت گیر میرسیدم حتی با دنده 3 هم میتونستم رد بشم و سریع دور بگیرم اما با این رانا باید حتما دنده رو یک یا دو بکنم
بعد هم تو سینه کشی ها با ماشین پر از سرنشین اینقدر ماشین زور نمیزد!!البته باز هم تی یو فایو رو به خاطر کم مصرف بودن صدای کم بیشتر دوست دارم!
شما با xu7 تو سربالایی مثل آخرای باکری یا ستاری xu7 رو هرکاری کنی 100 110 تا بیشتر نمیره حتی اگه فقط خودت تو ماشین باشی ولی tu5 راحت بیشتر از ایناام میره
نمایه کاربر
SkyNet

پست توسط SkyNet » 28 ژولای 2017, 21:02

esimesi نوشته شده:
SkyNet نوشته شده:
tu5 را اگه دنده های پایین یعنی 2 و 3 را خوب پرکنی سینه کشی را با 4 مثل شیر میره بالا! این تجربه من هستش...
w.sh
شروع حركت
نوع خودرو: Runna Lx

پست توسط w.sh » 29 ژولای 2017, 00:29

سلام ، بنده هم رفتم و یه رانا ثبت نام کردم با مدت تحویل 20 روزه ، تو سایت به مرحله تایید حسابداری رسیده و اگر به همین منوال پیش بره احتمال زیاد سر موقع به امید خدا خودرو رو تحویل بگیرم . ماشین قبلی یه سمند se بود که مشکل خاصی نداشت جز تعمیر مربوط به واشر سرسیلندر در سال پنجم و کیلومتر 62000 . دنده یک و دو هم در سال اول بعضی وقتا بد جا می رفت که باتعویض واسکازین و مخصوصا مرور زمان درست شد! از مطالب دوستان انجمن بر میاد که کیفیت خودروهای ساخت داخل در سال 95 و 96 بالاتررفته و امیدوارم این ماشین ما هم خوب باشه . اون سمندxu7 قبلیم دو سال و 40000 کیلومتر گارانتی داشت با کارت طلایی دو ستاره که در رانا گارانتی به سه سال و 50000 کیلومتر و کارت طلایی به سه ستاره افزایش پیدا کرده .
w.sh
شروع حركت
نوع خودرو: Runna Lx

پست توسط w.sh » 30 ژولای 2017, 20:18

با سلام
ماشین ما هم امروز تحویل شد . مساله ای که خدا رو شکر ندیدم . امپر اب هم محدوده همون جاییه که دوستان تصویرشو گذاشتن . ثبت نام 21 تیر بود .
نمایه کاربر
ManOwaR
شروع حركت
نوع خودرو: Jeep Wagoneer-Pride
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط ManOwaR » 31 ژولای 2017, 14:47

با سلام خدمت دوستان.
رانا بهترین ماشین و آشغالترین ماشینه.
بهترین ماشین از نظر رانندگی کم مصرف و کم اصطحلاک بودن و توان تو رده خودش و آشغالترین ماشین توی فروشش هست. ماشین من مدل 95 بی رنگ بی خط و خش مشابه صفر با 22000 کارکرد و یکسری لوازم اضافه که پارسال همین موقع ها 33400 خریدم و نزدیک 1 تومن لوازم بستم را ازم بعد 1 ماه آگهی 30 تومان خریدند. دقیقا 600 تومان هم هزینه دفتر خانه دادم که خیلی زور داشت.یه چیزی حدود 5 تومان ضرر. عین ماشین چینی ها تو سرش می خوره.1100 هم تازه بیمه کرده بودمش که میگیم اون جزو هزینه های خود ماشینه و تو ضرر حساب نمیشه. می خواستم 4-5 سالی سوارش بشم ولی مجبور شدم بفروشمش. نازه به خیال خودم خیلی خوب فروختمش چون بیشتر از 28-29 نمی خریدند.
دوستانی که میخواهند این ماشین را بخرند اگر مدت زیادی نمی خواهند نگهش دارند صفر نخرند اشتباه کامله.
بین خطوط برانیم
ارسال پست

بازگشت به “رانا - Runna”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان