صداهای اضافی و نحوه صدا گیری قطعات در رانا

تصویر

مدیران انجمن: دينگاليگا, whiteshark

ارسال پست
vampire171
شروع حركت
نوع خودرو: رانا lx

Re: صداهای اضافی و نحوه صدا گیری قطعات در رانا

پست توسط vampire171 » 17 ژانویه 2018, 11:36

Dr.Essi نوشته شده:
15 ژانویه 2018, 01:12
vampire171 نوشته شده:
14 ژانویه 2018, 01:12
Dr.Essi نوشته شده:
12 ژانویه 2018, 10:33
vampire171 نوشته شده:
08 ژانویه 2018, 00:19
سلام دوستان. بنده 10 روز پیش یه رانا 93 ال ایکس خریدم خیلیم راضیم فعلا. فقط اینکه یکبار باهاش 150 تا رفتم متوجه شدم از 130 به بالا یه صدای لرزش شدید از داشبورد میاد که هرچی تند تر میرم بیشتر میشه از پشت داشبورد صدا میومد. کسی میدونه مشکل از کجاست؟
آقا این صدا مربوط به لرزش لوله های تهویه است داخل داشبورد. باید داشبورد باز بشه. میتونی به اون لینکی که در پست قبل گذاشتم سری بزنی و کارشون رو ببینی
من خودم برای بهمن وقت گرفتم ازشون تا ماشین رو ببرم و کلا صداگیریش‌کنم. انشالا نتیجه رو میام همینجا میگم
قیمت چفدر دادن بهتون؟
گفتن بستگی داره چه کاری بخواهید روی ماشین انجام بدید. صداگیری کامل هر ۴ درب و بازکردن کل داشبورد و صداگیری قطعات داخل داشبورد و چسبوندن عایق صوتی داخل ۴ درب و همچنین بین اتاق و موتور و عایق کاری کف خودرو حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ قیمت دادن
ممنون از راهنماییتون. لطفا بعد از انجام کار نتایج رو اینجا هم اعلام کنید
رانا lx سفید. به امید نیسان GTR
Dr.Essi
شروع حركت
نوع خودرو: رانا LX
محل اقامت: تهران

پست توسط Dr.Essi » 19 ژانویه 2018, 01:50

آره حتما‌نتیجه شو میام اینجا میگم ولی یه چیزی مرددم کرده. موقعی که داشبورد و ررودریها رو باز میکنن تا عایق کاری و صداگیری کنن نمیذارن اونجا باشی! به قول خودشون این راز کارشونه و نمیتونن لو بدن! حتی تو فیلمهایی که تو سایتشون گذاشتن هم این نکته رو رعایت کردن! تلفنی هم ازشون سوال کردم گفتن این سکرت هست ولی بهتون تضمین میدیم که راضی خواهید بود از نتیجه نهایی
syedjavadtaheri
شروع حركت
نوع خودرو: ساینا
محل اقامت: ایران -مازندران
اینستاگرام: taha904
تماس:

پست توسط syedjavadtaheri » 19 ژانویه 2018, 08:22

با سلام خدمت دوستان عزیز
ماشینم صبح وقتی موتور سرده یا 6تا 7 ساعت از خاموش شدنش گذشته باشه استارت میزنم یه صدای چکش میاد اما تو استارتای بعدش صدا نداره وبرای همین صدا 3بار استارت و 2دو بار فلایولو و روغن و واسگازینو عوض کردم اما خوب نشد لطفا راهنمایی کنید دیگه خسته گشتم

-- ادغام شد --
emprazol نوشته شده:
30 دسامبر 2013, 12:06
دوستان من وقتی بخاری روشن میکنم سوت میکشه انگار کاغذی چیزی تو مجرای هواست چون کموزیاد میشه
کسی این مشکلو داره ؟
سلام باید موتور فن بخاری رو درش بیاری و تمییز کرده و پلاتین ارمیچرشو عوض کنی
ناصر خیاوی
نوع خودرو: رانا

صداهای اضافی و نحوه صدا گیری قطعات در رانا

پست توسط ناصر خیاوی » 31 می 2018, 01:03

وقتی سرعت حدود ۱۱۰ میشه و بالاتر یه صدای ویز ویز از وسط شیشه جلو و نمایشگر ساعت میاد رویه نمایشگرم برداشتم هر جا رو دست زدم و فشار دادم بازم قطع نشد. راه حلی دارین؟
ارسال پست

بازگشت به “رانا - Runna”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان