پوشش نانو سرامیک بدنه اتومبیل

مدیر انجمن: hexagon

ارسال پست
نمایه کاربر
sina1808
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مزدا3 -> سراتو YD

پوشش نانو سرامیک بدنه اتومبیل

پست توسط sina1808 » 27 می 2016, 20:52

سلام به همه دوستان

کسی از بچه های انجمن ماشینش رو پوشش نانو سرامیک کرده ؟

برند هایی که فعلا در ایران وجود داره :
سرامیک پرو : که گفته میشه دائمی هست
سرامیک مفرا : که 18 ماه محافظت میکنه
نانولکس : که نمیدونم چقدر دوام داره

میخوام بدونم نظرتون جلب این روش محافظت از بدنه شده یا روی ماشین پیاده کردید ؟ نظرات و تجربیاتتون رو بگید لطفا
نمایه کاربر
soheilsaadat
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: x60
محل اقامت: مشهد

Re: پوشش نانو سرامیک بدنه اتومبیل

پست توسط soheilsaadat » 20 دسامبر 2017, 00:09

sina1808 نوشته شده:
27 می 2016, 20:52
سلام به همه دوستان

کسی از بچه های انجمن ماشینش رو پوشش نانو سرامیک کرده ؟

برند هایی که فعلا در ایران وجود داره :
سرامیک پرو : که گفته میشه دائمی هست
سرامیک مفرا : که 18 ماه محافظت میکنه
نانولکس : که نمیدونم چقدر دوام داره

میخوام بدونم نظرتون جلب این روش محافظت از بدنه شده یا روی ماشین پیاده کردید ؟ نظرات و تجربیاتتون رو بگید لطفا
سلام .
من سرامیک سوناکس کردم الان حدودا 8 ماه گذشته و ماشین هنوز برق خارق العاده ای میزنه و به شدت آبگریز هست و همین خاصیتش باعث میشه دیرتر کثیف بشه و معمولا با یک شلنگ آب تمام کثیفیا میره . اما اونطور که تو تبلیغات میدیدم که میگفتن ماشینو ضد خش میکنه نیست فقط میتونه جلو خش های ریزو بگیره وگرنه اطراف دستگیره در باز خش افتاده چند وقت پیش هم حواسم نبود پشت یک کامیون میکسر حرکت میکردم که متاسفانه چند تا سنگ به بدنه ماشین خورد و رنگ رو کند :sad:
با این حال جمعا به نسبت هزینه ای که کردم راضیم .
نمایه کاربر
codename
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Sonata 2007
محل اقامت: tehran

پست توسط codename » 05 مارس 2018, 10:36

دوستان دیگه نظری ندارن؟ میارزه برا سوناتا 2007 مشکی انجام بدم؟ یا خرج الکیه؟
نمایه کاربر
ممل-امریکایی
يار همراه
نوع خودرو: SAMAND XU7 1396
محل اقامت: ایران خوزستان
اینستاگرام: @mr_daglas
تماس:

پست توسط ممل-امریکایی » 05 مارس 2018, 10:56

سلام
من انجام ندادم.اما اکثر افراد که نظر میدن راضی هستن.
تبلیغات رو دیدم بنظرم اگر خوب و حرفه ای انجام بشه ارزش داره.

سوالی داشتم،ماشین شما سوناتا ۲۰۰۷ پلاک ملی هست؟قیمتش الان چقدره این مدل؟
نیست شو تا هستیت از پی رسد
تا تو هستی، هست در تو کی رسد
تا نگردی محو خواری فنا
کی رسد اثبات از عز بقا
نمایه کاربر
آرَش
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Rav4 - 206 84HP
محل اقامت: طهران

*** سرامیک خودرو ***

پست توسط آرَش » 16 ژولای 2018, 17:23

هموطن سلامممممممممممم!!! :-(

خوب من سعادت ندارم در خدمت این فروم باشم مساله ای که تجربه کردم بیان میکنم گفتم کلاه سر دوستان این فروم نره!

یک محصولی این 2-3 ساله در ایران باب شده و متاسفانه از کم اطلاعی برخی ایرانیان گرانقدر(خودم گفتم) سو استفاده شده و میشه و خواهد شد! اسم این محصول سرامیک خودرو هست! سرامیک چی چیه؟ نمیدونم قبلا بحثش شده یا نه عارضم خدمتتون که سرامیک یک نوع پوشش خیلی نازک شبیه واکس خودرو هست که در ترکیب دی اکسید سیلیکا و یک سری فرآورده دیگه پوشش شبیه کیلر روی خودروی شما قابل پیاده سازی هست!
این سیلیکا و سیلیکون چی چیه؟ به زبان ساده شبیه همان اسپری های آب گریز که شرکت های مثلا دانش بنیان به عنوان محصول نانو برای ضد آب کردن کفش و لباس به خلق الله میفروشند!
این پوشش مثلا سرامیک ماهیتا چیز بدی نیست، تحمل رنگ بدنه شما در مقابل اشعه uv افزایش میده، و در تقابل با فضولات پرنده یا خطوط ریز مقاومت بیشتری داره. بدنه آب گریز میشه یعنی دیرتر کثیف میشه و راحت تر تمیز میشه! :cool:

مشکل سرامیک در ایران چیه؟! :old:

مشکل زیاده خواهی برخی از ما ایرانی ها است! قیمت یک پک سرامیک در آمازون بین 50 الی 100 دلار هست ولی در ایران برای اجرای آن که کار بسیار ساده و پیش پا افتاده ای هست برای خودرو سواری از کوچک تا شاسی بلند 2.5 الی 3.5 میلیون طلب میشه!!!
خوب شما شاید بگی مگه آدم .... هست :excl: همچین پولی بده؟ اگر شما خودرو گران قیمتی داشته باشید یا برای تک تک ریال های خودرو تون زحمت کشیده باشید بله شاید شما هم اغوا بشید! به چه صورت؟

ادعای دوستان سرامیک کار:

1)ضد سنگ خوردگی
2)ضد آتش
3)ضد اسید
4)ضد مخاطرات اجتماعی! کلید کشیدن و ......

کافی شما یک لیتر اسید با خودتون بطور مثال ببرید بعد از اتمام کار به به سرامیک کار بفرمایید بریزه روی خودروتون! ببینید زبونش بند میاد یا که خیر!
ببینید من اینجا اسم میارم و هیچ وابستگی ندارم و امیدوارم سو تعبیر نشه!
ما یک برندی داریم بنام سوناکس که این برند اکثرا میشناسند و نسیتا خوب هست. این برند دارای محصول سرامیک و قیمتش 75 دلار که با فرض دلار 10 هزار تومن 750 هزار تومان هست نمایندگیش هم 900 میفروشه! اتفاقا در بین محصولات سرامیک بهترین نیست و کاملا معمولی این گفتم فکر نکنید بازاریابی این برند میکنم! مشکل کجا است. طمع برخی افراد بیش از اینها است پیش خودشون فکر میکنند ای بابا این سوناکس در فروشگاه چی چی کالا در دسترسه! چطوری بیشتر سود کنیم؟! میریم یک برند ناشناخته میاریم تو ایران که اتفاقا ارزانتر هم تمام میشه و به مشتری میگیم: سوناکس دارم این قیمت ولی من برادرانه! دوستانه! میگم این اجرا نکن اینیکه آوردم هر کی استفاده کرده تحسین کرده! اینجا دیگه مشتری جدا از اون دروغ های شماره 1-4 با قیمتی که از محصول ما نداره بار دیگر هم کلاه گشادتری تهیه میکنه و وسلام! :d:

حالا من به شما روش سرامیک کردن میگم که در یوتوب موجوده!

اگر خودروتون صفر کیلومتر در نتیجه خط و خشی نداره پس یک شامپو با کیفیت تهیه کنید و خودروتون بشورید! از داروخونه ایزوپروپیل الکل بگیرید و نصف و نصف با آب مقطر قاطی کنید و اسپری کنید و با دستمال مایکروفایبر ممتاز ایرانی خشک کنید! طبق دستور العمل سازنده سرامیک، خودروتون در محیطی عاری از گرد و غبار و تابش نور خورشید سرامیک کنید! کلا نهایت میشه 1100
خودروتون صفر نیست؟ خط و خش داره؟ اول ماشین بشورید بعد ببرید جای مطمئن پولیش کنید من 300 قیمت دارم! خودروتون تحویل گرفتید با شامپوی اعلا بشورید و خشک و دوباره پاشش ایزوپروپیل و با مایکرو فایبر خشک! سرامیک کنید! میشه 1400 !
2.5 الی 3.5 چقدر فاصله داره؟
اگر تشریف ببرید ترکیه سرامیک و ارزانتر هم میتونید تهیه کنید کلی هم ارزونتر در میاد!

حالا برید ویدیو آقایون در شبکه های اجتماعی ببینید! میگین این شخص مهندسی پوشش سرامیک از هاروارد داره! اینقدر آب و تاب میدن اینقدر بزرگنمایی میکنند که جیب شما خالی کنند!
پول سرامیک ندارید؟ ب خودروتون اهمیت میدید؟ کافی هر بار خودروتون با شامپو و ابر با کیفیت بشورید با مایکروفایبر خشک کنید و سپس واکس پر سرعت با کیفیت بزنید!

هدف من فقط اطلاع رسانی بود! میخواهید پست و پاک کنید نکنید. جبهه بگیرید قبول کنید! تصمیم با خودتون.
من الله توفیق
:hb:
نمایه کاربر
محمد .علی.s
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ساندرو استپ وی

Re: *** سرامیک خودرو ***

پست توسط محمد .علی.s » 21 ژولای 2018, 14:21

آرَش نوشته شده:
16 ژولای 2018, 17:23
هموطن سلامممممممممممم!!! :-(

خوب من سعادت ندارم در خدمت این فروم باشم مساله ای که تجربه کردم بیان میکنم گفتم کلاه سر دوستان این فروم نره!

یک محصولی این 2-3 ساله در ایران باب شده و متاسفانه از کم اطلاعی برخی ایرانیان گرانقدر(خودم گفتم) سو استفاده شده و میشه و خواهد شد! اسم این محصول سرامیک خودرو هست! سرامیک چی چیه؟ نمیدونم قبلا بحثش شده یا نه عارضم خدمتتون که سرامیک یک نوع پوشش خیلی نازک شبیه واکس خودرو هست که در ترکیب دی اکسید سیلیکا و یک سری فرآورده دیگه پوشش شبیه کیلر روی خودروی شما قابل پیاده سازی هست!
این سیلیکا و سیلیکون چی چیه؟ به زبان ساده شبیه همان اسپری های آب گریز که شرکت های مثلا دانش بنیان به عنوان محصول نانو برای ضد آب کردن کفش و لباس به خلق الله میفروشند!
این پوشش مثلا سرامیک ماهیتا چیز بدی نیست، تحمل رنگ بدنه شما در مقابل اشعه uv افزایش میده، و در تقابل با فضولات پرنده یا خطوط ریز مقاومت بیشتری داره. بدنه آب گریز میشه یعنی دیرتر کثیف میشه و راحت تر تمیز میشه! :cool:

مشکل سرامیک در ایران چیه؟! :old:

مشکل زیاده خواهی برخی از ما ایرانی ها است! قیمت یک پک سرامیک در آمازون بین 50 الی 100 دلار هست ولی در ایران برای اجرای آن که کار بسیار ساده و پیش پا افتاده ای هست برای خودرو سواری از کوچک تا شاسی بلند 2.5 الی 3.5 میلیون طلب میشه!!!
خوب شما شاید بگی مگه آدم .... هست :excl: همچین پولی بده؟ اگر شما خودرو گران قیمتی داشته باشید یا برای تک تک ریال های خودرو تون زحمت کشیده باشید بله شاید شما هم اغوا بشید! به چه صورت؟

ادعای دوستان سرامیک کار:

1)ضد سنگ خوردگی
2)ضد آتش
3)ضد اسید
4)ضد مخاطرات اجتماعی! کلید کشیدن و ......

کافی شما یک لیتر اسید با خودتون بطور مثال ببرید بعد از اتمام کار به به سرامیک کار بفرمایید بریزه روی خودروتون! ببینید زبونش بند میاد یا که خیر!
ببینید من اینجا اسم میارم و هیچ وابستگی ندارم و امیدوارم سو تعبیر نشه!
ما یک برندی داریم بنام سوناکس که این برند اکثرا میشناسند و نسیتا خوب هست. این برند دارای محصول سرامیک و قیمتش 75 دلار که با فرض دلار 10 هزار تومن 750 هزار تومان هست نمایندگیش هم 900 میفروشه! اتفاقا در بین محصولات سرامیک بهترین نیست و کاملا معمولی این گفتم فکر نکنید بازاریابی این برند میکنم! مشکل کجا است. طمع برخی افراد بیش از اینها است پیش خودشون فکر میکنند ای بابا این سوناکس در فروشگاه چی چی کالا در دسترسه! چطوری بیشتر سود کنیم؟! میریم یک برند ناشناخته میاریم تو ایران که اتفاقا ارزانتر هم تمام میشه و به مشتری میگیم: سوناکس دارم این قیمت ولی من برادرانه! دوستانه! میگم این اجرا نکن اینیکه آوردم هر کی استفاده کرده تحسین کرده! اینجا دیگه مشتری جدا از اون دروغ های شماره 1-4 با قیمتی که از محصول ما نداره بار دیگر هم کلاه گشادتری تهیه میکنه و وسلام! :d:

حالا من به شما روش سرامیک کردن میگم که در یوتوب موجوده!

اگر خودروتون صفر کیلومتر در نتیجه خط و خشی نداره پس یک شامپو با کیفیت تهیه کنید و خودروتون بشورید! از داروخونه ایزوپروپیل الکل بگیرید و نصف و نصف با آب مقطر قاطی کنید و اسپری کنید و با دستمال مایکروفایبر ممتاز ایرانی خشک کنید! طبق دستور العمل سازنده سرامیک، خودروتون در محیطی عاری از گرد و غبار و تابش نور خورشید سرامیک کنید! کلا نهایت میشه 1100
خودروتون صفر نیست؟ خط و خش داره؟ اول ماشین بشورید بعد ببرید جای مطمئن پولیش کنید من 300 قیمت دارم! خودروتون تحویل گرفتید با شامپوی اعلا بشورید و خشک و دوباره پاشش ایزوپروپیل و با مایکرو فایبر خشک! سرامیک کنید! میشه 1400 !
2.5 الی 3.5 چقدر فاصله داره؟
اگر تشریف ببرید ترکیه سرامیک و ارزانتر هم میتونید تهیه کنید کلی هم ارزونتر در میاد!

حالا برید ویدیو آقایون در شبکه های اجتماعی ببینید! میگین این شخص مهندسی پوشش سرامیک از هاروارد داره! اینقدر آب و تاب میدن اینقدر بزرگنمایی میکنند که جیب شما خالی کنند!
پول سرامیک ندارید؟ ب خودروتون اهمیت میدید؟ کافی هر بار خودروتون با شامپو و ابر با کیفیت بشورید با مایکروفایبر خشک کنید و سپس واکس پر سرعت با کیفیت بزنید!

هدف من فقط اطلاع رسانی بود! میخواهید پست و پاک کنید نکنید. جبهه بگیرید قبول کنید! تصمیم با خودتون.
من الله توفیق
:hb:
حالا این 1400 یا 1100 رو هزینه کریم، 1-چند وقت رو ماشین میمونه

2-از همه مهمتر آیا ارزش این مقدار هزینه رو داره؟ مثلا بعد 5-6 سال تصمیم گرفتی خودرو تو بفروشی ،آیا پول این هزینه سرامیک اونجا در میاد؟مگه تفاوت خودرویی که سرامیک کرده با خودرویی که سرامیک نکرده چقدره ؟ من شک دارم ارزش داشته باشه!!!!!!!!

................... :old: ..................................... :old: ................................... :old:
ترک دنیا به مردم آموزند.............................. خویشتن سیم و غله اندوزند!

عالِم آن کس بُود که بد نکند.............................. نه بگوید به خلق و خود نکند!
ارسال پست

بازگشت به “مسائل مربوط به حفظ و نگهداری بدنه ی خودرو”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان