تاپیک جامع نیسان پاترول

( پاترول ، رونیز، پیکاپ، پت فایندر، سافاری و ... )
ramin9072
شروع حركت

Re: تاپیک جامع نیسان پاترول

پست توسط ramin9072 » 11 دسامبر 2017, 16:04

سلام و عرض ادب و احترام به همه اساتید :wink:
یک چند وقتی هست یک پاترول خریدم،
این قول وحشی و قوی من رو زیاد اذیت نکرده
یک مشکل جالب دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
ماشین توی این فصل (سرما) وقتی روشنش میکنم حدود 3 دقیقه میزارم ماشین گرم بشه وقتی توی این 3 دقیقه بهش گاز میدم ماشین مشکلی نداره و صدای موتورش عادی عادی ( مثل بقیه پاترول ها یک صدای مثل تونل هوا ) داخلش وجود داره .
وقتی که شروع میکنم بعد از 10 دقیقه که حرکت میکنم این صدای تونل هوا کاملا قطع میشه و انگار صدای موتور کم میشه ولی توی قدت و شتاب و رانندگی هیچ تاثیری نمیزاره وقتی حرکت میکنم و مثلا 20 مین رانندگی میکنم و پشت چراغ متوقف میشم صدای تونل هوا بر میگرده و دوباره بعد از چند دقیقه حرکت دوباره قطع میشه به یک مکانیک نشون دادم گفت مشکلی نداره و این به خاطر کلاچ پروانه هست.
چرا این صدا قطع و وصل میشه ؟ چکار کنم که همیشه این صدای تونل هوا بمونه روی ماشین ؟
نمایه کاربر
ممل-امریکایی
يار همراه
نوع خودرو: ۲۰۶/۴۰۵/پارس/سمند...
محل اقامت: ایران خوزستان
اینستاگرام: @mr_daglas
تماس:

پست توسط ممل-امریکایی » 11 دسامبر 2017, 16:52

ramin9072 نوشته شده:
11 دسامبر 2017, 16:04
سلام و عرض ادب و احترام به همه اساتید :wink:
یک چند وقتی هست یک پاترول خریدم،
این قول وحشی و قوی من رو زیاد اذیت نکرده
یک مشکل جالب دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
ماشین توی این فصل (سرما) وقتی روشنش میکنم حدود 3 دقیقه میزارم ماشین گرم بشه وقتی توی این 3 دقیقه بهش گاز میدم ماشین مشکلی نداره و صدای موتورش عادی عادی ( مثل بقیه پاترول ها یک صدای مثل تونل هوا ) داخلش وجود داره .
وقتی که شروع میکنم بعد از 10 دقیقه که حرکت میکنم این صدای تونل هوا کاملا قطع میشه و انگار صدای موتور کم میشه ولی توی قدت و شتاب و رانندگی هیچ تاثیری نمیزاره وقتی حرکت میکنم و مثلا 20 مین رانندگی میکنم و پشت چراغ متوقف میشم صدای تونل هوا بر میگرده و دوباره بعد از چند دقیقه حرکت دوباره قطع میشه به یک مکانیک نشون دادم گفت مشکلی نداره و این به خاطر کلاچ پروانه هست.
چرا این صدا قطع و وصل میشه ؟ چکار کنم که همیشه این صدای تونل هوا بمونه روی ماشین ؟
سلام دوست عزیز
تا جایی که اطلاع دارم کلاچ پروانه وقتی ماشین گرم میشه درگیر میشه که پروانه وارد سرویس بشه و خنک بشه.حالا اگر شما باصداش حال میکنی و دوستش داری میتونی کلاچ پروانه رو خارج کنی و پروانه تنهارو سرپولی ببندی که البته این چند مشکل ایجاد میکنه اول از همه در مسافت های طولانی چون همش صدای پروانه میاد ازار دهنده میشه و صدای موتور زیاد میشه.دوم اینکه کلاچ پروانه باعث میشه پروانه سریعتر بچرخه و بهتر خنک کنه که اگه خارجش کنی این قابلیت رو از دست میدی.من قبلا مزدا کاربراتوری داشتم اونا کلاچ نداشتن صدای موتورش واقعا اذیت کننده بود بعدش که انژکتوری گرفتم کلاچ داشت واقعا قدرش رو فهمیدم.موفق باشی.
با عدم خرید کالاهای گران شده همچون خودرو ،طلا،ارز،و...به مدت یک ماه،دست سودجویان را از بازار کوتاه میکنیم و به هموطن های نیازمند خود یاری میرسانیم.هموطن اتحاد از تو شروع میشود
نمایه کاربر
arash.ak
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 405 و پاترول
محل اقامت: تـــــــــــــــــهران

پست توسط arash.ak » 13 دسامبر 2017, 18:02

دوستان میخوام سیم کیلومتر پاترول رو عوض کنم.راهنماییم میکنید چیکارا باید انجام بدم؟؟؟
دوستان دنبال یه وسپا دو زمانه سالم هستم و قیمت خوب. اگر کسی سراغ داشت ممنون میشم.
masoudfattahi
نوع خودرو: پراید

پست توسط masoudfattahi » 22 دسامبر 2017, 22:08

سلام دوستان بزرگوار
بنده میخواستم روی پاترول شیشه برقی نصب کنم ولی اطلاعات کافی ندارم دوستانی که اینکارو انحام دادن کمکم کنن ممنون میشم
از چه موتوری استفاده کردن از چه کلیدی استفاده کردن و نحوه نصبش چحوریه و آیا میشه روی این شیشه های معمولیشم نصب کرد یا باید عوضش کرد؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
arash.ak
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 405 و پاترول
محل اقامت: تـــــــــــــــــهران

پست توسط arash.ak » 24 دسامبر 2017, 08:54

masoudfattahi نوشته شده:
22 دسامبر 2017, 22:08
سلام دوستان بزرگوار
بنده میخواستم روی پاترول شیشه برقی نصب کنم ولی اطلاعات کافی ندارم دوستانی که اینکارو انحام دادن کمکم کنن ممنون میشم
از چه موتوری استفاده کردن از چه کلیدی استفاده کردن و نحوه نصبش چحوریه و آیا میشه روی این شیشه های معمولیشم نصب کرد یا باید عوضش کرد؟؟؟؟؟
سلام.جدیدا یه شیشه بالا بر برقی دیدم تبلیغاشو که یونیورسال هستش و روی هر ماشینی قابل نصبه ولی قیمت خیلی بالاست.برای دو در دویستو خورده ای هستش.تو سایتهای فروش لولزم افرود دیدم.
دوستان دنبال یه وسپا دو زمانه سالم هستم و قیمت خوب. اگر کسی سراغ داشت ممنون میشم.
PATROL 110
نوع خودرو: PATROL

پست توسط PATROL 110 » 05 ژانویه 2018, 00:34

سلام وقت بخیر
جدیدا من یه پاترول خریدم. :) :)
چندتا سوال داشتم اگر جواب بدید سپاس گذارم...
این ماشین دوست داشتنی من یکم مشکلات برقی داره...
۱_ صاحب قبلی میگفت که دسته راهنماشو تازه عوض کرده ولی الان درست کار نمیکنه، مثلا اکثر مواقع نور بالا نمیزنه، یا بعضی وقتا راهنما میزنه بعضی وقتا نمیزنه...
۲_ آمپر بنزین و ساعت، قطع و وصل میشه (یا نور ساعت خیلی کم میشه)
۳_ چهار راهنماش هم کار نمیکنه( تستش کردم سوکتی که فلاشر روی اون میخوره برق نداره)
Screenshot_۲۰۱۸۰۱۰۲-۰۱۱۲۵۳.png
Screenshot_۲۰۱۸۰۱۰۲-۰۱۱۲۵۳.png (124.8 کیلو بایت) مشاهده 253 مرتبه
۴_ این سیم فیوز دار که داخل نقشه نوشته کجاست؟؟؟

جعبه فیوز رو چک کردم فیوزا همشون سالمن.
soheil moghimi1990
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مزدا
محل اقامت: قائمشهر

پست توسط soheil moghimi1990 » 05 ژانویه 2018, 21:22

مشکل نور بالا ونور پایین مربوط به پلاتین دسته راهنما میشه
اعتبارت به بودنت نیست به دلهره ای است که در نبودت حس میشود
cissp22
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط cissp22 » 07 ژانویه 2018, 13:15

سلام دوستان .

پاترول 2درب بنده دود نمیده و کارکرد موتور خوبه / ولی توی فشار سربالایی بوی روغن میده -- هر 500 کیلومترم تقریبا 1لیتر روغن کم میکنه ...میخواستم ببینم مشکل ازچیه ؟ رینگ و پیستون میخواد ؟ ..کلا دست نزنم یا تعمیر کنم به نظرتون ؟ ممنون
PATROL 110
نوع خودرو: PATROL

پست توسط PATROL 110 » 07 ژانویه 2018, 17:16

soheil moghimi1990 نوشته شده:
05 ژانویه 2018, 21:22
مشکل نور بالا ونور پایین مربوط به پلاتین دسته راهنما میشه
کل سیم کشیش رو چک کردم مشکل از رله چراغش بود داخلش آب رفته بود خراب شده بود....
ولی مشکل راهنماش رو نتونستم حل کنم هنوز بعضی وقتا قطع میشه....
چهار راهنماش هم کلیدش کثیف بود تمیز کردم خوب شد...😊😊
نمایه کاربر
fj55
شروع حركت
نوع خودرو: fj55 toyota
محل اقامت: تهران

پست توسط fj55 » 11 ژانویه 2018, 01:12

درود دوستان ی سوال پیش اومده اونم اینکه میشه رو پاترول ۶سیلندر ۴در سایکلون نصب کرد اگر جواب مثبت چگونه سپاس از راهنمایی دوستان
هرچه بیشتر در طبیعت وارد میشویم چیزی جز آرامش مطلق نمی بینیم
ارسال پست

بازگشت به “- نیسان ( پاترول ، رونیز، پیکاپ، پت فایندر، سافاری و ... )”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان