پاژن با موتور Z24

نمایه کاربر
محمد تنها
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پاژن 76
محل اقامت: گچساران

Re: پاژن با موتور Z24

پست توسط محمد تنها » 01 ژوئن 2016, 12:26

سلام دوست من والا تا پارسال و پریال سال خبر داشتم گیربکس هیوندای حول هوش یک تا یک نیم بود اما شرطی پاترولی هم هشتصد و نهصد گیر میومد البته الان که جنس افتضاحه بالا رفته حالا گیربکس چه به کارته :who:
عشق یعنی پدرم♥پاژم♥وطنم♥
peymanmt97
شروع حركت
نوع خودرو: pazhan

پست توسط peymanmt97 » 03 ژوئن 2016, 22:55

با سلام
از راهنمایی شما متشکرم
حقیقتش پاژن من گیربکس هیوندایی هستش و تا حالا ازش رای بودم ولی یه چند وقته دنده 2 و 3 تو دور پایین موتور میخونه(مشکلش از دنده برنجیاشه؟)
میخواستم بدونم خرجش به دخلش میارزه تعمیر کنم(به نظر شما هزینه تعمیر چه مقدار میشه؟)
نمایه کاربر
محمد تنها

پست توسط محمد تنها » 04 ژوئن 2016, 15:46

سلام دوکابینه یا هفت نفره بعد که میخونه ممکنه از دیفرانسیل باشه و اگر از دف نباشه ممکن از کشویی دو و سه باشه دنده برنجی اگه خراب بشه یکی دنده سفت جا میره و یکی هم میپره بیرون اما شما اول بیا عیب های که تو دسترس تره چک کن بعد به فکر هزینه گیربکس راستی وازسکازین گیربکس رو هم عوض کن و تابستون هستیم کمی سفت تر بریز ببین تغییری نمیکنه برا هزینه تعمیر من تا حالا گیربکس هیوندا نداشتم اما دیگه زیر 500هزینه باز و بست و قطعاتش نمیشه
عشق یعنی پدرم♥پاژم♥وطنم♥
hasanygh
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: lifan 620 1800
محل اقامت: مرکزی

پست توسط hasanygh » 04 ژولای 2016, 12:52

سلام
بعد از حدود دو سال بازم به جمع پاژن سوارها برگشتم . نکته جالبش اینجاس که بازم همون ماشینیو خریدم که دو سال پیش فروخته بودمش .
چند تا سوال :
کسی رو پاژن هفت نفره کولر بسته . آیا جواب میده و حدود هزینش چقدر میشه .
بخاری ماشین من داخل اتاق بسته شده . بهترین راهکار برای انتقالش به داخل محفظه موتور چی هست
آینه بغل فابریکش چه قیمت هست و از کجا میتونم تهیه کنم
ترمزای ماشین کمی مشکل دارن . ماشین موقع ترمز ناگهانی به سمت چپ منحرف میشه که خیلی خطرناکه . بنظرتون با ریگلاژ برطرف میشه یا اینکه ایراد از جایی دیگس
ممنون
نمایه کاربر
محمد تنها

پست توسط محمد تنها » 06 ژولای 2016, 19:05

hasanygh نوشته شده:سلام
بعد از حدود دو سال بازم به جمع پاژن سوارها برگشتم . نکته جالبش اینجاس که بازم همون ماشینیو خریدم که دو سال پیش فروخته بودمش .
چند تا سوال :
کسی رو پاژن هفت نفره کولر بسته . آیا جواب میده و حدود هزینش چقدر میشه .
بخاری ماشین من داخل اتاق بسته شده . بهترین راهکار برای انتقالش به داخل محفظه موتور چی هست
آینه بغل فابریکش چه قیمت هست و از کجا میتونم تهیه کنم
ترمزای ماشین کمی مشکل دارن . ماشین موقع ترمز ناگهانی به سمت چپ منحرف میشه که خیلی خطرناکه . بنظرتون با ریگلاژ برطرف میشه یا اینکه ایراد از جایی دیگس
ممنون
سلام مبارکت باشه و خوش امدی(از قدیم گفتن :old: مال بد بیخ ریش صاحبشه) برا کولر اره جواب میده اما اگر هر چی سوراخ موراخه که تو پاژنم زیاده بگیریش و خوده کولر هم اب بندی کنی لوله هاشو عالی جواب میده پارسال که یکی از بچه ها بست دو تومن البته نو نه دست دو اینه بغل فابریکش منظورت دیفندری هست یا از این گوش فیلی ها :smile: اگه خواستی بندازی دیفندری بنداز شیک تره حول هوش نود باشه ترمزم باید چک کنی از لنت میتونه باشه از سیلندر میتونه دیسک ترمزت خراب باشه میشه جلو بندی هم میشه باید چک بشه اما بازم خوش امدی :hb:
عشق یعنی پدرم♥پاژم♥وطنم♥
alikhaki
شروع حركت
نوع خودرو: لندرور68
محل اقامت: خراسان شهرستان گناباد

پست توسط alikhaki » 08 ژولای 2016, 11:42

سلام.آیا در حالتی که دیفرانسیل جلو ماشین درگیره میشه دور زد؟چون تو یکی از گروهها گفته بود توی اون حالت نباید دور بزنی؟
نمایه کاربر
محمد تنها

پست توسط محمد تنها » 09 ژولای 2016, 02:48

alikhaki نوشته شده:سلام.آیا در حالتی که دیفرانسیل جلو ماشین درگیره میشه دور زد؟چون تو یکی از گروهها گفته بود توی اون حالت نباید دور بزنی؟
سلام منظورت از دور زدن چیه :who: ما که تو ریل قطار نیستیم همش مستقیم بریم
عشق یعنی پدرم♥پاژم♥وطنم♥
barcelon65
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط barcelon65 » 15 ژولای 2016, 17:24

سلام میخوام یه پاژن دوکابین موتور پاترول گیربگس هیوندای مدل 82 بخرم قبلا دو اف وانت داشتم به خاطر کمبود جا دو اف و فروختم آیا کار دو اف و برام انجام میده از نظر آفرود بعدش کلا ماشین خوبی هست چون به قسمت بار هم کار دارم باید دو کابین بخرم ممنون اگه جواب بدین
barcelon65

پست توسط barcelon65 » 18 ژولای 2016, 10:37

سلام یه پاژن دوکابین موتور گیربکس پاترول پیدا کردم مدلد79 آیا آفرود این ماشین مثل پاژن ماترولی کالسکه هست اصلا به درد طبیعت گردی میخوره مثلا آفرود نیمه سنگین میشه رو زور کمک سنگین حساب کرد ممنون اگه جواب بدین
Mehdi.b.h

پست توسط Mehdi.b.h » 26 ژولای 2016, 03:48

سلام
,آفرودش عالیه,فقط به خاطر بلند بودن طول شاسی یه جاهایی ممکنه گیر کنه,البته کمتر پیش میاد,اما ماشین میخری اصلا روغن ریزی نداشته باشه,روغن ریزی ینی دوندگی و فشار...
ارسال پست

بازگشت به “- پاژن ، لندرور، رنجرور”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان