رنجروور

rezacielo
نوع خودرو: رنجروور

Re: رنجروور

پست توسط rezacielo » 17 اکتبر 2013, 21:36

باسلام به نظر من رنجروور برای استفاده روز مره عالیه البته اگه زیاد به پول بنزین فکر نکنید بنده اتومبیل های کلاسیک وعادی زیادی دارم ولی رنجروور یه سواری منحصر بفردی داره که اگه حسش کنی عاشقش میشی
mohammad impala
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: impala1974...pikan13
محل اقامت: 0172....

پست توسط mohammad impala » 24 دسامبر 2013, 20:54

سلام من یه رنجرور دارم معامله میکنم میخوام بدونم قیمت لوازم چطوریه؟اصلا پیدا میشه؟ چون پیش هر کس رفتم میگه لوازمش کم پیداست
و اینکه میگن رنجرور تو سرعت 60 کیلومتر دف جلو رها میشه و مصرف میاد پایین .چطور میشه دف جلو رو خلاص کرد تو سرعتهای پایین تا بشه مصرفشو اورد پایین؟
نمایه کاربر
vagvene
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: RANGE ROVER 1978
محل اقامت: کرج

پست توسط vagvene » 29 دسامبر 2013, 09:06

mohammad impala نوشته شده:سلام من یه رنجرور دارم معامله میکنم میخوام بدونم قیمت لوازم چطوریه؟اصلا پیدا میشه؟ چون پیش هر کس رفتم میگه لوازمش کم پیداست
و اینکه میگن رنجرور تو سرعت 60 کیلومتر دف جلو رها میشه و مصرف میاد پایین .چطور میشه دف جلو رو خلاص کرد تو سرعتهای پایین تا بشه مصرفشو اورد پایین؟
سلام
قیمت لوازم نسبتا گرونه ولی مشکل سخت پیدا کردن اصلیشه
رنجرور دایم 4 چرخ است و این شایعه ای بیش نیست که توی فلان سرعت دف جلو آزاد میشه و فقط یه راه غیراصولی داره که شما دف جلو را آزاد کنی و اون هم اینه که پلوس خلاص کن بزاری و ماشین رو روی دفلاک قرار بدی تا حرکت بکنه!
مصرف رنجرور به نسبت حجم موتور و به نسبت بقیه دودفها واقعا کمه
حسین هستم
نمایه کاربر
Artavil offroad
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: آفرودر دست ساز
تماس:

پست توسط Artavil offroad » 05 ژانویه 2014, 00:23

mohammad impala نوشته شده:سلام دوستان یه رنجرور قدیمی هست میخوام معامله کنم میخواستم ببینم قیمته لوازمش چقدره ؟ اصطحلاکش چطوریه در ضمن میگن تو 60 کیلومتر به بالا تازه دف جلو قطع میشه یعنی داخل شهر مصرفش میره بالا میخواستم ببینم راهی داره درضمن مصرفش تو جاده چقدره؟ممنون
دادا لوازم ضروریش پیدا میشه ولی خوب دیگه مثل پاترول هم نیست که بتونی از بقالی هم بگیری!!!به همین ترتیب قیمت هاشونم به همین منواله

یه رنجی سلامت یک عمر بی آزاره ولی خوب یکم جور هندوستان میخواد!مصرف هم بستگی مستقیم به سلامت داره!با اون عظمت قد پژو 2000 میسوزونه

اون قطع شدن نیرو هم حرف مفته! کل سیستمشو اینجا توضیح دادم:

http://4x4iran.com/showthread.php?t=3221&page=18
افرادی توفیس بوک و..با نام های جعلی ومشابه اقدام به فعالیت مینمایندلذافعالیت ایشان بدون اطلاع اینجانب و کمیته دودفرانسیال استان اردبیل وکلوپ آرتاویل آفرودمیباشد!!
نمایه کاربر
isselan

پست توسط isselan » 11 ژانویه 2014, 12:17

سلام

تقدیم به همه رنجرور سوار ها

http://www.aparat.com/v/x3aeQ
mohammad impala
نوع خودرو: impala1974...pikan13
محل اقامت: 0172....

پست توسط mohammad impala » 14 ژانویه 2014, 01:28

داداش من کاپوتو زدم بالا دیدم 2 تا کاربرات داره و اینکه 2 تا باطری داره جریانه اینا چیه؟ و اینکه میشه با شراطی که داره منظورم همین 2 کابرات بودنشه میشه گاز سوزش کرد (مایع)
نمایه کاربر
vagvene
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: RANGE ROVER 1978
محل اقامت: کرج

پست توسط vagvene » 14 ژانویه 2014, 08:44

mohammad impala نوشته شده:داداش من کاپوتو زدم بالا دیدم 2 تا کاربرات داره و اینکه 2 تا باطری داره جریانه اینا چیه؟ و اینکه میشه با شراطی که داره منظورم همین 2 کابرات بودنشه میشه گاز سوزش کرد (مایع)
سلام
بله با دوتا کاربرات هم میشه گازسوزش کرد ولی با هزینه زیاد موتور رنجرور اصلا پیشنهاد نمیشه!
دوتا باتری یکیش باتری کمپینگه و اگر اون رو بردارید هم اتفاقی نمیفته
حسین هستم
نمایه کاربر
Artavil offroad
تماس:

پست توسط Artavil offroad » 14 ژانویه 2014, 23:18

mohammad impala نوشته شده:داداش من کاپوتو زدم بالا دیدم 2 تا کاربرات داره و اینکه 2 تا باطری داره جریانه اینا چیه؟ و اینکه میشه با شراطی که داره منظورم همین 2 کابرات بودنشه میشه گاز سوزش کرد (مایع)

البته که میشه دادا

البته 2 روش داره:

1 ورودی هواکش گاز تزریق کنی

2 از دوتا میکسر تو دهانهء هرکاربرات استفاده کنی

البته معمولا از روش اول استفاده میکنن
افرادی توفیس بوک و..با نام های جعلی ومشابه اقدام به فعالیت مینمایندلذافعالیت ایشان بدون اطلاع اینجانب و کمیته دودفرانسیال استان اردبیل وکلوپ آرتاویل آفرودمیباشد!!
نمایه کاربر
حسین ناصح
نوع خودرو: پاجرو
محل اقامت: تهران

پست توسط حسین ناصح » 05 فوریه 2014, 19:50

سلام
یه سوال دارم موتور 350 برای رنجی بهتر نیست(از نظر قدرت و وسایل) یا همون موتور 3.5 لیتری خودش برای افرود کافی(به علت داشتن گیربکس خوب)
تعویض موتور از نظر قانونی قابل تشخیص ؟ منظورم بخاطر شباهت زیادی که 2 تا موتور دارن
وزن موتور 350 بیشتره چه تاثیری داره روی قابلیت خودرو با توجه به وزن کم موتور فابریک
نظرتون در مورد موتور 3.9 مدل بالا چیه
یا حتی موتور305 شورولت
آقای آرتاویل(ببخشید اسم شما رو نمی دونم) شما با توجه به ماشین دست ساز و داشتن رنجرور تجربه خوبی باید داشته باشید
شاد باشید
نمایه کاربر
Artavil offroad
تماس:

پست توسط Artavil offroad » 05 فوریه 2014, 23:20

دادا بنظر من موتور 350 خیلی خیلی از موتور خودش سر تره!

هم هزینهء تعمیرات و لوازمش پایینه و هم یدکی و مکانیکش فراوونه و هم اینکه قدرتش بیشتره البته مصرفشم خیلی بالاتره!

ار نظر ظاهری هم خیالت تخت!هیچ شباهتی جز خورجینی بودن ندارن!!!

موتور 3.9 هم از موتور خودش بیشار اذیت میکنه و مشکل شدید لوازم داره

305 هم مورد مناسبی نیست مخصوصا اگه 350 دردسترس باشه

من خودم اگه نیت موتور عوض کردن داشته باشم و با موتور ماشینم ایراد اساسی پیدا بکنه یک لحظه صبر نمیکنم و موتور

خودش رو با 350 و البته گیربکس پاترول عوض میکنم!(البته تازمانی که کلاسیک بودن برام اهمیت داره یه فیوز غیر فابریکم نمیندازم!)

تعویض قانونی موتور خیلی راحته و درمورد تعویض غیر قانونی هم اگه خودت بری بازدید 30-40 تومن جریمه میشی وگرنه بگیرن.....!!!!!
ارسال پست

بازگشت به “- پاژن ، لندرور، رنجرور”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان