آرشیو عکس مسابقه آفرود جام دفاع مقدس -ایوانکی

نمایه کاربر
LOLA
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: chevrolet-mitsubishi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: آرشیو عکس مسابقه آفرود جام دفاع مقدس -ایوانکی

پست توسط LOLA » 16 آپریل 2015, 16:24

mehran soltani نوشته شده:با سلام خدمت تمامی عزیزان وسروران
دوست عزیز جناب پهلوانیان بنده دقیقآعرض کردم که تو طراحی مسیر تامل کنید یعنی شما این کار رو بکنید نه بنده .این مورد رو هم خدمت شما عرض کنم که تو تمام مسابقات ،بنده فقط شرکت کننده هستم .طراحی رو دوستان دیگه انجام میدن ولی باید به عرض برسونم مسابقات هر منطقه با توجه به شرائط وامکانات اون منطقه و شرکت کنندگانش طراحی و برگزار میشه.ولی با تمام این حرفها نظر شما قابل احترامه.خواهشمندم شما از همین الان شروع کنید وماشینهایی رو که شرائطشون مد نظر شما بود رو تو لیست داشته باشید .به محض اینکه تعدادشون به بیست تا رسید اعلام بفرمائید ،بقیه اش با بنده ضمن این که از همین الان من وآقای گیلاسی رو با خودتون به عنوان سه نفر ثبت نام کننده ی اول میتونید اعلام کنید .آقای گیلاسی که وینچ رو داره منم برای مسابقه شما به ماشینم اضافه میکنم.ارادتمن همگی
اگر بخوایم با هزینه کم و امکانات موجود در این مسیر پیش بریم اونم به طور حرفه ای باتوجه به اینکه هیچ سودی هم برای مسئولین امر نداره با حداقل امکانات تنها راه باقیمونده مشارکت وکمک اکثریه که میتونه کارساز باشه در غیر اینصورت با نبود منافع شخصی قبول این همه سختی و مشقت حماقت محضه و خروجیه مطلوبی نخواهد داشت. تازه باید توسط بعضی ها سین جیم هم بشی.
باید برای هر کسی وظیفه ای مشخص شده وجود داشته باشه.
در غیر اینصورت مثلا میشه مسیر مسابقه توسط بنده نوعی طراحی بشه که لازمش داشتن یک خودرو نسبتا آفرود(جهت یافتن مسیر مطلوب در طبیعت) و بیل مکانیکی و لودر و کامیون و نیروی انسانیست
یا اینکه مسیرهایی توسط خود شرکت کننده های محلی پیشنهاد و ارائه بشه و در صورت تایید بدون هیچ تغییری در طبیعت ، مورد استفاده در مسابقه قرار بگیره .
اگر نمیخوایم و نمیتونیم هزینه کنیم نمیتونیم از زیر بار مسئولیت شونه خالی کنیم و همه مسئولیت ها و هزینه ها رو بر گردن شخص خاصی قرار بدیم مگر اینکه از خجالتش در بیایم.
>>>>>>>جانوران به دو دسته تقسیم میشن یا انگل هستند یا میزبان انگل<<<<<<<

پس انسان باش
mehran soltani
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: جیپ(فورد شهباز)

پست توسط mehran soltani » 17 آپریل 2015, 00:41

LOLA نوشته شده:
دوست عزیز جناب پهلوانیان بنده دقیقآعرض کردم که تو طراحی مسیر تامل کنید یعنی شما این کار رو بکنید نه بنده .این مورد رو هم خدمت شما عرض کنم که تو تمام مسابقات ،بنده فقط شرکت کننده هستم .طراحی رو دوستان دیگه انجام میدن ولی باید به عرض برسونم مسابقات هر منطقه با توجه به شرائط وامکانات اون منطقه و شرکت کنندگانش طراحی و برگزار میشه.ولی با تمام این حرفها نظر شما قابل احترامه.خواهشمندم شما از همین الان شروع کنید وماشینهایی رو که شرائطشون مد نظر شما بود رو تو لیست داشته باشید .به محض اینکه تعدادشون به بیست تا رسید اعلام بفرمائید ،بقیه اش با بنده ضمن این که از همین الان من وآقای گیلاسی رو با خودتون به عنوان سه نفر ثبت نام کننده ی اول میتونید اعلام کنید .آقای گیلاسی که وینچ رو داره منم برای مسابقه شما به ماشینم اضافه میکنم.ارادتمن همگی
اگر بخوایم با هزینه کم و امکانات موجود در این مسیر پیش بریم اونم به طور حرفه ای باتوجه به اینکه هیچ سودی هم برای مسئولین امر نداره با حداقل امکانات تنها راه باقیمونده مشارکت وکمک اکثریه که میتونه کارساز باشه در غیر اینصورت با نبود منافع شخصی قبول این همه سختی و مشقت حماقت محضه و خروجیه مطلوبی نخواهد داشت. تازه باید توسط بعضی ها سین جیم هم بشی.
در غیر اینصورت مثلا میشه مسیر مسابقه توسط بنده نوعی طراحی بشه که لازمش داشتن یک خودرو نسبتا آفرود(جهت یافتن مسیر مطلوب در طبیعت) و بیل مکانیکی و لودر و کامیون و نیروی انسانیست
یا اینکه مسیرهایی توسط خود شرکت کننده های محلی پیشنهاد و ارائه بشه و در صورت تایید بدون هیچ تغییری در طبیعت ، مورد استفاده در مسابقه قرار بگیره .
اگر نمیخوایم و نمیتونیم هزینه کنیم نمیتونیم از زیر بار مسئولیت شونه خالی کنیم و همه مسئولیت ها و هزینه ها رو بر گردن شخص خاصی قرار بدیم مگر اینکه از خجالتش در بیایم.
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
جناب پهلوانیان من که اصلا" متوجه منظورتون نشدم .ما که تو مسابقه ایوان کی مسیر طبیعی ودست نخورده رو انتخاب کرده بودیم ،باکلی اعتراض حضرت عالی مواجه شدیم وفرموده بودید انتقاد پذیر باشیم .ما هم پذیرفتیم. اگر می فرمائید باید برای طراحی پیست توسط شما ،هزینه پرداخت بشه ،قبول .شما اول بفرمائید کی هستید و یه سابقه ای از خودتون بفرمائید ،بنده در خدمتم اگر با سابقه یا شناخته شده باشید ،بروی چشم حتما" هزینه هم پرداخت میکنیم .من همچنان منتظر عکس و رزومه از خودتون هستم .شماره خودم رو هم دادم .دریغ از یک تماس.ارادتمند همگی
نمایه کاربر
LOLA
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: chevrolet-mitsubishi

پست توسط LOLA » 17 آپریل 2015, 01:29

mehran soltani نوشته شده:
LOLA نوشته شده:
جناب پهلوانیان من که اصلا" متوجه منظورتون نشدم .ما که تو مسابقه ایوان کی مسیر طبیعی ودست نخورده رو انتخاب کرده بودیم ،باکلی اعتراض حضرت عالی مواجه شدیم وفرموده بودید انتقاد پذیر باشیم .ما هم پذیرفتیم. اگر می فرمائید باید برای طراحی پیست توسط شما ،هزینه پرداخت بشه ،قبول .شما اول بفرمائید کی هستید و یه سابقه ای از خودتون بفرمائید ،بنده در خدمتم اگر با سابقه یا شناخته شده باشید ،بروی چشم حتما" هزینه هم پرداخت میکنیم .من همچنان منتظر عکس و رزومه از خودتون هستم .شماره خودم رو هم دادم .دریغ از یک تماس.ارادتمند همگی
جناب سلطانی چرا خودتونو میزنید به کوچه علی چپ؟
من هنوزم میگم اگر انتقاد پذیر باشید مسابقه ایوانکی فقط اسم آفرود رو یدک میکشید و در حقیقت یک مسابقه رالی در مسیر شوسه بود (انصافا غیر از اینه؟) شما گفتی بیا طراحی کن من گفتم چشم در صورت تخصیص کمک مالی و حمایت به صورت حرفه ای جوری طراحی میکنم تا معنای واقعی آفرود رو لمس کنید.
شما گفتید با کمی تامل در طراحی میتونیم از آفرود صرف نظر کنیم و بدون وینچ و با خودروهای معمولی برگذار بشه با صرف هزینه اندک ، اینجا یعنی شما از همین ابتدا نتیجه کارتون معلومه :کارشکنی و ماستمالی
من عرض کردم شما که نمیخواهید هزینه کنید و پشتوانه و اسپانسر درست حسابی ندارید اشکال نداره دستتون رو بگذارید روی زانوی خودتون و بگردید و از طبیعت اطرافتون مسیر های سخت که بشه اسمش رو آفرود گذاشت (نه رالی راه شوسه) انتخاب کنید و در صورت تایید مسابقه رو برگذار کنید.
حالا دیگه نمیدونم هدفتون از درخواست سوابق تحصیلی و شماره شناسنامه و گروه خونی و پلاک و شماره تلفن منزل و عکس پاسپورتی و ... اینجانب چیه؟
خب اصلا نیازی به طراحی پر هزینه مسیر آفرود نیست لااقل در انتخاب مسیر آفرود بگونه ای عمل کنید که نشه با یک پراید معمولی هم از اون مسیرها عبور کرد!!!!!!!!!!
شاید در انتخاب مسیرهای آینده مفید باشد:
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
>>>>>>>جانوران به دو دسته تقسیم میشن یا انگل هستند یا میزبان انگل<<<<<<<

پس انسان باش
mehran soltani
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: جیپ(فورد شهباز)

پست توسط mehran soltani » 17 آپریل 2015, 08:30

آقای مهندس پهلوانیان بنده نه از شما مدارک تحصیلی خواستم نه آدرس .فقط خواستم خودتون رو معرفی کنید تا در صورت داشتن سابقه ،پیشنهادات شما رو چه از نظر انتخاب مسیر وچه از نظر مالی بپذیریم .اگر انتظار دارید بدون شناختن شما ،کار به شما سپرده بشه ،یه مقدار غیر منطقی به نظر میاد .شما زحمت بکشید چند تا عکس از مسیر های آفرودی که خودتون رفتید (به همراه ماشینتون)رو برامون به نمایش بزارید تا حداقل دوستان بدونند که شما کی هستید.فکر نمی کنم هیچ دکتری با نشون دادن عمل جراحی دکتر های خارجی ،بیماری رو برای جراحی قبول کنه .اگر هم این کار رو بکنه هم قصدش معلومه چیه و هم بیمار خیلی احمقه.ارادتمند دوستان
نمایه کاربر
ParvizSahra
آفرودر
نوع خودرو: Jeep-Pajero
محل اقامت: کردستان

پست توسط ParvizSahra » 18 آپریل 2015, 13:54

سلام
خدمت همگی دوستان سال نو را تبریک عرض میکنم و امیدوارم در این سال مسابقات آفرود جذابی داشته باشیم
نمیدانم این بحث بین آقای سلطانی و جناب پهلوانیان به چه نتیجه ای قرار است برسد ولی من آقای سلطانی را سالهاست که میشناسم و اهل حرف و داستان سرایی نیستند و به خاطر برگزاری مسابقه های آفرود متحمل هزینه های مادی و معنوی زیادی شده است و برهمگان واضح و مبرهن است که املای نانوشته را نمیتوان غلط گیری کرد...مسابقه پیست ایوانکی را هم ایشان با وجود همه مشکلات در یک پیست نسبتا مشکل برگزار کرد(خیلی سخت نبود ولی اصلا و ابدا ساده هم نبود..چپ کردن و خراب شدن چند تا ماشین را همه دیدند ...هرکسی ادعا داره ساده بوده اونجا و اون پیست.. هنوزم هست با هم میریم تست میکنیم تا اون پیچش مو و قابلیت آفرود را ببینیم).
بعدش مسابقه سرپل ذهاب و مسابقه سقز را داشتیم که به نظر من پیستهای مشکل و خیلی سختی بودند.. و از مسیر طبیعی و موانع دست ساز استفاده شده بود ...از شرکت کنندگان بپرسید خودشان جواب خواهند دادو اتفاقا جیپ های سبک و کوچک ...خیلی از غولهای شش و هشت سیلندر بهتر مسیر را طی میکردند و جایی هم نیاز به وینچ کشی پیدا نکردند...اون مسابقات تاپ تراک چالنج را اگر در امریکا مشاهده فرموده باشید...حتما اونجا هم دیدین که خیلی جاها اون غولهای گنده پا....در گل و موانع گیر کردند و ماشینهای نسبتا کوچکتر...(بخصوص در شیبها) راحت عبور میکردند...
به نظر من شبیه سازی این مسابقات در ایران غیرممکن نیست ولی هزینه خیلی زیادی برای شرکت کنندگان(از لحاظ تهیه لاستیک و موتور ..وینچ...) دارد.. اونهم در این وانفسای زندگی و عدم اسپانسر درست و حسابی..
ناگفته نباشه که من خودم شخصا طرفدار مسابقات خیلی سخت آفرود هستم ولی چند تا مثل من هستند؟ آیا تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب برگزاری چنین مسابقه سختی خواهد رسید...بیایید واقع گرا باشیم...اینجا ایرانه و برای تهیه هر قطعه ماشین آفرود باید کلی هزینه کرد و دوید...
و یک نکته اساسی را هم فراموش نکنید...تیم برگزاری..طراحی و داوری...به هیچوجه حق شرکت در رقابت را ندارند ...)در مسابقه ایوانکی آقای مهران سلطانی خودش شرکت نکرد تا شک و شبه طراحی پیست برای برنده شدن خودش نباشد)
یعنی اگر جناب شخصا پهلوانیان مسیر را طراحی نمایند...خودشان نمیتوانند در رقابت شرکت کنند .
البته به قول آقای سلطانی رزومه کار و سوابق ایشان هم برکسی مشخص نیست و ماشین ایشان هم اکران عمومی نداشته تا قابلیت هایش را ببینیم (حداقل چند تا عکس و فیلم از آفرودشان را ببینیم...دولنگ و سه لنگ کردن روی تخته الوار که آفرود نمیشه)...تا آن زمان به قول شاعر...من آنم که رستم بود پور من...
یک ضرب المثل روسی هم میگه:هرکی چاقوی بزرگی دستشه...الزاما آشپز خوبی نیست.
حالا دوستان dear یک attention داشته باشند به presentaion بنده ایشالا که level ما هم بره بالا و دفعات next در خدمت friends باشیم.
Hillclimbingwaterwadingmudpluggindesertraidingtrailrunningsnowdriftingcooldriving
تپه نوردی به آب زدن گل ولای نوردی صحرانوردی مسافرت رفتن دریفت زدن در برف رانندگی راحت...اینه مزایای جیپ
نمایه کاربر
amin115
دنده 1

پست توسط amin115 » 18 آپریل 2015, 20:24

سلام بر دوستان و اساتید بنده

من در حدی نیستم که بخوام قضاوت بکنم و حرفی بزنم اما در طول این سالهایی که تو ایران مسابقات آفرود برگزار میشه همیشه آقای سلطانی و برادران گیلاسی حضور داشتن و جز بهترین ها بودن که گردن جامعه آفرود ایران حق دارن و کمتر کسی بین آفرود باز ها پیدا میشه که این اساتید رو نشناسه

جناب سلطانی هم برای این از شما (آقای پهلوانیان عزیز) رزومه خواستن تا هویت شما توی آفرود ایران مشخص بشه نه چیز دیگه

اگر هم به هر دلیلی نمیخواین پیست رو طراحی کنین به نظر من شما هم توی یکی از مسابقات اخیر کنار استاد گیلاسی و جناب سلطانی پشت خط استارت وایسین و تایم بزنین تا مشخص بشه چند مرده حلاجین و کسایی که علاقه به آفرود دارن با شما و ماشینتون آشنا بشن و از کار شما لذت ببرن

موفق باشین
آتش به جان جنگلهای ایلام افتاد/ قامت خشک بلوطستان سوخت
viewtopic.php?f=102&t=100619
نمایه کاربر
عقاب
راهنمای تور 4WD
نوع خودرو: nissan *2
محل اقامت: بر فراز البرز

پست توسط عقاب » 03 می 2015, 23:10

رعایت ادب و احترام در هر سطحی از اختلاف سلیقه ، اولین واصولی ترین شرط فعالیت در این فرومه . کاربران خاطی بابت پستهای توهین آمیز اخطار گرفتند
HAMID
قفل شده

بازگشت به “مسابقات آفرود”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان