لادا کالینا و گرانتا

مباحث مربوط به شرکتهای خودروسازی روسی
ارسال پست
نمایه کاربر
erteash
دنده 3
نوع خودرو: 405xu7_تیبا_ریسر

Re: لادا کالینا و گرانتا

پست توسط erteash » 28 ژوئن 2014, 14:45

معما چو حل گشت اسان شود
نمایه کاربر
rxsina
دنده 1
نوع خودرو: E46 coupe
محل اقامت: پاسداران

پست توسط rxsina » 28 ژوئن 2014, 16:17

emad rhmt نوشته شده:به کسی برنخوره ولی اینا از اول کاملا معلوم بود کلاهبردارن. البته شاید نمیشد حدس زد تا این حد ... ولی من فکر میکردم 100 تا ماشین تحویل میدن و بعدش بای بای...
اون از وضع شرکتشون توی اون زیرزمین....اون از نمایش تنها نمونه ماشین در پارکینگ تاریک ... جالبه وقتی از خانمی که ماشین رو نشون میداد پرسیدم چند تا نمایندگی پس از فروش دارید گفت 40 تا !!! :-D همیشه سنگ بزرگ علامت نزدنه.
مضافا براینکه ماشینه هم اصلا مالی نبود که بخوایم 70 میلیون بابتش پول بدیم اونم به یه شرکت نا شناخته...
ولی متاسفانه وقتی اومدم مشاهداتم رو گفتم بعضی دوستان همین ماجراهای دوام لادا و.... رو پیش کشیدند و احیانا باعث تبلیغ مجانی برای این شرکت و به دام افتادن تعداد دیگه ای شدند که عاقبت شد این.
خیلی جالبه اکثرا افرادی که در این فروم برای ماشینی کورکورانه سینه چاک میدن 1 دهم مبلغ اون ماشینا رو هم ندارن و فقط شدن کارمند مجانی واردکنندگان یا تولیدکننده ها....
کمی آگاه تر باشیم لطفا.
ممنون.
دوست عزیز نمیدونم چی باعث شده شما فکر کنی زرنگ هستی و ما خیلی خنگیم که کلاهمون رو برداشتن ولی!!!
1-اون جایی که شما رفتی اصلا نمایندگی نبود فقط دفتر فروش بود و نمایندگی اصلی تو میرزای شیرازی بود
2-صاحب امتیاز شرکت و کسی که مدیرعامل بود و الان پولارو بالا کشیده کسی هست که همسایه ما هست و تو پاسداران خونه خودش فقط به اندازه کل مبلغ کلاه برداری شده میارزه که توقیف شده.
3-بنده هر سال محرم میدیدم که ایشون چقدر خرج میکنه از گوسفند بگیر تا دسته و شام و .....
4-این جایی که نمایندگی لادا شده بود قبلا نمایندگی گروه بهمن بود و از سال 1378 به عنوان دفتر فروش خودرو به صورت اقساطی کار میکرد که تو اساس نامه شرکت میتونید ببینید(قبل از اون هم شرکت بود ولی از این سال به بعد اساسی تغییراتی کرد) گروه بهمن برای 3-4 سال متوالی معتبر ترین دفتر فروشش رو همین شرکت اعلام میکرد.
5-بنده و امسال من هنوز هم واسه این خودرو سینه چاک میدیم و هنوزم اگه کسی نقدی بفروشه میخرم و بیشتر از مزدا 2 و پیکاتو و امسالهم میارزه و واسه استفاده شهری اسپورت عالیه
6-بیشتر از 10 تا خودرو وارد کردن و واسه نمونه بوده که توقیف شده
7-بیشتر از 40 تا نمایندگی داره چون کسی که کاسب باشه میدونه اگه چه جنسی وارد بازار بشه کشش داره یا نداره. 3تاش هم از دوستان من بودن که نمایندگی کیا و هیوندا دارن. شماره تلفنشون هم تماما تو سایت شرکت هنوز موجوده میتونین برین ببینید و معلومه شما حتی به سایت هم سر نزدین و همینجوری رو هوا یه چیزی شینیدین یا دیدین دارین میگین.
8-بنده 1 سال قبل از این داستان ازشون یه مزدا 3 مدل 89 صفر خریدم که روی ماشین یه پمپ باد هم هدیه دادن. قبلش هم یه وانت دوکابین خریده بودم.

در آخر اینکه نظرات شما واسه خودتون محترمه ولی مطمعا باشید که مثلا شخصی که 150 میلیون خرید کرده حداقل به اندازه شما عقلش میرسیده و کسی هم پول مفت نداشته که الکی بده بره. اکثر خریداران هم کاسب و نمایشگاه دار بودن نه مردم عادی.
همه حرفا رو نمیشه تو محیط مجازی منتشر کرد، یه حرفایی هست که نباید علنی بشه مثلا در رابطه با همین موضوع کلاه برداری ولی بهتر هست خودمون قبل از اینکه در مورد موضوعی انقدر مطمعا اظهار نظر کنیم یه مطالعه ای داشته باشیم.
نمایه کاربر
LADA
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: LADA 2106
محل اقامت: بابل
تماس:

پست توسط LADA » 28 ژوئن 2014, 17:04

خدا لعنتشون کنه که ماشین به این مظلومی رو بدنام کردن.
احساس میکنم عمدا دستی تو کار بوده که نذارن این رقیب ای چینی های لعنتی بشه.
یکی از خودشون میاد این نمایندگی رو میزنه از ملت پول میگیره و میزنه به چاک. مگه همینطوری الکیه نمایندگی زدن؟
مطمئن باشید دستشون تو یه کاسه هست. شک نکنید!
وگرنه ریگی رو اراده کردن گرفتن این جوجه که عددی نیستش...
emad rhmt
نوع خودرو: ساندرو-توسان TL
محل اقامت: ایران 11

پست توسط emad rhmt » 28 ژوئن 2014, 23:45

دوست عزیز نمیدونم چی باعث شده شما فکر کنی زرنگ هستی و ما خیلی خنگیم که کلاهمون رو برداشتن ولی!!
مثلا شخصی که 150 میلیون خرید کرده حداقل به اندازه شما عقلش میرسیده و کسی هم پول مفت نداشته که الکی بده بره. اکثر خریداران هم کاسب و نمایشگاه دار بودن نه مردم عادی

اتفاقا مسئله همینه اونایی که فکر میکردن خیلی زرنگ هستن و کاسب !!! فکر کرده بودن میتونن با این ماشین هم کاسبی کنند و زرنگی کنند و مثلا 70 میلیون رو بعدا بفروشن 80 میلیون ولی انگار از خودشون زرنگ تر هم بوده :smile:
بنده هر سال محرم میدیدم که ایشون چقدر خرج میکنه از گوسفند بگیر تا دسته و شام و .
خدارو شکر ما آگاه و اهل مطالعه نیستیم و گوسفند برامون ملاک اعتبار شخص و شرکت نیست. :-(

در نهایت میگم که ..... اصلا فراموش کنید....یکی دیگه پولها رو به جیب زده من اینجا چرا باید وقتمو تلف کنم ؟؟؟ انگار هرچی سرمون بیاد حقمونه ..
نمایه کاربر
rxsina
دنده 1
نوع خودرو: E46 coupe
محل اقامت: پاسداران

پست توسط rxsina » 29 ژوئن 2014, 01:16

شما اگه از همه حرفای من جز اون کلمه گوسفند چیز دیگه ایش رو متوجه نشدی واقعا دیگه حرفی ندارم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کسی اگه اینجا ثبت نام کرده یه پی ام بده تا شماره بدم واسه پیگیری و اینکه برای فرم درخواست توقیف اموال باید بره دادسرای خارک و فرم رو پر کنه. کسانی که فرم پر نکردن فکر میکنم بعد از فروش اون ملک ها یا بهشون پولی تعلق نمیگیره یا اگه بگیره خیلی دردسرش بیشتر خواهد بود. کلا این فرم پر کردن 2 دقیقه هم نمیشه و میارزه به الافی بعدش.
در مورد بازپس گیری شکایت هم اگه کسی از شرکت باهاتون تماس گرفت و گفت برین شکایت رو پس بگیرین بجاش سابرینا بهتون بدیم(با گرفتن مابه تفاوت) و از این حرفا قبول نکنید...
emad rhmt

پست توسط emad rhmt » 30 ژوئن 2014, 14:07

سلام به همه...
منظور من اصلا توهین به کسی یا خوشحالی از کلاهبرداری نیود فقط مسئله اینه که منظور من از پست اول ام این بود که ادعاهایی که این شرکت مطرح میکرد زیادی بزرگ بود و از اول معلوم بود کارش میلنگه.

مثلا مزدا و نیسان از طریق تولیدکننده وارد شدند و برندهایی مثل هوندا یا میتسوبیشی یا .... به محض ورود ادعا نکردند دنبال تولید در ایران هستن حتی رامک بعد از چندسال حضور همچین حرفی زده که معلوم نیست کی بتونه ولی این شرکت هنوز ماشین تحویل نداده حرف از پرفیت چندهزارتایی میزد.
کمپانی آفتوواز واقعا بزرگ و عظیم ولی متاسفانه سیستم فروش و نمایندگی و غیره تمامی کمپانیهای روسی همون سیستم 40 سال پیش و از روشهای مدرن خبری نیست. مذاکرات تجاریشون کاملا با روشهای دهه 60 میلادی منطبق بنابراین هر کسی میتونه خیلی راحت با گفتن چندتا دروغ جنس اینها رو ورداره و بیاره جائی مثل ایران
منظورتون اینه که اگر شرکتی به دروغ ادعای نماینده بودن کنه اونا اعتراض و پیگیری نمیکنند یا نماینده در مورد وضعش در ایران به اونا دروغ میگه؟؟؟
emad rhmt

پست توسط emad rhmt » 20 سپتامبر 2014, 14:37

http://www.car.ir/news/Economic/lada-in-iran
سلام. فکر کردم دیدن این لینک شاید کمکی کنه.
farhang.dt
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: زانتیا
محل اقامت: اصفهان

Re: لادا با روش کیا متحول می‌شود

پست توسط farhang.dt » 31 دسامبر 2014, 22:39

دوستان کسی از لاداهایی که در ایران ثبت نام میشه داره؟کسی تحویل گرفته؟
Xantia431
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: citroen xantia

پست توسط Xantia431 » 20 ژانویه 2015, 20:13

درسته که لاداهای قدیمی نسبت به سایر خودروهای موجود در زمان خودش تو ایران زودتر جوش میاورد؟
نمایه کاربر
hosseinmokhte
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: LADA 2104
محل اقامت: ایران - اراک - مهاجران
اینستاگرام: hossein.lada

پست توسط hosseinmokhte » 22 ژانویه 2015, 17:02

Xantia431 نوشته شده:درسته که لاداهای قدیمی نسبت به سایر خودروهای موجود در زمان خودش تو ایران زودتر جوش میاورد؟
والا ما که قدیمیشو داریم تا حال جوش نیاورده
وفاداري مرا لادا نشين كرد
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ خودروهای روسی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان