تعمیر موتور لادا 2106 ، 1500cc

مباحث مربوط به شرکتهای خودروسازی روسی
ارسال پست
نمایه کاربر
hassanexit
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: LADA 2106
محل اقامت: قزوین

Re: تعمیر موتور لادا 2106 ، 1500cc

پست توسط hassanexit » 18 آگوست 2014, 11:02

mehdibss نوشته شده:حسین جان یک سوال دارم. این لوازمی که شما میخری و عکسهاش رو میذاری هنوز داره تولید میشه؟؟؟؟ با توجه به مدل ماشین واسم جالبه بدونم که هنوزم تولید میشه یا این فروشندگان لوزام یدکی از قدیم دارند و الان میفروشند؟
مهدی جان هم تازه تولید داره هم قدیمی
خوبیش اینه که جنساش بیشترش اصلیه
تقلبی نداره
mehdibss
نوع خودرو: لنسر 2014-پراید 83

پست توسط mehdibss » 19 آگوست 2014, 02:03

حسین جان ممنون از توضیحت
میتونم یک سوال بپرسم با اجازت؟
چی شد رفتی سراغ لادا؟؟؟ میخوام بدونم خرید این ماشین دلیل خاصی داشت؟؟؟ مال بابا بوده تو گرفتیش؟؟؟ یا رو شناخت قبلی خریدی؟؟؟یا نه اول خریدی و بعد انقدر برات دوست داشتنی شد؟؟؟ چون لادا ماشین تو بورسی نیست، برام جالبه یک جوون که میتونه مثلا پراید هاچ بک بگیره چرا باید بره سراغ لادا؟؟؟؟ قصد جسارت نداشتم . امیدوارم از سوالم حس بدی بهت دست نده
نمایه کاربر
hassanexit

پست توسط hassanexit » 19 آگوست 2014, 19:46

mehdibss نوشته شده:حسین جان ممنون از توضیحت
میتونم یک سوال بپرسم با اجازت؟
چی شد رفتی سراغ لادا؟؟؟ میخوام بدونم خرید این ماشین دلیل خاصی داشت؟؟؟ مال بابا بوده تو گرفتیش؟؟؟ یا رو شناخت قبلی خریدی؟؟؟یا نه اول خریدی و بعد انقدر برات دوست داشتنی شد؟؟؟ چون لادا ماشین تو بورسی نیست، برام جالبه یک جوون که میتونه مثلا پراید هاچ بک بگیره چرا باید بره سراغ لادا؟؟؟؟ قصد جسارت نداشتم . امیدوارم از سوالم حس بدی بهت دست نده
: ))))))))))))) حس بدو خیلی خوب اومدی ...
مهدی جان من حسن ام
اولا دفعه آخر باشه با پراید مقایسه می کنیاااااا
بعد ام آره عزیز شناخت داشتم
بابا 14 15 سال پیش یه فیات 125 خرید ، آبی ...
عکسشو وقت کنم میزارم
من عاشق اون ماشین بودم
تک بود
اون بود که فیاتو به من شناسوند
واقعا ماشین فوق العاده ای بود 125
من اول دنبال 125 میگشتم
که یه روز این دوست خوشگلمو دیدم و پسندیدم
من از فیات به لادا رسیدم
فیات یه سرو گردن بالاتر بود از این
اما این خوشگلتر از فیات 125
البته هنوزم 125 خوشگل گیر بیارم خریدارم ، میزارمش کنار این رفیق خوشگلم ...
آره مهدی من خوب ماشینو میشناختم و دنبالش ام گشتم ... اگه یه بار یه سالمشو تجربه کنی هیچ وقت نمیتونی ازش جداشی
عکس فیاتمون ام هر وقت سرم خلوت شد میزارم ببینی
mehdibss

پست توسط mehdibss » 20 آگوست 2014, 00:27

اول ببخشید بابت اسمت حسن آقا
راستش من خودم همیشه تو خیابون ماشین کلاسیک تمیز که حتی قالپاقاش هم واسه خودش باشه میبینم کیف میکنم .
در حال حاضر یک پراید 83 هاچ بک دارم که از صفر دست خودم بوده و اولین ماشینم هم بوده. باورت میشه من وقتی داشتم این ماشین رو از نمایندگی سایپا به خونه میاوردم تصادف کردم البته چیزی نشد ولی دست به فرمونم جای تقدیر و تشکر داشت :-? :smile: من برعکس شما رابطم با پدرم زیاد خوب نبود و تا وقتی که خودم ماشین نخریدم پشت ماشین نشسته بودم درست حسابی.گاهی برای اینکه رانندگی یادم نره و گواهینامه ام تبدیل نشه به وسیله ای برای وصول چک در بانک پشت ماشین دوستان میشستم. ولی ماشین بابا هرگز.
بعد از مدتی که شرایطم بهتر شد در کنار پراید یک 206 sd v8 گرفتم و 5 تومن هم خرجش کردم ولی خیلی اذیتم کرد و فروختمش . بعد یک سراتو خریدم که خیلی خشک بود و اون رو هم فروختم الان هم از یک لنسر 2014 خریدم. خوب از نظر امکانات و تکنولوژی با پراید قابل مقایسه نیست ولی هنوز پراید رو دارم. آقا خاطراتی دارم با این پراید :-P چه شیطنتها که نکردیم.دلم نمیاد بفروشمش یک صفرش رو بخرم حتی.
سرت رو درد نیارم این برام جالب بود که تو هم بالاخره جوونی مثل خودم (من 33 سالمه) البته شما از من جوونتری.بالاخره فرمون هیدرولیک و کولر و قیافه اسپرت تر و شیشه بالابر برقی ... یعنی هیچ کدوم از اینها برات جذاب نیست و باز ترجیح میدی که ماشین کلاسیک سوار شی؟؟؟ میدونم دوستش داری ماشینت رو . ولی این تفکرات که بدنه محکم و ترمز قوی تر و ... برای سنین بالاتر هستش و معمولا جوون ها دنبال چیزهای دیگه اند. بازم امیدوارم بابت حرفهام حس بدی بهت دست نده :)) :o
راستی اگه دوست داشتی موبایلت رو برام pm کن یک گپ و گفتی بزنیم داداش
نمایه کاربر
.:کامران:.
دنده 2
نوع خودرو: 205gl-celica 1st
محل اقامت: منظومه شمسی-کره زمین-خاورمیانه-ایران-خوزستان-آبادان-هلال بریم-پلاک1243

پست توسط .:کامران:. » 20 آگوست 2014, 02:44

mehdibss نوشته شده:اول ببخشید بابت اسمت حسن آقا
راستش من خودم همیشه تو خیابون ماشین کلاسیک تمیز که حتی قالپاقاش هم واسه خودش باشه میبینم کیف میکنم .
در حال حاضر یک پراید 83 هاچ بک دارم که از صفر دست خودم بوده و اولین ماشینم هم بوده. باورت میشه من وقتی داشتم این ماشین رو از نمایندگی سایپا به خونه میاوردم تصادف کردم البته چیزی نشد ولی دست به فرمونم جای تقدیر و تشکر داشت :-? :smile: من برعکس شما رابطم با پدرم زیاد خوب نبود و تا وقتی که خودم ماشین نخریدم پشت ماشین نشسته بودم درست حسابی.گاهی برای اینکه رانندگی یادم نره و گواهینامه ام تبدیل نشه به وسیله ای برای وصول چک در بانک پشت ماشین دوستان میشستم. ولی ماشین بابا هرگز.
بعد از مدتی که شرایطم بهتر شد در کنار پراید یک 206 sd v8 گرفتم و 5 تومن هم خرجش کردم ولی خیلی اذیتم کرد و فروختمش . بعد یک سراتو خریدم که خیلی خشک بود و اون رو هم فروختم الان هم از یک لنسر 2014 خریدم. خوب از نظر امکانات و تکنولوژی با پراید قابل مقایسه نیست ولی هنوز پراید رو دارم. آقا خاطراتی دارم با این پراید :-P چه شیطنتها که نکردیم.دلم نمیاد بفروشمش یک صفرش رو بخرم حتی.
سرت رو درد نیارم این برام جالب بود که تو هم بالاخره جوونی مثل خودم (من 33 سالمه) البته شما از من جوونتری.بالاخره فرمون هیدرولیک و کولر و قیافه اسپرت تر و شیشه بالابر برقی ... یعنی هیچ کدوم از اینها برات جذاب نیست و باز ترجیح میدی که ماشین کلاسیک سوار شی؟؟؟ میدونم دوستش داری ماشینت رو . ولی این تفکرات که بدنه محکم و ترمز قوی تر و ... برای سنین بالاتر هستش و معمولا جوون ها دنبال چیزهای دیگه اند. بازم امیدوارم بابت حرفهام حس بدی بهت دست نده :)) :o
راستی اگه دوست داشتی موبایلت رو برام pm کن یک گپ و گفتی بزنیم داداش
داداشم امیدوارم ناراحت نشی اما طرز تفکرت اشتباهه.
مطمئن باش خیلی از بچه های اینجا از روی ناچاری که پولشون به پراید یا 206 یا آشغالای تولید وطن نرسیده نرفتن سراغ ماشینای مدل پایین.
خیلی از بچه ها مثل همین حسن عزیز یا من و خیلی دیگه از ما که پروژه داریم ماشینی که داریم رو از قبل دوست داشتیم و هنوز هم بهش کلی علاقه داریم که اینجوری خرجش میکنیم.
پس وقتی میبینی یکی لادا داره یا تویوتا کارینا یا رنو یا مثل خود من 205 مطمئن باش دلمون پراید نمیخواسته یا فرمون هیدرولیک یا شیشه برقی وسوسمون نمیکنه.
ارتباطی که با ماشینامون داریم خیلی عمیق تره.
امیدوارم ناراحتت نکرده باشم. از حسن عزیز هم عذر خواهی میکنم که مبحث تاپیکش رو عوض کردیم.
پروژه بهینه سازی پژو 205
viewtopic.php?f=28&t=86025
پروژه بازسازی تویوتا سلیکا نسل 1

viewtopic.php?f=174&t=98428
نمایه کاربر
hosseinmokhte
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: LADA 2104
محل اقامت: ایران - اراک - مهاجران
اینستاگرام: hossein.lada

پست توسط hosseinmokhte » 20 آگوست 2014, 19:10

به نظر من اگه آدم فرقون هم بگیره و بهش علاقه نشون بده , به چشمش از خیلی از ماشین ها و وسیله های دیگه قشنگتر به نظر میاد ((((سلامتی همه کلاسیک سوارا))) :grin:
وفاداري مرا لادا نشين كرد
نمایه کاربر
hassanexit

پست توسط hassanexit » 21 آگوست 2014, 12:41

من هم فرمون هیدرولیک میتونم رو این ماشین بزارم ، هم کولر ، هم رینگ اسپرت
هم رخ ماشینم رو به صدتا ماشین از نظر مهدی خوش قیافه نمیدم
از نظر من این ماشین خیلی خوش قیافه است و تکه و ازش لذت میبرم
حالا یا من بد سلیقه ام یا هر چیز دیگه
ولی من یدونه از قالپاقای این ماشین رو با 5تا پراید عوض نمیکنم
همیشه خواستم فابریک نگهش دارم ویلا خیلی بیشتر از اونی که فکرشو بکنی میشه رو این ماشین کار کرد
من سگ 2106 رو با BMW 2002 تیونینگ و اسپرت عوض نمیکنم
چون صدبرابر از اون بیشتر قبولش دارم و بیشتر بهش ایمان دارم
درست ماشین من کادیلاک و کامارو نیست
من همین از همینش خوشم میاد که تو هم رده های خودش شاخه
البته تو شتاب با کادیلاک ام حاضرم کل بندازم ;-)
نمایه کاربر
hassanexit

پست توسط hassanexit » 21 آگوست 2014, 20:11

اینم اون فیات قدیمی بابام که منو با فیات اشنا کرد
من عاشق این ماشین بودم که متاسفانه بابا تحویلش دادو جاش گرفت :((((((((((((((((
همیشه میگه عجب اشتباهی کردم

تصویر

تصویر

این ماشین بود که منو به 2106 ام رسوند
هنوزم یکی سالمشو پیدا کنم با کله میخرم ....

اینم ماشین من و بابا

تصویر
mehdibss

پست توسط mehdibss » 21 آگوست 2014, 23:25

سلام
والا من اول صحبتهام گفتم عاشق ماشینهای کلاسیکی هستم که فابریک جمع شدن و حتی قالپاق هاشون هم فابریک خودشونه. نمیدونم کجای حرفهام بی احترامی بود که تمام دوستان اینجوری شمشیر رو از رو بستن برام
کامران: مطمئن باش خیلی از بچه های اینجا از روی ناچاری که پولشون به پراید یا 206 یا آشغالای تولید وطن نرسیده نرفتن سراغ ماشینای مدل پایین
hassanexitولی من یدونه از قالپاقای این ماشین رو با 5تا پراید عوض نمیکنم
hosseinmokhte به نظر من اگه آدم فرقون هم بگیره و بهش علاقه نشون بده , به چشمش از خیلی از ماشین ها و وسیله های دیگه قشنگتر به نظر میاد
من واقعا تعصبی سر پراید یا ماشین دیگه ندارم. بالاخره اینو امیدوارم قبول داشته باشید که لادا ماشین تو بورسی نیست همونطوری که خودتون میگید برای تهیه لوازم یدکیش باید تا بابل برید
یا این دوستمون آقا کامران که پژو 205 داره و من اتفاقا تمام پروژش رو دنبال میکردم و به قول خودش نصف ماشینش از لوازم یدکی ماشینهای دیگه ( از پرشیا گرفته تا پیکان و پراید)داره تامین میشه و هر 2-3 روز که میاد صفحه رو آپ میکنه ماشین یک مشکل جدید داره . من میگم من باماشینم خاطره خیلی دارم برای همین دلم نمیاد بفروشمش تازه به خدا اینجوری که آقا کامران رو 205 غیرتی شد من نمیشم. اگه این 205 از صفر دست ایشون بود من میتونستم درکش کنم ولی آقا کامران شما یک ماشین رو خریدی و فقط داری خرجش میکنی و به قول خودت دیگه اواخر به این نتیجه رسیدی که ردش کنی بره. باز هم نظر آقا کامران عزیز کاملا محترم بحث سلیقه است. من صرفا میخواستم بدونم اون جذابیتی که باعث میشه به قول دوستان سگ این ماشین رو به پراید و پژو و بنز و bmw ندن چیه. من نگفتم جذاب نیست. دوست داشتم بدونم چه حسی هست چه قشنگیهائی داره. واقعا برام جالب بود بدونم چه روح جذابی وجود داره تو این ماشینها ( چون من تاحالا تجربه نکردمش) من واقعا قصد تیکه انداختن نداشتم به خدا. صرفا حس کنجکاوی بود که اگر باعث ناراحتی دوستان شد عذر خواهی میکنم
هر چند با نهایت احترام به دوست عزیزمون کامران کار ایشون نه بازسازی به حساب میاد نه تعصبش روی ماشینش رو میتونم درک کنم. چون تا اونجائی که من پروژه ایشون رو خوندم ماشینشون فقط و فقط داره اذیتشون میکنه و درباره بحث بازسازی هم که ایشون هر قطعه ای که خراب میشه رو با لوزام یدکی یک ماشین دیگه تعویض میکنه. باز هم البته به سلیقشون احترام میزارم و باز هم میگم من فقط دوست داشتم بدونم این حس قشنگی تو سواری ماشینهای کلاسیک هستش چیه که من تا حالا متاسفانه شرایط تجربش رو نداشتم. البته با برخورد خوب دوستان فکر کنم تا حدودی جواب سوالم رو گرفتم. یا علی
نمایه کاربر
Paykan76
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان 76
محل اقامت: 1wp.ir
تماس:

پست توسط Paykan76 » 22 آگوست 2014, 16:35

خودم به شخصه از ماشین های کوچیک و جمع و جور خوشم میاد و لادای حسن آقا با جلو پنجره و فرم چراغاش قشنگ و جذاب هست و اگر روزی فرصتی پیش اومد بدم نمیاد یه دوری با لادا بزنم و شاید اگر تمیزش رو پیدا کردم یکی هم خریدم یادمه تا چند سال پیش خیلی این طرفا بود ولی بعد از تحویل خودرو خیلی کم و به ندرت ...
کامران: مطمئن باش خیلی از بچه های اینجا از روی ناچاری که پولشون به پراید یا 206 یا آشغالای تولید وطن نرسیده نرفتن سراغ ماشینای مدل پایین
من هم از اول از پیکان زیاد خوشم نمی اومد و حداقل توی لیست خریدم نبود ولی چون پولم بیشتر از این نبود خدا رو شکر با کمک دوستان ماشین رو خریدیم و یواش یواش کارهاش رو رسیدم و اون چیزی شد که می خواستم و خدا رو شکر سواری باید بهم بده که میده و باهاش خیلی جاها رفتیم و حتی نه تنها خاطراتی خودم و خانواده ام باهاش دارم بلکه دوستانی که هم باهاشون مسافرت رفتیم هم خاطرات خوبی با این ماشین دارن و حتی 2-3 نفری برای اولین بار با پیکان من رانندگی رو توی جاده های خاکی یاد گرفتن و مطمئنا توی ذهن اونها موندگار خواهد شد خلاصه ماشین پر خیر و برکتی بود و هر از چند گاهی که فکر ماشین دیگه به سرم می زنه باز دلم نمیاد پیکان رو بزارم کنار ؛ چون پیکان واقعا مَرده، مَــــــــــــرررررد ... فکر کنم به مرور زمان هم قلق ماشین و زیر و بم ماشین دست آدم میاد و اگر هم به ماشین رسیدگی بشه که آدم از رانندگی و حتی شنیدن صدای موتورش هم لذت می بره ...

و در آخر امیدوارم همه به مراد دلشون برسن و حسن آقای ما هم به ماشینی که می خواد ...
سعیدم . یه پیکان 76 دارم و یه وب سایت طرح توجیهی که سفارش طرح توجیهی می گیرم و 3 تا دسته گل و یک دنیا آرزو و یک جیب خالی و ... همین.
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ خودروهای روسی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان