تجربه سواري با JAC S5 - مزايا و معايب

تصویر J3 ، J5 - S3 ، S5

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

lx.ramin
شروع حركت
نوع خودرو: جکs5 AT
محل اقامت: کرج

Re: تجربه سواري با JAC S5 - مزايا و معايب

پست توسط lx.ramin » 21 نوامبر 2017, 21:28

باسلام خدمت دوستان چند وقت پیش در یک ترافیک سنگینی گیر کرده بودم که پشت آمپر خودرو علامت آچار روشن شد و دنده عقب کار نمیکرد ولی با یک خاموش و روشن شدن خودرو درست شدآیا برای اینتر کولر خودرو فن ویا دور تند نگذاشته اند ؟2آیا آپدیتی برای پخش خودو وجود ندارد چون خیلی از فرمتها مثلا aviویا mpg را نشان نمیدهد

نمایه کاربر
مسعود زارعي
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: JAC S5
محل اقامت: جنوب

پست توسط مسعود زارعي » 22 نوامبر 2017, 00:15

lx.ramin نوشته شده:باسلام خدمت دوستان چند وقت پیش در یک ترافیک سنگینی گیر کرده بودم که پشت آمپر خودرو علامت آچار روشن شد و دنده عقب کار نمیکرد ولی با یک خاموش و روشن شدن خودرو درست شدآیا برای اینتر کولر خودرو فن ویا دور تند نگذاشته اند ؟2آیا آپدیتی برای پخش خودو وجود ندارد چون خیلی از فرمتها مثلا aviویا mpg را نشان نمیدهد
درود بر شما
معمولا اتومات توی ترافیک سنگین اگر رله فن مورد داشته باشه گیربکس خلاص میکنه
توصیه میکنم رله فن رادیاتور را چک کنید و حتی الامکان یدونه رله فن زاپاس توی ماشین داشته باشید که در مواقع لزوم بتونید جایگزین کنید
فن کاری به اینتر کولر ندارد،اینتر کولر با حرکت ماشین خنک میشه
مشکل گیربکس از داغ شدن روغن و معمولا خرابی رله فن و عدم خنک کاری روغن گیربکس توسط آب رادیاتور که اونم بدلیل مشکل در رله هست بوجود میاد
هدیونیت را باید با مانیتور اندرویدی تعویض کنید تا امکانات بیشتری در دسترس داشته باشید
Follow Me

Aminbeh701
نوع خودرو: Mazda 3 new

پست توسط Aminbeh701 » 02 دسامبر 2017, 20:00

سلام

viewtopic.php?f=55&t=24336&start=11190

اگه دوس داشتین ببینید این صفحه رو

تست مزدا با جک

درود

نمایه کاربر
atteesh
دنده 1

پست توسط atteesh » 03 دسامبر 2017, 19:00

Aminbeh701 نوشته شده:
02 دسامبر 2017, 20:00
سلام

http://www.tuningtalk.com/forum/viewtop ... tart=11190

اگه دوس داشتین ببینید این صفحه رو

تست مزدا با جک

درود
آوریین آوریین جدا که حرکت بزرگی بود :-)
و انصافا که ماشینتون را خوب تیون کردید و جک فابریک با اون هیکل به نظر من خیلی رقابت خوبی داشت و عملکردش کاملا قابل قبول بود .
مزدا اگر یک خودرو نزدیک به این جک و در این کلاس تولید کنه فکر کنم قیمتش ۳ تا جک بشه و البته خوش به حال هر کسی که داشته باشه و همونو بخره .
405 و پرشیا و سمند و تندر و 206 همگی 170-180 تا آخرش راه می روند اما اینکه در جاده های غیر مناسب و پر خطر ایران کدام یک تندتراز 110-120 می رود فقط و فقط بستگی به درجه حماقت راننده اش دارد .

soroush_k120
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط soroush_k120 » 04 دسامبر 2017, 22:00

باسلام.چند روزی است که بعضی وقتها چراغ ایربگ پشت آمپر روشن میشود بعضی وقتها هم نمیشود .دوستی در این خصوص گفته بود که یه سوکت زرد رنگ زیر صندلی راننده هست که باید با بست کمربندی محکم شود.من نگاه کردم مال من از اول اون بست رو داشت و ظاهرا باید محکم باشه عکس گرفتم سعی میکنم اپلود کنم ولی بازم این مشکل وجود دارد. S5 اتومات کارکرد ۱۸۰۰ کیلومتر.دوستان اگر ممکنه راهنمای کنند .ممنونم

ahmadjacs5
نوع خودرو: jac s5

پست توسط ahmadjacs5 » 06 دسامبر 2017, 16:55

سلام دوستان
جک اس۵ اتو دارم
گوشیم با کابل به سیستم صوتی ماشین وصل نمی شه
گوشی رو شناسایی نمی کنه
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

m894r
شروع حركت
نوع خودرو: b50f-206-JAC S5 AUTO

پست توسط m894r » 07 دسامبر 2017, 14:45

ahmadjacs5 نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 16:55
سلام دوستان
جک اس۵ اتو دارم
گوشی رو شناسایی نمی کنه
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
سلام. این مشکل تو نرم افزار سیستم صوتی ماشین جک هست همانند از تنظیم خارج شدن ساعت ، که از نمایندگی پرسیدم گفتن منتظر آپدیت جدید و فراخوان هستند،

ghah
شروع حركت
نوع خودرو: جک S5 و پژو ۲۰۶

پست توسط ghah » 07 دسامبر 2017, 19:16

m894r نوشته شده:
07 دسامبر 2017, 14:45
ahmadjacs5 نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 16:55
سلام دوستان
جک اس۵ اتو دارم
گوشی رو شناسایی نمی کنه
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
سلام. این مشکل تو نرم افزار سیستم صوتی ماشین جک هست همانند از تنظیم خارج شدن ساعت ، که از نمایندگی پرسیدم گفتن منتظر آپدیت جدید و فراخوان هستند،
با سیستم صوتی جک که ویندوزیه حال نمیکنم اشکال زیاد داره ساعت و دما رو ریز نشون میده در ضمن همیشه باید صفحه نمایش روشن باشه تا ساعت رو ببینی اندرویدی ساعت رو بزرگ وسط صفحه نشون میده نرم افزار car mode هم که تو گوشی نصب میکنه کار نمیکنه در ضمن چیزی که فهمیدم اگه چند روزی ماشین رو روشن نکنی تنظیمات اکولایزر و ساعت بهم میخوره به سرم زده از شرش خلاص شم برم یه اندرویدی بگیرم.

mntkal
شروع حركت
نوع خودرو: H30, JAC S5, Pars
محل اقامت: تهران

پست توسط mntkal » 07 دسامبر 2017, 22:34

دوستان عزیز در مورد بحث پیچیده(!) بنزین طی تماسی که با تعمیرگاه مرکزی جک داشتم، توضیح دادن که بنزین های سوپر ما یورو 4 نیستن و چون موتور باید بنزین یورو 4 بخوره اینطور میگن که سوپر نزنین، درنهایت هم راه حلشون استفاده مخلوط بود که1/3 سوپر مصرف کنیم.
اطلاعات خودم در مورد این موضوع در این حد است که اگر به ماشین یورو 4، بنزین یورو 2 بزنی قطعه کاتالیست در اگزوز ماشین زود خراب میشه و الودگی هوای ماشین زیاد میشه، ولی در مورد اینکه برای خود موتور ضرری داره یا نه اطلاعی ندارم. :srch:
بعد یک سوالم راجع به اب و روغن دارم، برای این ماشین حدودا هر چند روز یک بار چک بشن خوبه؟

نمایه کاربر
MMTJ
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط MMTJ » 08 دسامبر 2017, 10:02

دوستان براساس تجربه من افت توان ماشین با بنزین غیر سوپر کاملا مشهوده. حالا چرا نمایندگی ها میگن بنزین معمولی بزنید که کیفیت پایینشو همه میدونن جای تامل داره. بازهم بهتره دوستان مطلعی مثل مسعود خان زارعی در باب این موضوع اظهار نظر کنن.

ارسال پست

بازگشت به “جی ای سی (جك) JAC”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان