تجربه سواري با JAC S5 - مزايا و معايب

تصویر J3 ، J5 - S3 ، S5

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

ارسال پست
نمایه کاربر
مسعود زارعي
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: JAC S5
محل اقامت: جنوب

Re: تجربه سواري با JAC S5 - مزايا و معايب

پست توسط مسعود زارعي » 14 می 2018, 21:22

Mehran_tz نوشته شده:
14 می 2018, 19:33
md83 نوشته شده:
13 می 2018, 16:30
سلام دوستان ماشین جک اس ۵ فایو دنده رو دنده ۱ و ۲ وقتی پا را از رو کاز بر میداری بد صدای خر خری میده بردم نمایندگی میگه عیبی نداره مشکل نداره ؟!؟! همه اس ۵ دنده ای ها همینجوریند. یعنی چی مشکل نداره ؟!مگه نباید پاسخگو باشند
سلام دوستان
خدمت شما عرض کنم که مورد شما هم دقیقا همون خورد شدن دنده هاست به چند پست قبلی توجه کنید فیلمشو گذاشتم مراجعه کنید تعمیرگاه مرکزی
در مورد اون صدای گیربکسی اس 5 مال فامیلم که فیلمشو گذاشته بودم و آقای زارعی گفتند که بهتره ببریم تعمیرگاه مرکزی دیروز بردیم تعمیرگاه مرکزی و مسول پذیرش آقای بود به اسم جعفری که پذیرش کرد با 10 متر حرکت دنده 1 و2 رو برگه نوشت صدای غیر عادی گیربکس خیلی محترمانه پذیرش کردند و گفتند اگر نیاز به تعمیر باشه 2 روز طول میکشه که داخل شهر کار داشتیم و عصر ساعت 4 برگشتیم تعمیرگاه پرسیدم گفتند گیربکس تعویض شده و در حال تست جاده است طبقه بالا اتاق انتظار بود با پذیرایی چایی و... منتظر ماندیم تست کنند که مشکلی نداشت و تحویل دادند
فرق کیفیت خدمات در نمایندگی های شهرستانی کرمان موتور با مرکزی تهران زمین تا اسمانه 2 ماه بود نمایندگی خودکار 1002 تبریز بخاطر تعویض گیربکس فیلم برداری جاده انواع حرکت در دنده با صرعتهای متفاوت و عکس گرفتن و خلاصه کم مانده بود فیلمو کارگردانی هم بکنند تازه بعد از 2 ماه گفتند کارشناسی تهران گفته صدا عادیه و موردی نداره که با مراجعه به تعمیر گاه مرکزی در عرض چند ساعت گیربکس تعویض کردند وچون گارانتی بودو فاکتور شد 58 میلیون ریال و مبلغی نگرفتن و خیلی برخورد محترمانه داشتند نه فیلمی گرفتند نه عکسی خدماتشون خیلی خوب سریع و محترمانه بود
درود بر شما
بسیار عالی
خوشحالم که مشکل حل شد
این مورد واسه مدل 94 بعنوان عیب شناخته نمیشه و ماشین خودم با حدود 120هزار کیلومتر کارکرد و وجود این صدا هیچ مشکلی از لحاظ کارکرد گیربکس نداره
البته صدا به اون شدتی که توی فیلم شما بود نیست
واسه مدل 95 و 96 بدلیل تغییر طراحی دیفرانسیل و... این صدا اصلا نباید وجود داشته باشه و اگه صدای خر خر بده عیب هست
امیدوارم دوست شما از خریدش راضی باشه و از ماشین لذت ببره
Follow Me
Mehran_tz
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: JAC S5 & 206

پست توسط Mehran_tz » 15 می 2018, 01:27

ممنونم جناب زارعی از راهنمایی شما. انگار. این مشکل. غر غر اپیدمی شده تو مدلهای 96 چون یک مورد دیگری هم از تهران اورده بودن که 96 بود و صفحه قبل هم یکی از دوستان به این مشکل اشاره کرده اند. کاش فقط دوباره برای گیربکس جدید این مشکل تکرار نشه
موفق و پیروز باشید
نمایه کاربر
khederlou
شروع حركت
نوع خودرو: JAC S5 MT
محل اقامت: تهران- ارومیه

پست توسط khederlou » 15 می 2018, 08:47

سلام
از اواسط پاییز سال قبل مهمان این فروم بودم و مطالب دارندگان جک اس 5 را بدقت می خواندم تا اینکه زمینه خرید این خودرو برای خودم فراهم شد و چند روز پیش یک دستگاه دنده ای مدل 95 خریدم. بسیار نرم ، راحت، جادار، پرقدرت و پرشتاب است. از دوستان خواهش می کنم در صورت امکان در خصوص نمایش ویدئو کلیپ ها در سیستم مالتی میدیای این خودرو مرا راهنمایی کنند. تمام فایل های موسیقی و عکس را با موفقیت از روی فلش اجرا کردیم اما موقع پخش ویدئو کلیپ تصویری دیده نمی شود و تنها صدای آن پخش می شود و پیامی با این مضمون روی صفحه نمایش داده می شود: " اخطار! به هنگام رانندگی تماشای ویدئو مجاز نمی باشد". در صورتی که در حالت توقف کامل و موتور خاموش نیز همین مشکل را داریم. پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم.
رانندگی مهارتی لذت بخش با خودروی سالم و مجهز است که ایمنی، سلامتی و رفاه راننده و سرنشینان ارکان اصلی آن را تشکیل می دهند.
نمایه کاربر
metgrp
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط metgrp » 15 می 2018, 20:09

با سلام
بعد از 1 سال از فروش اس5 دنده ای 94
مجددا همون ماشین رو خریداری کردم
روغن ترمز از زیر میریخت و کلاچ گاهی اوقات زیر پا خالی میکرد
پس از مراجعه به نمایندگی و تست
گفتند بلبرینگ کلاچ باید تعویض بشه(به همراه دیسک و صفحه در صورت نیاز)
به دلیل اینکه پمپ کلاچ روی بلبرینگ نصبه
و برای این کا باید گیربکس پیاده بشه
و چون کارکرد ماشین 60 هزار بود شامل گارانتی نمیشد
گفتند ماشینو بخوابون درخواست میزنیم بعد از 2 هفته میاد
2 روز زمان تعویض میشه و در نهایت 1500000 هزینه
همین کارو توسط تعمیرکار بیرون که قبلا در نمایندگی کار میکرد
در 1 بعد از ظهر انجام دادم(قطعات رو موجود داشت)
نکته جالب اینکه به گفته تعمیرکار با تمام شدن صفحه کلاچ بلبرینگ خراب شده و در نتیجه روغن ریزی و بعد هم ادامه ماجرا
لازم دونستم جهت اطلاع دوستان این تجربه رو ثبت کنم
نمایه کاربر
مسعود زارعي
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: جنوب

پست توسط مسعود زارعي » 16 می 2018, 22:45

khederlou نوشته شده:
15 می 2018, 08:47
سلام
از اواسط پاییز سال قبل مهمان این فروم بودم و مطالب دارندگان جک اس 5 را بدقت می خواندم تا اینکه زمینه خرید این خودرو برای خودم فراهم شد و چند روز پیش یک دستگاه دنده ای مدل 95 خریدم. بسیار نرم ، راحت، جادار، پرقدرت و پرشتاب است. از دوستان خواهش می کنم در صورت امکان در خصوص نمایش ویدئو کلیپ ها در سیستم مالتی میدیای این خودرو مرا راهنمایی کنند. تمام فایل های موسیقی و عکس را با موفقیت از روی فلش اجرا کردیم اما موقع پخش ویدئو کلیپ تصویری دیده نمی شود و تنها صدای آن پخش می شود و پیامی با این مضمون روی صفحه نمایش داده می شود: " اخطار! به هنگام رانندگی تماشای ویدئو مجاز نمی باشد". در صورتی که در حالت توقف کامل و موتور خاموش نیز همین مشکل را داریم. پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم.
درود بر شما
به ترتیب زیر عمل کنید:
setting>common>break>off
موفق باشید
Follow Me
نمایه کاربر
khederlou
شروع حركت
نوع خودرو: JAC S5 MT
محل اقامت: تهران- ارومیه

پست توسط khederlou » 17 می 2018, 08:33

جناب زارعی
با عرض تشکر طبق عمل به راهکار شما، مشکل برطرف شد. پیروز باشید
رانندگی مهارتی لذت بخش با خودروی سالم و مجهز است که ایمنی، سلامتی و رفاه راننده و سرنشینان ارکان اصلی آن را تشکیل می دهند.
mhdpe
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: sd 206
محل اقامت: شیراز

پست توسط mhdpe » 19 می 2018, 00:17

ghah نوشته شده:
23 آپریل 2018, 10:08
mhdpe نوشته شده:
20 آپریل 2018, 11:17
ghah نوشته شده:
12 آپریل 2018, 15:27
سلام دوستان
کلید آینه ها رو میخواستم LED نصب کنم چون تو تاریکی مشکل ساز میشه باز کردم روی برد جای LED SMD هست و هم جای مقاوت که متاسفانه تو کارخونه نصب نشده حالا کسی اطلاعی داره از مقدار مقاوتها؟ یا میشه بدون مقاوت LED ها رو نصب کنم؟
درود
چهارتا Led آبی از نوع smd میخواد و دوتا مقاومت 420 یا 470 اهم البته سیم کشی برق هم بایستی پشت سوکتش انجام بشه تا Led ها روشن بشوند.

محمد
ممنون از پاسخ
LED ها با مقاومتها رو زدم البته مقاوتها 3 کیلو بود که بیشتر شد و کمی کم نور شد ولی قابل قبول شد متاسفانه حواسم به سوکت نبود دیدم سیم کشی نداره که دیگه حوصله نداشتم بستم تا بعدا از جایی باید 12 ولت بگیرم بدم سر سوکت فکرم رسید از همون LED سوکت بغلی که برای تنظیم چراغهاست استفاده کنم و باید پین براش گیر بیارم.
سلام مقاومت ها رو خیلی زیاد گرفتین چون LED ها از دکمه کلید دور هستند نورشون همینطوری کمتر سایر کلید ها هست و با مقاومت 3K خیلی کم نور میشه
بهترین راه تامین 12 ولت همون سوکت بغلی هست که گفتین .الزاما نیازی به پین نیست ، سر سیم لخت رو که داخل سوکت کنید مثل پین عمل میکنه . اگر هم پین خودش رو پیدا کردین که چه بهتر .
ahmadjacs5
شروع حركت
نوع خودرو: jac s5

پست توسط ahmadjacs5 » 19 می 2018, 01:16

سلام دوستان
به دلایل شخصی قصد فروش جک اس ۵ اتو دارم
مدل آذر ۹۶ هست
بی رنگ و ضربه و خط و خش
۹۱۰۰ تا کارکرد داره
قیمت ۱۱۵
محل بازدید لاهیجان
۰۹۱۱۳۴۴۲۸۵۲
فرید ایزدی
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: E F 7 .CNG
محل اقامت: شیراز

پست توسط فرید ایزدی » 19 می 2018, 20:45

درود
کسی بلندگوهای فابریک جک s5را با نمونه بهتر تعویض کرده گویا بلندگوها پنج اینج و حالتی سه گوش دارد
hamed_korn
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

پست توسط hamed_korn » 21 می 2018, 19:59

بلندگوهاش اصلا نه کیفیت داره نه بیس.
باند های پراید و سمند و ۲۰۶ به مراتب صداشون بهتره.
جک j5 اتومات صدای باندهاش واقعا خوب بود ولی اس ۵ خیلی ضعیفه.
به دردسر تعویضش هم نمیرزه.
ارسال پست

بازگشت به “جی ای سی (جك) JAC”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان