قوانین بخش پروژه و بازسازی پژو 206

مدیران انجمن: whiteshark, Monarch

قفل شده
نمایه کاربر
Monarch
يار همراه
نوع خودرو: 206 1.6 - Prado GX
محل اقامت: تهران

قوانین بخش پروژه و بازسازی پژو 206

پست توسط Monarch » 16 آگوست 2013, 13:07

1- تمرکز مطالب این بخش بر روی پروژه هایی هستش که بدلیل تکراری و روتین بودن مراحل و مراتب کار، در بخش پروژه های تیونینگ طبقه بندی نمیشن، عمده مواردی که در این بخش مد نظر هست شامل بازسازی و ترمیم داخل و خارج 206 یا 206+ ، انجام ابتکار ها یا نصب آپشن های معمول یا غیر معمول، تغییرات یا بهینه سازی های سبک روی موتور یا سایر بخشهای فنی (در صورتی که واجد شرایط بخش پروژه تیونینگ نباشن) و کلیه تغییرات و به عبارتی "شخصی سازی" یا Customization هایی که به سلیقه شخص و جهت بهبود ماشین شخصی خودشون به کار برده میشه هستش.

2- محدودیتی جهت ایجاد تاپیک جدید در این بخش وجود نداره، اما یک سری نکات هستن که رعایت اونها به انسجام بخش کمک شایانی میکنه، حتما عنوان تاپیک رو شفاف و خلاصه در نظر بگیرید، بکار بردن فرمتی که تیپ و سال ساخت ماشین در اون لحاظ بشه توصیه میشه، از بکار بردن عناوینی چون "پروژه خفن" و ..... جدا خودداری کنید، بکار بردن اسم کاربری خودتون در عنوان تاپیک هم ایده مناسبیه و قابل انجام.

3- لطفا قبل از ایجاد تاپیک از عدم همپوشانی محتوای اون با تاپیکهای جامع و اصلی بخش 206 مطمئن بشید، برای مثال یه تعویض لنت ساده نمیتونه در این بخش تاپیک داشته باشه و سوالش باید در تاپیک مربوط به خودش پرسیده بشه، همینطور در صورتی که شخصی در این بخش تاپیک پروژه داشته باشه سوالات عمومی مربوط به مشکلات فنی یا بخشهای مختلف ماشین رو باید در بخش 206 بپرسه، با این کار روند انسجام مطالب سایت که طی این چند سال خیلی برای حفظ اون تلاش شده ادامه پیدا میکنه و در عین حال کاربران میتونن برای کارهای ماشین خودشون تاپیک داشته باشن، یه تعادل ظریفی بین این 2 مطلب وجود داره که به مرور با همکاری متقابل مابین من و شما به اون خواهیم رسید، این نکته شاید مهمترین مطلبی باشه که روش تاکید فراوان دارم، و از کاربران محترم انتظار همکاری و درک لازم رو دارم.

4- از کاربران و بازدید کنندگان محترم تاپیکهای پروژه صمیمانه درخواست میکنم از ارسال پستهای بی محتوی و صرفا حاوی "تبریک" و "ایول" و "چرخش بچرخه" و ... امثال این الفاظ جدا خودداری کنن، خودتون رو جای کسی قرار بدید که چند وقت دیگه از اول داره یه تاپیک پروژه رو میخونه، اگر کل تاپیک از اول تا آخر یه روند پرسش و پاسخ و نظر دهی و اخبار جدید پروژه رو شامل بشه بهتره یا تاپیکی که از اول تا آخر باید "چرخش بچرخه" ها رو اسکرول کنی؟! از دارندگان محترم تاپیک هم تقاضا میکنم این قبیل پستها رو حتما گزارش کنن که نسبت به حذف اونها اقدام بشه.

5- جهت ایجاد تاپیک جدید متن پست اول و یا توضیحاتی در خصوص پروژه خودتون رو برای من پی ام کنید و در صورت تایید تاپیک برای شما ایجاد خواهد شد.
فهرست مطالب بخشهای 206 و زانتیا، لطفا قبل از ارسال پست مطالعه فرمایید
.
.
Believe it ------> Become it
قفل شده

بازگشت به “پروژه و بازسازی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان