اصلاح و تقویت tu5 ایرانی

مدیران انجمن: Monarch, whiteshark

Runna RC
شروع حركت
نوع خودرو: Runna RC

Re: اصلاح و تقویت tu5 ایرانی

پست توسط Runna RC » 30 مارس 2016, 01:48

با سلام خدمت دوستان ایسیو ۷۴۵یه مدل بالاتر به نام۷۴۵۱داره که به صورت استاندارد برنامه تیونینگ روش نصبه وکاهش مصرف سوخت و الایندگی به هیچ وجه توش لحاظ نشده وبه راحتی رو ایسیو بوش میشه کپی کرد
Runna RC
شروع حركت

پست توسط Runna RC » 30 مارس 2016, 01:58

سلام دوستان من یه رانا مدل ۹۳ ایسیو کروز دارم کیت مکش هوای سرد هدرز وشمع سوزنی نصب شده این منبع وهدرز کاملا استیل۳۰۴با منبع گریپ اچ کا اس اقا اصلان دارم میسازم اینکه راه رفتن این ماشین هیچ وقت ثابت نیست مشکل اصلی مربوط به سنسور ها وایسیو این ماشین هست. مادامی که قطعات برقی همینا باشه همینه سوکت سنسور اکسیژن رو در بیار کپ ماشین کاملا رفع میشه البته بنزین بی کیفیت وبا کیفیت خیلی فرق داره
Runna RC
شروع حركت

پست توسط Runna RC » 30 مارس 2016, 02:04

عوض کردن ایسیو به این راحتی ها هم نیست بالای دو میلیون برای رانا وبالای یک میلیون برای ۷۴۵هزینه داره کلی اروور ایجا میشه دردسرش زیاده باید سنسور ها رو بشناسه عملگر هارو بشناسه دسته سیم ها فرق داره که بدون امکانات وداشتن نقشه کامل سیمکشی وایسیو خیلی داستان داره
Runna RC
شروع حركت

پست توسط Runna RC » 30 مارس 2016, 02:27

:-x با توربو شما یکتاز خواهید بود ولذت رانندگی ماشینی با توربو دنیایی متفاوت رو تجربه میکنید قدرت واقعی رو حس میکنید دور موتور با قدرت میاد بالا و به سرعت دندها پر میشه دنیایی متفاوت با اتمسفریک ولی اتمسفریک حال خودشو داره نعره میکشه وقتی تخته میکنی وحساسیت های توربو رو‌نداره
a.zareian1990

Re: RE: Re: اصلاح و تقویت tu5 ایرانی

پست توسط a.zareian1990 » 18 ژوئن 2016, 00:16

Runna RC نوشته شده:با سلام خدمت دوستان ایسیو ۷۴۵یه مدل بالاتر به نام۷۴۵۱داره که به صورت استاندارد برنامه تیونینگ روش نصبه وکاهش مصرف سوخت و الایندگی به هیچ وجه توش لحاظ نشده وبه راحتی رو ایسیو بوش میشه کپی کرد
این 7451 یه مپه یعنی نرم‌افزاری میشه روی همون ecu 745 که الان دارم کپی کرد یا باید این 7451 باید سخت افزاری خود ecu رو عوض کنم؟؟؟

Sent from my C6903 using Tapatalk
نمایه کاربر
mahsolate_shirinasal
شروع حركت
نوع خودرو: 206 تیپ5
محل اقامت: تهران

پست توسط mahsolate_shirinasal » 16 سپتامبر 2016, 13:22

میشه بفرمایید که راهکارهای معقول (استهلاک ماشین بالا نره) برای افزایش شتاب تیپ 5 ایرانیزه ، چیا هست ؟؟
آیا تعویض شمعها با بوش آلمانی ، تاثیری داره؟؟؟
میشه لطفا راهنماییم کنید؟
mehrdad1371
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: l90 e2

پست توسط mehrdad1371 » 16 سپتامبر 2016, 18:36

mahsolate_shirinasal نوشته شده:میشه بفرمایید که راهکارهای معقول (استهلاک ماشین بالا نره) برای افزایش شتاب تیپ 5 ایرانیزه ، چیا هست ؟؟
آیا تعویض شمعها با بوش آلمانی ، تاثیری داره؟؟؟
میشه لطفا راهنماییم کنید؟
بهترين كار تعويض هواكش ماشين با مدلاي قبل ٩٠ هست
panergy
نوع خودرو: پژو ۲۰۷

Re: اصلاح و تقویت tu5 ایرانی۵۵ع

پست توسط panergy » 28 دسامبر 2017, 12:53

با سلام دوستان من پژو ۲۰۷ مدل ۹۰ گیربکس دستی دارم. با ECU BOSCH ME 7.4.5 یه چیپ دراگون برا کانکتور OBD2 گرفتم و وصل کردم. آیا به نظر شما اساتید من هم باید ecu به 7.4.4 داونگرید کنم؟!
و اینکه یه مسءله دیگه از وقتی ماشین و خریدم اصلا چراغ چک روشن نمیشع نه وقتی سویچ و باز میکنم نه هیچ وقت حتی چراغ دستی ماشین که بالا هست هم روشن نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.
panergy
نوع خودرو: پژو ۲۰۷

پست توسط panergy » 28 دسامبر 2017, 12:59

دو تا سوال دیگه هم داشتم آیا هدرز رو میشه بیرون با استیل درست کرد یا ارزش نداره و اون کارایی که یه جنس درست بگیری رو نمیده دومین سوالم آیا محل فیلتر هوا رو که توربو میندازن و لوله فلزی هست اون رو هم میشه درست کرد و در آخر من موقعی که زیاد پدال گاز رو فشار میدم و دور موتور رو پر میکنم همون لحظه بوی بنزین خام سوخته یعنی احترای ناقص یع بوی بنزین خاصی وارد کابین ماشین میشه.. آیا به کاتالیزور ربط داره؟ و اینکه نظرتون چیه کالا کاتالیزور رو حذف کنم و در بیارم. راستی به یه تست انژکتور رفته بودم بهم گفت شما ماشینت قبلا و اصلش دریچه گازش فلزی بوده این رو بعدا عوض کردن پلاستیکی انداختن.!
ممنون از شما دوستان عزیز که اطلاعات و دانشتون رو به اشتراک میگذارید. متشکرم.
ارسال پست

بازگشت به “پروژه و بازسازی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان