شرکت کلوپ مرسدس بنز در گردهمایی 2 شهریور برای یاری آذربایجان

نمایه کاربر
Mohammad
يار قديمي
نوع خودرو: C107,C350,XV50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

شرکت کلوپ مرسدس بنز در گردهمایی 2 شهریور برای یاری آذربایجان

پست توسط Mohammad » 17 آگوست 2012, 13:45

سلام
دوستان برای همدلی و همیاری بازماندگان زلزله آدربایجان روز پنجشنبه دوم شهریور ماه از ساعت 15 تا 20 در پیست آزادی گردهمایی داریم.کلوپ مرسدس بنز هم در کنار بقیه کلوپ ها تو گردهمایی شرکت میکنه. با هر مدل مرسدس بنزی که دارین میتونین تو برنامه شرکت کنید.
تا جایی که ممکنه به همه خبر بدین تا بیشترین کمک برای هموطنامون جمع بشه و برنامه باشکوهتر برگزار بشه.
یه خبر جالب مرسدسی اینکه ممکنه 2 نسل مختلف گالوینگ رو کنار هم تو گردهمایی داشته باشیم. شرکت گالوینگ W198 تقریبا قطعی شده و احتمال زیاد مرسدس SLS رو هم کنارش خواهیم داشت.
«هزار دوست كم است و یك دشمن زیاد»
Eimin
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda323 ,W140 S500L
محل اقامت: نياوران

Re: شرکت کلوپ مرسدس بنز در گردهمایی 2 شهریور برای یاری آذربا

پست توسط Eimin » 17 آگوست 2012, 15:21

سلام
منم احتمال زياد شركت مي كنم
The Best Or Nothing
نمایه کاربر
Baktash GT
دنده 1
نوع خودرو: Benz 280S W116 1978
محل اقامت: تهران - الهیه (فرشته)

پست توسط Baktash GT » 17 آگوست 2012, 17:36

درود!
من هم همراه مرسدس 280S خودم شرکت میکنم.
امیدوارم که منو داخل راه بدهند و مثل دفعه قبل ماجرای بدی پیش نیاد.
محمد باور نمیکنی اگر بگم که دقیقاً همین حرکت تو نظرم بود و میخواستم باهات تماس بگیرم و مطرح کنم. خیلی خوشحال شدم که این حرکت را پایه ریزی کردید. خیلی به جا بود.
اگر کمکی کاری چیزی بود خواهشاً بگید. تا جایی که در توانم باشه در خدمتتان هستم.
نمایه کاربر
Ali Beheshti
Rebuilder
نوع خودرو: MB220 & Samand LX
محل اقامت: دولاب طهرون

پست توسط Ali Beheshti » 17 آگوست 2012, 17:57

سلام
من هم که طبق معمول پایه هستم و اگه جای دیگه کاری پیش نیاد با بهجت میام.

یعنی باید ورودیه پرداخت کنیم و این ورودیه ها خرج زلزله زدگان میشه!!!؟ یا جور دیگه ای به زلزله زدگان کمک میشه!!!!؟ یا...؟
شد حکایت از زمانِ پیش تر/ آدم کودن چو نیشِ نیشتر
می خراشد روح و جان عاقلان / هرکه عقلش بیش دردش بیشتر
کپی رایت: «علی بهشتی پور»
نمایه کاربر
Mohammad
يار قديمي

پست توسط Mohammad » 17 آگوست 2012, 19:27

یعنی باید ورودیه پرداخت کنیم و این ورودیه ها خرج زلزله زدگان میشه!!!؟ یا جور دیگه ای به زلزله زدگان کمک میشه!!!!؟ یا...؟
بله از هر بازدیدکننده و ماشین ورودی گرفته میشه (هر کدوم 5000 تومن) که بهمراه عواید دیگه برنامه توسط موسسه خیریه "جامعه نیکوکاری ابرار" صرفه کمک به زلزله زدگان میشه.
افرادی که بخوان کمک بیشتری بکنن هم میتونن همونجا کمک نقدیشون رو به غرفه هایی که توسط موسسه ایجاد میشه بدن.
www.abrarcharity.ir
من هم همراه مرسدس 280S خودم شرکت میکنم.
امیدوارم که منو داخل راه بدهند و مثل دفعه قبل ماجرای بدی پیش نیاد.
محمد باور نمیکنی اگر بگم که دقیقاً همین حرکت تو نظرم بود و میخواستم باهات تماس بگیرم و مطرح کنم. خیلی خوشحال شدم که این حرکت را پایه ریزی کردید. خیلی به جا بود.
اگر کمکی کاری چیزی بود خواهشاً بگید. تا جایی که در توانم باشه در خدمتتان هستم.
بکتاش بنزو بردار بیا. فعلا مهمترین کار اطلاع رسانی هست. برای کارهای اجرایی و کمک کردن هم تو هفته دیگه هماهنگی ها انجام میشه و دوستانی که دوست دارن کمک اجرایی هم باشون هماهنگی انجام میشه.
نمایه کاربر
Sadegh
متخصص فنی خودرو

پست توسط Sadegh » 18 آگوست 2012, 16:50

سلام به همه اعضای عزیز :hb:

اول از همه اینکه خوب با توجه به اینکه هنوز مدت زیادی از گردهمایی 16 تیر نگذشته ، متاسفانه زلزله آذربایجان پیش اومد و این مصیبت باعث شد تا به پیشنهاد دوستان گردهمایی بعدی رو بر پایه کمک به زلزله زده ها زودتر برگزار کنیم. یعنی اگر که بنا بر این بود که بر طبق روال عادیش برگزار بشه حداقل چندین ماه بعد و با پیش بینی ها و زمان بندی متفاوتی این اتفاق می افتاد .

به هر حال قصد و نیت همون کمک رسانی و جمع آوری هدایای اعضای جامعه اتومبیل رانی و به خصوص اعضای محترم کلوپ مرسدس بنز هست. یه نکته مهمی رو که حتما باید ذکر کنم اینه که تا وقتی که بنده مسئولیت این کلوپ رو دارم ، عرض کنم که این اولین و آخرین گردهمایی خواهد بود که برای ورود خودرو ها و یا بازدید از همایش بلیط فروشی صورت خواهد گرفت و خوب این هم با هدف خیرخواهانه هست و بدیهی هست که روال عادی گردهمایی های آزاد و رایگانمون از سری بعدی با ارتقای همه جانبه اعم از نوع برگزاری ، برنامه هایی علاوه بر بازدید صرف از خودرو ها ، انتخاب خودروهای برتر و... از سر گرفته خواهد شد. ضمنا کلیه بلیط ها و سایر رسید های مبالغ متعلق به موسسه ابرار هست و هیچ کدام از اعضای اینجا ، فروم تیونینگ تاک و یا فدراسیون کوچکترین دخل و تصرفی ندارن و نخواهند داشت .

بنا برا این اگر کسی هم به هر علتی نمی تونه که زمان کامل گردهمایی رو در محل پیست حضور داشته باشه اصلا این علت باعث شرکت نکردنش نباشه خدای نکرده . هیچ محدودیتی از این بابت نیست و ممکنه کسانی باشه که حضور چند دقیقه ای داشته باشن و صرفا بخوان که با شرکت کردنشون کمکی رو ارائه بدن. پس باعث افتخار ما خواهد بود که هر چند اندک هم شما رو زیارت کنیم.

ما در گردهمایی 2 شهریور و این مدت کم ،به هر تعداد خودرو و بازدید کننده که جذب کنیم به هدفمون که جمع آوری حداقلی مبلغ برای اسکان دائم زلزله زده هاست رسیدیم و سهم کوچک خودمون رو ادا کردیم. ما در 16 تیر ماه با رکوری که متعلق به کلوپ مرسدس بنز تیونینگ تاک هست با حضور بالغ بر 120 دستگاه مرسدس بنز ،این رکورد رو ثبت کردیم ولی فعلا چنین قصدی نداریم و هر چند که هر وقت صحبت از امورخیر هست همیشه تعداد خیلی زیادتری از مردم فعالانه شرکت میکنند.

البته امیدواریم که در گردهمایی های آتی با اطلاع رسانی به موقع و البته برنامه های بهتر و بیشتر ، هم این رکورد رو بهبود ببخشیم و هم گردهمایی رو از یک بازدید به یک گردهمایی تخصصی و تا حدی رقابتی در حد اندازه های مشابهات گردهمایی های تخصصی مرسدس بنز در کلوپ های خارجی تبدیل کنیم.
ارادتمند :eek:
نمایه کاربر
Benz280w108
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Benz W108/W114/W116
محل اقامت: تهران شهرک اکباتان
تماس:

پست توسط Benz280w108 » 18 آگوست 2012, 17:02

سلام من هم می خواستم شرکت کنم شرایطش چه جوریه هم یه بنز اتاق 108 دارم هم یه اتاق 116
هر دو شون سالم هستند اما 108 رنگش به مرور زمان یه ذره خراب شده و ترک های کوچیک برداشته اما خیلی تو چشم نمیاد اگر اجازه بدید بیارمش چون واقعا ماشین خوبیه و خیلی هم کمیاب هستش نسبه به اتاق معماری و اتاق 123 و تو همایش قبلی هم دو مورد بیشتر از این مدل نبود
ورودیه هم مبلغ بسیار کمی هست من خودم دلم می خواهد بیشتر از این ها کمک کنم
باز هم از این که این جور همایش ها رو برگزار می کنید ممنونم متاسفانه خودم به دلیل مشکلاتی همایش قبلی رو نتونستم شرکت کنم اما این دفعه اگر ممکنه شرایط رو راحت تر بگیرد تا همه بتونن بیاد آخه هممون دوست داریم تو این کار خیر شریک بشیم من به دلیل ماه رمضان مهلت نشد ماشین رو تجدید رنگ بکنم هیچ صافکار نقاشی قبول نکرد که تو ماه رمضان این کار رو انجام بده و همشون قول بعد از ماه رمضون رو دادند و این بود که نتونستم این کار رو بکنم
این رو اون طرف هم نوشته بودم
بازسازي بنز 280S اتاق 108 http://www.tt.tuningtalk.com/forum/view ... 47&t=75381
(رامین مهزاد)
نمایه کاربر
Mohammad
يار قديمي

پست توسط Mohammad » 19 آگوست 2012, 18:17

رامین جان این بار هدف اصلی کمک کردن به مردم هست و جنبه کلاسیکی و تمیز بودن ماشین در درجه دوم اهمیت هست ولی بنظرم با 116 که مرتب تر هست بیا.
در کل سعی کن تا وقتی ماشینت رو بازسازی نکردی زیاد نشونش ندی چون کلی هزینه و وقت براش میزاری ولی خیلی ها تصویر قبل از بازسازی رو از ماشینت دارن.

در مورد مبلغ هم تصمیم بر این شد که یه مبلغ کم در نظر گرفته بشه ولی غرفه های موسسه ابرار وابسته به اتاق بازرگانی ایران تو پیست هستن که میتونین کمک های نقدیتون رو بهشون بدین. در صورت امکان شعبه سیار بانک ملت هم تو پیست میاد تا از طریق کارت هم بشه پول به حساب ابرار واریز کرد.

دوستان کلوپ مرسدس بنز که مایل هستن تو برقراری نظم و کارهای اجرایی هم کمک کنن به من یا صادق پی ام بدن.
Eimin
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda323 ,W140 S500L
محل اقامت: نياوران

پست توسط Eimin » 19 آگوست 2012, 21:03

اميدوارم از لحاظ تعداد شركت كننده به گردهمايي ١٦ شهريور برسيم
و از لحاظ نظم به همت بچه ها كه واقعا تو اون گردهماييم خيلي زحمت كشيدن
به مراتب بهتر و در خور نام ( مرسدس بنز ) باشيم.

و بازم اميدوارم اين سري ديگه تنها w140 شركت كننده نباشم...!
The Best Or Nothing
ashkan 114
شروع حركت
نوع خودرو: benz 230.6 1974

پست توسط ashkan 114 » 19 آگوست 2012, 23:19

من هم حتما شرکت میکنم.اگه ماشینمم نیارم خودم حتما میام.آخه موتور و گریبکس ماشینو بابام برای تعمیر باز کرده و الان در حال جمع کردنشه. ان شا ا... که تا اون روز تموم میشه.
ارسال پست

بازگشت به “ملاقات ها و گردهمایی های کلوپ مرسدس بنز ایران”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان