گزارش تورهای کلوپ مرسدس بنز تیونینگ تاک

نمایه کاربر
علی کنکوری
متخصص فنی خودرو

Re: گزارش تورهای کلوپ مرسدس بنز تیونینگ تاک

پست توسط علی کنکوری » 24 فوریه 2013, 19:10

سلام.مرسی عکسا خیلی عالی بود.یه زحمتی می کشید 126 - 124 ها و 190 ها رو معرفی کنید؟ممنون
نمایه کاربر
Sadegh
متخصص فنی خودرو

پست توسط Sadegh » 07 مارس 2013, 22:12

سلام
متاسفانه قرار ملاقات کلوپ رسمی مرسدس بنز که از مدتی پیش اعلام شده بود احتمالا در 25 اسفند برگزار میشه، لغو شد. :sad:
خوب دوستان احتمالا مستحضر هستید که حدود 2 ماهی بود که به فدراسیون اعلام شد که ما قرار هست آخر اسفند گردهمایی عمومی داشته باشیم و این تاریخ برای ما و کلوپ رسمی مرسدس بنز ایران مسجل بود. دوستان فدراسیون قرار بود که مقدمات در اختیار گذاشتن پیست کارتینگ رو فراهم کنند. پیست کارتینگ از این جهت برای ما مناسب تر بود که امکانات رفاهی بیشتری برای شرکت کننده ها و بازدیدکننده ها داره و کمبود های گردهمایی های قبل رو که در پیست اصلی برگزار میشد رو به نوعی برطرف میکرد.

خط قرمز ما هم که بازدید و شرکت کاملا رایگان برای همه اعضا بود مورد توافق قرار نگرفت و اونها خواستار پرداخت وجه برای بازدید کننده ها و شرکت کننده ها بودن که ما مخالفت کردیم. جایگزین پیست کارتینگ هم که پیست اصلی هست (همون جایی که امسال دو تا گردهمایی برگزار کردیم) با اینکه از امکانات کمتری هم برخوردار هست ولی باز ما درخواست کردیم که گویا علاقه وتمایلی به این کار ندیدند و تا الان که یک هفته مونده به این تاریخ چیزی اعلام نشد و این در حالی هست که می بایست خیلی خیلی زودتر برای پیش بینی مقدمات و اطلاع رسانی قرار و محلش قطعی میشد. در این حالی هست که اگر در این مدت توافقی هم حاصل بشه امکان لغوش از طرف اونها هست .
در محل های عمومی هم با توجه به تعداد زیاد خودرو و شرکت کننده متاسفانه امکانش نیست و بدون هماهنگی و مجوز نمیشه چنین کاری رو انجام داد.(در پست قبلی هم که در همین تاپیک هست عرض کردم)
بنابراین شرمنده دوستان شدیم :o و امیدوارم بتونیم در سال جدید جبران کنیم. :eek:
ارادتمند
Eimin
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda323 ,W140 S500L
محل اقامت: نياوران

پست توسط Eimin » 07 مارس 2013, 22:17

مرسي بابت زحماتتون وپيگيري ها
حيف شد واقعا
The Best Or Nothing
نمایه کاربر
ammclaren
دنده 1
نوع خودرو: Mercedes-Benz
محل اقامت: همدان

پست توسط ammclaren » 11 ژانویه 2014, 18:09

با سلام
اخبار جدیدی در راه نیست؟
Eimin
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda323 ,W140 S500L
محل اقامت: نياوران

پست توسط Eimin » 15 ژانویه 2014, 17:52

سلام دوستان
خوبين؟!
خبري از گردهمايي نيست؟!
فكر كنم يكسالي شدا...!
حداقل به اين بهونه ماشينمونو يه تكوني بديم!!
The Best Or Nothing
نمایه کاربر
Ali Beheshti
Rebuilder
نوع خودرو: MB220 & Samand LX
محل اقامت: دولاب طهرون

پست توسط Ali Beheshti » 15 ژانویه 2016, 22:30

دو سالی شد و خبری نشد
شد حکایت از زمانِ پیش تر/ آدم کودن چو نیشِ نیشتر
می خراشد روح و جان عاقلان / هرکه عقلش بیش دردش بیشتر
کپی رایت: «علی بهشتی پور»
khademian7449
نوع خودرو: دوو ریسر GTE

پست توسط khademian7449 » 01 فوریه 2016, 03:25

سلام به دوستان
مدت خیلی طولانی بود که توی تی تی فعالیت نداشتم، اکانت قبلیم هم Sepehr1992 بود که زمان طفولیت بازکرده بودم...!!!
با آقا صادق و Ali W126 هم از نزدیک آشنا شدم، یه زمانی اگه خاطرشون باشه هم یه گردهمایی سال 89 گمونم پارک پردیسان داشتیم که داشتن همه رو میبردن پارکینگ و آخرش رفتیم مجتمع زیتون!!
بگذریم... ببخشید زیادی طولانیش کردم

خیلی وقته گردهمایی نبوده، حداقل به این واسطه ماهم بیایم کسب تجربه کنیم برای خرید و... خیلی وقته دنبال یه بنز مناسب هستم.... یه گردهمایی باشه لااقل 4تا بنز دارو باز ببینیم... 4تا میکانیکی آمار بگیریم... بخدا ثواب داره...
آقا صادق عزیز... آقامصطفی گل، پورشه911 گرامی... لطفا در پی برگزاری گردهمایی باشید چون عید نزدیکه...
قبلا یادمه عکسای یک گردهمایی رو آپ میشد به فکر گرد همایی بعدی همه بودن...

پدرم از بنز اتاقای 110 و 108 و 116 رو داشت و منم عاشق بنز و این ستاره شدم... حالا هم تصمیم دارم هرطوره یه بنز وردارم.... توی کارکرده های قبل 98 عاشق اتاقای 140 و 124 و 126 هستم و موندم چیکار کنم... دلال ها هم که پر شدن توی بازار... دنبال یه ماشین زیرپا هستم که ماشین خانواده بوده باشه... لطفا کمکم کنید
اولویت با 124 هست ، بعدش 126 مناسب و تمیز و اگر قیمت مناسب پیدا بشه رویای من 140....

پست شما ویرایش شد، قراردادن شماره تماس جهت دعوت و یا حضور در سایر شبکه های ارتباطی نظیر تلگرام ممنوع است، در صورت مشاهده پیش از ویرایش پست قطعا با شناسه کاربری برخورد خواهد شد.
ممنون از شما، روز خوبی داشته باشید / سلیمی

تبلیغ و راه اندازی شبکه های اجتماعی ممنوع است
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtop ... 1&t=104105
ارسال پست

بازگشت به “ملاقات ها و گردهمایی های کلوپ مرسدس بنز ایران”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان