کشیدن فرمان 405 به سمت چپ

ارسال پست
anonymox
شروع حركت

کشیدن فرمان 405 به سمت چپ

پست توسط anonymox » 19 آگوست 2016, 10:56

سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

من ماشینمو تازه از یکی از اشناها برداشتم بعد یکی دوبار سواری متوجه شدم فرمونش به چپ میکشه ، یعنی ولش که میکنم قشنگ اروم اروم میچرخه به چپ ،‌ بردم زیر بندی سازی چک کرد و دسته موتور رو تعمیر کرد و همه چی رو میزون کرد ولی بازم همون مشکل رو دارم ، لاستیکهای جلو و عقب رو عوض کردم بازم مشکل سر جاشه و همچنین باد لاستیک سمت شاگرد رو ۳ درجه کم کردم ولی بازم تاثیری نذاشت کسی نظری نداره که چجوری این مشکل رو رفع کنم ؟! لازم به ذکر هست که لاستیک های من ۲۰۵ پهن هانکوک هست.

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk

نمایه کاربر
me64
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mvm550-pars-gol
محل اقامت: تهران.سوهانک

Re: کشیدن فرمان 405 به سمت چپ

پست توسط me64 » 19 آگوست 2016, 11:07

anonymox نوشته شده:سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

من ماشینمو تازه از یکی از اشناها برداشتم بعد یکی دوبار سواری متوجه شدم فرمونش به چپ میکشه ، یعنی ولش که میکنم قشنگ اروم اروم میچرخه به چپ ،‌ بردم زیر بندی سازی چک کرد و دسته موتور رو تعمیر کرد و همه چی رو میزون کرد ولی بازم همون مشکل رو دارم ، لاستیکهای جلو و عقب رو عوض کردم بازم مشکل سر جاشه و همچنین باد لاستیک سمت شاگرد رو ۳ درجه کم کردم ولی بازم تاثیری نذاشت کسی نظری نداره که چجوری این مشکل رو رفع کنم ؟! لازم به ذکر هست که لاستیک های من ۲۰۵ پهن هانکوک هست.

سلام
دوست عزیزم، دسته موتور ارتباطی به جلو بندی و انحراف ماشین به چپ و راست نداره!
ماشین ضربه نداشته؟ مثلا ضربه ای که باعث آسیب دیدن شاسی و.... شده باشه؟
شما اول باید ماشین رو ببرید خدمت جلو بندی ساز تا کامل جلو بندی ماشین رو( بوش تبغ و.....) چک کنه و ببینه جلو بندی سالم هست یا خیر؟ اگر قطعه ای معیوب بود باید تعویض و تعمییر کنید و بعد از تعمییر هم باید میزان فرمان کنید حتی اگر جلو بندی سالم بود میزان فرمان رو انجام بدین حتما با دستگاه.
در نهایت اگر اینها سالم بود و این مراحل رو انجام دادید و باز هم ماشین به چپ و راست انحراف داشت باید به لاستیک شک کنید ضمن اینکه کم کردن باد لاستیک بیش از حد باعث ساییده و خرابی دیواره لاستیک میشه.
Mohammadrezaef سابق عضوشده در 2006
همه و همه کاسب شدن!! جالبه هنوز با 32 سال سن ادم ندیدم

anonymox
شروع حركت

پست توسط anonymox » 19 آگوست 2016, 11:12

ممنونم دوست عزیز ، من جلو بندی ساز و کارشناسی که بردمش به من گفتند شاسی سالمه فقط مچگی جلو یکمی ضربه خوردن صاف شده ، اما به هرکی نشون میدادم میگفتن سالمه ، حالا شما میفرمایید بازم ببرم جلو بندی ساز بدم چک کنن و بعد هم تنظیم فرمان دیجیتال ؟؟ چون تنظیم فرمان رو زیر بندی ساز برام انجام داد و میگفت همین حله اما احساس میکنم لاستیک چپم یکمی بیشتر به بیرونه تا سمت راستی !

یک سوال دیگه ایا بالانس لاستیک ها تاثیری تو کشش فرمان داره یا نه ؟

نمایه کاربر
me64
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mvm550-pars-gol
محل اقامت: تهران.سوهانک

پست توسط me64 » 19 آگوست 2016, 14:09

anonymox نوشته شده:ممنونم دوست عزیز ، من جلو بندی ساز و کارشناسی که بردمش به من گفتند شاسی سالمه فقط مچگی جلو یکمی ضربه خوردن صاف شده ، اما به هرکی نشون میدادم میگفتن سالمه ، حالا شما میفرمایید بازم ببرم جلو بندی ساز بدم چک کنن و بعد هم تنظیم فرمان دیجیتال ؟؟ چون تنظیم فرمان رو زیر بندی ساز برام انجام داد و میگفت همین حله اما احساس میکنم لاستیک چپم یکمی بیشتر به بیرونه تا سمت راستی !

سلام
منظور از تنظیم فرمان با دستگاه این هست که دیگه با میله از زیر دهنه چرخها رو اندازه نمیگیرند 2عدد دستگاه لنز دار به چرخها متصل و درجه و دهنه چرخها رو نشون میدن.
بالانس خیلی خیلی کم در انحراف تاثیر داره.
Mohammadrezaef سابق عضوشده در 2006
همه و همه کاسب شدن!! جالبه هنوز با 32 سال سن ادم ندیدم

anonymox
شروع حركت

Re: RE: Re: کشیدن فرمان 405 به سمت چپ

پست توسط anonymox » 19 آگوست 2016, 15:13

mohammadrezaef2 نوشته شده:
anonymox نوشته شده:ممنونم دوست عزیز ، من جلو بندی ساز و کارشناسی که بردمش به من گفتند شاسی سالمه فقط مچگی جلو یکمی ضربه خوردن صاف شده ، اما به هرکی نشون میدادم میگفتن سالمه ، حالا شما میفرمایید بازم ببرم جلو بندی ساز بدم چک کنن و بعد هم تنظیم فرمان دیجیتال ؟؟ چون تنظیم فرمان رو زیر بندی ساز برام انجام داد و میگفت همین حله اما احساس میکنم لاستیک چپم یکمی بیشتر به بیرونه تا سمت راستی !

سلام
منظور از تنظیم فرمان با دستگاه این هست که دیگه با میله از زیر دهنه چرخها رو اندازه نمیگیرند 2عدد دستگاه لنز دار به چرخها متصل و درجه و دهنه چرخها رو نشون میدن.
بالانس خیلی خیلی کم در انحراف تاثیر داره.
متشکرم.

Burny
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Burny » 26 مارس 2017, 10:13

لاستیهای چپ و راست رو عوض کن ببین زیاد تر میشه یا کمتر

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

ارسال پست

بازگشت به “سیستم تعلیق ؛ فرمان ؛ رینگ و لاستیک”

چه کسی حاضر است؟