ارتقای کلوپ آفرود - پیشنهادات و انتقادات

تصویر بحث و تبادل نظر در مورد Off-Road
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
toity
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: نیسان رونیز
محل اقامت: تهران
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: عكس ماشينهای 4WD اعضای سایت

پست توسط toity » 25 دسامبر 2011, 16:30

بابا جون این بچه های تیتی نمیخوان یه همایشی یه آفرودی یه چیزی بذارن ما آماتورها داریم از بین میریم.
ashnagar
پرچم زرد
نوع خودرو: پاترول6 - رونیز -206

Re: عكس ماشينهای 4WD اعضای سایت

پست توسط ashnagar » 25 دسامبر 2011, 16:55

سایت تی تی برنامه گذاشت آبان ماه.اما انقدر اطلاع رسانی بد بود که خیلیا نفهمیدن.من که هر روز سایت رو چک میکنم و آفرود لازم بودم نفهمیدم اون گوشه موشه ها یه تاپیک باز شده! اما اگه برنامه درگ یا میتینگ بی ام و یا هر چیز دیگه ای باشه سریع بنرشو میزارن که هیچی ، هدر سایت رو هم براش عوض می کنند.عوضش اینجا سریع کامنتتو پاک می کنن.به هر حال یه فرقایی هست.تی تی هم اخلاق خاص خودشو داره.
اگه برنامه ای باشه صرفا با هماهنگی خارج از سایت بین دوستان صورت میگیره.
درود
مدیریت تی تی ، نمونه ی کوچک یک دیکتاتوری
نمایه کاربر
imsi
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رونیز ناقصی دارم
تماس:

Re: ارتقای کلوپ آفرود - پیشنهادات و انتقادات

پست توسط imsi » 26 دسامبر 2011, 01:33

سلام
میدونم اینجا جاش نیست ولی بخاطر دوتا پست قبلی منم اینجا اعلام میکنم که طبق پیشگویی هایه هوا شناسی این جمعه که داره میاد هوا بسی آفرودی میباشد.
من آماده و منتظر پیشکسوتان و آماتورها از جمله خودم هستم.
ببینم این جمعه چکار میکنیدا؟
اگر هم این جمعه هیچ برنامه ایی نذاشتند هرکی که جایی سراغ داره تو تاپیک قرار ملاقاتها یا سفرهای آفرود اعلام کنه تا برای مکان رای گیری کنیم و حتما این جمعه بزنیم بیرون.
با تشکر.
نمایه کاربر
عقاب
راهنمای تور 4WD
نوع خودرو: nissan *2
محل اقامت: بر فراز البرز

پست توسط عقاب » 26 دسامبر 2011, 01:49

imsi نوشته شده:سلام
میدونم اینجا جاش نیست ولی بخاطر دوتا پست قبلی منم اینجا اعلام میکنم که طبق پیشگویی هایه هوا شناسی این جمعه که داره میاد هوا بسی آفرودی میباشد.
من آماده و منتظر پیشکسوتان و آماتورها از جمله خودم هستم.
ببینم این جمعه چکار میکنیدا؟
اگر هم این جمعه هیچ برنامه ایی نذاشتند هرکی که جایی سراغ داره تو تاپیک قرار ملاقاتها یا سفرهای آفرود اعلام کنه تا برای مکان رای گیری کنیم و حتما این جمعه بزنیم بیرون.
با تشکر.
در حال حاضر فقط ( سفرهای رسمی تیم آفرود تیونینگ تاک ) از سوی مدیران ارشد فروم مجوز داره .
قرار ملاقاتهای آفرود هم شامل قوانین قرار ملاقاتهای تیونینگ تاک هست و باید با مدیر قرار ملاقاتها هماهنگ بشه. در غیر این صورت باید در پی ام برنامه سفرتون رو تنظیم کنید.
HAMID
نمایه کاربر
shobeyr
کویر نورد
نوع خودرو: 4x4
محل اقامت: تهران- کیش

پست توسط shobeyr » 28 دسامبر 2011, 11:53

imsi نوشته شده: بابا هوا به این خوبی بیایید یه برنامه ای ردیف کنیم بزنیم بیرون. البته تنهایی آفرود رفتن هم حالی میده که نگو ولی در کنار اساتید یه چیز دیگست.
تازه اون بالا مالاها یه مسیر خفن هم کشف کردم که اگه ماشینم دیف لاک نداشت حتما امروز اون بالا گیر کرده بودم. ولی خیلی حال داد. جای همه تنبلا خالی بود.

imsi نوشته شده: راستی بیشتر بچه های تی تی خیلی تنبل شدن. بابا هوا به این خوبی یه توری برنامه یه روزه ای چیزی ردیف کنید دیگه.
بابا کف کردیم از بس تنهایی رفتم آفرود. اصلا الکی یه جا قرار بزاریم تا با بچه های جدید آشنا شیم.

سلام دوست عزیز
خوشحالم که تو همه تاپیکها دارید تبلیغ سفر میکنید ولی به این صورت درست نیست .
راستش به من یکی برخورده .
این مدت که من دارم سفر برگذار میکنم شما کجا بودید که حالا دارید با تحریک کردن و القابی مثل تنبل و ... ما را مخاطب قرار میدید . فکر کنم حتی 1 بار هم می خواستید با ما تو سفر تیم همراه بشید ، ولی ندیدیمتون .
خیلی از دوستان مثل اتفاقی که برای شما افتاد هستند که با من و حمید هماهنگ میکنند و در آخر خبر میدند که ماشینمون خراب شده . دقیقا مثل همین پست شما .
پس : گر صبر کنی ... یا : جوجه را آخر ...
imsi نوشته شده:سلام
جای من خیلی خالی بود میدونم
نمیدونم چرا هر وقت از قبل برای یه برنامه کارامو ردیف میکنم یه مشکلی پیش میاد.
بخاطر 5سانت شیلنگ آب بخاری نتونستم بیام. حیف.
ایشالله دفعه بعدی.

دوستان میتونند با اعضاء در پیغام خصوصی ، شماره تلفن ردو بدل کنند تا آخر هفته یه سفر آفرود داشته باشند .
امیدوارم تو سفر بعدی تیم تیونینگ تاک شرکت کنید .
موفق باشید .
نمایه کاربر
imsi
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رونیز ناقصی دارم
تماس:

پست توسط imsi » 28 دسامبر 2011, 20:57

سلام
من از همه اعضاء و بخصوص مدیران و پیشکسوتان بخاطر جسارتم معذرت می خوام.
حقیقتش من از بابت نبودن برنامه یک روزه در روزهای جمعه تو TT دلخور بودم همین. حالا یک روز رو نمیشه بهش گفت برنامه ولی حداقل هر کی دوست داره دسته جمعی بره بیرون یه ندایی بده.

به امید دیدار و استفاده از تجربیات استاد بزرگ جناب کاپیتان شبیر کویر نورد در تور مرنجاب.
نمایه کاربر
navidomid
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: کایرون
محل اقامت: اصفهان

پست توسط navidomid » 29 ژانویه 2012, 20:06

دوستان من تازه عضو tt شدم و واقعا آفرود لازم هستم.
ولی متاسفانه اصلا مشخص نیست که کجا و چه جوری قرار ملاقات ها و گردش ها گذاشته میشه.
امیدوارم مدیران کلوپ کمی بیشتر به این مسئله توجه کنند.
نمایه کاربر
yadi
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: jeep wagoneer

پست توسط yadi » 29 ژانویه 2012, 21:44

دوست گرامی
تا اونجا که من می دونم برگزاری تور افرود جزو وظایف تعریف شده ttنیست....
تا بحال هم چندین برنامه عمومی به همت بزرگان قوم برگزار شده...ولی به علت استقبال زیاد دوستان و محدودیت های موجود در جامعه که استقبال عمومی از هر چیز جای سوال پیش میاره...ترجیح داده میشه که دوستانی که با هم نزدیکی بیشتری دارند تورهای خصوصی تری برگزار می کنند و لطف می کنند گزارشش رو به عموم میدن....
شما هم میتونید تقاضای همراهی و نوع ماشینتون و تجربتون رو به افراد حرفه ای این فروم بدید و ان شا الله تو سفرهاشون باشید....
ضمن اونکه واقعا همگن بودن گروه(چه از لحاظ اخلاقی..چه از لحاظ ماشین و تجهیزات...و چه از لحاظ تجربه)لذت و موفقیت سفر رو چند برابر میکنه....
موفق باشید
نمایه کاربر
عقاب
راهنمای تور 4WD
نوع خودرو: nissan *2
محل اقامت: بر فراز البرز

پست توسط عقاب » 31 ژانویه 2012, 03:02

navidomid نوشته شده:دوستان من تازه عضو tt شدم و واقعا آفرود لازم هستم.
ولی متاسفانه اصلا مشخص نیست که کجا و چه جوری قرار ملاقات ها و گردش ها گذاشته میشه.
امیدوارم مدیران کلوپ کمی بیشتر به این مسئله توجه کنند.
سعی میشه در هر فصلی حد اقل یک قرار آفرود برگزار بشه. این قرار ها در قالب ( سفر N ام تیم آفرود تیونینگ تاک ) برگزار میشه که گزارشهای اختصاصی آن در قسمت ( ملاقات و گزارش) در دسترس هست. خیلی از دوستان در این سفرها با هم آشنا میشن و قرارهای خصوصیشون رو ترتیب میدهند.
البته توضیحا عرض کنم منطورم از (حداقل یک قرار آفرود در یک فصل ) این نیست که سایت در این زمینه ملزم به این کار باشه. اگر شرایط جور باشه که چه بهتر. جور نباشه توی همین قرارهای خصوصی کلی تجربیاتمون اضافه میشه. شما هم میتونید منتظر یک برنامه عمومی که در تاپیک مربوطه اعلام میشه باشید در غیر این صورت میتونید با دوستانی که در تاپیک ( سفرهای آفرود) فعالیت میکنند در پی ام صحبت کنید
HAMID
نمایه کاربر
93Siro
متخصص فنی خودرو

پست توسط 93Siro » 23 فوریه 2012, 12:41

درود.

حمید خان 1 مقدار حکایت تاپیک های خودروهای افرود دو گانه ای هستش. 1 سری از ماشین ها هستن مثل پاترول و رنجرور که تو هم تا کلوپ افرود تاپیک دارن، هم به تعداد گزاف تو کلوپ نیسان و روور، لندکروز و پاجرو هم شامل این دسته هستن.
1 سری دیگه هستن مثل رونیز که تو کلوپ ژاپنی ها هست، در صورتی که با توجه به قابلیت های مشابهش به ماشین هایی که براشون تو کلوپ افرود تاپیک داریم، جاش تو کلوپ افرود هستش در نظر بنده.
خلاصه 1 مقدار اگه نظم کلی به این تاپیک ها داده بشه خیلی بهتر میشه.

خیلی مخلصم.
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ Off Road”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان