نظر در مورد ايران روورiran rover

تصویر بحث و تبادل نظر در مورد Off-Road
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
Dara_az
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 تیپ 5
محل اقامت: تهران - ولنجک

Re: نظر در مورد ايران روورiran rover

پست توسط Dara_az » 31 ژانویه 2010, 08:56

Arad4wd نوشته شده:کار این شرکت مفت نمیارزه ، من ماشینمو دادم که صندلیها را عوض کنند و سپره جلو و گارد و پروژکتور نصب کنند ، اما بعد از تموم شدنه کار، سیستمه برق ماشینه من منهدم شد ، یک جفت باند ۶۹۷۵ من رو سوزوندن ، آمپلی فایر چراغش قرمز شد ! و یک دونه دوره موتور جدا که نصب کرده بودم اونم سوخت .... کنسول وسط هم ۱% ستاندارد نیست و بعد از نصب باید دنده هارو مثله مینیبوس عوض کرد (از بالا ) چون ارتفا کنسول از دسته دنده خیلی بالاتر هست ... صندلی ها هم فقط یک کم خوشگلن و از راحتی و ستاندارد خبری نیست .... تازه اینا که خوبه روزی که ماشینو بهم تحویل دادن دیدم پلاک سپره جلو نیست! جویا شدیم ببینیم کجاست ، دیدیم دوستان انقد حرفه ای کار میکنن یادشون رفته پلاکو از سپره قبلی باز کنن ( اگه صوتی زیاد داشتم شرمنده از translation گوگل استفاده کردم)
....
دوست عزیز arad4wd حتما کارشناسان و متخصصین خبره ایران روور فراموش کردند یا نمیدونستند که برای جوشکاری روی ماشین اول باید سر باطریا باز بشه و سپس هم یک اتصال به زمین (earth) هم برقرار بشه جهت تخلیه بارهای الکتریکی ! :wink: اما من که هیچ جوره نمیتونم خودمو راضی کنم که کار ماشینو بدم دست این عزیزان و کارشناسان !
جناب ghazarian من منکر این نیستم که کار خوب هم انجام میدن اما خوب اونجوری که من از صحبت های شما متوجه شدم کاری که برای شما دارن انجام میدن (یا انجام دادن) حتما حتما چیزی بوده که شما ازشون خواستید و اجراشم به نحوی بوده که شما خواستید . پس اگر هم اینکار تمیز و خوب در اومده باشه باید به اسم شما نوشت نه ایران روور .چون مطمئن باشید اگه کار رو بزارید به عهده خودشون وقتی ماشینو تحویل بگیرید میبینید که اصلا اون چیزی که مد نظر شما بوده انجام ندادن . خوب این ایده و نظارت رو شما هرجای دیگه ای میتونستید ارائه بدید و کار رو شما به هر جای دیگه ای هم میتونستید سفارش بدید و با نظارت خودتون کار رو با کیفیت مورد پسندتون تحویل بگیرید (که مطمئن باشید حتی با قیمت کمتر و کیفیت بهتر از کار ایران روور انجام میشد) در هر صورت من نمیتونم به این اقایون بگم کارشناس یا متخصص ! به قول معروف سیستم کاری این شرکت از نظر من همون سیستم کار گاراژیه ، اما تحت ویندوز :wink:
نمایه کاربر
sascovach
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Pazhan V6

پست توسط sascovach » 31 ژانویه 2010, 21:46

دوستان کسی میتونه تو سایت ایران رور بره؟ برای من که درست باز نمیشه :da:
نمایه کاربر
ممل
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پژو 405 - پاترول Z24
محل اقامت: کرج

پست توسط ممل » 31 ژانویه 2010, 22:11

sascovach نوشته شده:دوستان کسی میتونه تو سایت ایران رور بره؟ برای من که درست باز نمیشه :da:
برای باز کردن سایت ایران روور حداقل نیاز به پهنای باند 10 گیگ داری برادر ! :wink:
نمایه کاربر
Ghazarian
مدیر پیشین

پست توسط Ghazarian » 01 فوریه 2010, 08:42

sascovach نوشته شده:دوستان کسی میتونه تو سایت ایران رور بره؟ برای من که درست باز نمیشه :da:
سلام جناب sascovach عزیز

بله، نمیشه بازش کرد.... ظاهرا مدتیه که اینطوریه
البته قبلا هم متاسفانه بخاطر طراحی سنگین سایت، به کندی میشد load کرد!
....جناب ghazarian من منکر این نیستم که کار خوب هم انجام میدن اما خوب اونجوری که من از صحبت های شما متوجه شدم کاری که برای شما دارن انجام میدن... حتما چیزی بوده که شما ازشون خواستید و اجراشم به نحوی بوده که شما خواستید . پس اگر هم اینکار تمیز و خوب در اومده باشه باید به اسم .... نوشت نه ایران روور...
جناب Dara_az سلام

بله همینطوره! طرحی که من دادم کاملا از الگوی خارجی اقتباس شده و ایران روور انصافا داره جزء به جزء روش بطور دقیق کار می کنن.

خب من هم همین رو میگم که دقیقا ایران روور با تاکید و نیاز مشتری (و البته متقبل شدن هزینه های اضافی از جانب مشتری) کار رو به خواست مشتری به اجرا در میاره (حداقل تجربه من از اینا اینطوریه)
نمایه کاربر
خان خان
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پاژن (چوباکا)
محل اقامت: تهرانستان

پست توسط خان خان » 15 مارس 2010, 03:47

میشه لطفا عکس گارد های ساخت ایران روور رو اینجا قرار بدید
نمایه کاربر
mostafa stat
دنده 1
نوع خودرو: 4WD
محل اقامت: ایران

پست توسط mostafa stat » 19 مارس 2011, 17:41

کسی هم که به این تاپیک سری نمیزنه، دست دوستان واقعا درد نکنه در مورد ایران روور یه اطلاعاتی بدست آوردیم
حالا نوبتی هم که باشه نوبت صحرا نوردان هست
صحرا نوردان هم مثل کارگاه دلفان آفرود هست یعنی تجهیز تخصصی خودروهای دو دیفرانسیل
کسی تا حالا اسمش رو شنیده ؟ کارش رو دیده چه جوریه؟
واسه اینکه تبلیغ هم نشه و این پست پاک نشه فقط بگم که جاجرود هست
من یه کوراندو سفید رنگ تو نیاوران دیدم که خیلی خفن لیفت کرده بود تایر کوپر 33 اینچی انداخته بود زیر کوراندو به این کوچیکی ازش که سوال کردم گفت این کار رو صحرا نوردان انجام داده
حالا نظر دوستان عزیز رو می خواستم در مورد صحرا نوردان
نمایه کاربر
mostafa stat
دنده 1

پست توسط mostafa stat » 20 مارس 2011, 18:12

عکسش خیلی به طور اتفاقی تو همین سایت پیدا کردم فک کنم خودشه

تصویر

تصویر
OC.Sina
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: شیطان بزرگ

پست توسط OC.Sina » 30 ژوئن 2011, 15:04

هفته پیش رفته بودیم برای پرادو لوازم بگیریم، صاحب ماشین گیر داد بریم ایران روور. 1 دست پرژکتور میخواستن بندازن بهمون، قضایایی پیشومد که خرید انجام نشد، رفتیم یک جای دیگه که اوونم معروفه تو گرونفروشی همون ست رو 150 تومن ارزونتر گرفتیم.

قیمت هایی که میگن واقعا خنده دار هستش.
نمایه کاربر
mostafa stat
دنده 1

پست توسط mostafa stat » 30 ژوئن 2011, 15:38

OC.Sina نوشته شده:هفته پیش رفته بودیم برای پرادو لوازم بگیریم، صاحب ماشین گیر داد بریم ایران روور. 1 دست پرژکتور میخواستن بندازن بهمون، قضایایی پیشومد که خرید انجام نشد، رفتیم یک جای دیگه که اوونم معروفه تو گرونفروشی همون ست رو 150 تومن ارزونتر گرفتیم.

قیمت هایی که میگن واقعا خنده دار هستش.
150 هزار تومن رو یه ست پرژکتور :shock: امان از ایران رور :???:
کجا (یه جای دیگه) ؟
OC.Sina
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: شیطان بزرگ

پست توسط OC.Sina » 30 ژوئن 2011, 19:49

مصطفی جان انصافا ست پر پیمونی هست، 2 تا پرجکتور رو سپر، 5 تا هم رو سقف مارک هلّا که تو ایران روور مارک هلیا دیده شد. :-(

مغازه هم نام نمیبرم که تبلیغ معکوس نشه، یه مرکز به قول بچه ها اسپرت سنتر تو نوبنیاد.( هیچ کس هم نفهمید کجا رو میگم :smile: )
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ Off Road”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان