سیم کشی ساعت پژو

ارسال پست
bahador69
نوع خودرو: مشخص نشده!

سیم کشی ساعت پژو

پست توسط bahador69 » 04 ژوئن 2017, 18:42

ساعت ماشینم از روزی که گرفتم خاموش بود،تصمیم گرفتم درست کنم،
اول فیوزش رو عوض کردم ،دیدم مشکل از اون نیست،بعد ساعت روز باز کردم تست گرفتم دیدم سالمه ، بخش کنار جاپایی رو باز کردم دیدم اصلا سیسمش به جایی وصل نیست،
الان من این سیم رو به کجا باید وصل کنم!!!!!!!! برق رو باید مستقیم از جعبه فیوز بگیرم؟
farid_my1
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 405,2000cc, رانا
محل اقامت: مشهد

Re: RE: سیم کشی ساعت پژو

پست توسط farid_my1 » 05 ژوئن 2017, 19:43

bahador69 نوشته شده:ساعت ماشینم از روزی که گرفتم خاموش بود،تصمیم گرفتم درست کنم،
اول فیوزش رو عوض کردم ،دیدم مشکل از اون نیست،بعد ساعت روز باز کردم تست گرفتم دیدم سالمه ، بخش کنار جاپایی رو باز کردم دیدم اصلا سیسمش به جایی وصل نیست،
الان من این سیم رو به کجا باید وصل کنم!!!!!!!! برق رو باید مستقیم از جعبه فیوز بگیرم؟
میتونی برق ساعت رو از مثبت دایم پخش برق بگیری.همونی که وقتی ماشین خاموشه هم برق داره.برق چراغشو از مثبت سوییچ بگیر که با روشن شدن ماشین چراغش روشن بشه
اگه قرار باشه یک نکته به فرزندم یاد بدم اینه که توی زندگیت بگرد و ببین از چی بیشتر میترسی, با تمام توان دنبال همون برو
bahador69
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: سیم کشی ساعت پژو

پست توسط bahador69 » 05 ژوئن 2017, 20:17

یعنی از زرد و قرمز پخش ؟
نمایه کاربر
SIALEX
دنده 1
نوع خودرو: SE@92,i20-2017

پست توسط SIALEX » 06 ژوئن 2017, 12:55

برق دائمی که مربوط به حافظه ی ساعت میشه باید از سیم زرد پخش گرفته بشه و برق مربوط به نمایشگر را از برق قرمز پخش که با باز شدن سویچ برق دار میشه و اگر ساعت دارای دیمر هست ، باید به سیم (احتمالا آبی یا سبز ) پخش یا سیم برق لامپ کنسول وسط وصل شود که همزمان با روشن شدن چراغها شدت روشنایی ساعت را برای دید بهتر راننده در شب هنگام رانندگی ، کم کند.
به بعضی ها باید گفت برای حل مشکلات مربوط به گاری خود به تاپیک مخصوص گاری ها و درشکه ها مراجعه کنید ...
نمایه کاربر
پویا2933
شروع حركت
نوع خودرو: رانا
محل اقامت: kermanshah

پست توسط پویا2933 » 22 نوامبر 2017, 20:27

سلام خدمت دوستان
یه ساعت پژو پارس استوک گیر آوردم نمیدونم دماسنج داره یا نه چون با اون مدل های که روی داشبورد قدیمی بودن فرق داره :who:
لطفا اگه کسی اطلاعاتی از نحوه اتصال دماسنج به این ساعت داره بگه خیلی ممنون
http://uupload.ir/files/oz3t_۲۰۱۷۱۱۲۲_۱۵۵۲۴۱.jpg
تند رفتن نشد مردی شرط آن است که برگردی!
ارسال پست

بازگشت به “سیستم های برقی خودرو”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان