طرح شکایت از میلاد 4 مدیر سمند

شکایات از کاربران و مدیران و پیگیری اخطارها
قفل شده
نمایه کاربر
SIALEX
دنده 1
نوع خودرو: SE@92,i20-2017

طرح شکایت از میلاد 4 مدیر سمند

پست توسط SIALEX » 30 ژوئن 2018, 15:28

مدیریت کل سایت . با عرض سلام
احتراما به اطلاع میرساند با سیاست های مدیریتی غلط رخ داده از سمت مدیر تالار سمند و عدم مهارت و توانایی ایشان در کنترل بحث های علمی و غیر علمی انجام شده در تالار سمند و انجام قضاوت ها و تشخیص های ناعادلانه ، برخی از کاربران فعال و دلسوز این تالار رنجیده خاطر گشته و فعالیت خود را در این فروم قطع کرده اند . اکنون سوالات بسیاری از کاربران در این تالار بدون پاسخ و ناتمام مانده و کاربرانی که به جای فعالیت در این فروم به بحث و جدل میپرداختند هم دانش کافی یا حوصله برای فعالیت ندارند .
سیاست غلط از جانب مدیریت تالار منجر به سوت و کور شدن این تالار شده و تالار سمند تیونینگ تاک دیگر مثل گذشته مشهور و پرطرفدار نیست و کاربرنماهای سایبری به درج مطالب غرض ورزانه در تاپیک و در امضاهای خود میپردازند .
آیا واقعا به پایان عمر مفید تیونینگ تاک رسیده ایم ؟ آیا تصمیمی ندارید ؟
به بعضی ها باید گفت برای حل مشکلات مربوط به گاری خود به تاپیک مخصوص گاری ها و درشکه ها مراجعه کنید ...
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

Re: طرح شکایت از میلاد 4 مدیر سمند

پست توسط علي پارسی » 03 ژولای 2018, 05:25

سپاس از توجه و عنوان انتقاد جنابعالی در خصوص انجمن سمند

در خصوص نحوه برخورد و همچنین عدم فعالیت برخی از کاربران، قوانینی در زمینه فعالیت کاربران تعیین و وضع شده که به واسطه این قوانین فارغ از هر درجه و سمت و میزان فعالیتی، تمامی اعضا اعم از کاربران عادی و یا مدیران موظف به مطالعه مفاد و رعایت این قوانین میباشند، بدیهی است عضویت در این انجمن به منزله پذیرفتن قوانین میباشد لذا در صورت رفتار خارج از قوانین، صرف نظر از نام مدیر تعیین شده برای هر یک از انجمن ها، تمامی مدیران موظف به اعمال قوانین بدون در نظر گرفتن رتبه اعضا میباشند. تمامی کاربران در این انجمن دارای حقوق یکسانی میباشند و رفتار و اعمال قوانین توسط مدیران در خصوص برخورد با تمامی کاربران میبایستی یکسان و به یک نحو باشد. بنابراین مادامی که هر یک از کاربران مطابق این قوانین که پیش تر و به هنگام ثبت نام تمامی مفاد آن را پذیرفتند خارج از چهارچوب این قوانین رفتار کنند با توجه به سوابق کاربران (میزان تذکرات دریافتی، یادداشت های مدیران در خصوص فعالیت کاربران و ..) با محدودیت هایی مواجه خواهند شد که ادامه فعالیت کاربران از دو حالت خارج نیست: 1) پذیرفتن قوانین و احترام به حقوق سایرین و رعایت قوانین در صورت تمایل به فعالیت در این فروم 2) عدم فعالیت در این انجمن

یادداشت شما در بخش مدیران عینا منتقل شد و فعالیت مدیر این بخش و همچنین کاربران این انجمن (انجمن سمند) توسط بنده و یکی دیگر از مدیران در آینده رسد خواهد شد.

تاپیک قفل نخواهد شد تا در صورت عدم رضایت سایر کاربران، سایرین نیز امکان ارائه انتقادات خود در این زمینه را داشته باشند.
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
نمایه کاربر
milad IV
مدیر کلوپ سمند و دنا
نوع خودرو: E2 _ SAMI
محل اقامت: IRAN 53-13

پست توسط milad IV » 06 ژولای 2018, 15:43

سلام خدمت عزیزان
با تشکر از پست جناب سلیمی عزیز
جناب سیاوش عزیز ، آِیا بنده باعث عدم فعالیت سهیل عزیز شدم یا رفتار یه سری از کاربران ، بنده تا جایی که یاد دارم به سهیل عزیز یاد آور شدم که در تاپیک روغن موتور شرکت نکنه و حرفی از عدم فعالیت کلی ایشون نزدم ، اینکه خودشون الان فعالیت ندارند قطعا به تصمیم خودشون بوده و حرف بنده در این موضوع دخیل نبوده و نخواهد بود
عدم مهارت را شما چه ارزیابی می کنید...؟ اینکه بنده تو بحث ها شرکت نمی کنم یا پست حذف می کنم میشه عدم مهارت بنده ، شما به سری به پست های بنده بزنید بنده از سال 90 اینجا فعالیت داشتم و اون زمان که اینجا تازه موتور EF7 تازه داشت جای خودشو باز میکرد کاربران را راهنمایی می کردم چه موتوری چه گیربکس و .... ، بعد از اون هم در لباس کاربر عادی فهرست تدوین کردم چون واقعا کسی این کار را انجام نمیداد و واقعا وقت گیر بود یادمه حدود 7 روز ی فهرست طبقه بندی کار برد ، از اون به بعد کلی فایل و فیلم در مورد موتور EF7 , و سایر موتور ها و همچنین راهنمایی تعمیراتی آپلود کردم که در قسمت کتاب خانه موجود است ، لابد باید روی سی دی می فروختم به کاربران تا توانایی یا عدم توانایی بنده ثابت بشه .
خود شما جناب سیاوش بنده چند وقتی بود که آنلاین نبودید ، چون من گاهی وقتا با ایدی مدیریت وارد نمیشم و به صورت مهمان روی پست های نظارت دارم ، تا جایی که یاد دارم شما مدتی بود نه پستی داشتید و نه فعالیتی ، حالا چی شده شما یهو دوباره فعال شدید و به صورت خود جوش این تاپیک را ایجاد کردید خدا داند....
از بعضی از حرفاتون اگه کسی ندونه اینجود برداشت میکنه ، که من به کاربران حقوق میدادم که اینجا فعالیت کنند و حقوقشون که عقب افتاده فعالیتون کم شده و اینجا سوت و کور شده ، ببنید شما خودتون با توجه به گفته ی خودتون قبلا فروم داشتید ، و میدونید که مدیرت یک فروم چقدر سخته و من مدیر یا شما ی مدیدر بیشتر وقتمون صرف نظارت بر پست ها میشه واقعا انجمن سمند نظارت سختی داره چون پست های زیادی ارسال میشه...
به نظر بنده که فعالیت انجمن سمند تقریبا خوبه این که یک کاربر فعالیت نداشته باشه نمیشه گفت فعالیت انجمن کم شده شاید اگر فعالییت انجمن سمند را 100 در نظر بگیریم الان شده 80 درصد ...
واقعا شما بعد چند ماه که انلاین شده اید یک روزه به این نتیجه رسیده اید فعالیت انجمن کم شده ....
خب اینکه پست ها بی جوابه چرا شما در حد اطلاعاتتون جواب نمیدید...؟ بنده که به گفته ی شما دانش فنی ندارم و قطعا نباید جواب بدم ..!!!!؟؟؟
جناب سیاوش خود شما را بنده بارها و بارها باید بن می کردم ولی این کار را نکردم ... در اکثر پست هاتون کاربران دیگر را به مسخره می گرفتید و اکثرا با گوش و کنایه حرف میزدید ، تعدادی از کاربران به بنده پی ام زدند که شما را بن کنم ، پیام هاشون موجوده ، میخوام برا کسی دشمن درست نکنم و گرنه نقل قول می کردم ولی بنده چشم پوشی کردم
و این سوال پیش میاد شما به عنوان یک کاربر به وظیفه ی خود عمل کردید طبق قوانین ، که بنده هم ملزم به رعایت اون باشم...؟
من تا جایی که یادمه تعداد پست های که از شما گزارش شده ، زیاد بوده . بنده هاید کردم .
و در آخر اینکه جناب سیاوش عزیز حرف حساب شما چیه ، اینکه جناب سهیل فعالیت ندارند....؟ یا اینکه اینجا بنده مدیریت دارم ...؟
و اینکه اگه به حرفای بنده شک دارید تعدادی از پست های هاید شده شما را ضمیمه ی اینجا کنم ..؟
نمایه کاربر
SIALEX
دنده 1
نوع خودرو: SE@92,i20-2017

پست توسط SIALEX » 09 ژولای 2018, 14:35

با سلام ، اول از همه عرض کنم که در این لحظه بودن یا نبودن یا حضور یا عدم حضور جناب سهیل برای من هیچ اهمیتی ندارند و نداشته ، ولی باعث و بانی بازار داغ و پر بازدید تالار سمند اطلاعات و صبر و حوصه ی ایشان بود .
اینکه خودشون الان فعالیت ندارند قطعا به تصمیم خودشون بوده و حرف بنده در این موضوع دخیل نبوده و نخواهد بود
خیر ؛ آخرین باری که یادمه ایشان را رنجاندید به این دلیل بود که در میان بحث بین کاربران شما ناگهان از راه رسیدید و علیرغم اینکه دیدید بحث حیثیتی شده به جای اینکه از کاربرانی که فقط برای بحث کردن و مخالفت و حاشیه سازی به تالار سمند مراجعه میکردند خواهش کنید که به اینجا نیایند از جناب سهیل خواستید که به اینجا نیایند و من به جای شما از طرز رفتارتان خجالت کشیدم .
بنده از سال 90 اینجا فعالیت داشتم و اون زمان که اینجا تازه موتور EF7 تازه داشت جای خودشو باز میکرد کاربران را راهنمایی می کردم چه موتوری چه گیربکس و ....
چه فرقی میکنه ، هرچند موضوع مورد بحث ما سوت و کور شدن تالار سمند و صرفا انتقاد من به شما "یک مدیر بی مدیریت و بی سیاست" است ، الان خودتان اذعان کردید که فعالیت شما صرفا ایجاد یک طبقه بندی و آپلود مطالب علمی بوده است و امروزه هم برای همه ی کاربران تالار سمند مشخص و واضح است که فعالیت روزانه ی شما نهایتا ادغام کردن پست های متوالی و ویرایش یا هاید کردن پست های تبلیغاتی و گزارش شده است . بعنوان مثال اگر پستی یک هفته بدون پاسخ مانده باشد شما دست به قلم نمیبرید تا پاسخ آن کاربر را بدهید .
راستی تبریک ! شما در دو روز گذشته مبلغ دو عدد پست ارسال کردید !
میلاد جان ، من خودم فروم داشته ام و این را میدانم . بعله ، مدیر بودن الزاما به معنای از همه بیشتر فعالیت کردن نیست و این طرز فکر خیلی غلط از قدیم بوده که هر کاربری را که بیشتر فعالیت میکرده را مدیر میکردند ولی شما هم دیگه ، نقطه ی مقابل تشریف دارید . اگر پست نمیگذارید لااقل سیاست داشته باشید . شما صورت مسئله را پاک کردید که شبها کمتر مجبور باشید به جر و بحث ها پاسخ بدهید و کمتر پست های خلاف قوانین را ویرایش یا هاید کنید . شما مسئله را حل نکردید بلکه مسئله ای (رکود) را به مسایل اضافه کردید . این یعنی بی سیاستی .
خود شما جناب سیاوش بنده چند وقتی بود که آنلاین نبودید ، چون من گاهی وقتا با ایدی مدیریت وارد نمیشم و به صورت مهمان روی پست های نظارت دارم ، تا جایی که یاد دارم شما مدتی بود نه پستی داشتید و نه فعالیتی ، حالا چی شده شما یهو دوباره فعال شدید و به صورت خود جوش این تاپیک را ایجاد کردید خدا داند....
چقدر جالب ، که حق خودتان میدانید بدون اکانت از انجمن بازدید کنید ولی حق ما نمیدانید .
جهت اطلاع از همان روزی که اون اتفاق افتاد تصمیم گرفتم قبل از اینکه به خودم هم بی احترامی بشود از فعالیت دست بکشم . خب طبیعتا اگر همان روز ها اعتراض میکردم بحث داغ بود و همان کاربران خرده بگیر مجددا برمیگشتند و ادامه ی بحث را پی میگرفتند .
میخواهید بدانید خدا چه داند ؟ خدا این را داند ، من صبر کردم تا پیشبینی خودم به واقعیت بپیوندند تا این بار مستدل و مستند بیام و شیوه ی مدیریتی شما را مورد انتقاد قرار بدهم .
خیر ما یک روزه به این نتیجه نرسیدیم . چند ماه در کمال سکوت نظارت کردیم و مسیر اشتباه طی شده را رصد کردیم . از علی آقای سلیمی بخواهید تا اطلاعات مربوط به حضور کاربر میهمان با همین آی پی را بر روی مرورگر کروم مشاهده کند . ما متاسفانه آی پی مون ثابته و نمیخوایم و نمیتونیم مولتی اکانت باشیم .... ولی زود به زود آنلاین میشیم .
خب اینکه پست ها بی جوابه چرا شما در حد اطلاعاتتون جواب نمیدید...؟
چون مرام شما اینست که با افراد زحمتکش اینطوری برخورد میکنید . نمیدونم میلاد جان میفهمی یا خودتو میزنی به اون راه ، همه ی کاربران مثل آقا سهیل فکر نمیکنند . همگان عبادت را خدمت به خلق نمیدانند . همگان زکات علم را آموختن نمیدانند ولی اینکه یک مدیر بی سیاست چنین کاربری را از دست بدهد قابل قبول نیست .

میلاد جان نمیبینی کاربران آشوب گری که در سمند فقط دعوا میکردند الان نیستند ؟ حتا در 405 هم نیستند ! اخیرا که در تاپیک تسمه تایم آن مطالب را نوشتم ، خودتان دیدید که کاربری که مدتها بود فعالیت نمیکرد حتا شناسه ی کاربری خود را از دست داده بوده با اکانت جدید و با 6 عدد پست اومده از آن دوران دفاع میکنه ولی کسی نیست ازش بپرسه تا حالا کجا بودی ؟ ولی شما از من میپرسید که تا حالا کجا بودی ؟؟!!
آیا همچنان درخواست کاربران از جناب سهیل را نمیبینید ؟ اونها هنوز نمیدانند ایشان در اعتراض به رفتار ناشایست شما و سوء مدیریت شما قهر کرده اند .
جناب سیاوش خود شما را بنده بارها و بارها باید بن می کردم ولی این کار را نکردم ...
بفرما بکن ! شما که بجز دیکتاتوریزم و سوء استفاده از قابلیت های مدیریتی کار دیگری نمیکنید .
در اکثر پست هاتون کاربران دیگر را به مسخره می گرفتید و اکثرا با گوش و کنایه حرف میزدید ، تعدادی از کاربران به بنده پی ام زدند که شما را بن کنم ، پیام هاشون موجوده ، میخوام برا کسی دشمن درست نکنم و گرنه نقل قول می کردم ولی بنده چشم پوشی کردم
هنوز هم همینطوره و خواهد بود . کودکانی که خودروی پدرشان را برمیدارند و در مورد آن در تاپیک مطلب مینویسند هیچ فرقی با شاخ های 15 ساله ی اینستاگرام ندارند . آنها خودشان را پشت موس و کیبورد پنهان کرده و فکر میکنند میتوانند سایرین را گول بزنند .
طرف اومده و تجربه ی خودش را از مراجعه به معاینه فنی مطرح کرده و یک تنه به نتیجه گیری رسیده و رای نهایی داده . بعد از کلی بحث و تناقض با کاربران به این نتیجه رسیده که باید از اول بیاد و بگه اینها تجربیات تعریف شده ی شخص دیگری بوده که فقط قسمتهای خاصی را تعریف کرده و کل ماجرا این نبوده ! شما نباید با این کاربر برخورد کنید که به گسترش شایعات میپردازه ؟ کاربران باید با این افراد برخورد کنند ؟ یا مدیر بی مدیریت ؟
آقای میلاد خان به هر کسی میخوای بگی بگو ، این موضوع بو داره که طرف تا دیروز در همه ی بحث های ماشین اعم از موتوری و بدنه و اتاق و احتراق و انتقال قدرت شرکت میکرده و فعال بوده و قاطعانه مخالفین را میکوبیده ولی ناگهان یک روز میاد و در مورد بازی کردن عقربه های دور موتور در حالت درجا سوال می پرسه . من اگه یک مدیر واقعی بودم به مجازی بودن اون کاربر شک میکردم ولی شما بعنوان مدیر فقط چک میکنید که پست ها متوالی نباشند و هر وقت که دیدید زحماتتان زیاد شده قلع و قمع میکنید و میرنجانید
تعدادی از کاربران به بنده پی ام زدند که شما را بن کنم
میدونم کدوم کاربران را میفرمایید ، همونهایی که الان فعالیت نمیکنند یا فعالیتشان کپی پیست مطالب تایپ شده توسط آقا سهیل ( و چند مورد هم از مطالب خودم را دیدم که با نام خودشان تکثیر میکنند) بوده است . خیلی جالبه ! یه بنده خدایی اومد و موقعیت عقربه آمپر آب را با پهنای چوب کبریت مثال زد . حالا هر کی از راه میرسه همون اصطاح را به کار میبره ! یا مثلا استفاده از اصطلاح کش اومدن سیم کلاج .
آقا میلاد ما بچه نیستیم . از کلمه ای که بکار میره میفهمیم کل مطلب از کجا اومده . شما هم اگر مدیر بودی میفهمیدی کی با کیه و کی چی از کجا دزدیده .

توصیه میکنم قبل از هر چیز به این موضوع فکر کنید که نهایتا همه چیز در دنیای مجازی اتفاق افتاده . بالاخره تکلیف ما را روشن کنید ، وقایع رخ داده در دنیای مجازی را باید جدی گرفت یا نباید جدی گرفت ؟ اگر همه چیز شوخی است پس چرا بعضی موقعها بعضی ها سر اطلاعات خودشان غیرتی میشوند . اگر همه چیز جدی است پس چرا با یک نفر آنقدر غیر محترمانه و موذیانه برخورد میکنید که میرنجد و میرود . آیا واقعا بی احترامی میکنید؟ یا شوخی میکنید ؟

و اینکه اگه به حرفای بنده شک دارید تعدادی از پست های هاید شده شما را ضمیمه ی اینجا کنم ..؟
یه شرط داره ، کل پست های هاید شده را ضمیمه کنی نه فقط جوابیه ی من در حمایت از جناب سهیل و در پاسخ به آن نوجوان سایبری را .
اگر کسی در پاسخ به یک بحث علمی به جای استدلال علمی از گرما و محرومیت و اوضاع اقلیمی استان محل سکونتش صحبت میکنه باید پاسخ رفتارش را بشنوه .

اگر کسی مطالب من را به اسم خودش کپی میکند و شما ساکت نشسته ای (چون مدیر نیستی) من میام و جوابش را میدهم و چون باز هم مدیر نیستی مطالب من را هاید میکنی .
ما که از آشکار کردن مطالبمان هراسی نداریم .
تازه داریم یاد میگیریم که مثل سایر کاربران مجازی باشیم . این اکانت نشد یه اکانت دیگه میسازیم ! قبلا هم در پیام خصوصی به شما در مورد اینکه این راه مناسبی برای کنترل تنش های بوجود آمده در تالار سمند نیست هشدار داده بودم . یادتان هست گفتم بایستی این مشکل از ریشه برطرف شود وگرنه کاربران موتی اکانت بیشتر میشوند و بحث روغن موتور هرگز تمام نخواهد شد . شما بحث را تمام کردید ولی به قیمت رکود و سکوت . شما این بحث را با بی مدیریتی تمام کردید .
در آخر اینکه جناب سیاوش عزیز حرف حساب شما چیه ، اینکه جناب سهیل فعالیت ندارند....؟ یا اینکه اینجا بنده مدیریت دارم ...؟
حرف آخر من اینست که تیونینگ تاک دیگر مثل قدیم نیست . خراب شد . خرابش کردید و همانطور که در پست اولیه میبینید هشداری را به مدیریت محترم کل سایت عرض کردم . تالار سمند با میلاد یا بدون میلاد . با سهیل یا بدون سهیل ، با سیاوش یا بدون سیاوش ، مجموعا ضعیف شده . مدیریت تالار بجز یک اسم ، آش دهان سوزی بیش نیست که کسی برای آن حرص بزند ولی آنچه که آدم را به فکر وامیدارد اینست که بدرستی عبادت چیزی جز خدمت به خلق نیست و سکوت من در اینجا مثل سکوت یک معتقد در برابر تخریب اعتقاداتش است . چیزی که دارم میبینم چطوری خراب میشه و سکوت کرده بودم . مثل رابطه ی شیعه و حسینیه . مثل احساس مسیحی و کلیسا .

آقا مصطفی و آقای سلیمی قطعا روی مطالب من دقت بیشتری میکنند و در همین جا اعلام میکنم از اینکه این پست را پاک کنید یا به نفع خودتان ویرایش کنید ناراحت نمیشوم چون چیزی برای از دست دادن نداشتم و چیزی هم قرار نبود به دست بیارم . اگه اجازه بدید برای من هم همینطور باشه که این آخرین پست من در تیونینگ تاک باشه .

پ.ن. : اون اوایل که از نحوه ی برخورد با جناب سهیل ناراحت شدم تصمیم گرفتم تعدد پست هایم همان 1000 تا بماند . نشد که بشه ...
به بعضی ها باید گفت برای حل مشکلات مربوط به گاری خود به تاپیک مخصوص گاری ها و درشکه ها مراجعه کنید ...
نمایه کاربر
milad IV
مدیر کلوپ سمند و دنا
نوع خودرو: E2 _ SAMI
محل اقامت: IRAN 53-13

پست توسط milad IV » 09 ژولای 2018, 22:46

سلام
جناب سیاوش عزیز :
اول از همه عرض کنم که در این لحظه بودن یا نبودن یا حضور یا عدم حضور جناب سهیل برای من هیچ اهمیتی ندارند و نداشته
خب پس چرا الان این تاپیک را ایجاد کردید و الان به صورت خود جوش تلاش دارید بنده را به هر نحوی شده متهم جلوه بدید .
ولی باعث و بانی بازار داغ و پر بازدید تالار سمند اطلاعات و صبر و حوصه ی ایشان بود .
قبول دارم حرفتون را ، ولی باور کن خود سهیل عزیز ، این تصمیم را گرفته که باشه یا نباشه بنده هیچ نقشی نداشتم ، بنده بارها و بارها از ایشون در پی ام تشکر و قدر ردانی کردم ، حتی گفتم رنک کاربری ایشون ، به متخصص سمند تغییر داده بشه که عمده ی مشکلات و دندان تیزی ها از همین رنک شروع شد .
[quoteآخرین باری که یادمه ایشان را رنجاندید به این دلیل بود که در میان بحث بین کاربران شما ناگهان از راه رسیدید][/quote]
من اصلا تا این جا کسی را نرونجوندم و نخوام رنجوند ، اونم اقا سهیل عزیز را ، اصلا این مورد را قبول ندارم ، بنده از ایشون خواهش کردم که در تاپیک روغن موتور نظری ندهند چون عده ای همیشه با ایشون سر لج داشتند ، و نظرشون هم اگر چه درست بود خلافش را ثابت می کردند ، ببنید من نگفتند نیاند فقط خواهش کردم در تاپیک روغن موتور در بحث ها شرکت نکند همین ، اگر خواستید پستش را نقل کنم ، بنده از ایشون خواستم برای رفع شک و شبه های احتمالی مستنداتی در رابطه با تجربیاتشون ارایه کنند، برای خاتمه دادن به مباحث که ایشون سر پیچی کردند
من به جای شما از طرز رفتارتان خجالت کشیدم .
بر عکس من از رفتار یه سری کاربران و به اصطلاح کاربر نما ها خحالت کشیدیم کار به جایی رسیده بود که از ادبیات نوشتاری نا مناسب استفاده می کردند ، بنده تا جایی که تونستم با سهیل عزیز مدارا و اصلا ایشون را نرنجوندم ، تا جایی که بنده را طرفداری از ایشون متهم کردند حتی از بنده به مدیران ارشد با عنوان طرفداری از ایشون شکایت کردند جناب سلیمی در جریان هستند .
یک مدیر بی مدیریت و بی سیاست"
خیلی ممنونم از شما از این نوع نوشتار !!!!!!
به نظر شما بنده به عنوان یک مدیر باید تا بجثی بشه فورا با بی ادبی جواب بدم ، یا اینکه اصلا بگم به من چه دعوا کنند فوش بدند بهم و من مدیریت بی مدیریت هم بشینم نگاه کنم . متاسفانه برخورد شما به عنوان یک کاربر بسیار تنده نه تنها با بنده بلکه با سایر کاربران و همیشه در پست هاتون یک نوع خشونت به چشم میخوره..////
فعالیت شما صرفا ایجاد یک طبقه بندی و آپلود مطالب علمی بوده است و امروزه هم برای همه ی کاربران تالار سمند مشخص و واضح است
حرف شما را بنده قبول دارم ، بنده فقط فعالیتم در حد آپلود و تدوین فهرست هست....!!!!
اگه شما برداشتتون از بنده این هست ، بنده فهرست را پاک می کنم با مطالبی که آپلود کردم زحمت دوباره تدوین و اپلود را شما بکشید، یا اصلا کلا پاک کنیم بره که اون یک ذره فعالیت بنده هم به چشم نیاد....!!!!
ادغام کردن پست های متوالی و ویرایش یا هاید کردن پست های تبلیغاتی و گزارش شده است . بعنوان مثال اگر پستی یک هفته بدون پاسخ مانده باشد شما دست به قلم نمیبرید تا پاسخ آن کاربر را بدهید
همین ادغام کردن و چیدمان پست ها خودش فقط زیادی میبره اگه واقعا فروم داشته باشید ، میدونید مدیریت یک فروم واقعا سخته ، بنده وقت اضافه بیارم چرا که نه، راهنمایی می کنم ، لذا این نکته را یاد آوری کنم که بنده تعدادی از کاربران را در پی ام راهنمایی می کنم ،
راستی تبریک ! شما در دو روز گذشته مبلغ دو عدد پست ارسال کردید !
ممنون و تشکر از شما...!!! ، ای کاش اینقدر که رو تعداد پست های بنده زوم کرده اید ، روی دیگر مسایل نیز دقت داشتید....!!!
این یعنی بی سیاستی .
چه جالب معنی بی سیاستی را هم فهمیدیم ، میشه بفرمایید ، بنده کدوم صورت مسیله را پاک کردم ...؟
چقدر جالب ، که حق خودتان میدانید بدون اکانت از انجمن بازدید کنید ولی حق ما نمیدانید .
خب چرا از قبل به فکر شکایت از بنده نیافتید ، الان یهو به فکر افتادید درست همون روزی که با اکانت آنلاین شدید ،
جهت اطلاع از همان روزی که اون اتفاق افتاد تصمیم گرفتم قبل از اینکه به خودم هم بی احترامی بشود از فعالیت دست بکشم
هر کی ندونه اینجور که شما فرمودید بی احترامی اینگار من به همه فوش میدادم و قصد دعوا داشتم واقعا عجیبه ....!!!
میخواهید بدانید خدا چه داند ؟ خدا این را داند ، من صبر کردم تا پیشبینی خودم به واقعیت بپیوندند تا این بار مستدل و مستند بیام و شیوه ی مدیریتی شما را مورد انتقاد قرار بدهم .
خب خدا را شکر ، متهم اصلی پیدا شد ، و بنده رو سیاه شدم و دستم رو شد....!!! و پیش بینی شما به واقعیت پیوست ... واقعا معذل بزرگی بود...!
از علی آقای سلیمی بخواهید تا اطلاعات مربوط به حضور

حرف شما برای بنده سنده
چون مرام شما اینست که با افراد زحمتکش اینطوری برخورد میکنید .
خب دوباره برگشتیم به موضوع اول ، آخه بنده چه جور رفتار کردم که شما رفتار بند را برده اید زیر سوال ، به سهیل عزیز بی احترامی کردم ، فوش دادم چیکار کردم که شما اینجور بنده را متهم می کنید ، این هنوز برای بنده روشن نشده شما قصد تخریب بنده را جلو ی کاربران دارید یا اینکه یکی داره بهتون فشار میاره که بنده را متهم کنید چون اصلا این مسایلی که شما می فرمایید نبوده ، واقعا نمیدونم کلی از این موضوع گذشته و شما هنوز دست بر نداشتید ، این موضوع یکمی مشکوکه به نظرم
میلاد جان نمیبینی کاربران آشوب گری که در سمند فقط دعوا میکردند الان نیستند ؟ حتا در 405 هم نیستند !
الان هم هستند ، فقط دنبال بهونه هستند که دوباره بحث را شروع کنند و ادامه ی ماجرا ، بنده به خاطر همین مسایل این چنینی از سهیل عزیز خواستم در تاپیک روغن موتور شرکت نکند ، .و و قصد هیچ بی احترامی به ایشون را نداشتم و نخواهم داشت .
که کاربری که مدتها بود فعالیت نمیکرد حتا شناسه ی کاربری خود را از دست داده بوده با اکانت جدید و با 6 عدد پست اومده
کاربری که می فرمایید اکانتشون مسدود شده بود ، و مجددا اومده بودند منتها چون اکانت دومشون هم به عنوان مالتی اکانت بودن مسدود شده بود فعالتی نداشتند و ربطی به این موضوع نداشته و نخواهد داشت .
؟ اونها هنوز نمیدانند ایشان در اعتراض به رفتار ناشایست شما و سوء مدیریت شما قهر کرده اند
خب بازم روز از نو و روزی از نو ، کدوم رفتار ناشایست ، میشه این رفتار ناشایست را برای بنده روشن کنید ، آیا اینکه گفتن در تاپیک روغن موتور برای خاتمه دادن به یه سری مسایل شرکت نکند اونم فقط تاپیک روغن موتور رفتار ناشایست می دانید ، سخت در اشتباهید ،
قهر کرده اند
قهر واقعا خنده داره ، مگه سهیل عزیز بچه کوچیکه و اینجا پیش دبستانیه که فورا قهر کنه ، به کار بردن این لفظ کاملا اشتباه ، ایشون به تشخیص خودشون فعالییتشون کم شده ،
فرما بکن ! شما که بجز دیکتاتوریزم و سوء استفاده از قابلیت های مدیریتی کار دیگری نمیکنید .
کدوم سوِ استفاده از ابزار مدیریتی ، آیا کسی را خلع درجه کردم ، یا ترفیع دادم ...!!!
یا فعالیتشان کپی پیست مطالب تایپ شده توسط آقا سهیل ( و چند مورد هم از مطالب خودم را دیدم که ....
بفرمایید تا بنده فورا پست هاشون را پاک کنم .
موقعیت عقربه آمپر آب را با پهنای چوب کبریت مثال زد
خب ممکنه مثال های این چنین برای همه جا افتاده تر باشه و برای همین به کار برده میشه و نمیشه کپی پیست دونست . شما هم زیاد سخت گیری می کنید.
شما هم اگر مدیر بودی میفهمیدی کی با کیه و کی چی از کجا دزدیده

بله بنده مدیر نیستم فقط گهگاهی یه دوتا پست ادغام می کنم و پست هاید و میریم ....!!!!!///، مدیر شمایید یکه رو همه چیز دقت دارید ....!!!!
اگر همه چیز جدی است پس چرا با یک نفر آنقدر غیر محترمانه و موذیانه برخورد میکنید که میرنجد و میرود . آیا واقعا بی احترامی میکنید؟ یا شوخی میکنید ؟
بابا کدوم بی احترامی ، من تا حالا به هیچ کدوم کاربرا بی احترامی نکردم شما در نوشته هاتون این لفظ را به کار برده این ، چرا سعی دارید به بقیه یادآوری کنید که بنده بی احترامی کردم ، کدوم بی احترامی واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااا کدوم بی احترامی ، اگر بنا به بی احترامی باشه که شما خودتون از همه بیشتر بی احترامی کردید ، و بقیه کاربران هم باید تاپیک شکایت از شما را ایمجاد کنند و مداوم تو نوشته هاشون از بی احترامی استفاده کنند .
اگر کسی مطالب من را به اسم خودش کپی میکند و شما ساکت نشسته ای (چون مدیر نیستی) من میام و جوابش را میدهم و چون باز هم مدیر نیستی مطالب من را هاید میکنی .
خب این کار نشده اینجور که شما میفرمایید ، بنده باید همه پست ها را حفظکرده باشم ، در این انجمن کلی پست ارسال میشه من ا زکجا بدونم کدوم پست از شماست ، شما اگه وافعا حساس هتید به جای متهم کردن بنده اون پست ها را گزارش کنید ، یه مثال ساده میزنم آیا شما میدونید 3 سال قبل در چنین مواقی شب شام چی خورده اید؟ ... بنده هم در رابطه با پست ها این چنین هست واقعا ادم نمیدونه کدوم پست از کیه مگر اینکه نقل قول شده باشه، این توقع شما بی جاست از نظر من
این مشکل از ریشه برطرف شود وگرنه کاربران موتی اکانت بیشتر میشوند
کاربران مولتی اکانت که در صورت رویت بن خواهند شد ، متهنا مشکل این است که بنده به تنهای نمیتونم بفهمم که کی مالتی اکانت هست یا خیر ابزار این چنین در دسترس بنده نیست ،
حرف آخر من اینست که تیونینگ تاک دیگر مثل قدیم نیست . خراب شد . خرابش کردید
یعنی می فرمایید من خرابش کردم ، واقعا حرفاتون خنده داره ، با رفتن یک کاربر یعنی کلا انجمن سمند خراب شد و داغون شد ، یا بهتره بگیم انجمن سمند داغون بود با اومدم من داغون تر شد .....!!!! من هنوزم نمیدونم شما دنبال چی هستید این برام سواله مبهمی هست وووو!!!
چیزی که دارم میبینم چطوری خراب میشه و سکوت کرده بودم
خب سکوت خودتون را بشکنید ،
آقا مصطفی و آقای سلیمی قطعا روی مطالب من دقت بیشتری میکنند و در همین جا اعلام میکنم از اینکه این پست را پاک کنید یا به نفع خودتان ویرایش کنید
خیر این پست ها به هیچ عوان پاک یا ویرایش نخواهد شد ، مثل اینکه سیاوش عزیز شما به همه چی شک دارید .
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 10 ژولای 2018, 07:11

سلام و وقت بخیر خدمت هر دو دوست عزیز و پیش از هر چیز، دو تشکر:

- اول از بابت زمانی که روی پاسخگویی به پست ها گذاشتید
- دوم به دلیل مطرح کردن مشکلات و پاسخگویی در کمال آرامش و حفظ احترام متقابل (نکته ای که اگر توسط دیگر کاربران هم در سایر تاپیک ها رعایت شود بیش از نود درصد از بار و فعالیت مدیران این انجمن کاسته خواهد شد)

فقط و فقط عنوان دو مورد، با توجه به قول پیگیری این موضوع امروز در دو مرتبه این تاپیک رو مطالعه و مرور کردم که در هر مرتبه، یک پست جدید ارسال شد، هدف از ارسال این پست صرفا یاداوری همین دو نکته در خصوص دو پست آخر بود:

نکته اول: پست های ارسالی چه در این تاپیک و چه در تاپیک های دیگر، به هیچ عنوان ویرایش و یا تحریف نخواهند شد! ویرایش پست ها تنها در مواردی صورت خواهد گرفت که بر خلاف قوانین انجمن باشد، مواردی نظیر درج لینک های تلگرام (خلاف قوانین) در انتهای پست ها که تنها بخش انتهایی پست ها حذف میشوند، و یا درج شماره تماس (به دلیل جلوگیری از مشکلات و مزاحمت های آتی برای مالکین خطوط)، و یا استفاده از الفاظ رکیک و مواردی از این قبیل، بنابراین هیچگونه تغییری پیش تر نیز در خصوص سایر پست ها اعمال نشده و همچنین در خصوص پست های این تاپیک نیز قطعا صورت نخواهد پذیرفت، باز گذاشتن تاپیک و اعلام این موضوع و درخواست ثبت نظرات سایر کاربران، خود گواه این امر و اهمیت مدیران انجمن در خصوص حق آزادی بیان (با حفظ احترام) تمامی کاربران در تمامی موضوعات منجمله بررسی و نحوه نظارت مدیران میباشد.

نکته دوم: هر دو دوست عزیز به موارد خوبی اشاره کردید که در برخی موارد حق با یکی از طرفین و در برخی موراد حق با طرف دیگری از شما عزیزان بوده، اما این نکته را در نظر داشته باشیم که هر یک از زاویه دید و جایگاه خود نسبت به این موضوعات (نه تنها این یک مورد خاص) نگاه کردیم، به طور مثال آقا میلاد از جانب یک کاربر با دسترسی مدیریتی به این موضوع نگاه میکند بنابراین بیش و پیش از در نظر گرفتن دیدگاه شخصی خود، ابتدا میبایستی قوانین انجمن، یادداشت های سایر مدیران در خصوص کاربر مذکور، نظرات سایر مدیران در کلوپ مدیران نسبت به اون کاربر و تاپیک خاص، و همچنین گزارشات سایر کاربران از پست های ارسالی ایشان را مد نظر داشته باشند، چرا که قطعا با اعمال نظر شخصی خود در صورت عدم رضایت سایر کاربران یا به عنوان مثال در خصوص همین موضوع و همین تاپیک، ایشان میبایستی به سایر مدیران چه به صورت مستقیم و چه در انجمن ویژه مدیران به سایرین پاسخگو باشند (نه تنها در خصوص این موضوع، بنده نیز در شرایط مشابه و چنانچه در انجمن ایشان فعالیت کرده و به صورت سلیقه ای و شخصی در مورادی که سایرین گله مند شوند میبایستی پاسخگوی ایشان و یا سایر مدیران انجمن باشم - مورد مشابه و مثال آن در انتهای پست) از طرفی دیگر آقا سیاوش هم از جانب عضوی از این مجموعه قطعا بدون اطلاع از موراد فوق (مطالبی که سایر کاربران از طریق پیام خصوصی با مدیران مطرح میکنند، محتوای گزارش پست ها، یادداشت مدیران در خصوص فعالیت کاربران در تاپیک های خاص و ..) یا به عبارتی اطلاعات پشت پرده نسبت به این موضوع، نظر خودشون رو عنوان میکنند که از زاویه دید یک کاربر نیز قطعا نمیتوان به ایشان خرده و ایرادی گرفت، شخصا به عنوان یک کاربر عادی بی طرف فارغ از رتبه و میزان دسترسی، صرفا با اطلاع از تمامی این موارد، بین هر سه عزیز (آقا سیاوش و میلاد و سهیل) نمیتوانم انگشت اتهام و تقصیر را به سمت یکی از این سه عزیزان ببرم چرا که هر سه با یک هدف مشخص ولی شاید با سه طرز فکر مختلف در این فروم و برای کمک به این فروم و اعضای آن فعال هستید/هستیم، فعالیت های مفید آقا سهیل که از جانب هر دو شما عزیزان تایید شده، این فروم قطعا برای آقا سیاوش مهم و حائز اهمیت بوده که ایشون هم به عنوان بخشی از این فروم احساس مسئولیت کردند در غیر این صورت چه لزومی بر ایجاد این تاپیک بود و ایشان هم میتوانستند همانند سایر کاربران از کنار این موضوع به سادگی عبور کنند، همینطور آقا میلاد که سعی میکنم در خصوص ایشان چیزی ننویسم تا خدایی نکرده برداشت حمایت از ایشان صورت نپذیرد اما فعالیت های ایشان از طریق Log کنترل پنل ادمین بارها رویت شده و ایشان هم در چهارچوب وظایف خود و در سطح انتظار، نه کمتر و نه بیشتر از سایر مدیران عمل کردند.

در خصوص ایجاد محتوا و پاسخگویی به کاربران و همچنین میزان و نحوه فعالیت مدیران به عنوان یک کاربر عادی در بخش محتوا سازی که آقا سیاوش فرمودند، این موضوع و این نقد نه تنها بر آقا میلاد، بر بنده و تمامی مدیران انجمن وارد است و در این خصوص بارها صحبت شده، مدیران این انجمن خود نیز جهت رونق انجمن میبایستی نسبت به ایجاد تاپیک های جدید اقدام و پاسخگوی سوالات کاربران بوده و حداقل در مباحث زیر مجموعه خود فعال باشند و فعالیت مدیران (از جمله خود بنده) تنها به رعایت قوانین انجمن و برخورد با کاربران، حذف و ویرایش پست ها محدود نشود، بنابراین با فلش بک به اولین نکته، برخی مواردی که فرمودید صحیح و مدیران بر این موضوع واقف هستند اما متاسفانه تا به امروز محقق نشده.

در نهایت! ابراز انتقاد و شنیدن پاسخ قطعا به بهبود مشکلات کمک خواهد کرد، برخی از مواردی که اشاره شد تا حدودی سو تفاهم، اختلاف سلیقه و تفاوت در طرز فکر و مبهم بودن برخی مسائل برای هر دو طرفین بوده که امیدوارم هر چه زودتر و در آینده رفع شود چرا که همانگونه که پیداست اهمیت این وب سایت و تعصب آن برای کاربران این انجمن اگر بیشتر از مدیران آن نباشد، قطعا کمتر نبوده و نیست.

و آخرین نکته با نقل قول از بخشی از همین پست و با اجازه از آقا میلاد، نقل قولی از بخشی از پست ایشان در انجمن مدیران میباشد، قضاوت با سایرین و عنوان این مطلب صرفا به جهت یادآوری این موضوع میباشد که مدیران این انجمن در پیشبرد این فروم و ادامه همکاری نیز هیچگونه تعارفی با یکدیگر ندارند، همه کاربران اعم از مدیران برای کمک به این فروم تلاش میکنند و قطعا سوتفاهم ها حتی در بخش مدیران نیز بدون عنوان کردن مشکلات میسر و امکان پذیر نیست:

نقل قول از بخشی از همین پست، صرفا به جهت ارتباط آن با پاراگراف بعدی
چرا که قطعا با اعمال نظر شخصی خود در صورت عدم رضایت سایر کاربران یا به عنوان مثال در خصوص همین موضوع و همین تاپیک، ایشان میبایستی به سایر مدیران چه به صورت مستقیم و چه در انجمن ویژه مدیران به سایرین پاسخگو باشند (نه تنها در خصوص این موضوع، بنده نیز در شرایط مشابه و چنانچه در انجمن ایشان فعالیت کرده و به صورت سلیقه ای و شخصی در خصوصی که سایرین گله مند شوند میبایستی پاسخگوی ایشان باشم)

نقل قول بخشی از پست ایشان در تاپیک: کاربران مشکلساز - انجمن ویژه مدیران
توسط milad IV » جمعه مارس 16, 2018 3:15 pm
سلام
خدمت همه ی عزیزان
......
نکته ای بود که لازم دونستم اونو عرض کنم ... اگه جای مناسبی نبود ببخشید ..
جناب سلیمی عزیز بنده با تمام احترامی که برای شما قائلم بنده از شما گله دارم ...
اونم اینکه بنده بارها برام پیش اومده که در انجمن تحت نظارت بنده شما بارها و بارها پست ها را بدون اطلاع بنده هاید یا ویرایش کرده اید ... به طبع اون کاربران گفته اند که چرا این پست ها پاک یا ویرایش شده است ...
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 15 ژولای 2018, 00:05

با توجه به گذشت چندین روز و همچنین تاریخ آخرین پست ارسالی و فرصت کافی جهت پاسخگویی مجدد و یا مطرح کردن مشکلات توسط سایر کاربران، تاپیک مذکور قفل شد.

* در صورت نیاز و لزوم بر ارسال پست در این تاپیک، موضوع را از طریق پیام خصوصی با بنده و یا سایر مدیران در خصوص بازگشایی مجدد تاپیک مطرح فرمایید.
قفل شده

بازگشت به “پیشنهادات و انتقادات مدیریتی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان