لطفا یکی در رابطه بسته شد این پست به من کمک کن

شکایات از کاربران و مدیران و پیگیری اخطارها
قفل شده
ايران چالنجر
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: a8 cuattro 325i e36
محل اقامت: المان

پست توسط ايران چالنجر » 14 فوریه 2013, 02:26

( پروسه خرید ب ام و E36 توسط ايران چالنجر )
FAT boy
Moderator's Assistant

Re: لطفا یکی در رابطه بسته شد این پست به من کمک کن

پست توسط FAT boy » 14 فوریه 2013, 09:31

دوست عزیز سلام ، بهتره که شما با مدیر کلوپ بی ام و مکاتبه داشته باشید دادبه

موفق باشید :hb:
نمایه کاربر
دادبه
مدیر کلوپ BMW
نوع خودرو: VZN130L + A33
محل اقامت: تهران

Re: لطفا یکی در رابطه بسته شد این پست به من کمک کن

پست توسط دادبه » 16 فوریه 2013, 11:22

دوست عزيزم،

آخرين فعاليت شما در تاپيكتون مربوط به 34 ماه پيش (8 فروردین 89, 17:03) ميشه و همونطور هم كه از اسم تاپيك بر مياد، ماهيت اون حول محور خريد يك خودرو بوده لذا پس از گذشت نزديك به سه سال از زمان آخرين ريسپانس شما، در پروسه پالايش كلوپ ب ام و، بنده ضمن اديت پست اوليه خودتون (درخواست به روزرساني عكس ها در 4 تیر 90, 13:25)، 6 ماه صبر كردم و زماني كه پاسخي از جانب شما نيامد اين تاپيك رو ( در تاريخ 17 دی 91, 10:56) به منظور آرشيو اطلاعات بيات شده قديمي مسدود كردم.

اصولاً تاپيك ها در كلوپ ب ام و به چند دسته تقسيم مي شوند مثل خريد، بازسازي، نگهداري و ... كه هر دسته مي تونه بسته به نوع يا مرحله انجامش تعاريف "پروسه" يا "پروژه" رو شامل بشه. با اين گايدلاين، تاپيك هاي پروسه خريد، دو ارزش متفاوت خواهند داشت؛ راهنمايي كاربران در خريد خودروي مشابه و بايگاني سوابق يك خودرو در زمانهاي متفاوت. تاپيك هاي پروسه خريد معمولاً از زمان جستجو براي خريد گشوده مي شوند و تا زمان انتقال سند يا منتفي شدن خريد به حيات خودشون ادامه ميدن و پس از اون هم مدتي (تقريباً يكسال) باز مي مونن تا سوالات دوستان درش مطرح و پاسخ داده بشه. بعد از اين زمان اگر تاپيك مربوطه منتهي به خريد يك خودرو شده باشه، كاربر مربوطه ادامه بحث هاي بازسازي يا نگهداري رو مي تونه در تاپيك جديد و خاص خودش ادامه بده ويا به تاپيك هاي عمومي مراجعه كنه.

اميدوارم پاسختون رو دريافت كرده باشيد. اگر همچنان ابهامي براتون وجود داره، من در خدمتتون هستم تا حصول رضايت.
موفق باشيد
قفل شده

بازگشت به “پیشنهادات و انتقادات مدیریتی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان