شکایت از دینگالیگا

شکایات از کاربران و مدیران و پیگیری اخطارها
قفل شده
aminkhan
دنده 3
نوع خودرو: ................

Re: شکایت از دینگالیگا

پست توسط aminkhan » 30 می 2013, 18:30

atteesh نوشته شده:مدیر گرامی
خسته نباشی
درسته که اسم کاربری بنده در نگاه اول خیلی توی ذوق می زند اما اگر با همان تاملی که درقفل کردن تاپیک ها به خرج می دهید دقت بفرمایید مفهموم اتش همان است که نخستبن دین یکتاپرست نیا کان ایرانیمان انرا مظهر پاکی و پاکیزکی و روشنایی و گرما دانسته و خدای مسلمانان هم آنرا ابزار تطهیر از گناهان در جهان آخرت می داند .
حالا لطف کن دو دقیقه وقت بگذار ببین این اتیش چی مخواهد بگوید .
اولا که تیونینگ تاک به دلایل مختلف دیگه آن تیونینگ تاک قدیم نیست .پیر و فرسوده شده مثل یک خانه کلنگی درب و داغون شده و مثل یک ماشین اوراق دور انداخته شده .
فعالیت در این سایت هیچ ارزشی برای کاربران ندارد 1000 تا پست بزن بدون دریافت لایک و تشکر تازه می روی دنده یک که کاملا مسخره و بیخود است .
هر روز هم بدتر می شود امروز دیدم که تاریخ عضویت ها را هم نسخه شان را پیچیده اید .
خب این تنها علامتی بود که می شد از روی آن میزان تجربه و سابقه عضویت یک کاربر را فهمید و اعتبار پست را تخمین زد.نه اینکه بگم هر کسی قدیمی تر است بهتر حرف می زند یا اینکه حرفش حتما درست است اما بالاخره یک مادر مرده ای که یک پست را می خواند یا باید به تعداد لایک نویسنده نگاه کند یا تاریخ و سابقه فعالیتش را ببیند یا اینکه رتبه اش در سایت مشخص باشد .خلاصه نمی دانم چرا دلتان می خواهد اینجا را تعطیل کنید برای این سایت خیلی زحمت کشیده شده و به نظر من یک سایت با ارزش ملی است و به نوعی آبروی فروم های تخضی خودرو برای خودش یک بانک از اطلاعات و یک مرجع است نباید با ملک شخصی اشتباه گرفته بشه .
تاپیک ثبت نام رانا به راحتی بسته شد خب این کمتر از ظلمی که یزید به امام حسین کرد نیست .چرا شما اجتماع این همه بچه هایی که مشتاق پیگیری وضعیت ماشینهایشان بودند را این طور راحت به هم زدید اصلا می دانید انتظار یعنی چی ؟
می دانید در همین جمع افرادی بودن که 24 ساعت و هر دقیقه این صفحه را رفرش می زدند تا شاید امید و خبری از ماشین ثبت نامی شان بدست بیاورند .
به هر صورت دیگالینگای عزیز این را بگم که مخاطب من فقط شخص شما نیستید و اصلا شاید شما در اجرای این پروسه تخریب سایت نقشی نداسته باشید اما به عنوان یک مدیر فعال لازم بود اینها را در این تاپیک با مخاطب عمومی بنویسم تا زنگ خطر را همه بشنوند و نگذارند تیونینگ تاک بیشتر از این در باتلاق رکود و پیری غرق شود .بگذارید شاد باشد بگذارید پاینده و پویا باشد انتقاد پذیر باشیم .سخاوتمند باشیم .
خلاصه رفیق سرت را به درد آوردم .ببخش بابت پر حرفی .
فقط میتونم بگم :-) :-) :-)
امیدوارم مدیران هم برای این صحبتها و سوالت شما پاسخی منطقی داشته باشن...
ای کاش مدیران سایت هم مثل شما فکر میکردن..همون بلایی که سر فالز اومده،یواش یواش شاید سر تی تی بیاد....
نمایه کاربر
مازيار
يار قديمي
نوع خودرو: گرامی ِ N
محل اقامت: خاک پاک تیونینگ تاک!!
تماس:

پست توسط مازيار » 30 می 2013, 18:36

چیزی که شما تصویر کردید، خیلی دراماتیک و عجیب هست. به همون میزان عجیب که آیدی شما رو بخوایم مرتبط به دین یکتاپرستی ایرانیان(!) بدانیم و اصلا نمیدونم چرا این بحث در شروع پستت عنوان شد. از این قضیه به سرعت میگذرم. توصیفات اغراق آمیز و با دید بسیار منفی شما از خانه ی درب داغان کلنگی که مثل یک ماشین دور انداخته شده هم همینطور!!!

تاریخ عضویت حذف نشده فقط تو صفحه ی ارسال پست به صورت آزمایشی نمایش داده نمیشه (به دلایلی که جای دیگه ذکرش برفت). و با نیم خط ادیت، قابل برگشت هست. این تاریخ عضویت همچنان در پروفایل هر کاربر موجود هست.

رنک های کاربری پیشفرض سایت (توسط تعداد پست و اتوماتیک تغییر میکنه) از بدو سایت به همین شکل موجود بوده. اتفاقا در پی تغییرات به عمل اومده در برخی رنکها، خودم به فکرش بودم که تغییر کنه چون منطقی نیست دسته بندیش که حتما در اسرع وقت نسبت به تغییرات اون اقدام میکنم.

تاپیک ثبت نام رانا یه زمانی، کارایی جز فحش و بد بیراه و تهدید و ارعاب و ایجاد شایعات و جوسازی و ... نداشت. اصولا تاپیکهایی که ماشینهاشون تحویل داده نمیشه، به این سرنوشت دچار میشن. ضمن اینکه تاپیک مدتی هست بعد از پاکسازی و ادیت عنوان، مجددا بازگشایی شده و عزیزان اون قسمت در حال فعالیت هستند. پس یکم کمتر از ظلم یزید هست!!!!

aminkhan: عزیز من اونجا اسمش پی هالز هست. مخفف پرشین هالز یا همون تالارهای فارسی. من نمیدونم چرا بهش میگن فالز یا فالس!! ضمنا کوچکترین ارتباطی بین تی تی و اون سایت از هیچ نظر وجود نداره. بیشترین انعطاف پذیری و ایجاد تغییرات رو در چند وقت اخیر در بخشهای مختلف از سمند گرفته تا بحث آزاد و زیر بخشهای جدید خودروسازان ایران و تغییرات دسته بندی و بالابردن روند رسیدگی به سایت رو ما داشتیم.

- پ.ن: تا وقتی از حوزه ی شمول منطق خارج نشده باشین، من نوعی هم پاسخ منطقی برای تک تک صحبت هاتون و انتقادهاتون دارم.
همیشه این نکته رو در نظر داشته باشید: « واقعیت همیشه اون‌چیزی نیست که به نظر میاد. »
- سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول می گیرد.
aminkhan
دنده 3
نوع خودرو: ................

پست توسط aminkhan » 30 می 2013, 19:52

مازیارجان بازم مممنون از جواب منطقی ات...
ph ف خونده میشه و برای راحتی ما میگم فالز..وگرنه توی فروم خودش هم نوشته phalls...درضمن من نگفتم ارتباطی داره،گفتم با این روند، مثل اون سایت شادی از کاربران فعالش کم بشه
ولی قبول داشته باش برخی مدیرهای فروم خیلی بد برخورد میکنن...دلتنگ سهمیه ای و هر وقت دلشون خواست باز کنند و ببندن و قفل کنند و معلوم نیست کی باز و کی بسته میشه، چه معنی میده؟؟؟؟یا مثلا قفل کردن تاپیک خرید و فروش چه معنی میده؟؟؟مثلا یکی میخاد قیمت یک مدل ماشین نسبت به بودجه اش دستش بیاد، و عکس نداشته باشه،پس دیگه نباید قیمتش را بدونه؟؟؟
etsh2001
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رانا
محل اقامت: مشهد

پست توسط etsh2001 » 30 می 2013, 19:56

atteesh نوشته شده:مدیر گرامی
خسته نباشی
درسته که اسم کاربری بنده در نگاه اول خیلی توی ذوق می زند اما اگر با همان تاملی که درقفل کردن تاپیک ها به خرج می دهید دقت بفرمایید مفهموم اتش همان است که نخستبن دین یکتاپرست نیا کان ایرانیمان انرا مظهر پاکی و پاکیزکی و روشنایی و گرما دانسته و خدای مسلمانان هم آنرا ابزار تطهیر از گناهان در جهان آخرت می داند .
حالا لطف کن دو دقیقه وقت بگذار ببین این اتیش چی مخواهد بگوید .
اولا که تیونینگ تاک به دلایل مختلف دیگه آن تیونینگ تاک قدیم نیست .پیر و فرسوده شده مثل یک خانه کلنگی درب و داغون شده و مثل یک ماشین اوراق دور انداخته شده .
فعالیت در این سایت هیچ ارزشی برای کاربران ندارد 1000 تا پست بزن بدون دریافت لایک و تشکر تازه می روی دنده یک که کاملا مسخره و بیخود است .
هر روز هم بدتر می شود امروز دیدم که تاریخ عضویت ها را هم نسخه شان را پیچیده اید .
خب این تنها علامتی بود که می شد از روی آن میزان تجربه و سابقه عضویت یک کاربر را فهمید و اعتبار پست را تخمین زد.نه اینکه بگم هر کسی قدیمی تر است بهتر حرف می زند یا اینکه حرفش حتما درست است اما بالاخره یک مادر مرده ای که یک پست را می خواند یا باید به تعداد لایک نویسنده نگاه کند یا تاریخ و سابقه فعالیتش را ببیند یا اینکه رتبه اش در سایت مشخص باشد .خلاصه نمی دانم چرا دلتان می خواهد اینجا را تعطیل کنید برای این سایت خیلی زحمت کشیده شده و به نظر من یک سایت با ارزش ملی است و به نوعی آبروی فروم های تخضی خودرو برای خودش یک بانک از اطلاعات و یک مرجع است نباید با ملک شخصی اشتباه گرفته بشه .
تاپیک ثبت نام رانا به راحتی بسته شد خب این کمتر از ظلمی که یزید به امام حسین کرد نیست .چرا شما اجتماع این همه بچه هایی که مشتاق پیگیری وضعیت ماشینهایشان بودند را این طور راحت به هم زدید اصلا می دانید انتظار یعنی چی ؟
می دانید در همین جمع افرادی بودن که 24 ساعت و هر دقیقه این صفحه را رفرش می زدند تا شاید امید و خبری از ماشین ثبت نامی شان بدست بیاورند .
به هر صورت دیگالینگای عزیز این را بگم که مخاطب من فقط شخص شما نیستید و اصلا شاید شما در اجرای این پروسه تخریب سایت نقشی نداسته باشید اما به عنوان یک مدیر فعال لازم بود اینها را در این تاپیک با مخاطب عمومی بنویسم تا زنگ خطر را همه بشنوند و نگذارند تیونینگ تاک بیشتر از این در باتلاق رکود و پیری غرق شود .بگذارید شاد باشد بگذارید پاینده و پویا باشد انتقاد پذیر باشیم .سخاوتمند باشیم .
خلاصه رفیق سرت را به درد آوردم .ببخش بابت پر حرفی .
واقعا حرف دل ما رو زدی
اون قسمت که گفتی رفرش میزدن تا خبری جدید اومده باشه یاد خودم افتادم
این تایپیک خیلی مفید بود ولی سخت گیری های متعصبانه اونو از فعالیت مفیدش دور کرد
تا چند وقت پیش اولین سایتی رو که باز میکردم همین بود ولی حالا یا یک روز بستست یا 2 روز یا کلا بستست
حیف این سایت که داره کم کم به زوال میره
نمایه کاربر
مازيار
يار قديمي
تماس:

پست توسط مازيار » 30 می 2013, 20:05

الان اینا که ربطی به حامد (دینگالیگا) نداره...

دلتنگ سهمیه ای هم مدتهاست به عنوان یه روال برگزار میشه. دیگه یه وقتایی از حد بدر میشه خود بچه ها هم معترض میشن یه تعدادیشون. بی انصاف نباشید. ما همه سعی مونو میکنیم وضعیت رو مناسب نگه داریم.

ما بخش مشاوره ی خرید و فروش خودرو رو به همین منظور راه انداختیم. که طرف بودجه اش رو مینویسه و همه ی دوستان کمکش میکنن. یه جوری حرف نزنید انگار دیروز تو این سایت عضو شدین.
نمایه کاربر
masoud911
يار قديمي
نوع خودرو: W124/JEEP
محل اقامت: TEH

پست توسط masoud911 » 30 می 2013, 20:16

سلام
اون قسمت که گفتی رفرش میزدن تا خبری جدید اومده باشه یاد خودم افتادم
تیونینگ تاک که سایت خبر نیست!
حتی اگر خبری هم توی اون تاپیک اعلام میشد مشکلی نداشت!

مشکل:
چت روم شدن تاپیک (امیر جان رفتی به من هم خبر بده)
بیان آمال و آرزوها بجای واقعیت و خبر (ای کاش مال منو زدتر بدن و ای خدا چی میشه حواله من به نرخ بهمن باشه)
فعالیت دلالین محترم و جو سازی و بالا بردن قیمت
اعلان ایجاد تجمع و فراخوان اینترنتی (میدونین جرم سی ا سی هست؟)
بود که با تذکرات و پاکسازی چندین باره تاپیک هم عوض نشد و کلا رویه اون تالار همین شده بود و اصلا در مورد فنی و مباحث تخصصی بحثی وجود نداشت :arrow:

میگم که کاش خبر تو اون تاپیک درج میشد، حداقل مفید بود

به هر حال شما منظم شدن فروم و جلوگیری از چت روم شدن و سلام احوالپرسی رو زوال فروم میدونین فکر کنم تعریف کلمه زوال برای بنده و مدیر اون بخش با تعریف جنابعالی فرق داشته باشه
هرگونه تبلیغ شامل: سایت، مذهب، سیاست و تجارت اجناس در این مکان ممنوع است.
اعلان درجات خاص
نمایه کاربر
espero
راننده شتاب 400 متر - «پایش»
نوع خودرو: پرشيا 16V
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط espero » 30 می 2013, 20:22

aminkhan نوشته شده:مازیارجان بازم مممنون از جواب منطقی ات...
ph ف خونده میشه و برای راحتی ما میگم فالز..وگرنه توی فروم خودش هم نوشته phalls...درضمن من نگفتم ارتباطی داره،گفتم با این روند، مثل اون سایت شادی از کاربران فعالش کم بشه
ولی قبول داشته باش برخی مدیرهای فروم خیلی بد برخورد میکنن...دلتنگ سهمیه ای و هر وقت دلشون خواست باز کنند و ببندن و قفل کنند و معلوم نیست کی باز و کی بسته میشه، چه معنی میده؟؟؟؟یا مثلا قفل کردن تاپیک خرید و فروش چه معنی میده؟؟؟مثلا یکی میخاد قیمت یک مدل ماشین نسبت به بودجه اش دستش بیاد، و عکس نداشته باشه،پس دیگه نباید قیمتش را بدونه؟؟؟

سلام همشهری
تاپیک حامد هست و پست بی ربط اما خب دیدم جواب رو بنویسم بهتره
قفل کردن تاپیک فروش چون برا خرید که تاپیکی قفل نشده!!
این در راستای قوانین جدید بازار هست و مشکلی توش نیست
عیبی داره برای خود سایت از خود سایت درآمد داشته باشیم
فکر کنید از اول سال 83 قوانین بازار اینگونه بود باز هم شما عضو نمیشدید ؟
یعنی برا فروش قطعه عضو میشید ؟
تازه هنوز قانون کامل اجرا نشده چون تاپیک خرید و فروش قطعات مازاد بازه و فقط تاپیکهای بازاری بسته شده
این از این

در مورد بحث قیمت خودرو و ....
تاپیک مشاوره داریم
و تازه تو هون تاپیک های خرید و فروش هم دوستان پست میزارن فلان ماشین با فلان قیمت هست میصرفه
یا فلان ماشین با مشخصات x هست قیمتش چنده ؟

و اما در کل
چرا همه چیز رو قاطی میکنیم
تو بازار تاپیکی برا مشکلات اینچنینی داریم
چرا اونجا مشکلاتش رو مطرح نمیکنید
بیاید به جای اینکه تا یه فرصتی پیش میاد شروع کنیم به نوشتن دغدغه هایی که در واقع با بررسی بیشتر میتونید متوجه بشید که اونها دغدغه نیست ، به روند بهبود سایت کمک کنیم
این که مدام بنویسیم سایت داره افت میکنه
دیگه نمیایم
دیگه سر نمیزنیم و ...... مشکلی رو درمان میکنه
شاید بیان عقاید و نظرات شخصی خیلی جالب نباشه
ژدر آخر مثل همیشه از پیشنهادات خوب و سازنده استقبال میشه
زندگی قصه تلخیست که از آغازش ‍‍‍ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم
نمایه کاربر
93Siro
متخصص فنی خودرو
محل اقامت: تهران

پست توسط 93Siro » 30 می 2013, 20:29

سلام

آقا این حذف تاریخ ورود بسیار کار پسندیده یی بوده. از اون تصمیم‌های حماسی ساز. خیلی‌ زیبا تر میشد اگه اون القاب و تعداد دنده و پست رو هم حذف کنن. نباید انتظار داشت که چون کسی‌ تعداد پستش بالاست یا تاریخ عضویتش قدیمیتره باید ارج و قربش هم بیشتر باشه. یا اینکه پست بزنیم به خاطره اینکه بدونیم بعدش Like می‌خوره!!!!!!!! منّت گذاشتن کار خوبی‌ نیست. چشم داشت هم به همین صورت. شخصی‌ که پست میذاره به هیچ وجه نباید انتظار داشته باشه که همه دست و جیغ و هورا و این حرفا کنن صرف اینکه فرد بنده نوازی فرمودن منّت گذاشتن و ما رو قابل دونستن برای پست‌شون. برای هر کسی‌ ۲-۳ تا چیز به بقیه یاد میده حسّ اینکه تونسته بر روی یه سری مسائل نور دانش بندازه از Like و تشویق و کارت تلاش مهم تر هستش.

EDIT: بحث چی‌ بود اصلا؟ :smile:
نمایه کاربر
مازيار
يار قديمي
تماس:

پست توسط مازيار » 30 می 2013, 21:01

- آقا دلهای ما پره. هرکس از جایی. یه مجرایی که به وجود میاد، همه میترکونن خودشونو. ببینید حقیقت انصافا اونی نیست که بعضیا تصور میکنن. نه ما دیکتاتور هستیم. نه مافیا. نه باند داریم. ما با کمک همین بچه ها، داریم سایت رو برای بچه های تی تی نگه میداریم و بهترش میکنیم و ... . یه نفر تو بازار تاپیکش مشکل خورده، فحش میده. اونی که طبق قانون سایت (که عضویت تو سایت یعنی قبول کردن اون قانون) باهاش برخورد میشه، فحاشی میکنه. انتظار هم داره اوضاع بر وفق مرادش بره جلو. اون یکی تیکه میندازه و مسخره میکنه و بی احترامی میکنه. بعد این کار رو بازهم تکرار میکنه. ولی انتظار داره هیچ اتفاقی نیفته. ولی اگه پستش پاک بشه یا اخطاری بگیره، ما دیکتاتوریم!!! متاسفانه ما ملت ایران، اینقدر تعاریف رو اشتباه میگیریم و تو ذهنمون مسائل بد جا می افته که تو اینجور چیزهای ساده که در ابتدا یه 2*2=4 به نظر میرسه، میبینیم بعدش یک معادله چند مجهولی(!) در میاد از توش. خیلی ها تو این سایت عادت دارند همه چیو زیر سوال ببرند. از کاه، کوه بسازند. یه مشکل رو به کل تعمیم بدن. یه طرفه به قاضی برند. چیزی که فکر میکنند رو به عنوان واقعیت جلوه بده (همون چیزی که تو پست قبلیم مارک کردم با رنگ فسفری) . با اینکه کل شرایط رو با خبر نیستن، رای صادر کنن. فکر کنن ما دشمن بقیه هستیم. به فکر سایت نیستیم. بدش رو میخوایم. نه اینطوری نیست. فکر میکنن مدیران مافیا هستن. ولی نیست. چرا؟ دلیلش واضحه. چون تک تک مدیران، یه روزی از بین همین جمعیت انتخاب شدند. همه ی کسانی که رنک و درجه گرفتن یا تو گروه خاصی جای گرفتند هم همینطور. اینجا لازم نیست کسی رجل سیاسی باشه تا انتخاب بشه!!! کافیه طبق قوانین عمل کنه و متین باشه و تو حیطه یی که علاقمنده، فعالیت مثبت کنه. تا اسمش مطرح بشه و در موردش صحبت کنیم و با خودش در میون بذاریم. اینطوریه. نه اینکه یه گروه مافیایی با دستان خون آلود پشت پرده امور سایت رو رقم بزنند و سر کاربران بی گناه رو قطع(!) کنند.

- من الان دارم اینارو به شوخی و کنایه میگم. ولی انصافا دیدم این نگرش رو بین برخی ها. هر از چند گاهی، من باید یه همچین مرثیه ای بنویسم. تا دیدگاهها اصلاح بشه. تا بفهمن همه باهم دوست و رفیقیم. تا بفهمن اگه تاپیکی رو میبندیم، برای اینه که دودش تو چشم خودمون و سایت نره. برای اینه که جلوگیری میکنیم از ملاقات غیر مجاز. برای اینه که دلال بازی رو جلوشو میگیریم. حتی اگه فحش بخوریم. برای اینه که هوای همه رو سعی میکنیم داشته باشیم. برای اینه که مطلبی که تو سطح کلان مملکت تحمل نمیشه رو میبینیم، رای به حذفش میدیم. در واقع برای جلوگیری از یه اتفاق بزرگتر، مجبوریم این کار رو انجام بدیم. ایربگ هم ممکنه دنده های طرف یا استخوان چونه اش رو بشکنه ولی نمیذاره بره تو قبرستون!!! ولی بعضیا فقط رویه ی کار رو میبینن. میگن ایربگ دنده ی کسی رو شکست یا دماغش رو صاف کرد؟! پس آشغاله به درد نمیخوره!!! میگن فلان تاپیک قفل شد؟! پس این یعنی دیکتاتوری. پس مرگ بر دیکتاتور!

- پ.ن: سینا جان، یکی از دلایل هم همین بود. طرف دیگری رو طوری بهش میتوپید و بهش میگفت تو که تازه واردی!!! تو که بعد از من عضو شدی! حرف نزن!!! ولی دلیل اصلی کم کردن بار سرور بود که دیگه اظهر من الشمس هست. همه میبینن و حس میکنن و ملموس هست براشون.
نمایه کاربر
S@m!n
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Pars
محل اقامت: ایران 91

پست توسط S@m!n » 30 می 2013, 23:36

با اجـــــــازه
خطوط قرمز همه جا باید باشه.
رانا سوارهای عزیز شما که زیاد تحت فشار نبودین همین آق مازیار اگه یادش باشه من جزو افرادی بودم که 3 سال انتظار کشیدم فیات سی ینا بهم تحویل بدن ولی اومدن و فحش دادن و ... کاری پیش نمیبره که!منم اونقدر نشستم به قول مصعود ارزو کردم(جز من 3000 نفر دیگه هم!)که دیدم بابا 3 سال شده.پاشدم رفتم با هر وسیله ای بود دعوا تحدید و... تا حدودی حقم رو گرفتم! :old:
تازه با توجه به نزدیکی به ایام...کار مدیران سایت هم سخت تر میشه سال 88هم اینجا قیامتی بود!امیدوارم امسال نشه :o
حذف تعداد پست هم از زیر آواتار کار خوبی بود چه بسیارند کسانی که تو 2ماه گیربکس رو از بیخ میکنن از بس دنده میدن تا تعداد پست بیشتر دیده بشه!بعضی جاها هم دیدم این تعداد پست و تاریخ عضویت نقش این شکلک=> :gun: رو داره!
در کل من که از دوستان این فروم خیلی زیاد اطلاعات کسب کردم و مدیونشونم.موفق باشید :hb:
قفل شده

بازگشت به “پیشنهادات و انتقادات مدیریتی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان