انتقاد سازنده از مدیران بخش بازار

شکایات از کاربران و مدیران و پیگیری اخطارها
نمایه کاربر
آرَش
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Rav4 - 206 84HP
محل اقامت: طهران

Re: انتقاد سازنده از مدیران بخش بازار

پست توسط آرَش » 03 می 2013, 17:22

فرهاد جان اون چراغ فابريک 206 نبود، چراغ 206 که ايران فرغون روی اتول ها نصب ميکنه به 2 نوع مات و کريستالی تقسيم ميشه، نوع کريستالی ساخت داخل و مارک مدرن و شعاع توس هست، نوع مات والئو هست که تا چند سال پيش اسپانيايی بود و الان ساخت رومانی وجود داره. چراغ دوستمون کريستالی ولی ساخت والئو بود که کلا نآياب بوده و هست، يادمه اواخر زمان دلار 1000 تومان جفتی از 180-250 قيمت ميدادند که چند وقت پيش استوک تميز دونه اي 180 به من قيمت دادند!!!
پس اين قيمت 500-600 گرچه فضايی ولی برای چراغ والئو کريستالی با اين اوضاع جالب اقتصادی فکر کنم توجيه پذير باشه.
-------------------------------------------------
ولی در رابطه با بحث کلی باهات موافقم واقعا زور داره کالايی که 20 تومان بيشتر فرضا نيست طرف 25 تومان دست دوّم گذاشته! ميخوام بهت بگم خود من خارج از تی تی در ديگر فروم ها اينقدر حرص خوردم ولی مديران عکس العملی نشان ندادند، تی تی هم به همين شکل، مديری هم بخواد با کسی مقابله کنه همان فروشنده تاپيک شکايت ميزنه اين آدم باند مافيا راه انداخته نميگذاره من کالام تو پاچه مردم کنم، آخر سر هم مدير محکوم ميشه!
نمایه کاربر
محمود
مدیر کلوپ صوتی
نوع خودرو: پژو
محل اقامت: تهران

Re: انتقاد سازنده از مدیران بخش بازار

پست توسط محمود » 03 می 2013, 18:26

دوستان بخدا نمیشه به کسی بابت قیمتی که ارائه میده خورده گرفت!
نمیشه برای کسی تعیین و تکلیف کرد

یکسری حق دارند....
کاربر جنسی رو تو ارزونی به قیمت 1000 تومن خریده! جنس رو استفاده کرده،عرفا" باید 30% زیر قیمت اکبند اگهیش کنه! ولی همون جنس الان شده 2000 تومن،خوب باید این رو بفروشه بعد یه چیزی روش بزاره تا براش جایگزین انتخاب کنه! نباید توقع داشت که جنس رو زیر قیمتی که خریده بفروشه!

یکسری جنسها هم هستند دیگه تولید نمیشن و قیمت آکی ندارند! انها که دیگه بدتر،هرچی بُرید قیمت میدن!
اون کسی هم که میاد اینجا برای خرید مطمئنا از قیمتهای بازار خبر داره
از حق نگذریم کمتر کسی رو پیدا میکنید که از قیمتهای کف بازار خبر نداشته باشه!

میمونه بحث فیک و یا اصل بودن کالایی که اگهی میشه،اگه میدونید جنسی که اگهی شده فیک هست،کاملا میتونید اعتراض کنید و مدیرت بخش هم شدیدا پشت شماست! مخصوصا" عباس!

ولی اگه بخوایم به عنوان فروشنده به مطلب نگاه کنیم،این جمله که: جنسم دوست دارم این قیمت بفروشم مواجه میشیم! بعضا به کلمه"به تو چه" هم مواجه میشیم!حالا یکسری مودب هستند و تو پی ام بهشون گوشزد میشه،از ما برای تعیین قیمت کمک میگیرند که ما هم به همگی میگیم ارزش جنس دست دو مساری است با کسر 30درصدی نسبت به قیمت روز!

یک مثال دیگه:
مگه طی سال قیمت محصولات شرکتهای خودرو سازی،بالاتر از قیمت بازار نیست؟ پس چرا همچنان خریدار داره؟ آیا خریداران نمیدونند تو نمایشگاه و یا از طریق اگهی میتونند همون خودرو رو به قیمت خیلی کمتر تهیه کنند؟

بعضا خود مغازه دارها هم بازار خراب کن هستند،الان اقای ایکس که نمایندگی برندی رو دارند ،فلان پخش رو گذاشته به قیمت 1 میلیون تومن،در صورتی که اگه بخوای میگه ندارم و موجود نیست! در صورتی که دیگر نمایندگی همون پخش رو داره به قیمت 1300 میفروشه،چرا؟ چون داره و از این مسئله داره سوء استفاده میکنه تا با سود بیشتر جنسش رو بفروشه! از اونطرف نماینگی مورد بحث هم داره بازار رو برای دیگر همکاراش خراب میکنه تا ملت فکر کنند این ارزون فروش ولی جنس رو نداره!

کلا تو این بازار با جانوارانی برخورد میکنیم که با دیدنشون به قدرت خدا بیشتر پی خواهیم بُرد!
قفل شده

بازگشت به “پیشنهادات و انتقادات مدیریتی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان