علت دریافت اخطار از شاهین13

شکایات از کاربران و مدیران و پیگیری اخطارها
قفل شده
نمایه کاربر
پارسا.
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص شده‏!‏
محل اقامت: تهران_پونک

علت دریافت اخطار از شاهین13

پست توسط پارسا. » 13 سپتامبر 2013, 20:19

خوب موضوع اینه که طبق اسم این تاپیک (مسابقات اتومبیلرانی ایران(اخبار و اطلاعات)
من پستی با موضوع اعلام نتایج برخی از تایم های مسابقه درگ شهریور 92 ارسال کردم.کاری به حاشیه های این درگ اصلا ندارم
و چند دقیقه بعد جناب شاهین13 اخطاری برای من ارسال کردند که علت دریافت اخطار شما این بوده که این تاپیک مختص این چیزا نیست و برای اطلاعاتیه که تاپیک نداره.
خوب از نظر بنده فقط این یه توجیح سادست فقط برای اینکه قدرت خودشون رو ثابت کنن زیرا اگر صفحات اولیه تاپیک و همچنین صفحات دیگری را مطالعه بفرمایید صحبت هایی از این قبیل شده و هیچ کجا ذکر نشده که چه پستی بزاریم و چه پستی نزاریم.بنده از ایشون در پی.ام تقاضا کردم که کپی پست اخطار گرفته من رو برام ارسال کنند که متاسفانه توجهی نکردند.در کل طبق پست های جناب شاهین13 ایشون حساسیت بالایی نسبت به مسابقات درگ و برگزار کننده های اون پیدا کردند حتی با نیش و کنایه هم اقدام به متلک اندازی به بعضی از اعضا میکنن.
لاذم به ذکر است به علت حواشی زیاد تاپیک خود درگ قفل شده بود در هنگام ارسال پست بنده.ایضا اگر هم بسته بود باز هم از نظر من مانعی برای ارسال پست در این تاپیک وجود نداشت(مسابقات اتومبیلرانی ایران(اخبار و اطلاعات)
لطفا رسیدگی شود با تشکر
اینایی که تو شب دیلایت روشن میکنن فازشون چیه? |:
نمایه کاربر
Vito Corleone
دنده 4
نوع خودرو: Nissan Pathfinder

Re: علت دریافت اخطار از شاهین13

پست توسط Vito Corleone » 13 سپتامبر 2013, 22:53

پارسا. نوشته شده:لاذم به ذکر است به علت حواشی زیاد تاپیک خود درگ قفل شده بود در هنگام ارسال پست بنده.ایضا اگر هم بسته بود باز هم از نظر من مانعی برای ارسال پست در این تاپیک وجود نداشت(مسابقات اتومبیلرانی ایران(اخبار و اطلاعات)
وقتی که تاپیک تخصصی برای موضوعی وجود داره، برای جلوگیری از پراکندگی نباید در بقیه ی تاپیک ها اون مسئله پیگیری بشه و اینکه قفل بود اون لحظه دلیل منطقی ئی محسوب نمیشه. تاپیک بعد از ایجاد تشنج موقتا قفل شده و بعد از رسیدگی مجددا باز خواهد شد.
Freedom comes when you learn to let go
Creation comes when you learn to say no
نمایه کاربر
پارسا.

پست توسط پارسا. » 13 سپتامبر 2013, 23:03

اولا که اسم تاپیکی من توش پست گذاشتم و اخطار گرفتم گویای همه چیز هست.دوما بنده پستی خلاف قانون نگذاشتم که اخطار بگیرم.آیا پست من باعث ایجاد تشنج شده؟و.....
نهایت این بوده که منتقل بشه .در ضمن تو همون تاپیک پر از این دست اطلاعات هستش.حالا 2 کاربر دیگه ایجاد حاشیه کردن تو اون تاپیک من باید اخطار بگیرم؟
راجع به قوانین اون تاپیک هم هیچ مستندات قانونی در دست نیست!
بر فرض که من هم مقصر بوده باشم که نیستم.دیگه بترکه پست باید منتقل بشه.متاسفانه جناب شاهین 13 خیلی احساسی عمل میکنه :viol:
نمایه کاربر
پارسا.

پست توسط پارسا. » 14 سپتامبر 2013, 18:22

خوب همونطور که پیش بینی میشد این تاپیک هم به خاطره ها پیوست طبق باقی تاپیک های مربوط به مشکلات کاربران با مدیر ها باز هم مدیران دیگه طرف هم صنفی هاشونو با دلایل خودشون گرفتن و در آینده هم خواهند گرفت و در کل کاربران محترم در نظر داشته باشید بعضی از مدیران اینجا دچار خود بزرگ بینی مفرط و همچنین غرور کاذب هستند و احتمال داره شمارو بدون هیچ دلیلی حتی بن کنند چون زورشون زیاده :mrgr:
و من الله توفیق :cool:
نمایه کاربر
Vito Corleone
دنده 4

پست توسط Vito Corleone » 14 سپتامبر 2013, 20:02

دلیل اخطار:
کل کل با مدیر بخش و اصرار در ارسال پست در مکان نامناسب با وجود توضیح و راهنمایی قبلی
جناب "پارسا." دلیل اخطار شما، همونطور که در پیغام خصوصی اخطار ذکر شده عبارت بالا هست. یعنی مدیر کلوپ به شما تذکر داده بودند.
پارسا. نوشته شده:اولا که اسم تاپیکی من توش پست گذاشتم و اخطار گرفتم گویای همه چیز هست.دوما بنده پستی خلاف قانون نگذاشتم که اخطار بگیرم.
وقتی که تاپیکی برای موضوعی وجود دارد و شما هم از وجود تاپیک اختصاصی مطلع هستید و هنگامی که تاپیک برای رسیدگی قفل شده است، علی رغم تذکر مدیر اقدام به ارسال پست می کنید، مدیر هم حق برخورد دارد.
پارسا. نوشته شده:بر فرض که من هم مقصر بوده باشم که نیستم.دیگه بترکه پست باید منتقل بشه.متاسفانه جناب شاهین 13 خیلی احساسی عمل میکنه
همانطور که نوشتم، به شما در مورد ارسال پست در مکان نامناسب قبل از این اخطار، تذکر داده شده است. بنابراین، اخطار مدیر کلوپ به حق بوده است.
پارسا. نوشته شده:خوب همونطور که پیش بینی میشد این تاپیک هم به خاطره ها پیوست طبق باقی تاپیک های مربوط به مشکلات کاربران با مدیر ها باز هم مدیران دیگه طرف هم صنفی هاشونو با دلایل خودشون گرفتن و در آینده هم خواهند گرفت و در کل کاربران محترم در نظر داشته باشید بعضی از مدیران اینجا دچار خود بزرگ بینی مفرط و همچنین غرور کاذب هستند و احتمال داره شمارو بدون هیچ دلیلی حتی بن کنند چون زورشون زیاده :mrgr:
و من الله توفیق :cool:
این تاپیک در دست بررسی است. اگر قرار بود بسته شود یا رسیدگی نشود، پاک کردن تاپیک و یا بستن اکانت شما کار چند ثانیه بود. شما 4 اخطار از 4 مدیر متفاوت دریافت کرده اید، همه مشکل دارند؟! :( بهتر نیست منطقی تر فکر کنید؟! :-D

تاپیک های پیشنهادات و انتقادات هم در خود کلوپ ها و هم در اینجا بسیار مهم تلقی شده و حتما رسیدگی می شوند. حتی بعد از اتمام بررسی پاک هم نمی شوند و می توانید موارد مشابه را با اندکی جستجو بیابید.

موفق باشید :eek:
نمایه کاربر
پارسا.

پست توسط پارسا. » 14 سپتامبر 2013, 21:26

شما توجه نمیکنی به صحبت های بنده اصلا.هیچ قانونی نوشته نشده که من تو اون تاپیک راجع به درگ اطلاعاتی نزارم اگر اینجوری بوده اسمش میشد مسابقات اتومبیل رانی (اخبار و اطلاعات به جز درگ)در اون زمان که من پست گذوشتم تاپیک هم قفل بوده کسی هم نگفت که قرار دوباره باز شه.
منظور شمارو از بستن اکانت در 4 ثانیه متوجه نمیشم؟تهدید بود یا قدرت نمایی؟الان احساس کردید واقعا پدر خوانده هستید؟
راجع به اخطار ها هم باید به عرضتون برسونم تا اطلاعاتتون زیاد شه اون اخطار هایی که من گرفتم همشون به دلایل خیلی ساده ای مثل پست بدون عکس بوده یا عدم رعایت فواصل طولی در تاپیک های خرید و فروش نه فحاشی و غیره و باید به عرضتون برسونم که بنده شخصا بار ها موارد بسیار زیادی از بی نظمی رو با مدیر انجمن ها خودم شخصا گزارش دادم میتونید بپرسید.بار ها پی.ام های تبلیغاتی که برای من اومده رو گزارش دادم تازه این بخش کوچیکی از گزارش های منه
در ضمن اخطار ها هر 45 روز یکبار به صورت اتوماتیک پاک میشه و الان در کنترل پنل کاربری من سطح اخطار بنده عدد یک هستش و دارای شرایط اخراج نمیباشم و باید بهتون اشاره کنم که کسی هم که 3 اخطاره میشه به مدت یک هفته اخراج میشه و دوباره برمیگرده.
بهتره به جای قدرت نمایی و به رخ کشیدن اخراج در 3 ثانیه کمی تفکر کنید بعد پست بدید.
نمایه کاربر
Vito Corleone
دنده 4

پست توسط Vito Corleone » 14 سپتامبر 2013, 21:38

اصلا خوندی چی نوشتم؟!

شما من رو به عدم رسیدگی و حمایت از مدیر متهم کردی، نوشتم اگر قرار بود رسیدگی نشه، پاکش می کردم و شما رو اخراج، نه اینکه بیام توضیح بدم!

در مورد 4 تا اخطار هم نگفتم سطح اخطارت 4 هست و الان به خاطر اخطار اخیر اخراج میشی. نوشتم شما می گی مدیر مغرور بوده بهت اخطار داده، آیا فقط "شاهین 13" این طور هست یا هر 4 مدیر متفاوتی که بهت اخطار دادن؟

--
در مورد اخطار اخیرت هم توی گزارش اخطار نوشته شده که بهت تذکر دادن، تکذیب می کنی؟
نمایه کاربر
پارسا.

پست توسط پارسا. » 14 سپتامبر 2013, 22:09

به من کسی مستقیما تذکر نداده.در ضمن به نکاتی که در زیر اعلام میکنم توجه بفرمایید:
1_تاپیک درگ 92 آخرین پستش 22 شهریور 92 ساعت 18:17 بوده که بعد از اون تاپیکش قفل شده و کسی هم اشاره نکرد که موقتا این اتفاق افتاده و دوباره باز خواهد شد.
2_جناب شاهین 13 تاپیک درگ 92 رو 22 شهریور ساعت 19:58 بازگشایی کردند.یعنی حدودا یک ساعت و چهل دقیقه این تاپیک بسته بوده.
3_زمان پست سالم من در تاپیک اخبار و اطلاعات مسابقات اتومبیل رانی بین همین ساعت هایی که در بالا عرض کردم بوده و جناب شاهین 13 در ساعت 19:52 به من اخطار داده اند و 6 دقیقه بعد اقدام به بازگشایی تاپیک درگ شهریور 92 کرده اند.
4_در صفحه 352 تاپیک اخبار مسابقات اتومبیل رانی راجع به درگ 22 شهریور صحبت شده در تاریخ 29 مرداد 92 با اینکه 3 روز قبلش تاپیک مجزا براش باز شده بوده.
5_در صفحه 302 تاپیک اخبار و اطلاعات مسابقات اتومبیل رانی پستی مبنی بر اعلام مشخصات قهرمانان مسابقه اسلالوم موجوده که در حالی ارسال شده که خود مسابقه اسلالوم تاپیک مجزا داشته.
از این دست مواردی که در بالا اشاره کردم تو تاپیک اخبارو اطلاعات مسابقات اتومبیل رانی بسیار زیاده و کسی اخطار نگرفته.
در اخر هم باید مجددا بگم که حق من اخطار نبوده و نهایت انتقال پست بوده
جالبه در متن اخطار من لفظ کل کل به کار برده شده که خیلی بزرگنمایی شده توش بنده اگر قصدم کل کل بود تو همون تاپیک دوباره پستم ارسال میکردم و تا مرز اخراج پیش میرفتم.
نمایه کاربر
Vito Corleone
دنده 4

پست توسط Vito Corleone » 14 سپتامبر 2013, 22:32

منطقی هست اون تاپیک برای همیشه بسته شده باشه؟
نمایه کاربر
پارسا.

پست توسط پارسا. » 14 سپتامبر 2013, 22:38

با توجه به حواشی زیاد اون درگ پتانسیل چند روز بسته شدنو برای آروم تر شدن جو دارا بوده اما برای همیشه بسته شدنو نظری راجع بهش ندارم!
قفل شده

بازگشت به “پیشنهادات و انتقادات مدیریتی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان