سیستمهای قدرتی و مشگلات و موانع موجود در کشور

Mohammadreza Mahdavi
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

سیستمهای قدرتی و مشگلات و موانع موجود در کشور

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » سه شنبه 10 تیر 1393, 2:02 pm

سلام
این تاپیک رو مدتها پیش میخواستم باز کنم تا در این تاپیک تمامی مشگلات و موانع موجود در این رویه هم بازگو بشه
هر مشگلی که در این رویه و رسیدن به یک ستاپ قدرتی چه قبل از نصب و چه بعد از نصب وجود داره و به ذهن دوستان میرسه که اون مشگل در کشور ما یا حتی در سایت و و محیط مجازی هم هست رو دوستان میتونند در این تاپیک مطرح کنند تا همگی از نکات مثبت اون استفاده کنیم و تا جای ممکن بتونیم با ایجاد و تبادل اینگونه تاپیکها و صحبتها به یک فرهنگ مناسب و درست در اس پی ال برسیم.
.............................
اولین بحثی که دوست دارم بهش پرداخته بشه "فرهنگ اس پی اله" که در کشور ما هم در مقایسه با کشورهای دیگه و صاحب سبک بسیار پایین و ضعیفه و به نظر دوستان چرا باید اینگونه باشه؟!

Mohammadreza Mahdavi

Re: سیستمهای قدرتی و مشگلات و موانع موجود در کشور

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » سه شنبه 10 تیر 1393, 9:44 pm

1-اولین مسیله رو میخوام به سمت سایت و محیط مجازی ببرم.
2-بعد از اون در دومین گام به مسیله کشور و موانع و مشگلات موجود ببریم که این مشگلات پیرو مسایل و بازتاب عملکرد در محیط مجازی هستش.
3-و در گام سوم به مشگلات قبل از نصب و خرید
4-و در گام آخر به مشگلات و موارد بعد از نصب و در حین تست و صداگیری اختصاص بدیم.
.......................
اس پی ال و حواشی موجود در محیط مجازی:
تو محیط های مجازی یک دوره همی برای با هم بودن و به اشتراک گزاشتن تجارب،تستها،اندوخته ها و حتی نهایتا سرگرمی هم حتی هست...
شاید اگر محیط مجازی نبود هیچ کدم از ماها در سیستم رشد نمیکردیم و به هیچ کدام از پله های ترقی و لذت در حین استفاده از ستاپمون هم حتی نمیرسیدیم...و این یک مورد کاملا طبیعی و در ذات انسانه که این مخلوق به تنهایی نمیتونه کاری از پیش ببره و کلا احتیاج به زندگیه اجتماعی داره.
که در این محیط اجتماعیه به وجود امده یا همون وب سایت میتونیم از حضور یکدیگه استفاده کنیم که لذت استفاده از سیستم رو در کنار افزایش اندوخته ها و تجارب و خود لذت از ستاپمون رو بالاتر ببریم....
حالا در این بین از مدت زمان کمی که مسیله ی ستاپهای قدرتی در کشور حضور و رشد کردند و در همون زمان کم حضورشون در کشور دچاره حواشی و ناهنجاری هایی شدند که همگی به اونها واقف هستند.
در این بین چرا باید واقعا وقتی یاد اس پی ال میفتیم یاد:هیجانات کنترل نشده،کل کل،رو کم کنی،خودنمایی،کری خونی،جلب توجه و خیلی مطالب دیگه بیفتیم؟!
آیا واقعا اس پی ال و این همه سازندگان مهندسان و حتی تجار و افراد با علم که در این زمینه فعالیت دارند که با علم خودشون هر روز یک نوآوری جدید و طرح رو در این رویه به وجود میارند.... پس همه ی اونها هم این موارد رو دارند؟و از این ناهنجاری در رنج هستند؟!اگر اینطور باشه که ما در واقع علم سیستم صوتی رو زیره سوال برده ایم و کسی که علمی نداشته باشه هیچ موقع در اون محیط ابتکار عمل و ابداع و خلاقیت نخواهد داشت.
مدتیه که تب اس پی ال هم فروکش کرده و در واقع مشگلات زیادی در تاپیکهای اس پی ال به وجود امده که باعث شده کاربران باقی مونده هم علاقه ای برای دنبال کردن تاپیکهای اس پی ال یا اجراهای اس پی ال توسط خودشون نیستند که متاسفانه اکثر غریب به اتفاق تاپیکها به حاشیه و کدورت کشیده شده...
یعنی بعد از استارت یک تاپیک اس پی ال یا با بی توجهی برخورد میکنیم که خود فرد نهایتا خسته میشه و اون انرژی لازم رو از دست میده.
یا با خشونت و به حاشیه کشوندن اون تاپیک و زیره سوال بردنش و ارتباط دادن تاپیکهای اس پی ال به تاپیکهای دیگه و اعلام و گزارشهای نامربوط و متاسفانه حتی دروغ باعث تشنج در تاپیک میشه!
خوب همه ی اینها وجود داره و تمامی مدارک لازم هم به همین طبع...اما چرا این ناملایمتی و غیر حرفه ای برخورد کردن با موضوع وجود داره برای من و امثال من جای سوال داره؟!
چون با خودم همیشه این سوال مطرح میشه که اگر ما به سیستم صوتی به چشم یک ورزش و سرگرمی نگاه کنیم که یکی از شاخه های مربوط به اتومبیل و زیر نظر فدراسیونهای زیربط هست پس باید مثل دیگر ورزش ها اخلاق حرفه ای هم به طبع اون داشته باشه هر چند افراد حرفه ای با اخلاق هم کم نداریم....مثلا کسانی که در ورزشهای رزمی فعالیت دارند و عدشون هم در کشور یا هر جای جهان کم هم نیستند آیا باید راه بیفتند در خیابونهای کشور و ملت رو مورد ضرب و شتم قرار بدن و جوابشون هم این باشه که ما این توانایی و انرژی رو داریم و این گونه خودمون رو خالی میکنیم...مثلما هیچ کس از این حرکت خوشش نمیاد ولی این قضیه در کشور ما هیچ موقع به وجود نیومده پس چرا باید در محیط مجازی و سیستم صوتی ما دچار مشگل بشیم؟؟؟
یک نکته ای هم بگم که این پستها خواهشا با خنده و انرژی مثبت خوانده بشه. :smile:

Mohammadreza Mahdavi

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » چهار شنبه 11 تیر 1393, 11:21 am

برای رسیدن به یک ستاپ اس پی الی قوی و قدرتمند شرایط و ضوابط زیادی احتیاج هست:
علم،تجربه،علاقه،زحمت،فعالیت فیزیکی زیاد،پشتکار...
خوب علم اگر نباشه و اشنایی به اطلاعات سخت افزاری کامل به همراه تجربه نباشه نمیشه کاری از
پیش برد و در صورت داشتن این موارد تازه دوندگی و فعالیتهای فیزیکی شروع میشه
از جا به جا کردن باکسها و باطری های بزرگ تا سیم کشی های زیاد که کلا یک
فرد رو تو ماشین غوطه ور میکنه و هر روز تو یک قسمتی از ماشین گیر میندازه و
مثلما اگر پولی هم نباشه به هیچ کدوم از این موارد نمیرسیم.
اگر کسی هم که علم نداشته باشه و فقط بخواد با پول به این موضوع برسه هم باز در
اشتباهه و ابدا نمیتونه به نتیجه برسه و دقت کرده باشید کسانی که در دارای
ستاپهای خیلی قوی هستند خودشون پشت همه ی اجرا و نصب اون کار بودند و یا
نهایتا از دیگران کمک اجرا و یا همفکری گرفتند و کسانی هم که خواستند از
تجربه ی دیگران این بین استفاده کنند و فقط با پول رفتند جلو سریعا به مشگل
برخورده و از دور خارج شدند!منتهی صحبت از علم که میشه ما همیشه گلایه
از کمبود علم و نبود اطلاعات در این زمینه هستیم که در کنارش هم گلایه های
زیاد از نبود قطعات سخت افزاری کامل هم وجود داره...خوب یک سوالی :
وقتی میشه با همون علم موجود کار رو راه انداخت و اتوبوس پنچر سیستم صوتی رو
تکون داد و با حداکثر موارد موجود به نتیجه هم حتی رسید پس چرا گلایه از
نبود علم داریم؟اگر کسی علمش رو داره بسم الله
یعنی اینگونه افراد قدرت ادارک مرتبه ی بالاتر از علم موجود رو دارند و یا شاید هم اشنایی دارند! پس
چرا نمیان علمشون رو در اختیار همه بزارند؟ما به علم موجود اکتفا
نمیکنیم پس یعنی علمی بالاتر رو یا دیدیم یا لابد داریم و صداش رو در
نمیاریم پس چرا خرده گیری از علم موجود داریم؟
همینجا این هم بگم ما کمبود علم در مراتب خیلی بالا داریم ولی طوری نیستند که کار رو لنگ
بزارند.و کسی در اس پی ال خیاله همرو راحت کنم که به اون مراتب خیلی بالا در اجرا و
سطح اول جهانی هنوز در ایران نرسیده که بخواد کارش لنگ بمونه.
صحبت از فعالیت و دوندگی ها هم که جای خود و نسبت به یک ستاپ کیفیتی تغییرات و مشگلات هر روز در یک ستاپ قدرتی وجود داره.
اما پول:الان کسی بخواد با دلاره 3250 تومانی فعلی یک ستاپ قدرتی خوب رو ماشینش درایو
کنه میتونه مثلا 15 الی 20 میلیون این کار رو انجام بده و به نتیجه ی فراتر
از انتظارش هم حتی برسه.
یعنی کل درگیری ذهن رو میشه با 20 میلیون حلش کرد
اما واقعا اون ماشین بازی که اتومبیلش رو تیونینگ میکنه و کلی هزینه میکنه که
بتونه در مسابقات درگ شرکت کنه و حتی تا 60 الی 70 میلیون هم خرج میکنه کار
و زحمت بیشتری کشیده و پول بیشتری خرج کرده یا یک اس پی ال باز با ستاپ 20
تومانی؟!البته منظورم این نیست که 20 تومان پول کمی باشه نیست.
حالا تعداد افرادی که ماشین جمع میکنند و تو اون زمینه فعالیت
دارند هم نگاه کنیم میبینیم که غیر قابل مقایسه با افراد اس پی ال باز
فعلی اون هم از افراد اس پی ال باز با لول بالا و قدرتمند هستند!
از قطعات و علم و اجراها که همیشه با عیب و ایرادهای عمدی و به حاشیه
کشوندنهای محض و از قصد که در تاپیکها وجود داره که بگزریم به دبی متر هم
میرسیم:
این دستگاه اشتباهه و همیشه یک حباب فکری بزرگ برای خودمون درست
کردیم که مرغ همسایه غازه!و کسانی که در اونور آبها در حال تست هستند همه ی
اونها از دستگاههای مرجع مثل اس پی ال لب یا ترم لب استفاده میکنند و چون
دیگر دستگاهها رو ما نمیشناسیم باید چشممون به این دستگاهها ببندیم و
فکرهای حبابی موجود رو هر روز پرورش بدیم!
.................
اگر یک سرچی بین تاپیکهای اس پی ال کنیم به یک سری نکات جالب میرسیم:
دوستان میخوام سیستم ببندم تا روی کس دیگه ای رو کم کنم!
یک جایی کل کل وجود داره میخوام یک چیزی جمع کنم برم کلش رو بخوابونم!
سیستمی ببندم که وقتی از خیابون رد میشم همه ی شیشه های منازل بلرزه و سرها به سمت من برگرده!
فلانی سیستم قوی ایی بسته و چون سیستمش خیلی قویه(انگه ادعا دار بودن فرد رو هم بهش میبندن) و میخوام برم حالش رو بگیرم!
از مسایل شخصیتی و یا تخریب شخصیتی هم که اصلا صحبت نکنیم که هیچ کس نه ستاپ و عملکرد و نه خود طرف رو ابدا قبول نداره.
................
تمامی این موارد وجود داره و باعث میشه که در تاپیکهایی که همزمان فعالیت دارند شاهد این باشیم که:
یک اتفاق مشابه در هر دو تاپیک اس پی اله به وقوع میپیونده
موضوع به هر طرقی از بحث اصلیه خودش دور میشه
یکی در بین قربانی میشه برای بزرگ جلوه داده شدن
به هنگام اوج یک تاپیک اس پی الی تاپیکه دیگه هم طغیان میکنه
اکثرا هم پای ایدی جدید و توهین و ناسزا میفته وسط
هیجانات در تاپیکهای موجود به طرز فاجعه باری فوران میکنه تا حدی که از کنترل فرد در میاد و به خاطرش هر کاری میکنه

..............
واقعا چرا اینطوری شده و اس پی ال به این سمت و سو کشیده شده؟
واقعا این گونه افراد دل خودشون رو فراموش کردن و خودشون در اختیار مردم برای جلب توجه قرار دادن؟
یا شاید هم برتری جوییست ؟
چرا برتری جویی به تخریب شخصیتی و عیب و ایرادها معطوف میشه؟
اگر این طوره چرا در جاهای مثبت برای تکامل و پیشرفت درست استفاده نمیشه؟
چرا برای جلب توجه اقدام به انجام هر کاری میکنند؟
چرا مانعه فعالیت دیگر افراده در حاله فعالیت میشند؟
چرا تو کشورهای دیگه این مشگلات وجود نداره و همگی در ایران تلمبار شده؟
.............
واقعا چرا این همه مشگل در اس پی ال به وجود امده و وجود داره و هر روز هم داره بدتر میشه؟
جوابها مشخصه!
و این موضوعات باعث بی هویتیه محض در اس پی ال و حواشی در اس پی ال شده.

Mohammadreza Mahdavi

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » چهار شنبه 25 تیر 1393, 8:58 pm

میخواستم با اجازه ی مدیر محترم و دیگر دوستان راه کار ارایه بدم!!!!!!!
تا از اتفاقات به وجود امده در محیط مجازی تا حدود زیادی کاسته،اما قبل از راهکار نمیخوام به همین راحتی و سادگی از موضوع و گام اول یعنی محیط مجازی گزشته و وارد گام دوم بشم.پس!یک اشاره ای در گام دوم کرده و و دوباره به محیط مجازی و مشگلاتش بر میگردم که هر چی ما میکشیم از این مورد اوله!
..................
مسیله کشور و موانع و مشگلات موجود

قبل از گردهمایی سیستم های صوتی قدرتی که در تاپیک بقل بهش اشاره شد موضوعی توسط رسانه ی ملی به میون اومد که ذهنم رو کاملا مشغول خودش کرد و این که تمام گردهمایی خودروهای المانی و هشت سیلندر توسط شبکه ی شش سیما پوشش داده شده و از تمامی اتفاقات،شرکت کنندگان،افراد ماشین باز حاضر گزارش تهیه کرده و طی یک مستند خبری و زیبا از شبکه ی خبر چند روز بعد از گردهمایی و حدودهای 3 بعد از ظهر پخش شد.
اما علی رقم اینکه سیستم های قدرتی هم در اونجا حضور داشتیم و ساعاتی بعد از اجرای نمایش زیبای ماشین های حاضر شروع به تست شد نه خود خبر نگار اقای اریا منش و نه دیگر دست اندرکارانشون حتی علاقه و کنجکاوی ایی هم برای تهیه ی گزارش حتی با در صد کمتر نسبت اتومبیلهای صوتی هم نداشتند؟!؟!و سریعا هم محل رو ترک کردند و طبعا در تلویزیون هم هیچ اشاره ی خبری هم به موضوع سیستم صوتی هم نشد!
حالا این بین بنده از این قضیه ناراحت شدم و علتهای ناراحتیم این بود که چرا بی توجهی و حتی سرکوب توسط مسیولین و حتی خبرنگاران نسبت به این موضوع وجود داره؟؟
بحث شو و نمایش و فرا گیر شدن این موضوع و گسترشش در بین جوانان منظورم بود و ربطی به مسایل حاشیه ای و دید منفی نگاه کردن به این موضوع رو ندارم......
باید دید که ما چیکار کردیم که وقتی صحبت از سیستم صوتی در بین مسیولین کشور هم حتی میشه با سرکوب ایست بازرسی ایجاد محدودیت منع تبلیغ و گسترش و تبلیغات منفی برای سرکوبش در جامعه به وجود میاد و نسبتهای دیگه جای خود...
چه موارد و مشگلاتی از سوی کاربران ستاپهای صوتی در کشور به وجود امده که باعث این اتفاقات و برخوردها بر علیه اونها شده؟؟؟؟؟جواب این موضوع هم مشخصه!!! و در پستهای بعدی بیشتر بازش میکنم.
ایدی قدیمی بنده Reza_Rms

اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمی دهند
آنها به قصد پاسخ دادن گوش می دهند.
استفان کوی

نمایه کاربر
kenwood 7013
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پزو 405
محل اقامت: تبریز
تماس:

پستتوسط kenwood 7013 » پنج شنبه 26 تیر 1393, 6:20 pm

کاملا مفید بود :-) :-)

مرسی رضا جان .... :-) :-)

سالار
Head Unit :Alpine 145e
Front component : ML1600 3way
Amplifire for Component : soundmagus 4channel BT
doubleSubwoofer : Alpine type swr-1042d
Amplifire for subwoofer : sound digital 1600.1

Mohammadreza Mahdavi

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » جمعه 27 تیر 1393, 3:21 pm

خیلی مخلصیم داداش گلم :grin:
.................................................................
چون نمیشد راهکار درست شدن وضع در فروم در مورد اس پی ال رو سریعا اعلام کرد که قطعا هم با دادن راهکار جواب نخواهد داد چون به عمقش شاید پی برده نشده یا سر سری گرفته شده پس موقعش نیست و عقبش میندازم....
و میخوام ریشه ای این موضوع رو حل کنم که انقدر بزرگ و بزرگتر شده و حالت و جلوه ی بدی هم پیدا کرده!
و راهکار بنده که دارم زحمت براش میکشم و زمان هم میزارم، احتیاج به توجه و شرط و شروطهای داره که در اینده مشخص میکنم
اگر هم کسی توجه نخواست که از الان بگه که دوره اس پی ال در فروم رو یک خط بزرگ بکشیم و کل قسمتش رو از سایت محو کنیم.چون نبودش بهتر از بودنشه با وضع به وجود امده ی فعل...این حرفم یک استثنا داره که اون هم در اینده میگم.
...........................
پیرو ادامه ی مشگلات اس پی الی در محیط مجازی

یادمه از روزی که صحبت از اس پی ال در فروم و محیط مجازی شده و هر کسی از دوستان اس پی ال باز قدیمی تستی رو با این دستگاه موجود انجام داده سریعا یکی از موضعهای گرفته شده یا همون عیب و ایرادهای عمدی که گفتم،همین این موضوع دستگاه اشتباه می باشد...
تصویر
و این موضوع از پنج شش سال پیش وجود داره
به نظر میاد از همون پنج شش سال پیش مقایسه ای بین دستگاه فوق و دستگاههای دیجیتال مثل اس پی ال لب و ترم لب انجام شده که دوستدارم بیان در این تاپیک موضوع رو روشن و واضح کنند.که در اون تستی که انجام دادند چقدر اختلاف بین این دو دستگاه وجود داشته و در چه شرایطی این کار و در حضور چه کسانی این تست مهم انجام شده....لینک تاپیک یا فیلم و عکس به تعداد کافی هم کفایت میکنه.
.................
دوستان گل من هیچ تستی نسبت به این موضوع انجام نشده و اصلا کسی نتونسته ترم لب تهیه کنه و چند میلیون ناقابل رو اختصاص به این موضوع کنه فقط برای تست! و دست هیچ کاربری یا اس پی ال بازی هم این وسیله نبوده.... به غیر از دو تا از شرکتهای موجود در کشور تا این تاریخ برج چهار از سال 93... که برای خودشون از مدتها پیش اورده بودند و اون هم شرکت دیجیتال دیزاین و گرندزیرو هستند!
پس چرا الکی و از رو همون ناهنجاریهای اخلاقی موجود در اس پی ال که گفتم تو تاپیکها گفته میشده که اقا این تست اشتباهه!!!!
پس نتیجه میگیریم اگر لکه ی ننگی قرار بوده بر روی اس پی ال باز و تست کننده وارد بشه و تاپیک در محیط مجازی زیره سوال بره یکی از اونها همین بوده!دستگاه!
و ناهنجاریهای اخلاقی مثل حسادت بخل بغض کمبود شخصیت و دیگر موارد خجالت آور باعث این کارها میشده...
حالا چرا حسادت و بغض زیاد که حتی توسط فرد در محیط مجازی بروز میکنه و اقدام به تشنج به هر طرقی در محیط مجازی میشده در یک کیفیتی باز به وجود نمیاد رو تو پستهای بعدی ریشه یابی میکنم؟!؟!
...............
یا یک سری سوالات بزرگ مطرح میکنم:
چه حکمت و رازی در اس پی ال وجود داره که باعث این موارد و مشگلات در اون میشده؟
یا چرا این مشگلات موجود در تاپیکهای اس پی ال،درتاپیکهای کیفیتی و ستاپهای کیفیتی وجود نداره؟
یا چرا اگر صد نفر سیستم کیفیتی ببندند هیچ موردی نداره ولی اگر دو سه نفر یا حتی یک نفر هم سیستم قدرتی ببندند سریعا مشگل به وجود میاد؟

چه سر و رازی در رکورد و یا سیستم قدرتی وجود داره که بعد و یا قبل از انجام تست دبی توسط کاربر در تاپیک،کسی دوست نداشته اون رو ببینه(بلانسبت همه)؟
جواب این موضوعات رو تو پستهای بعدی ریشه یابی میکنم.
ایدی قدیمی بنده Reza_Rms

استفان کوی

Mohammadreza Mahdavi

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » جمعه 27 تیر 1393, 7:59 pm

امروز یا چند تا از بچه های خوب سایت یک قرار ملاقات داشتیم و موضوع هم به همین مشگلات اس پی ال هم کشیده شد و عین حرفی که بهم گفتند رو اینجا قرار میدم:
""وای!چقدر انرژی منفی و حرکتهای زشت و اعصاب خورد کن وجود داشته و ما خبر نداشتیم(جالبه که خبر نداشتند)...بابا رضا تو که اینا رو تو سایت مینویسی و نقل قول میکنی ما از خوندن این موارد خجالت میکشیم و هم اعصابمون میریزه بهم...رضا حوصله داریا با اینا سر و کله میزنی بی خیال بابا بکش بیرون از این همه حاشیه که دور و برت به وجود میارن""
آقا من چیکار کنم وقت
ی اس پی ال رو دوست دارم و بهش عشق میورزم...و اس پی ال مخصوص من نیست و مال همست ولی با رعایت حقوق دیگران به دور از موارد غیر حرفه ای!!!
اما حیف که اس پی ال رو خرابش کردند و یکی هم میخواد تو این کار یه فعالیتی بکنه میخوان هر سری به یک طرقی یک چوبی لاچرخش کنند!
قبل از بنده هم افراد قدیمی تر هم این مشگلات رو داشتند!
و وقتی دوستان نمیتونند تاب دیدن یک اتفاق و نقل قول که هر چند زشته رو بیارن فکر کنند افرادی مثل بنده چه مصیبت و حاشیه هایی رو حس و درک و لمس کرده و چقدر هم هر روز با این موارد سر و کله میزنم!
................................
خودمانی
دوستان به بزرگی خودشون بنده رو عفو کرده و این مطالب رو با فال نیک خوانده و فقط به حقانیت امر فکر کنند
و اینکه مشگلاتی هست که وجود داره و مدارکش هم به قدری زیاده که هر کسی براش جای سوال بود به بنده اطلاع بده تا براش مدارک موجود رو بفرستم...ولی وقتی گفته میشه جلوه ی خوبی نداره برای بیان کننده...ولی بنده پی این مورد رو هم در فروم بر تن میمالم و فقط این رو میخوام بدونم بنده و امثال من رو در اس پی ال درگیر مسایلی میکنند به نا حق و هر چند اخر امر بازنده ی امر و تحقیر شده خود این افراد هستند ولی میخوام حتی المقدور این مشگلات یک جایی در فروم گفته شده باشه و حوصوله خرج بدن و دوستان بخونند و من رضا مهدوی معلوم نیست اصلا فردا زنده باشم یا مرده....ولی میخوام اگر کسی هم میخواد در اس پی ال فعالیت کنه بدونه که این مسیله ی ستاپ قدرتی چقدر به محیط زشتی تبدیل شده..و فردا اگر به مشگلی هم در این زمینه خورد تعجب نکرده و سست نشه....و با این کارها کم کم فرهنگ و اخلاق لازم در اون هم به وجود بیاد...و این عشق به این موضوع هست که بنده رو مثل کوه جلوی این مشگلات سر پا نگه میداره... که هر روز در یک سایت یا جالبه سایتهای دیگه به نا حق و دروغ اتفاقاتی به وقوع میپیونده که شاید روح کسی مثل من هم از اون مورد خبر نداره و یا اتفاقات زیادی که نمیشه هر روز تو سایت گفت....تنها فردی که تو این مورد موفق بوده و خوب عمل کرده و تونسته به اس پی ال کمک کرده باشه در بین مدیران فقط حاج محمود بوده که تو پستهای بعدی به اون هم میپردازم.

.................................
سلطنت در اس پی ال و محیط مجازی توسط کاربر
یکی از مشگلات دیگه ای که در فروم ها در مورد اس پی ال وجود داشته سلطنتی بودن اونه...
یعنی هر کسی تو هر برهه ای که ظهور میکرده و میخواسته فعالیت کنه علی رقم مشگلاتی که خود فرد پیش رو در سایت داشته داشته یک مورد دیگه این بوده که کار رو فرد اس پی ال باز حاضر به یک حالت تیمی در بین دوستان رفقا و یا اشنایان خودش میکرده و از حمایت اونها برای مقابله با مشگلات استفاده میکرده و همیشه سعی میکردند که یک نفر رو همیشه قطب اس پی ال در فروم جلوه بدن که اینکار هم اشتباه بوده و مشگلات خاص خودش رو داشته...
هم خود کاربر نمیخواسته رقیب داشته باشه و هم اطرافیان و دوستانش!
حالا همونطور که قبلا هم گفتم چرا یک فرد اس پی ال باز چه در سایت و چه در بیرون سایت نمیخواد رقیب هم حتی داشته باشه هم جای سوال داره که بعده ها بهش پرداخته خواهد شد....
پس برای همین در وقوع اتفاق که دایمی هم بوده در فرومها و تاپیکها و علتهاش گفته شد،در نتیجه چندین نفر درگیر مسیله میشدند و همین موضوع تشنج رو بیشتر و بیشتر میکرد...و در هنگام یک اتفاق چندین نفر درگیر مسیله میشدند...و برای همین از هر کاری به نا حق برای به کرسی نشاندن اهدف خودشون استفاده میکردند...و بعد از اون در فروم کدورتها بیشتر میشد.چون سابقه ی فعالیت در اکثر فروم های صوتی کشور رو دارم این حرفها رو میگم.
ایدی قدیمی بنده Reza_Rms

استفان کوی

نمایه کاربر
amirjk
شروع حركت
نوع خودرو: پراید
تماس:

پستتوسط amirjk » شنبه 28 تیر 1393, 11:22 am

رضا جون دمت گرم عالی بود :-)
اون تشنج خوب اومدی یاد یه چیزی افتادم gh)

Mohammadreza Mahdavi

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » پنج شنبه 9 مرداد 1393, 10:06 am

چاکریم امیر جون :grin:
تشنج واسه خودش به قصه ای تبدیل شده که تو کتابها باید نوشت.
ایدی قدیمی بنده Reza_Rms

استفان کوی

Mohammadreza Mahdavi

پستتوسط Mohammadreza Mahdavi » جمعه 14 شهریور 1393, 10:21 pm

سلام
به نظرم این تاپیک نمیتونه لحظه ای و موقتی باشه و باید همیشه دیده بشه و صحبتها و مواردی که به ذهن میرسه در این تاپیک بیان بشه که فقط دوستان متوجه اون مشگل باشند.
که در هنگام ایجاد یک تاپیک اس پی الی در محیط مجازی توسط یک کاربر اون تاپیک از قصد و عمد به حاشیه کشیده میشده و هر سری به یک طرق:
1-آیدی جدید و ناشناس
2-آیدی تک پست و یا کم پست
3-ایدی ایی که اصلا هیچ کس اون آیدی رو نمیشناخته و و با داشتن چندین پست اس پمی یا حتی غیر اسپمی برای یک روز یعنی استفاده از اون ایدی برای ایجاد حاشیه در اینده گماشته شده بوده تا در روزش یعنی برای استفاده در یک تاپیک اس پی ال استفاده میشده...و کسی اون ایدی رو نمیشناخته اخر امر که این مهمترین نکتست!!!!که باعث بی اعتمادی نسبت به کاربران هم این موضوع متاسفانه میشده.و رسیدن به هدفش یعنی بر هم زدن و ایجاد تشنج در تاپیک!
................
آیدی های حقیقی و از قبل شناسایی شده یا اصطلاحا ایدی فعال:
کل کل مستقیم در تاپیک و ایجاد بی نظمی در تاپیک
گزارشات احساسی و بی ربط
دروغ گفتن در تایپک
اتفاقات مشابه در دو تاپیک و دو ستاپ
بر هم زدن نظم تاپیک و ایجاد مسایل حاشیه ای و دور کردن اصل موضوع
فحاشی و توهین ناسزا و الفاظ دیگه هم از برکات این نوع پستهاست که قبل از رسیدن به اون مرحله این گونه پستها نمیدونم چرا پاک نمیشده تا الان توسط مدیران،که انقدر رشد پیدا میکرده!و گاهی حتی حمایت هم متاسفانه میشده!
ادعای حرف بی ربط و نزاشتن فیلم و عکس و کلیپ مشخص به تعداد کافی هم از این معضلات هم بوده!و در هنگام در خواست هم شرطی شدن موضوع توسط کاربر خاطی برای رهایی از فاش شدن هم از این ترفندها بوده!
که به نظرم یک فرد حرفه ای هیچ موقع این گونه کارهایی رو انجام نمیده!مگر ریگی در کفش داشته باشه یا همان هدف بی نظمی و بر هم زدن در سایت رو در سر داشته باشه!
...................
در اینده هر کسی هر چیزی به ذهنش رسید میتونه در این تاپیک بیاد و بگه و نزاریم این اتفاقات بیفته
و قبل از رشد مشگل جلوش گرفته بشه!!!
در اینده نکات بیشتری رو در این تاپیک ذکر میکنم
.............................................................................................
دیگه همه علی رقم اشاره ی هر چند کوچکی که به مشگلات موجود در فرومها شد فهمیدن که چرا اس پی ال به حاشیه و کدورت کشیده میشده.و واقعا نمیشه مشگلات موجود رو مطلق بیان کرد چون هر سری به طرقی برزو پیدا میکرده و باید جلوش گرفته بشه!
یعنی از بزرگترین مشگلات در فروم خود کاربران هستند!بلا نسبت همه
و میخوام هر کسی هر مشگلی که بعده ها هم به فکرش رسید هم بیاد در این تاپیک بیان کنه یا هر مشگلی که هر سری بروز کرد(هر چند میشه نزاشت بروز کنه) هم نه تنها باهاش مقابله بلکه در این تاپیک هم بهش اشاره بشه که همینطور سینه به سینه به همه اطلاع رسانی بشه.
آخرين ويرايش توسط 1 on Mohammadreza Mahdavi, ويرايش شده در 0.
ایدی قدیمی بنده Reza_Rms

استفان کوی

بازگشت به “مباحث سیستم های قدرتی (SPL)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان