مسائل و مشکلات مربوط به ثبت نام و تحویل رنو فلوئنس

آیا از عملکرد نگین خودرو راضی هستید؟

1-کاملا
4
13%
2-به طور نسبی
6
20%
3-اصلا
20
67%

مجموع رای گیری: 30

نمایه کاربر
کیکاووس
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

Re: مسائل و مشکلات مربوط به ثبت نام و تحویل رنو فلوئنس

پست توسط کیکاووس » 11 آگوست 2015, 11:46

mpriahi نوشته شده:دوستان من میخوام رنو فلوعنس دنده ای ثبت نام کنم
ابان ثبت نام میکنم که خیلی ها گفتن تاخیر زیاد داره برای تابستون سال بعد به نظرتون به دستم میرسه ممنون از راهنماییتون

فرستاده شده از Lenovo A3500-HVِ من با Tapatalk
کی گفته تابستون سال بعد؟ تو تعهدهاشون از 30 روز تا 45 روزه که با احتساب تعطیلات خیلی بشه میشه دو ماه. البته تاخیر هم دارند که می گویند جریمه دیرکرد می دهند. یک نمایندگی (نیروی هوایی) پرسیدم می گفت مدیریت امسال عوض شده و تعهدات بهتر انجام می شه. بنظرم کسانی که ثبت نام کرده و تحویل گرفته اند بهتر می توانند اظهار نظر کنند.اگر لطف کنند ممنون می شویم./

mpriahi
شروع حركت

پست توسط mpriahi » 12 آگوست 2015, 09:56

کیکاووس نوشته شده:
mpriahi نوشته شده:دوستان من میخوام رنو فلوعنس دنده ای ثبت نام کنم
ابان ثبت نام میکنم که خیلی ها گفتن تاخیر زیاد داره برای تابستون سال بعد به نظرتون به دستم میرسه ممنون از راهنماییتون

کی گفته تابستون سال بعد؟ تو تعهدهاشون از 30 روز تا 45 روزه که با احتساب تعطیلات خیلی بشه میشه دو ماه. البته تاخیر هم دارند که می گویند جریمه دیرکرد می دهند. یک نمایندگی (نیروی هوایی) پرسیدم می گفت مدیریت امسال عوض شده و تعهدات بهتر انجام می شه. بنظرم کسانی که ثبت نام کرده و تحویل گرفته اند بهتر می توانند اظهار نظر کنند.اگر لطف کنند ممنون می شویم./
با سلام
من میخوام ابان ماه مشارکتی پنج ماه بخرم که بیوفته برای بعد عید منظورم اینه که با احتساب پلاک شدن کی میدن ماشینو

نمایه کاربر
MAziar Kh
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Logan LP-Xantia2000

پست توسط MAziar Kh » 15 آگوست 2015, 23:22

با سلام
از دوستان کسی هست که فلوئنس دستی اکسکلوسیو ثبت نام کرده باشه؟ چون فکر کنم با موعد تحویل 30 روز کاری بود و الان حدود دو ماهی میشه که از ثبت نامش میگذره ولی من تا حالا نه در سطح شهر و نه در آگهی های فروش ندیدم ازش.آخه دیدم جدیدا شرکت خیلی از خوش قولی و سرعت بخشیدن به روند شماره گذاری از خودش تو خبرها تعریف میکنه!

shayan8577
شروع حركت
نوع خودرو: -maxima-pride
محل اقامت: تهران-سهیل

پست توسط shayan8577 » 17 آگوست 2015, 12:33

با سلام،
دوستان جریان این قیمت های رنو فلوئنس دستی چیه؟ یکی از آشناهامون قصد خرید داره و الان در خود سایت نگین خودرو تحویل 30 روزه قیمت رو زده 78 در صورتی که در سایت باما که معرف حضور همه هست از 72 شروع میشه قیمت ها که البته همه هم میگن با گارانتی 5 ساله نگین خودرو.آیا در مدل دستی هم تیپ های مختلفی وجود داره؟

نمایه کاربر
vishtasp2
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت

پست توسط vishtasp2 » 17 آگوست 2015, 15:09

shayan8577 نوشته شده:با سلام،
دوستان جریان این قیمت های رنو فلوئنس دستی چیه؟ یکی از آشناهامون قصد خرید داره و الان در خود سایت نگین خودرو تحویل 30 روزه قیمت رو زده 78 در صورتی که در سایت باما که معرف حضور همه هست از 72 شروع میشه قیمت ها که البته همه هم میگن با گارانتی 5 ساله نگین خودرو.آیا در مدل دستی هم تیپ های مختلفی وجود داره؟
نه دوست عزیز ، مدل دستی فلوئنس یک تیپ بیشتر نیست ، برای خرید فلوئنس حتما از بازار آزاد اقدام کنید که هم 5 - 6 میلیون ارزان تر از نگین خودرو میتوانید بخرید و هم خودتان را گرفتار بدقولی ها و تاخیر های طولانی تحویل خودرو توسط نگین خودرو نمیکنید.

در بازار آزاد هم با گارانتی 5 ساله نگین خودرو میتوانید دور بر 72 خرید کنید.

shayan8577
شروع حركت
نوع خودرو: -maxima-pride
محل اقامت: تهران-سهیل

پست توسط shayan8577 » 17 آگوست 2015, 17:17

vishtasp2 نوشته شده:
shayan8577 نوشته شده:با سلام،
نه دوست عزیز ، مدل دستی فلوئنس یک تیپ بیشتر نیست ، برای خرید فلوئنس حتما از بازار آزاد اقدام کنید که هم 5 - 6 میلیون ارزان تر از نگین خودرو میتوانید بخرید و هم خودتان را گرفتار بدقولی ها و تاخیر های طولانی تحویل خودرو توسط نگین خودرو نمیکنید.

در بازار آزاد هم با گارانتی 5 ساله نگین خودرو میتوانید دور بر 72 خرید کنید.
خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز،گویا یک مدل فلوئنس دستی اکسکلوسیو هم خود شرکت ثبت نام میکرده که البته به لطف سایت کامل نگین خودرو هیچ اطلاعاتی ازش در دسترس نیست،با این اوصاف و تعاریفی که از نگین خودرو خوندم توی تاپیک ها ،با نظر شما مبنی بر خرید از بازار آزاد کاملا موافقم.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

نمایه کاربر
کیکاووس

پست توسط کیکاووس » 17 آگوست 2015, 17:26

مدل فلوئنس دستی اکسکلوسیو آپشن های بیشتری داره مثل رینگ آلومینیومی ودوربین عقب. شرکت قیمت را 82 زده.

نمایه کاربر
کیکاووس

پست توسط کیکاووس » 19 آگوست 2015, 09:28

با توجه به این که نگین خودرو سابقه بدقولی داره و قیمت بازار هم مناسب است ظاهرا بهتره است فلوئنس را از دست بخریم.
سوال این است که آیا کسی خبر دارد فلوئنس کارکرده (در حد 10 تا 20 هزار کیلومتر) چند است؟ آیا افت قیمتش زیاد است؟ و اصلا آیا گیر می آید؟

نمایه کاربر
کیکاووس

پست توسط کیکاووس » 26 آگوست 2015, 17:33

رنو فلوئنس دنده ای امروز پرسیدم گفتند حدود 3 میلیون گرانتر شده. به دلیل افزایش نرخ دلار قراره بقیه محصولات هم از سوی شرکت محترم نگین خودرو گران شود ...

نمایه کاربر
sJaguar
نوع خودرو: Brilliance H230
تماس:

پست توسط sJaguar » 31 آگوست 2015, 10:42

نگبن خودرو قیمت اینو کشیده بالا چرا؟!!!

ارسال پست

بازگشت به “فلوئنس - FLUENCE”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان