فلوئنس در یک نگاه

ali74714
نوع خودرو: 206

فلوئنس در یک نگاه

پستتوسط ali74714 » شنبه 2 اسفند 1393, 4:11 pm

سلام دوستان
من 8 بهمن رنگ مشکی تحویل گرفتم.قبل از این ماشین پراید،206 تیپ 2 سال ساخت 87، صندوقدار وی 8 مدل 89 ، 207 دنده معمولی سال 90 ، و یه مدت 6 ماهه مگان اتومات 2000 داشتم.حدود 35 کیلومتر باهاش از تهرانپارس تا خونه رانندگی کردم.به اون چندتا ماشینم به غیر از مگان سر تره ولی یه برتری هاییم نسبت به مگان داره از جمله هماهنگی خیلی خوبه موتور با گیربکسه..دوستان شتاب این ماشین واقعا عالیه همینطور کشش ماشین.تو دنده 5 دوره موتور 2500 خیلی راحت شتاب می گیره..فرمون مثل مگان،ترمزها مثل مگان ، صدای اطاق مثل مگان ولی نرم تر از مگانه (البته شاید بخاطر رینگ 15 باشه) در باک و در صندوق برقیه.باطری روش نوشته رنو-نیسان ، استارت نیسانه ، ECU واسه شرکت کانتیننتاله، یه سری قطعات ولئو هستش ، روی رینگای ماشین رنو حک شده ، دوتا شیشه جلو اتوماتیکه،صندوق بزرگ و حجم 550 لیتر،دید ماشین عالیه، زنجیر تایم داره نه تسمه تایم ،آنتن تو شیشه عقب تعبیه شده ، صدای زیره ضبط کمه ، کامپیوتر ماشین کامله و همه ایرادا رو نشون میده (مثل تایپ B برای 206) عقب واسه نرمی بیشتر هم کمک داره هم فنر لول و زیر ماشین دور اگزوز از گلویی تا انتها واسه جلوگیری از داغ شدن اتاق ، ورق آجدار انداختن.عقب ماشین واقعا جاداره و تو این مورد قابل مقایسه با مگان نیست...

نمایه کاربر
fafar
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت

Re: فلوئنس در یک نگاه

پستتوسط fafar » سه شنبه 6 مرداد 1394, 11:14 am

بسيار عالي علي جان

اي كاش الان كه زمان بيشتري گذشته تجربيات و مزايا و معايب ماشين رو كماكان مينوشتي،
قطعا اين كار ميتونه كمك زيادي به بقيه (‌از جمله بنده ) بكنه

راستش من يكي از گزينه هام براي خريد همين فلوئنس (‌دنده دستي )‌هستش... باتوجه به اينكه الانم يه كم قيمتش توي بازار شكسته...

از اونجا كه از مگان خيلي خيلي راضي هستم (‌منتها بدليل عدم توليد و به روز نبودن ظاهر ماشين ) ميخوام عوضش كنم
الانم يه سراتو سايپا دارم اما اگه واقعا سواري و فرمانپذيري و ترمز فلوئنس هم مث مگان باشه ترجيح ميدم به جاي سراتو و مگان يه فلوئنس بخرم
هیچ کس مجبور نیست انسان بزرگی باشد ، تنها انسان بودن کافیست

بازگشت به “فلوئنس - FLUENCE”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان