گردهمایی کلوپ دوو

تصویر
اخبار و قرار ملاقات هاي فروم
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
masoud911
يار قديمي
نوع خودرو: W124/JEEP
محل اقامت: TEH
Has thanked: 0
Been thanked: 0

گردهمایی کلوپ دوو

پست توسط masoud911 » 27 نوامبر 2013, 23:19

سلام
گردهمایی کلوپ دوو روز جمعه 8 آذر 92 ساعت 11 تا 1 برگزار خواهد شد
مکان: پارکینگ 3 مجموعه آبشار تهران (همت غرب بعد از باکری)
تشریف میارید اتوبان همت ، به سمت غرب ، دقیقا از پل بزرگراه باکری که گذشتید ، بعد از طی مسافت ۵.۵ کیلومتر ( طبق کیلومتر ماشین من)، به اینجا:
تصویر
تصویر
که رسیدین ، وارد خروجی میشید ، بعد از تموم شدن خروجی ، شما وارد یک بلوار ۳ بانده شدین که به سمت شرق میره، اون بلوارو تا انتها برید ، حالا ته بلوار، سمت چپتون دانشگاه نیروی انتظامی باید باشه،دور بزنید و همون بلوارو به سمت غرب طی کنید، بعد به یک میدون خیلی بزرگ میرسین ، دور میدون رو که طی میکنید، این تابلوهه ظاهر میشه:
تصویر
میرید چپ ، به این تابلو میرسید :
تصویر
مستقیم برید
اینو رد کنید:

تصویر
همینجاست: :-P
تصویر
قوانین ملاقات:
1- اعلام تشکیل هر نوع قرار ملاقات و هر نوع رفت و آمد گروهی فقط و فقط به عهده مسئول ملاقات ها می باشد. و هرگونه اعلام و تصميمي كه در قرارها اتخاذ شود فقط از طريق مسئولين ملاقات به اطلاع حاضرين خواهد رسيد.

2- اجرای حرکات نمایشی فقط در محل های مناسب این کار (مانند پارکینگ پیست/میدان دستی) درصورت هماهنگي با مسئولين ملاقاتها وبراي زماني كه مسئولين ملاقاتها اعلام ميكنند مجاز بوده و در هنگامی که جمع در خیابان های عادی تردد دارد تمامی افراد موظفند قانونمند به رانندگی بپردازند و هر گونه حركات نمايشي و سريع تر راندن از ماشين راهنما و مسابقه خياباني ممنوع ميباشد.

3- هر گونه بحث و تبادل نظر در مورد سیاست، انتخابات، دولت، مذهب ودين و ....... ممنوع می باشد.

4- هر گونه تبلیغ تجاري و پخش آگهی تجاري و كارت ويزيت و.....در میان افراد حاضر در ملاقات ها ممنوع می باشد.

5- رعایت مسائل شهروندی(پايبندي به قوانين عرفي جامعه) و عدم بر هم زدن آسایش مردم(مانند صداي اگزوز و صداي بلند سيستم و ......) از سوی تمامی افراد شرکت کننده در ملاقات ها الزامی می باشد.

6- اگر فردي كه عضو سايت نيست از طريق اعضاي سايت در قرارها حضور يابد. بايد نسبت به قوانين توجيه شده باشد و هر گونه عمل خارج از قانون فرد نامبرده به عهده عضو يادشده مي باشد.

7- هرگونه تخلف از قوانين فوق باعث تعليق عضويت از يك هفته تا اخراج كامل، بنا به تشخيص هيات مديران ميباشد.

*مسئولين ملاقاتها:
masoud911 به عنوان مسئول ملاقات
ساير اعضاي هيات مديران به عنوان مسئولين هماهنگي
هرگونه تبلیغ شامل: سایت، مذهب، سیاست و تجارت اجناس در این مکان ممنوع است.
اعلان درجات خاص
نمایه کاربر
macpooria
دنده 2
نوع خودرو: Daewoo Nexia
محل اقامت: ت ه ر الف نون!

Re: گردهمایی کلوپ دوو

پست توسط macpooria » 27 نوامبر 2013, 23:49

ali2582...
علیرضا... اینجا چقدر آشناست.... :-(
به به.... امیدوارم اولین گردهمایی من بهترین گردهمایی سایت باشه.... :lol:
نمایه کاربر
amirata71
مدیر کلوپ کیا و هیوندای و سانگ یانگ
محل اقامت: تهران
اینستاگرام: amirata_fekri_
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
تماس:

پست توسط amirata71 » 27 نوامبر 2013, 23:53

ایشالا مزاحم میشیم ماهم اگه خانواده برنامه نریزن برامون....
فقط ی سوال ، چرا اینقد دیر تاپیک میزنین آخه مسعود خان؟
حیفه هااااا

ی نکته مهم ، گردهمایی بعدی نوبت ماست دیگه ایشالا؟ :-( :mrgr:
جای به این خوبی کشف کردم واسه گردهماییا ، آدرس به این هولویی به صورت مصور.... :grin:
بالاخره باید ی فرقی کنه دیگه ه ه ه :div:
دوستان لطفا از تبلیغ شبکه های اجتماعی وهمینطور از
از ارسال پست های متوالی و تکراری خودداری کنید
نمایه کاربر
ahmadpop80
فعال کلوپ اپل
نوع خودرو: وانت & کیاls
محل اقامت: اندیشه-تهران

پست توسط ahmadpop80 » 28 نوامبر 2013, 00:31

اعلام دیرتر برای لو نرفتن هست که اقا مسعود گل اجرا میکنه.
اقا مسعود اگر خوتون هم تشریف میبرید بگید که من هم بیام ببینمتون.
نمایه کاربر
ali2582
دنده 3
نوع خودرو: دوو ریسر 94-سورنELX
محل اقامت: طهران

پست توسط ali2582 » 28 نوامبر 2013, 01:14

به به .... پوریا من الان دیدم ... هفته پیش هم که ما اینجا بودیم ... انشالله جمعه میترکونیم ...
داداش مسعود دیر اومدی و بالاخره اومدی ... انشالله جمعه هم بیا با اون ماشین خوشگلت که با دوو هامون دورت کنیم .

البته من خیلی متوجه نشدم که چی نباید لو بره چون کسی غیر کلوپ دوو و اساتید قدیمی قرار نیست بیان که ...
نمایه کاربر
ali race
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Cielo
محل اقامت: مشهد

پست توسط ali race » 28 نوامبر 2013, 01:51

به سلامتی...... دوستان جای مارو هم خالی کنید حال میکنیدها ........:cry:
نمایه کاربر
Arash LS
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 405 , new PK
محل اقامت: پایتخت شلوغ

پست توسط Arash LS » 28 نوامبر 2013, 02:07

Hi
برادرا ما هم هستیم :wink:
گفتم ما چون خودم دوو ندارم , با رفیقم که اهل تی تی نیست هنوز با یه سیلو گوگولی میایم ایشالا
نیم اسب بخار باش ولی مـــــــــرد باش! ! ! چراغ جلوی دست ساز لنزدار برای PK و انواع رنو5 - http://www.tt.tuningtalk.com/forum/view ... 29&t=90000
نمایه کاربر
masoud911
يار قديمي
نوع خودرو: W124/JEEP
محل اقامت: TEH

پست توسط masoud911 » 28 نوامبر 2013, 08:40

سلام
متاسفنه افراد و مراکزی هستن که کلاشی و کلاهبرداری هاشون و خیانت هاشون تو این فروم (که جامعه مجازی دوستداران اتومبیل در ایران هست) به اطلاع همگان رسیده و همواره از هر وسیله ای دارن خودشون رو به زحمت میندازن تا بچه ها رو اذیت کنن
از ترافیک ایجاد کردن واسه سرور و کند کردن سایت تا تماس با مراکز امنیتی جهت ایجاد مشکل واسه گردهمایی ها.
واسه اینکه واسه دوستان مشکلی ایجاد نشه، به مدیران گفتم تو پی ام به دوستان اطلاع رسانی کنن و یکی دو روز قبل ملاقات تاپیک رو میزنم تا باقی دوستان هم مطلع بشن.
میدونم که شاید دوستانی از گزدهمایی جا بمونن ولی من همون وقت یکی دو روزه را هم گذاشتم تا از بچه های فعال که هر روز فروم رو چک میکنن کسی جا نمونه

امیر عطای عزیز نوبتی و .... نیست
با توجه به خاص بودن ماشینها و نیاز به صحبت حضوری اعضا با هم و یا کم کردن تشنج و مسایلی از این دست گردهمایی برگزار میشه.
توجه داشته باش که گردهمایی کار خطرناکی هست و حتما:
1- باید قابل کنترل باشه (کسی نره اون وسط دستی بکشه و یا دکون باز کنه و جنس بفروشه)
2- باید کار مثبتی انجام بشه و یا تشنجی کم بشه و یا مدیر جدیدی ویا اعضای فعالی معرفی بشه و یا ایرادات ماشینها در کنار هم رفع بشه اطلاعات مناسبی در مورد لوازم فروشها و قطعات و ... رد و بدل بشه

غیر این موارد نمیتونیم گردهمایی بزاریم و ترجیح میدیم کوپن گردهمایی رو نسوزونیم.

دوستان هم رعایت کنن و اوجا فقط صرف دیدار و صحبت اعضا با هم و تبادل اطلاعات و تلطیف فضای کلوپ هست.
این قوانین ملاقات هست
هر گونه حرکت زدن و هر گونه تبلیغ تجاری ممنوع هست
1- اعلام تشکیل هر نوع قرار ملاقات و هر نوع رفت و آمد گروهی فقط و فقط به عهده مسئول ملاقات ها می باشد. و هرگونه اعلام و تصميمي كه در قرارها اتخاذ شود فقط از طريق مسئولين ملاقات به اطلاع حاضرين خواهد رسيد.

2- اجرای حرکات نمایشی فقط در محل های مناسب این کار (مانند پارکینگ پیست/میدان دستی) درصورت هماهنگي با مسئولين ملاقاتها وبراي زماني كه مسئولين ملاقاتها اعلام ميكنند مجاز بوده و در هنگامی که جمع در خیابان های عادی تردد دارد تمامی افراد موظفند قانونمند به رانندگی بپردازند و هر گونه حركات نمايشي و سريع تر راندن از ماشين راهنما و مسابقه خياباني ممنوع ميباشد.

3- هر گونه بحث و تبادل نظر در مورد سیاست، انتخابات، دولت، مذهب ودين و ....... ممنوع می باشد.

4- هر گونه تبلیغ تجاري و پخش آگهی تجاري و كارت ويزيت و.....در میان افراد حاضر در ملاقات ها ممنوع می باشد.

5- رعایت مسائل شهروندی(پايبندي به قوانين عرفي جامعه) و عدم بر هم زدن آسایش مردم(مانند صداي اگزوز و صداي بلند سيستم و ......) از سوی تمامی افراد شرکت کننده در ملاقات ها الزامی می باشد.

6- اگر فردي كه عضو سايت نيست از طريق اعضاي سايت در قرارها حضور يابد. بايد نسبت به قوانين توجيه شده باشد و هر گونه عمل خارج از قانون فرد نامبرده به عهده عضو يادشده مي باشد.

7- هرگونه تخلف از قوانين فوق باعث تعليق عضويت از يك هفته تا اخراج كامل، بنا به تشخيص هيات مديران ميباشد.

*مسئولين ملاقاتها:
masoud911 به عنوان مسئول ملاقات
ساير اعضاي هيات مديران به عنوان مسئولين هماهنگي
هرگونه تبلیغ شامل: سایت، مذهب، سیاست و تجارت اجناس در این مکان ممنوع است.
اعلان درجات خاص
not_in_love_en
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ماتیز

پست توسط not_in_love_en » 28 نوامبر 2013, 12:25

از عزیزان و دوستان کسی امار نداره چند نفر میان؟ خوبه یه لیستی تهیه بشه که چند نفر میان و چه کسانی میان
احسان هستم
jalalp1
دنده 3
نوع خودرو: DAEWOO RACER 93
محل اقامت: مشهد

پست توسط jalalp1 » 28 نوامبر 2013, 13:05

ما که بدلایل زیادی نمیتونیم بیایم اما امیدوارم همه دوستان تهرانی و کسانیکه در اطراف تهران هستن وقت بذارن و هم برای آشنایی با هم و هم برای اقتدار کلوپ دوو شرکت کنند
ایشالله خوش بگذره بهتون جای مارو هم خالی کنید
دوست دارم شنبه عکسهای زیادی از خیل عظیم شرکت کنندگان تو گردهمایی ببینم
2-3 ساعته دوستان وقت بذارید و شرکت کنید
قفل شده

بازگشت به “گزارش و ملاقات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان