موتور سیکلت سوزوکی V-Strom 650XT در برابر ب‌ام‌و F800GS

تصویر
اخبار و مباحث مربوط به مسابقات موتورسواری
ارسال پست
xixer
شروع حركت
پست: 35
تاریخ عضویت: 04 ژوئن 2017, 18:04
نوع خودرو: مشخص نشده!
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

موتور سیکلت سوزوکی V-Strom 650XT در برابر ب‌ام‌و F800GS

پست توسط xixer » 31 ژولای 2017, 13:01

موتور سیکلت سوزوکی V-Strom 650XT و ب‌ام‌و F800GS ، با وزن کمتر، حجم کمتر، قیمت پایین تر و مصرف سوخت بهتر و اقتصادی تر از هم خانواده های پر حجمشان، ماجراجویی جذاب تری را برای موتور سواران به ارمغان می آورند.
موتور سیکلت سوزوکی V-Strom 650XT و ب‌ام‌و F800GS ، از جمله موتور سیکلت های میان وزنی هستند که بر روی کاغذ از برادران بزرگتر خود بهتر هستند. این موتور سیکلت ها با سبک تر، چابک تر و چالاک تر بودن از برادران حجم بالای خود، توانایی بیشتری را در آفرود و سیاحت و ماجراجویی ارائه می دهند و قیمت خرید و هزینه های جاری شان هم به آن اندازه دردناک نیست و از لحاظ اندازه ی فیزیکی هم در وضعیت بهتری قرار دارند.

موتور سیکلت سوزوکی V-Strom 650XT از لحاظ مشخصات ابعادی دارای طول ۲,۲۷۵ میلیمتر، عرض ۹۱۰ میلیمتر، ارتفاع ۱,۴۰۵ میلیمتر، ارتفاع صندلی ۸۳۵ میلیمتر، فاصله ی دو محور ۱,۵۶۰ میلیمتر و وزن خشک ۲۱۶ کیلوگرم است.

موتور سیکلت ب‌ام‌و F800GS هم دارای طول ۲,۳۲۰ میلیمتر، عرض ۹۴۵ میلیمتر، ارتفاع ۱,۳۵۰ میلیمتر، ارتفاع صندلی ۸۵۰ – ۸۸۰ میلیمتر، فاصله ی دو محور ۱,۵۷۷ میلیمتر و وزن خشک ۲۰۷ کیلوگرم می باشد.

در واقعیت چطور؟
زمانی که واقعی تر به قیمت ها نگاه می کنیم میبینیم که این موضوع صحت دارد. موتور سیکلت سوزوکی V-Strom 650XT با قیمت ۷,۸۹۹ پوند، ۲,۲۰۰ پوند ارزانتر از همتای ۱,۰۰۰ سی‌سی خود است. از طرف دیگر، برای ب‌ام‌و F800GS هم همین طور است و این موتور سیکلت ۳,۰۰۰ پوند از برادر بزرگترش یعنی ب‌ام‌و R1200GS ارزانتر است.

پس با خرید یک موتور سیکلت سوزوکی V-Strom 650XT یا ب‌ام‌و F800GS ، هم با صرفه جویی در هزینه می شود بر روی تفریحات دیگر سرمایه گذاری کرد و هم با داشتن این موتور سیکلت هایی که صندلی پایین تری دارند می توان با موتور سواری آفرود، ماجراجویی های جالب و زیادی را انجام داد. همچنین این موتور سیکلت ها صرفه اقتصادی سوخت بهتری دارند و در نتیجه زندگی کردن با آنها راحت تر است!
ارسال پست

بازگشت به “مسابقات موتورسواری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان